WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Tired - Alan Walker w zupełnie nowym stylu! Podoba się Wam? - Nowa piosenka Alana Walkera - Tired

Tagi związane z Tired - Alan Walker w zupełnie nowym stylu! Podoba się Wam?: msz, nowości muzyczne 2017, alan walker 2017, tired

Tired - Alan Walker w zupełnie nowym stylu! Podoba się Wam?

RSS 19/05/2017 09:13 Komentarze

Tired - nowa piosenka Alana Walkera już gotowa! Będzie to kolejny utwór promujący dorobek norweskiego producenta. Wciągającą zapowiedź teledysku obejrzycie i ocenicie na ESKA.pl

Tired - Alan Walker w zupełnie nowym stylu! Podoba się Wam? screen z filmu na YouTube Alan Walker - Tired (Artwork Video) / fot. YouTube.com/Alan Walker
Ilustracja do artykułu: Tired - Alan Walker w zupełnie nowym stylu! Podoba się Wam?

Tired - nowa piosenka Alana Walkera już gotowa! Norweski producent na kilka dni przed premierą swojego najnowszego singla zdecydował się pokazać ciekawy filmik. Widzimy na nim, jak grupa ludzi z zasłoniętymi twarzami pracuje nad oficjalną okładką singla Tired. Zorganizowana akcja wymaga od nich szybkiego działania i sprytu. Bohaterowie prawie 2-minutowego video w ostatniej scenie zakradają się w tajemnicy do muzeum z cennymi dziełami i tam zawieszają obraz stanowiący promocję utworu. Zobaczcie całość już teraz - poniżej na ESKA.pl!

Alan Walker nowa piosenka 2017 - Tired

Faded, Sing Me To Sleep i Alone, to hity, które doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Łącznie teledyski tych utworów mają ponad 1,5 miliarda wyświetleń na YouTube!! Ten wynik budzi szacunek słuchaczy na całym świecie. 19 maja 2017 na rynku muzycznym zadebiutował kolejny kawałek, pod którym podpisuje się Alan Walker - Tired. Utrzymany jest w zupełnie nowym stylu, a na wokalu tym razem pojawia się mężczyzna - Gavin James! Posłuchajcie i oceniajcie:

Alan Walker - Tired 

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki
0

Męskie Granie 2017: Nieboskłon - premiera nowej piosenki

Męskie Granie 2017 to już ósma ogólnopolska trasa tych wyjątkowych muzycznych wydarzeń. Sprawdź, kiedy będzie miała miejsce premiera nowego singla Męskiego Grania.
23/05/2017 22:40
Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...
0

Kuba Wojewódzki 23.05: goście to...

Kuba Wojewódzki 23.05: kto będzie gościem w ostatnim odcinku tego sezonu? Tego dowiemy się dopiero we wtorkowy wieczór.
23/05/2017 22:17
Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat
0

Rodzice nadal szukają dzieci po zamachu w Manchesterze. Najmłodsze ma 8 lat

Rodzice szaleńczo poszukują swoich dzieci, które nadal nie wróciły z koncertu Ariany Grande w Manchesterze, podczas którego doszło do zamachu, w którym zginęły 22 osoby.
23/05/2017 18:14
Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'
0

Piotr Gąsowski o Wodeckim: 'Jestem jedną z sierot po Tobie…'

Zbigniew Wodecki nie żyje - ta smutna informacja trafiła do polskich mediów w poniedziałek, 22 maja. Artystę bardzo przejmującym wpisem pożegnał Piotr Gąsowski. Zobaczcie, co napisał...
23/05/2017 16:40
Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?
0

Ariana Grande w Polsce 2017: co zrobić z biletami na koncert?

Co trzeba będzie zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy za bilet zakupiony na odwołany lub przełożony koncert Ariany Grande? Sprawdzamy już teraz - na ESKA.pl.
23/05/2017 16:39
Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?
0

Mecz Manchester - Ajax 24.05.2017 ONLINE i w TV na żywo. Gdzie i o której oglądać?

Mecz Manchester United - Ajax Amsterdam to finał Ligi Europy i zarazem drugi najważniejszy mecz klubowy w 2017 roku. Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję na żywo.
23/05/2017 16:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

23/05/2017 01:19

0
Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

22/05/2017 15:38

0
OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

22/05/2017 13:07

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

22/05/2017 11:24

0
Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

20/05/2017 13:39

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA