WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała' - The Weeknd nowa piosenka

Tagi związane z The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała': Selena Gomez, Justin Bieber, The Weeknd

The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała'

RSS 16/02/2017 15:54 Komentarze

The Weeknd nagrał piosenkę, która nie może być niczym innym jak dissem na Justina Biebera. Konflikt między wokalistami wyraźnie się zaognia. 

The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała' The Weeknd i Selena Gomez na wspólnych wakacjach / Fot. bulls
Ilustracja do artykułu: The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała'

The Weeknd nie pozostaje dłużny wobec swojego kolegi po fachu. Po tym jak Justin Bieber wyśmiał The Weeknd mamy kolejną odsłonę konfliktu, który wywołał nowy związek Seleny Gomez z The Weeknd. Autor hitu Starboy i nowa miłość byłej dziewczyny Biebera zaprezentował światu nową piosenkę. Utwór zatytułowany jest Some Way i powstał we współpracy z raperem, który nosi ksywkę Nav. 

>> Justin Bieber o The Weeknd: to g*wno jest słabe!

The Weeknd o Justinie Bieberze

Fani całej trójki szybko po publikacji kawałka zaczęli doszukiwać się w piosence odniesień do Justina i Seleny. Odnaleźć dwuznaczne teksty nie było trudno. The Weeknd śpiewa bowiem: - Twoja dziewczyna się we mnie zakochała. Ona potrzebuje takiego czarnucha, jak ja - słyszymy w utworze Some Way. Już nie możemy doczekać się odpowiedzi Justina Biebera.

Skoro związek Seleny i Justina może być inspiracją dla The Weeknda, warto przypomnieć sobie, jak tak naprawdę wyglądał. Pamiętacie?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 39 - WALKI: którą warto obejrzeć? GŁOSOWANIE
0

KSW 39 - WALKI: którą warto obejrzeć? GŁOSOWANIE

KSW 39 już 27 maja 2017! Której walki nie można przegapić? Dajcie znać już teraz głosując na ESKA.pl!
25/05/2017 16:14
SuperHit Festiwal 2017: Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak i inni na próbach
0

SuperHit Festiwal 2017: Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak i inni na próbach

Polsat SuperHit Festiwal 2017 - jak będą wyglądać występy gwiazd możemy przekonać się już teraz przeglądając zdjęcia i nagrania z prób do imprezy.
25/05/2017 15:58
Dni Ursynowa 2017: Bednarek, T.Love i inni  [PROGRAM]
0

Dni Ursynowa 2017: Bednarek, T.Love i inni [PROGRAM]

Dzielnica Ursynów z okazji swojego 40-lecia organizuje najdłuższe Dni Ursynowa w historii. Sprawdź, kto zagra i jakie będą atrakcje podczas wydarzenia.
25/05/2017 15:47
ALMA - gwiazda ESKA Music Awards 2017 na żywo w Radiu ESKA!
0

ALMA - gwiazda ESKA Music Awards 2017 na żywo w Radiu ESKA!

ALMA w Radiu ESKA! Współautorka megahitu Bonfire gościła w naszym studio! Zobaczcie wywiad już teraz na ESKA.pl
25/05/2017 15:31
KSW 39 - CEREMONIA WAŻENIA. Gdzie i kiedy?
0

KSW 39 - CEREMONIA WAŻENIA. Gdzie i kiedy?

Ceremonia ważenia KSW 39 to elektryzujący moment każdej gali. Ile waży Pudzian? Ile Popek i Burneika? Możesz się przekonać na własne oczy! Sprawdź szczegóły! 
25/05/2017 15:25
Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?
0

Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?

Jaka będzie pogoda w czerwcu 2017? Jeśli szukacie odpowiedzi, to dobrze trafiliście. Prognoza pogody na pierwszy miesiąc lata - już teraz na ESKA.pl
25/05/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
SONDA
Którą walkę warto obejrzeć?
  • Popek - Robert Burneika
  • Marcin Różalski - Fernando Rodrigues Jr.
  • Mamed Khalidov - Borys Mańkowski
  • Michał Andryszak - Michał Kita
  • Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk
  • Łukasz Jurkowski - Rameau Thierrym Sokoudjou
  • Ariane Lipski - Diana Belbita
  • Marcin Wrzosek - Kleber Koike Erbst
  • Tomasz Narkun - Marcin Wójcik
  • Mateusz Gamrot - Norman Parke
  • Damian Janikowski - Julio Gallegos
polub
ESKA