Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland: ruszają castingi do nowej edycji show! Sprawdź gdzie i kiedy. - The Voice Of Poland: castingi do nowej edycji show! Sprawdź gdzie i kiedy.
REKLAMA
REKLAMA

The Voice Of Poland: ruszają castingi do nowej edycji show! Sprawdź gdzie i kiedy.

RSS 02/12/2013 12:19 Komentarze 0
The Voice Of Poland: ruszają castingi do nowej edycji show! Niebawem rozpoczną się castingi do The Voice Of Poland 4. Sprawdź, gdzie i kiedy odbędą się przesłuchania do nowej edycji popularnego show.
The Voice Of Poland The Voice Of Poland / materiały promocyjne
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland: ruszają castingi do nowej edycji show! Sprawdź gdzie i kiedy.
The Voice Of Poland: ruszają castingi do kolejnej edycji popularnego show. To już pewne! Za kilka miesięcy zobaczymy The Voice Of Poland 4. Jeszcze nie ochłonęliśmy po ostatnim finale The Voice Of Poland, a stacja TVP2 zapowiedziała już castingi do nowej edycji talent show.

Pierwsze castingi do The Voice Of Poland 4 rozpoczną się 13-14 grudnia 2013 w Warszawie. Jeśli uważasz, że posiadasz wyjątkowy głos, powinieneś wziąć udział w przesłuchaniach do najnowszej edycji show. Ciekawe, czy w The Voice Of Poland 4 usłyszymy głos na miarę zwycięzcy ostatniej edycji muzycznego programu - Mateusza Ziółka.

>>>The Voice Of Poland 3: Mateusz Ziółko wygrał kolejną edycję show! <<<

Jeszcze nie wiadomo, kto wystąpi w roli trenerów w The Voice Of Poland 4. Jedno jest pewne, w kolejnej odsłonie popularnego programu nie zobaczymy Edyty Górniak. Gwiazda przed zakończeniem The VOP 3, zapowiedziała, że nie pojawi się w kolejnej edycji. Czy zmianie ulegną także inni trenerzy? Sprawdzajcie ESKA.pl - będziemy informować Was na bieżąco.

Zobacz finałowy występ zwycięzcy The Voice Of Poland 3 - Mateusza Ziółka:



JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Marcin Czyżewski z The Voice of Poland 6 odc. 1 śpiewa Take Me to Church
0

Marcin Czyżewski z The Voice of Poland 6 odc. 1 śpiewa Take Me to Church

Marcin Czyżewski to uczestnik The Voice of Poland 6 odc. 1, który wywołał spore poruszenie wśród trenerów swoim wykonaniem hitu Thake Me to Church z repepertuaru Hoziera. Sprawdź, kim jest Marcin Czyżewski i zobacz jego występ z 1. odcinka The Voice of Poland 6 na ESKA.pl
05/09/2015 13:36
The Voice Of Poland 6: zapowiedź z trenerami w roli łowców. Kopia teledysku Woodkida do Iron?
0

The Voice Of Poland 6: zapowiedź z trenerami w roli łowców. Kopia teledysku Woodkida do Iron?

The Voice Of Poland 6 spotem promującym show zaskoczyli wielu fanów programu, bo tym razem nagranie to nie czerwone fotele i telewizyjne studio a baśniowa opowieść. W zapowiedzi The Voice Of Poland 6 jurorzy w roli łowców. Nie wszyscy jednak chwalą pomysł na zwiastun nowej edycji The Voice Of Poland zarzucając jego twórcom skopiowanie scen z teledysku Woodkida do Iron. Zobaczcie sami!
05/09/2015 13:17
Edyta Górniak - wypadek na planie spotu The Voice Of Poland 6. Upadek divy pokazano w ostatecznej wersji!
0

Edyta Górniak - wypadek na planie spotu The Voice Of Poland 6. Upadek divy pokazano w ostatecznej wersji!

Wypadek Edyty Górniak podczas kręcenia spotu The Voice Of Poland 6 to jeden z powodów, dla którego wszyscy oglądają nagranie. Edyta Górniak wywróciła się niszcząc stolik z przyciskiem-grzybem. Zobaczcie upadek divy, który został wykorzystany w ostatecznej wersji zapowiedzi nowej edycji The Voice of Poland. Co na to sama gwiazda?
05/09/2015 13:17
 Fajerwerki na Narodowym - bilety na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2015
0

Fajerwerki na Narodowym - bilety na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2015

Fajerwerki na Stadionie Narodowym to jedno z największych wydarzeń, które nie pozwoli spać warszawiakom na początku września 2015 roku. Kiedy odbędzie się wystrzałowa impreza? Gdzie i za ile można kupić bilety na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2015 na Narodowym? W programie znalazła się część artystyczna - występ Donatana i Cleo. Informacja o biletach do sprawdzenia na ESKA.pl 
05/09/2015 13:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

05/09/2015 12:18

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska