WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO] - The Voice of Poland odc. 8 - kto odpadł a kto przeszedł dalej

Tagi związane z The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO]: the voice of poland 4, the voice of poland 4 bitwy, the voice 4 odcinek 8, the voice 4 kto przeszedł dalej

The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO]

RSS 19/04/2014 12:58 Komentarze
The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zmierzy się na ringu w ostatnich starciach? Co czeka nas w odcinku emitowanym 19 kwietnia 2014? Sprawdź i posłuchaj jednej z bitew przed premierą odcinka - na ESKA.pl!
The Voice Of Poland odc.8 - bitwy / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO]
The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kolejny odcinek muzycznego talent show już 19 kwietnia 2014 o 20:05! Tym razem uczestnicy po raz ostatni w tej serii zmierzą się w bitwach na ringu. Kto z kim zawalczy?

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!


W 8 odcinku The Voice Of Poland 4 na ringu będą zmagać się o przejście do kolejnego etapu następujące pary:

Elka Nagel i Jerzy Sykut (drużyna Marka Piekarczyka)
Kasia Sawczuk i Maja Gawłowska (drużyna Justyny Steczkowskiej)
Michał Szyc i Wojciech Baranowski (drużyna Tomsona i Barona)
Damian Bartosiewicz i Marcin Nawrocki (drużyna Marka Piekarczyka)
Paulina Romaniuk i Joanna Pszczoła (drużyna Tomsona i Barona)
Dorota Kuziela i Krzysztof Krysiński (drużyna Marii Sadowskiej)
Milena Kołodziejczyk i Looking For (drużyna Justyny Steczkowskiej)
Sandra Mika i Małgorzata Priebe (drużyna Marii Sadowskiej)

Komu będziecie kibicować? Czekamy na Wasze komentarze!

Kasia Sawczuk kontra Maja Gawłowska. Zobacz bitwę przed premierą odcinka - na ESKA.pl!



Ostatnie przygotowania do 8 odcinka The Voice of Poland 4



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
03/12/2016 11:28
KSW 37 - ważenie. Popek vs Pudzian - WYNIK
0

KSW 37 - ważenie. Popek vs Pudzian - WYNIK

KSW 37 online i w TV już 3 grudnia 2016. Emocje związane z walkami na KSW zaczęły się dzień przed galą. Znamy oficjalne wyniki ważenia zawodników. Ile waży Popek, a ile Pudzian? Dowiedzcie się na ESKA.pl
03/12/2016 16:36
Mister Supranational 3.12.2016 online i w TV - gdzie i o której?
0

Mister Supranational 3.12.2016 online i w TV - gdzie i o której?

Mister Supranational 2016 wyłoni najprzystojniejszego mężczyznę na świecie. Gdzie oglądać konkurs piękności online i w TV? Sprawdzajcie na ESKA.pl
03/12/2016 16:30
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
03/12/2016 15:20
Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16
0

Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16

Popek na KSW 37 stanie do pojedynku z Pudzianem. Jaki kawałek wybrał Popek na swoje wyjście na galę? Oczywiście Jestem królem!
03/12/2016 14:12
Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki
0

Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki

Życzenia imieninowe dla Barbary: piękne, śmieszne lub poważne wierszyki i SMS na imieniny. Top 5 życzeń imieninowych znajdziecie już teraz - na Eska.pl.
03/12/2016 09:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

30/11/2016 12:22

0
Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

30/11/2016 11:57

0
Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

29/11/2016 17:32

0
Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

29/11/2016 15:18

0
Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

26/11/2016 12:27

0
Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

23/11/2016 14:03

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA