WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland: ruszają castingi do nowej edycji show! Sprawdź gdzie i kiedy. - The Voice Of Poland: castingi do nowej edycji show! Sprawdź gdzie i kiedy.
REKLAMA
REKLAMA

The Voice Of Poland: ruszają castingi do nowej edycji show! Sprawdź gdzie i kiedy.

RSS 02/12/2013 12:19 Komentarze 0
The Voice Of Poland: ruszają castingi do nowej edycji show! Niebawem rozpoczną się castingi do The Voice Of Poland 4. Sprawdź, gdzie i kiedy odbędą się przesłuchania do nowej edycji popularnego show.
The Voice Of Poland The Voice Of Poland / materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland: ruszają castingi do nowej edycji show! Sprawdź gdzie i kiedy.
The Voice Of Poland: ruszają castingi do kolejnej edycji popularnego show. To już pewne! Za kilka miesięcy zobaczymy The Voice Of Poland 4. Jeszcze nie ochłonęliśmy po ostatnim finale The Voice Of Poland, a stacja TVP2 zapowiedziała już castingi do nowej edycji talent show.

Pierwsze castingi do The Voice Of Poland 4 rozpoczną się 13-14 grudnia 2013 w Warszawie. Jeśli uważasz, że posiadasz wyjątkowy głos, powinieneś wziąć udział w przesłuchaniach do najnowszej edycji show. Ciekawe, czy w The Voice Of Poland 4 usłyszymy głos na miarę zwycięzcy ostatniej edycji muzycznego programu - Mateusza Ziółka.

>>>The Voice Of Poland 3: Mateusz Ziółko wygrał kolejną edycję show! <<<

Jeszcze nie wiadomo, kto wystąpi w roli trenerów w The Voice Of Poland 4. Jedno jest pewne, w kolejnej odsłonie popularnego programu nie zobaczymy Edyty Górniak. Gwiazda przed zakończeniem The VOP 3, zapowiedziała, że nie pojawi się w kolejnej edycji. Czy zmianie ulegną także inni trenerzy? Sprawdzajcie ESKA.pl - będziemy informować Was na bieżąco.

Zobacz finałowy występ zwycięzcy The Voice Of Poland 3 - Mateusza Ziółka:



JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Potwór z Loch Ness w zabawnym Google Doodle. Czym jest potwór z Loch Ness? Mamy dla was aż 6 muzycznych potworów[VIDEO]
0

Potwór z Loch Ness w zabawnym Google Doodle. Czym jest potwór z Loch Ness? Mamy dla was aż 6 muzycznych potworów[VIDEO]

Potwór z Loch Ness to jedna z najbardziej pobudzających wyobraźnię tajemnic. Co upamiętnia Google Doodle 21.04.2015? Dowiedz się na ESKA.pl i posłuchaj piosenek o potworach!
21/04/2015 00:47
Ariana Grande zerwała z Big Seanem - dlaczego się rozstali! Co się stało? OFICJALNE potwierdzenie [VIDEO]
0

Ariana Grande zerwała z Big Seanem - dlaczego się rozstali! Co się stało? OFICJALNE potwierdzenie [VIDEO]

Ariana Grande i Big Sean rozstali się. Mamy oficjalne potwierdzenie rozstania Ariany i Big Seana. O co poszło? Przeczytaj oświadczenie i dowiedz się więcej na ESKA.pl
20/04/2015 20:25
Egzamin gimnazjalny - "Wiemy jakie będą zadania" "Wyciekły zadania" "WYKRADZIONO ARKUSZE EGZAMINU" - nie daj się na to nabrać!
0

Egzamin gimnazjalny - "Wiemy jakie będą zadania" "Wyciekły zadania" "WYKRADZIONO ARKUSZE EGZAMINU" - nie daj się na to nabrać!

Wykradziono arkusze Egzaminu Gimnazjalnego! Zadania są bardzo trudne! - uważajcie na oszustów obiecujących przesyłanie arkuszy Egzaminu Gimnazjalnego 2015. Pojawiają się szczególnie na stronach poświęconym poradom i wynikom! Dowiedzcie się więcej?
20/04/2015 20:09
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]
0

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Kolejny film znanych blogerów z teamu Abstrachuje - czyste szaleństwo i stylizacja fryzur... na twarzy! Zobacz co wymyślili tym razem.
20/04/2015 17:26
Bayern - Porto LM 21.04.2015: transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz rewanżowy w tv i online? Play z nami! [VIDEO]
0

Bayern - Porto LM 21.04.2015: transmisja na żywo. Gdzie oglądać mecz rewanżowy w tv i online? Play z nami! [VIDEO]

Mecz Bayern - Porto na żywo 21.04.2015 w ramach ćwierćfinału LM będzie można zobaczyć w transmisji w TV i online. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać Bayern - Porto w telewizji i internecie + o której zaczyna się spotkanie rewanżowe klubów. Transmisja Bayern - Porto to kwestia wciśnięcia odpowiedniego Play!
20/04/2015 17:25
Egzamin gimnazjalny 2015: online, do druku, pdf - gdzie znaleźć All I Need? [VIDEO]
0

Egzamin gimnazjalny 2015: online, do druku, pdf - gdzie znaleźć All I Need? [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2015 online albo egzamin gimnazjalny 2015 w formie pdf i do druku to okazja na ponowne rozwiązanie zadań na spokojnie jeszcze tego samego dnia. Gdzie znaleźć arkusze egzaminu gimnazjalnego w internecie? All I Need na ESKA.pl
20/04/2015 16:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska