WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland: ruszają castingi do nowej edycji show! Sprawdź gdzie i kiedy. - The Voice Of Poland: castingi do nowej edycji show! Sprawdź gdzie i kiedy.

The Voice Of Poland: ruszają castingi do nowej edycji show! Sprawdź gdzie i kiedy.

RSS 02/12/2013 12:19 Komentarze
The Voice Of Poland: ruszają castingi do nowej edycji show! Niebawem rozpoczną się castingi do The Voice Of Poland 4. Sprawdź, gdzie i kiedy odbędą się przesłuchania do nowej edycji popularnego show.
The Voice Of Poland The Voice Of Poland / materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland: ruszają castingi do nowej edycji show! Sprawdź gdzie i kiedy.
The Voice Of Poland: ruszają castingi do kolejnej edycji popularnego show. To już pewne! Za kilka miesięcy zobaczymy The Voice Of Poland 4. Jeszcze nie ochłonęliśmy po ostatnim finale The Voice Of Poland, a stacja TVP2 zapowiedziała już castingi do nowej edycji talent show.

Pierwsze castingi do The Voice Of Poland 4 rozpoczną się 13-14 grudnia 2013 w Warszawie. Jeśli uważasz, że posiadasz wyjątkowy głos, powinieneś wziąć udział w przesłuchaniach do najnowszej edycji show. Ciekawe, czy w The Voice Of Poland 4 usłyszymy głos na miarę zwycięzcy ostatniej edycji muzycznego programu - Mateusza Ziółka.

>>>The Voice Of Poland 3: Mateusz Ziółko wygrał kolejną edycję show! <<<

Jeszcze nie wiadomo, kto wystąpi w roli trenerów w The Voice Of Poland 4. Jedno jest pewne, w kolejnej odsłonie popularnego programu nie zobaczymy Edyty Górniak. Gwiazda przed zakończeniem The VOP 3, zapowiedziała, że nie pojawi się w kolejnej edycji. Czy zmianie ulegną także inni trenerzy? Sprawdzajcie ESKA.pl - będziemy informować Was na bieżąco.

Zobacz finałowy występ zwycięzcy The Voice Of Poland 3 - Mateusza Ziółka:



JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MTV EMA 2016: Polacy mają nominacje! Kto ma szansę na nagrodę?
0

MTV EMA 2016: Polacy mają nominacje! Kto ma szansę na nagrodę?

MTV EMA 2016 - Polacy otrzymali nominacje! Pięcioro wykonawców z polski ma szansę na statuetkę podczas Europe Music Awards 2016! Co zrobili, że mają szansę opuścić Rotterdam z prestiżową nagrodą? Sprawdźcie na ESKA.pl
28/09/2016 12:02
Legia - Sporting: MEMY po drugiej przegranej w Lidze Mistrzów
0

Legia - Sporting: MEMY po drugiej przegranej w Lidze Mistrzów

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów nie radzi sobie najlepiej. Po drugim meczu warszawski klub ma na koncie dwie porażki i serie memów na swój temat, które krążą po sieci. Najlepsze z nich już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 11:42
Bridget Jones 3 - piosenka Years & Years ma już teledysk!
0

Bridget Jones 3 - piosenka Years & Years ma już teledysk!

Bridget Jones 3 - piosenka z filmu ma już teledysk! Czy w klipie do Meteorite zostały uwzględnione fragmenty kinowej produkcji? Warto sprawdzić to już teraz na ESKA.pl!
28/09/2016 11:11
Dzień Chłopaka 2016 - co na prezent? Na ESKA.pl podpowiadamy, co kupić chłopakowi!
0

Dzień Chłopaka 2016 - co na prezent? Na ESKA.pl podpowiadamy, co kupić chłopakowi!

Już 30 września obchodzimy Dzień Chłopaka! Jeśli nie macie pomysłu na muzyczny prezent, to my służymy Wam pomocą! Jaki prezent chcieliby dostać chłopacy? Sprawdźcie na Eska.pl listę najbardziej pożądanych upominków! 
28/09/2016 11:05
Dzień chłopaka - demotywatory, memy, śmieszne obrazki - TOP 12 obrazków na dzień chłopaka
0

Dzień chłopaka - demotywatory, memy, śmieszne obrazki - TOP 12 obrazków na dzień chłopaka

Dzień chłopaka już tuż tuż. Memy i demotywatory to niezły prezent na dzień chłopaka. Nawet jeżeli nie masz chłopaka, wyślij życzenia swoim kolegom i znajomym, na pewno ucieszą się, że pamiętasz o nich w Dniu chłopaka.
28/09/2016 10:54
Liga Mistrzów 28.09.2016 - TERMINARZ, MECZE
0

Liga Mistrzów 28.09.2016 - TERMINARZ, MECZE

Liga Mistrzów 2016 - faza grupowa rozgrywek rozkręca się na dobre! Jakie mecze LM zobaczymy 28.09.2016?  O której oglądać turniejowe mecze? Sprawdź terminarz Ligi Mistrzów jeżeli chcesz być na bieżąco!
28/09/2016 10:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA