WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała' - The Weeknd nowa piosenka

Tagi związane z The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała': Selena Gomez, Justin Bieber, The Weeknd

The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała'

RSS 16/02/2017 15:54 Komentarze

The Weeknd nagrał piosenkę, która nie może być niczym innym jak dissem na Justina Biebera. Konflikt między wokalistami wyraźnie się zaognia. 

The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała' The Weeknd i Selena Gomez na wspólnych wakacjach / Fot. bulls
Ilustracja do artykułu: The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała'

The Weeknd nie pozostaje dłużny wobec swojego kolegi po fachu. Po tym jak Justin Bieber wyśmiał The Weeknd mamy kolejną odsłonę konfliktu, który wywołał nowy związek Seleny Gomez z The Weeknd. Autor hitu Starboy i nowa miłość byłej dziewczyny Biebera zaprezentował światu nową piosenkę. Utwór zatytułowany jest Some Way i powstał we współpracy z raperem, który nosi ksywkę Nav. 

>> Justin Bieber o The Weeknd: to g*wno jest słabe!

The Weeknd o Justinie Bieberze

Fani całej trójki szybko po publikacji kawałka zaczęli doszukiwać się w piosence odniesień do Justina i Seleny. Odnaleźć dwuznaczne teksty nie było trudno. The Weeknd śpiewa bowiem: - Twoja dziewczyna się we mnie zakochała. Ona potrzebuje takiego czarnucha, jak ja - słyszymy w utworze Some Way. Już nie możemy doczekać się odpowiedzi Justina Biebera.

Skoro związek Seleny i Justina może być inspiracją dla The Weeknda, warto przypomnieć sobie, jak tak naprawdę wyglądał. Pamiętacie?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]
0

Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]

Zedd i Alessia Cara prezentują wideo z tekstem do Stay. Nowy wspólny utwór niemieckiego producenta i amerykańskiej piosenkarki będzie największą konkurencją dla hitu The Chainsmokers i Coldplay?
23/02/2017 16:58
Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?
0

Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?

Prognoza pogody na cały marzec 2017 już na ESKA.pl. Miesięczna pogoda na marzec 2017 przewiduje bardziej zimową, czy raczej już wiosenną aurę? Sprawdźcie już teraz!
23/02/2017 16:29
Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?

Mistrzostwa Świata w Lahti 2017 trwają w najlepsze! Kiedy i gdzie oglądać skoki narciarskie? Wszystkie daty i ściąga dla kibiców do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 16:27
24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny
0

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny. Wszystko co musisz wiedzieć o tym dniu już teraz na ESKA.pl
23/02/2017 16:11
Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?
0

Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?

Mecz Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23 lutego 2017 w internecie i w telewizji będzie dostępny? Gdzie transmisja drugiego meczu Ligi Europy? Szczegóły i rozpiskę znajdziecie na ESKA.pl!
23/02/2017 15:42
Skoki 24.02.17 - ONLINE i w TV na żywo. Kwalifikacje w Lahti 2017
0

Skoki 24.02.17 - ONLINE i w TV na żywo. Kwalifikacje w Lahti 2017

Kwalifikacje w Lahti 24 lutego 2017 - gdzie i o której oglądać w internecie i telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Program szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 15:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA