WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » This Is Us One Direction powalczy o Złote Globy 2014? Zobacz, jakie szanse na nagrody ma film! [VIDEO] - Złote Globy 2014 z One Direction i ich This Is Us? To możliwe! Dowiedz się więcej na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z This Is Us One Direction powalczy o Złote Globy 2014? Zobacz, jakie szanse na nagrody ma film! [VIDEO]: one direction, film o one direction, this is us one direction, one direction 2014, złote globy 2014, złote globy one direction, złote globy this is us, this is us nagrody

This Is Us One Direction powalczy o Złote Globy 2014? Zobacz, jakie szanse na nagrody ma film! [VIDEO]

RSS 23/09/2013 16:34 Komentarze 0

This Is Us One Direction może zatriumfować na gali Złotych Globów 2014. Na ile statuetek ma szanse film o One Direction? Czy Golden Globe Awards 2014 będą należeć do 1D? ESKA.pl postanowiła zbadać sprawę i serwuje Wam najświeższe informacje na ten temat!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: This Is Us One Direction powalczy o Złote Globy 2014? Zobacz, jakie szanse na nagrody ma film! [VIDEO]
This Is Us One Direction znajdzie się najprawdopodobniej wśród nominowanych do Złotych Globów 2014. Film o One Direction na gali Golden Globe Awards 2014 ma szansę powalczyć o nagrody w trzech kategoriach. Mówi się, że chłopaki z 1D już wkrótce nacieszą się statuetkami dla Najlepszego Dokumentu, Najlepszej Muzyki i Najlepszej Piosenki z kawałkiem Best Song Ever.

Jak głoszą najnowsze plotki, This Is Us bardzo spodobało się panelowi przyznającemu nominacje do Złotych Globów. Film o One Direction zebrał pozytywne recenzje. Cała historia i pokazanie ich życia są bardzo interesujące a muzyka z filmu z pewnością nie zostanie pominięta - powiedziało tajemnicze źródło Daily Star.

To nie pierwszy raz, kiedy spekuluje się o prestiżowych nagrodach filmowych dla This Is Us. Wcześniej pojawiły się informacje o szansach na Oscara. Więcej o tym w linku z artykułem poniżej.

>>> One Direction marzą o Oscarze za This Is Us: jakie są szanse? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]


Zobacz Best Song Ever - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Jakie części ciała ubezpieczają gwiazdy muzyczne? [VIDEO]
0

Jakie części ciała ubezpieczają gwiazdy muzyczne? [VIDEO]

Pupa Kylie Minogue, nogi Mariah Carey, struny głosowe Bruce'a Springsteena - to chyba najdroższe części ciała na świecie. Jakim cudem? Cudem ubezpieczenia. Sprawdź, w jaki sposób muzyczne gwiazdy zabezpieczają swoje największe atuty! 
27/11/2014 17:17
Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 w telewizji bierzemy pod lupę na ESKA.pl. Dla fanów skoków sprawdzamy, gdzie oglądać na żywo Puchar Świata w skokach narciarskich 2014.2015. Transmisje z PŚ w skokach narciarskich 2014/2015 w TV to kilka kanałów, dzięki którym każdy z nas poczuje się przez chwilę jakby był Up In The Air razem ze skoczkami. Klikajcie po więcej już teraz!
27/11/2014 17:03
Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]
0

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy i o której godzinie Wielkie Iluminacja Świątecznej Warszawy 2014 będzie miała miejsce na ulicach stolicy? Datę i godzinę świątecznej iluminacji w Warszawie 2014 mamy dla Was na ESKA.pl wraz z miejscami, gdzie zobaczymy świąteczne światełka. Lights w christmasowym klimacie za 3, 2, 1...
27/11/2014 16:29
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
27/11/2014 16:28
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
1

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
27/11/2014 16:27
Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]
0

Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]

Matura próbna Operon 2015 - arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z języka obcego w tym z języka angielskiego udostępnione zostaną 28 listopada 2014. Przypomnijmy, że w czwartek (27 listopada 2014) uczniowie wybranych szkół podeszli do matury próbnej Operona z języka nowożytnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Rozwiązania matury próbnej Operon 2015 z języka obcego znajdziecie na ESKA.pl