WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Weeknd - nowy teledysk pełny światowych gwiazd! - The Weeknd - Reminder premiera teledysku

Tagi związane z The Weeknd - nowy teledysk pełny światowych gwiazd!: The Weeknd

The Weeknd - nowy teledysk pełny światowych gwiazd!

RSS 17/02/2017 13:11 Komentarze

Reminder jest kolejnym utworem z ubiegłorocznej płyty Starboy, do którego The Weeknd przygotował teledysk. 

The Weeknd - nowy teledysk pełny światowych gwiazd! Kadr z teledysku / Fot. Universal Music Poland
Ilustracja do artykułu: The Weeknd - nowy teledysk pełny światowych gwiazd!

The Weeknd prezentuje nowy teledysk. W czwartek 16 lutego kanadyjski wokalista świętował swoje 27 urodziny. Z tej okazji przygotował dla wszystkich fanów niesamowitą niespodziankę i udostępnił w sieci nowy teledysk do piosenki zatytułowanej Reminder. Utwór pochodzi z ostatniej płyty The Weeknd zatytułowanej Starboy. Teledysk do Reminder to wideo, w którym oprócz Abla na ekranie pojawiają się światowe gwiazdy m.in. Drake, A$AP Rocky, Travis Scott, YG i French Montana. 

>> The Weeknd o Justinie Bieberze i Selenie Gomez. 'Twoja dziewczyna się we mnie zakochała'

The Weeknd w Polsce

Piosenkę Reminder na żywo z całą pewnością usłyszymy podczas koncertu The Weeknd w Polsce. Artysta będzie jedną z gwiazd Open'er Festival 2017. The Weeknd wystąpi 30 czerwca na scenie w Gdyni.

Starboy to trzeci album w dyskografii artysty. Okrzyknięty przez magazyn „Forbes” „supergwiazdą pop/R&B” The Weeknd, to pochodzący z Kanady 26-letni wokalista Abel Tesfaye. Poprzedni album artysty „Beauty Behind The Madness” ukazał się w 2015r. i przyniósł mu status międzynarodowej gwiazdy okupując na pierwszym miejscu listę Billboard 200 przez 3 kolejne tygodnie! Album zawierał takie hity jak „Can’t Feel My Face” i „The Hills”.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]
0

Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]

Zedd i Alessia Cara prezentują wideo z tekstem do Stay. Nowy wspólny utwór niemieckiego producenta i amerykańskiej piosenkarki będzie największą konkurencją dla hitu The Chainsmokers i Coldplay?
23/02/2017 16:58
Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?
0

Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?

Prognoza pogody na cały marzec 2017 już na ESKA.pl. Miesięczna pogoda na marzec 2017 przewiduje bardziej zimową, czy raczej już wiosenną aurę? Sprawdźcie już teraz!
23/02/2017 16:29
Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?

Mistrzostwa Świata w Lahti 2017 trwają w najlepsze! Kiedy i gdzie oglądać skoki narciarskie? Wszystkie daty i ściąga dla kibiców do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 16:27
24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny
0

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny. Wszystko co musisz wiedzieć o tym dniu już teraz na ESKA.pl
23/02/2017 16:11
Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?
0

Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?

Mecz Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23 lutego 2017 w internecie i w telewizji będzie dostępny? Gdzie transmisja drugiego meczu Ligi Europy? Szczegóły i rozpiskę znajdziecie na ESKA.pl!
23/02/2017 15:42
Skoki 24.02.17 - ONLINE i w TV na żywo. Kwalifikacje w Lahti 2017
0

Skoki 24.02.17 - ONLINE i w TV na żywo. Kwalifikacje w Lahti 2017

Kwalifikacje w Lahti 24 lutego 2017 - gdzie i o której oglądać w internecie i telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Program szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 15:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA