WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Weeknd - nowy teledysk pełny światowych gwiazd! - The Weeknd - Reminder premiera teledysku

Tagi związane z The Weeknd - nowy teledysk pełny światowych gwiazd!: The Weeknd

The Weeknd - nowy teledysk pełny światowych gwiazd!

RSS 17/02/2017 13:11 Komentarze

Reminder jest kolejnym utworem z ubiegłorocznej płyty Starboy, do którego The Weeknd przygotował teledysk. 

The Weeknd - nowy teledysk pełny światowych gwiazd! Kadr z teledysku / Fot. Universal Music Poland
Ilustracja do artykułu: The Weeknd - nowy teledysk pełny światowych gwiazd!

The Weeknd prezentuje nowy teledysk. W czwartek 16 lutego kanadyjski wokalista świętował swoje 27 urodziny. Z tej okazji przygotował dla wszystkich fanów niesamowitą niespodziankę i udostępnił w sieci nowy teledysk do piosenki zatytułowanej Reminder. Utwór pochodzi z ostatniej płyty The Weeknd zatytułowanej Starboy. Teledysk do Reminder to wideo, w którym oprócz Abla na ekranie pojawiają się światowe gwiazdy m.in. Drake, A$AP Rocky, Travis Scott, YG i French Montana. 

>> The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała'

The Weeknd w Polsce

Piosenkę Reminder na żywo z całą pewnością usłyszymy podczas koncertu The Weeknd w Polsce. Artysta będzie jedną z gwiazd Open'er Festival 2017. The Weeknd wystąpi 30 czerwca na scenie w Gdyni.

Starboy to trzeci album w dyskografii artysty. Okrzyknięty przez magazyn „Forbes” „supergwiazdą pop/R&B” The Weeknd, to pochodzący z Kanady 26-letni wokalista Abel Tesfaye. Poprzedni album artysty „Beauty Behind The Madness” ukazał się w 2015r. i przyniósł mu status międzynarodowej gwiazdy okupując na pierwszym miejscu listę Billboard 200 przez 3 kolejne tygodnie! Album zawierał takie hity jak „Can’t Feel My Face” i „The Hills”.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?
0

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Kim są ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze?
24/05/2017 18:59
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV
0

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

Ajax Amsterdam - Manchester United 24 maja 2017 przed nami! Finał Ligi Europy zobaczymy na otwartym kanale telewizyjnym! Gdzie i o której godzinie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
24/05/2017 16:48
Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?
0

Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?

Leo Messi został prawomocnie skazany przez hiszpański sąd na 21 miesięcy. Trafi do więzienia? Co dalej z karierą gwiazdora FC Barcelona?
24/05/2017 16:46
Męskie Granie 2017 - koncerty. Gdzie i kiedy?
0

Męskie Granie 2017 - koncerty. Gdzie i kiedy?

Gdzie i kiedy koncerty w ramach Męskiego Grania 2017? Wrocław, Gdynia, Kraków, Warszawa - pełną rozpiskę podrzucamy na ESKA.pl
24/05/2017 16:45
Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017 - kto zagra?
0

Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017 - kto zagra?

Festiwal Muzyki Tanecznej nadchodzi. Ostróda już w lipcu stanie się najbardziej roztańczonym miastem w Polsce. Szczegóły wydarzenia już teraz na ESKA.pl
24/05/2017 16:45
Popek ogłasza swój jubileusz na Festiwalu w Opolu 2017!
0

Popek ogłasza swój jubileusz na Festiwalu w Opolu 2017!

Popek da jubileuszowy występ na festiwalu w Opolu! Tak przekonuje na filmiku, który pojawił się w internecie. Szczegóły sprawdzicie na ESKA.pl
24/05/2017 16:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 11:59

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA