WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO] - The Voice of Poland odc. 8 - kto odpadł a kto przeszedł dalej

Tagi związane z The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO]: the voice of poland 4, the voice of poland 4 bitwy, the voice 4 odcinek 8, the voice 4 kto przeszedł dalej

The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO]

RSS 19/04/2014 12:58 Komentarze
The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zmierzy się na ringu w ostatnich starciach? Co czeka nas w odcinku emitowanym 19 kwietnia 2014? Sprawdź i posłuchaj jednej z bitew przed premierą odcinka - na ESKA.pl!
The Voice Of Poland odc.8 - bitwy / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO]
The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kolejny odcinek muzycznego talent show już 19 kwietnia 2014 o 20:05! Tym razem uczestnicy po raz ostatni w tej serii zmierzą się w bitwach na ringu. Kto z kim zawalczy?

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!


W 8 odcinku The Voice Of Poland 4 na ringu będą zmagać się o przejście do kolejnego etapu następujące pary:

Elka Nagel i Jerzy Sykut (drużyna Marka Piekarczyka)
Kasia Sawczuk i Maja Gawłowska (drużyna Justyny Steczkowskiej)
Michał Szyc i Wojciech Baranowski (drużyna Tomsona i Barona)
Damian Bartosiewicz i Marcin Nawrocki (drużyna Marka Piekarczyka)
Paulina Romaniuk i Joanna Pszczoła (drużyna Tomsona i Barona)
Dorota Kuziela i Krzysztof Krysiński (drużyna Marii Sadowskiej)
Milena Kołodziejczyk i Looking For (drużyna Justyny Steczkowskiej)
Sandra Mika i Małgorzata Priebe (drużyna Marii Sadowskiej)

Komu będziecie kibicować? Czekamy na Wasze komentarze!

Kasia Sawczuk kontra Maja Gawłowska. Zobacz bitwę przed premierą odcinka - na ESKA.pl!



Ostatnie przygotowania do 8 odcinka The Voice of Poland 4



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
LOTTO 31.05.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 31.05.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 31 maja 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 35 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 31.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej!
31/05/2016 15:49
30 Lat Teleexpresu - płyta już jest! Pharrell i Dawid Podsiadło gwiazdami kompilacji
0

30 Lat Teleexpresu - płyta już jest! Pharrell i Dawid Podsiadło gwiazdami kompilacji

30 Lat Teleexpressu - płyta z hitami już jest! Tracklista kompilacji, która powstała z okazji okrągłego jubileuszu programu TVP wygląda bardzo interesująco. Piosenki z niej odsłuchacie na ESKA.pl!
31/05/2016 15:49
Polska - Chiny 1.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Polska - Chiny 1.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Polska - Chiny - siatkarskie starcie tych drużyn zobaczymy już w środę 1.06.2016. Zastanawiacie się gdzie oglądać transmisję w TV i online? Podpowiadamy na ESKA.pl
31/05/2016 15:36
Mecze Polaków na Euro 2016 - z kim gra Polska? Terminarz i daty meczów
0

Mecze Polaków na Euro 2016 - z kim gra Polska? Terminarz i daty meczów

Euro 2016 - kiedy mecze reprezentacji Polski? Z kim Polska gra na Euro 2016? Nasi rywale na mistrzostwach Europy we Francji postawią nam wysoko poprzeczkę? Daty meczów i wszystkie najważniejsze szczegóły poznacie na ESKA.pl!
31/05/2016 15:15
Opole 2016 SuperJedynki: Michał Szpak, Sarsa, Ania Dąbrowska. Kto powalczy o statuetki?
0

Opole 2016 SuperJedynki: Michał Szpak, Sarsa, Ania Dąbrowska. Kto powalczy o statuetki?

Opole 2016 rozpocznie się już na początku czerwca. Jednym z głównych punktów festiwalu będzie koncert SuperJedynki. Kiedy się odbędzie i kto powalczy o statuetki? Sprawdzamy to na ESKA.pl!
31/05/2016 14:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016