WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » This Is Us One Direction powalczy o Złote Globy 2014? Zobacz, jakie szanse na nagrody ma film! [VIDEO] - Złote Globy 2014 z One Direction i ich This Is Us? To możliwe! Dowiedz się więcej na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z This Is Us One Direction powalczy o Złote Globy 2014? Zobacz, jakie szanse na nagrody ma film! [VIDEO]: one direction, film o one direction, this is us one direction, one direction 2014, złote globy 2014, złote globy one direction, złote globy this is us, this is us nagrody

This Is Us One Direction powalczy o Złote Globy 2014? Zobacz, jakie szanse na nagrody ma film! [VIDEO]

RSS 23/09/2013 16:34 Komentarze 0

This Is Us One Direction może zatriumfować na gali Złotych Globów 2014. Na ile statuetek ma szanse film o One Direction? Czy Golden Globe Awards 2014 będą należeć do 1D? ESKA.pl postanowiła zbadać sprawę i serwuje Wam najświeższe informacje na ten temat!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: This Is Us One Direction powalczy o Złote Globy 2014? Zobacz, jakie szanse na nagrody ma film! [VIDEO]
This Is Us One Direction znajdzie się najprawdopodobniej wśród nominowanych do Złotych Globów 2014. Film o One Direction na gali Golden Globe Awards 2014 ma szansę powalczyć o nagrody w trzech kategoriach. Mówi się, że chłopaki z 1D już wkrótce nacieszą się statuetkami dla Najlepszego Dokumentu, Najlepszej Muzyki i Najlepszej Piosenki z kawałkiem Best Song Ever.

Jak głoszą najnowsze plotki, This Is Us bardzo spodobało się panelowi przyznającemu nominacje do Złotych Globów. Film o One Direction zebrał pozytywne recenzje. Cała historia i pokazanie ich życia są bardzo interesujące a muzyka z filmu z pewnością nie zostanie pominięta - powiedziało tajemnicze źródło Daily Star.

To nie pierwszy raz, kiedy spekuluje się o prestiżowych nagrodach filmowych dla This Is Us. Wcześniej pojawiły się informacje o szansach na Oscara. Więcej o tym w linku z artykułem poniżej.

>>> One Direction marzą o Oscarze za This Is Us: jakie są szanse? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]


Zobacz Best Song Ever - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film za darmo: Przejście - PREMIERA! Mroczny horror oglądaj na eskaGO! [VIDEO]
0

Film za darmo: Przejście - PREMIERA! Mroczny horror oglądaj na eskaGO! [VIDEO]

Darmowe filmy, bez logowania i legalnie oglądasz online jedynie na eskaGO! Na nowej platformie VoD wszystko jest za darmo - radio, telewizja, filmy i seriale! Odpal już teraz premierę filmu.
21/11/2014 12:42
Piosenka Olly'ego Mursa i Demi Lovato - Up: duet gwiazd na płytę Olly'ego Never Been Better [AUDIO]
0

Piosenka Olly'ego Mursa i Demi Lovato - Up: duet gwiazd na płytę Olly'ego Never Been Better [AUDIO]

Olly Murs ft. Demi Lovato - Up - na tę piosenkę z nowej płyty Olly'ego Mursa Never Been Better czekali wszyscy Lovatics. Duet Olly'ego Mursa z Demi Lovato to jedna z dwóch kolaboracji na krążku, który zaliczy premierę 24 listopada 2014 roku. Posłuchajcie audio Up Olly'ego Mursa i Demi Loavato, które przedostało się do sieci.
21/11/2014 12:19
Selena Gomez - Do It - nowa piosenka Seleny z płyty For You wyciekła do sieci. To utwór o Bieberze [AUDIO]
0

Selena Gomez - Do It - nowa piosenka Seleny z płyty For You wyciekła do sieci. To utwór o Bieberze [AUDIO]

Nowa piosenka Seleny Gomez - Do It - wyciekła do sieci przed swoją premierą. Nagranie audio jest już dostępne w sieci. Zagraniczne media są zaskoczone tekstem utworu Do It. Selena Gomez w nowej piosence śpiewa o... seksie z Justinem Bieberem? Sprawdź tekst nowego utworu Seleny Gomez! 
21/11/2014 11:48
Piosenka z filmu Serce, Serduszko. Sprawdź, kto śpiewa i posłuchaj na ESKA.pl! [VIDEO]
0

Piosenka z filmu Serce, Serduszko. Sprawdź, kto śpiewa i posłuchaj na ESKA.pl! [VIDEO]

Piosenka z filmu Serce, Serduszko - najnowszego filmu w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego. Serce, Serduszko to familijny film drogi z udziałem gwiazdorskiej obsady, który pojawi się w polskich kinach już 21 listopada. Posłuchaj, jak śpiewa Marysia Blandzi - na ESKA.pl!
21/11/2014 11:42
Olimpiada Zwolnieni z Teorii 2014 - jak młodzi ludzie chcą zmieniać świat? Dowiedz się więcej o projektach!
0

Olimpiada Zwolnieni z Teorii 2014 - jak młodzi ludzie chcą zmieniać świat? Dowiedz się więcej o projektach!

Zwolnieni z Teorii to pierwsza w Polsce wyjątkowa gra zespołowa dla uczniów szkół średnich, gdzie zadaniem jest zrobienie prawdziwego projektu społecznego. Każdy kto dotrze do końca wygra i zgarnie certyfikat, a najlepsi dostaną renomowane tytuły! Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!
21/11/2014 11:33
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1: piosenka Jennifer Lawrence na premierę to...? Zaskakujący wybór gwiazdy [VIDEO]
2

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1: piosenka Jennifer Lawrence na premierę to...? Zaskakujący wybór gwiazdy [VIDEO]

Premiera filmu Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1 w polskich kinach 21 listopada 2014 roku rozbudziła wyobraźnię ESKA.pl. Stąd pytanie, jakiej piosenki Jennifer Lawrence z Igrzysk Śmierci słuchałaby, gdyby pojawiła się na polskiej premierze Kosogłosu? Aktorka w jednym z wywiadów wybrała numer na soundtrack swojego życia. Nikt nie spodziewał się tego numeru!
21/11/2014 11:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Justin Bieber i Cody Simpson prezentują Home to Mama. Posłuchaj ich duetu [AUDIO]

Justin Bieber i Cody Simpson prezentują Home to Mama. Posłuchaj ich duetu [AUDIO]