WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała' - The Weeknd nowa piosenka

Tagi związane z The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała': Selena Gomez, Justin Bieber, The Weeknd

The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała'

RSS 16/02/2017 15:54 Komentarze

The Weeknd nagrał piosenkę, która nie może być niczym innym jak dissem na Justina Biebera. Konflikt między wokalistami wyraźnie się zaognia. 

The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała' The Weeknd i Selena Gomez na wspólnych wakacjach / Fot. bulls
Ilustracja do artykułu: The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała'

The Weeknd nie pozostaje dłużny wobec swojego kolegi po fachu. Po tym jak Justin Bieber wyśmiał The Weeknd mamy kolejną odsłonę konfliktu, który wywołał nowy związek Seleny Gomez z The Weeknd. Autor hitu Starboy i nowa miłość byłej dziewczyny Biebera zaprezentował światu nową piosenkę. Utwór zatytułowany jest Some Way i powstał we współpracy z raperem, który nosi ksywkę Nav. 

>> Justin Bieber o The Weeknd: to g*wno jest słabe!

The Weeknd o Justinie Bieberze

Fani całej trójki szybko po publikacji kawałka zaczęli doszukiwać się w piosence odniesień do Justina i Seleny. Odnaleźć dwuznaczne teksty nie było trudno. The Weeknd śpiewa bowiem: - Twoja dziewczyna się we mnie zakochała. Ona potrzebuje takiego czarnucha, jak ja - słyszymy w utworze Some Way. Już nie możemy doczekać się odpowiedzi Justina Biebera.

Skoro związek Seleny i Justina może być inspiracją dla The Weeknda, warto przypomnieć sobie, jak tak naprawdę wyglądał. Pamiętacie?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mecz Wisła - Lech na żywo 31.03.17. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Mecz Wisła - Lech na żywo 31.03.17. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Wisła Kraków - Lech Poznań to hitowe starcie 31 marca 2017. Gdzie i od której oglądać transmisję na żywo? Czy będzie za darmo? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl
30/03/2017 16:27
Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?
0

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!
30/03/2017 15:45
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?
0

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl
30/03/2017 15:45
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
0

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?
30/03/2017 15:29
Rag'n'Bone Man - teledysk Skin przed koncertem w Polsce! [VIDEO]
0

Rag'n'Bone Man - teledysk Skin przed koncertem w Polsce! [VIDEO]

Rag'n'Bone Man pokazał teledysk do swojego nowego hitu Skin. W muzycznym obrazku brytyjskiego wokalisty poznajemy ciekawą historię małego chłopca. Zobaczcie klip już teraz na ESKA.pl
30/03/2017 15:09
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]
0

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?
30/03/2017 14:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA