WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Weeknd - nowy teledysk pełny światowych gwiazd! - The Weeknd - Reminder premiera teledysku

Tagi związane z The Weeknd - nowy teledysk pełny światowych gwiazd!: The Weeknd

The Weeknd - nowy teledysk pełny światowych gwiazd!

RSS 17/02/2017 13:11 Komentarze

Reminder jest kolejnym utworem z ubiegłorocznej płyty Starboy, do którego The Weeknd przygotował teledysk. 

The Weeknd - nowy teledysk pełny światowych gwiazd! Kadr z teledysku / Fot. Universal Music Poland
Ilustracja do artykułu: The Weeknd - nowy teledysk pełny światowych gwiazd!

The Weeknd prezentuje nowy teledysk. W czwartek 16 lutego kanadyjski wokalista świętował swoje 27 urodziny. Z tej okazji przygotował dla wszystkich fanów niesamowitą niespodziankę i udostępnił w sieci nowy teledysk do piosenki zatytułowanej Reminder. Utwór pochodzi z ostatniej płyty The Weeknd zatytułowanej Starboy. Teledysk do Reminder to wideo, w którym oprócz Abla na ekranie pojawiają się światowe gwiazdy m.in. Drake, A$AP Rocky, Travis Scott, YG i French Montana. 

>> The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała'

The Weeknd w Polsce

Piosenkę Reminder na żywo z całą pewnością usłyszymy podczas koncertu The Weeknd w Polsce. Artysta będzie jedną z gwiazd Open'er Festival 2017. The Weeknd wystąpi 30 czerwca na scenie w Gdyni.

Starboy to trzeci album w dyskografii artysty. Okrzyknięty przez magazyn „Forbes” „supergwiazdą pop/R&B” The Weeknd, to pochodzący z Kanady 26-letni wokalista Abel Tesfaye. Poprzedni album artysty „Beauty Behind The Madness” ukazał się w 2015r. i przyniósł mu status międzynarodowej gwiazdy okupując na pierwszym miejscu listę Billboard 200 przez 3 kolejne tygodnie! Album zawierał takie hity jak „Can’t Feel My Face” i „The Hills”.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity
0

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - w jednym miejscu! Nowe piosenki, płyty, playlisty i zapowiedzi najważniejszych premier - wszystko znajdziecie na ESKA.pl!
23/06/2017 14:09
Beyonce i Jay Z wybrali imiona dla bliźniąt. Są dość... zwyczajne!
0

Beyonce i Jay Z wybrali imiona dla bliźniąt. Są dość... zwyczajne!

Dzieci Beyonce i Jaya Z to temat numer jeden w ostatnich miesiącach. Po informacjach dotyczących porodu przyszedł czas na imiona dla bliźniąt.
23/06/2017 14:03
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne
0

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!
23/06/2017 13:57
Lionel Messi obchodzi 30 urodziny! Sprawdź, ile wiesz o genialnym piłkarzu QUIZ
0

Lionel Messi obchodzi 30 urodziny! Sprawdź, ile wiesz o genialnym piłkarzu QUIZ

Lionel Messi, lider drużyny FC Barcelona i reprezentacji Argentyny 24 czerwca świętuje swoje 30 urodziny! Rozwiąż nasz QUIZ, aby sprawdzić ile wiesz o genialnym piłkarzu.
23/06/2017 13:50
Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka'
0

Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka'

Ewa Farna krytykuje muzykę disco polo i Zenka Martyniuka. "Fajne do kiełbasy na imprezie". Co jeszcze piosenkarka ma do powiedzenia na ten temat?
23/06/2017 13:41
Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców
0

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl
23/06/2017 13:21
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA