WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO] - The Voice of Poland odc. 8 - kto odpadł a kto przeszedł dalej
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO]: the voice of poland 4, the voice of poland 4 bitwy, the voice 4 odcinek 8, the voice 4 kto przeszedł dalej

The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO]

RSS 19/04/2014 12:58 Komentarze 0
The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zmierzy się na ringu w ostatnich starciach? Co czeka nas w odcinku emitowanym 19 kwietnia 2014? Sprawdź i posłuchaj jednej z bitew przed premierą odcinka - na ESKA.pl!
The Voice Of Poland odc.8 - bitwy / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO]
The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kolejny odcinek muzycznego talent show już 19 kwietnia 2014 o 20:05! Tym razem uczestnicy po raz ostatni w tej serii zmierzą się w bitwach na ringu. Kto z kim zawalczy?

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!


W 8 odcinku The Voice Of Poland 4 na ringu będą zmagać się o przejście do kolejnego etapu następujące pary:

Elka Nagel i Jerzy Sykut (drużyna Marka Piekarczyka)
Kasia Sawczuk i Maja Gawłowska (drużyna Justyny Steczkowskiej)
Michał Szyc i Wojciech Baranowski (drużyna Tomsona i Barona)
Damian Bartosiewicz i Marcin Nawrocki (drużyna Marka Piekarczyka)
Paulina Romaniuk i Joanna Pszczoła (drużyna Tomsona i Barona)
Dorota Kuziela i Krzysztof Krysiński (drużyna Marii Sadowskiej)
Milena Kołodziejczyk i Looking For (drużyna Justyny Steczkowskiej)
Sandra Mika i Małgorzata Priebe (drużyna Marii Sadowskiej)

Komu będziecie kibicować? Czekamy na Wasze komentarze!

Kasia Sawczuk kontra Maja Gawłowska. Zobacz bitwę przed premierą odcinka - na ESKA.pl!



Ostatnie przygotowania do 8 odcinka The Voice of Poland 4



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Taylor Swift - Style: teledysk. Premiera nowego teledysku Taylor Swift w noc Grammy 2015? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Taylor Swift - Style: teledysk. Premiera nowego teledysku Taylor Swift w noc Grammy 2015? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Teledysk Taylor Swift do Style - trzeciego singla wokalistki z płyty 1989 - to premiera, która z pewnością namiesza na YouTube. Dlaczego? Okazuje się, że nowy teledysk Taylor Swift będzie być może niespodzianką dla fanów gwiazdy w noc Grammy 2015! Zobaczcie, co wiemy o wideo do Style Taylor Swift - informacje czekają na ESKA.pl!
25/01/2015 20:00
Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek muzyczny [VIDEO]
0

Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek muzyczny [VIDEO]

Najlepsze polskie piosenki 2015 ze stycznia w jednym miejscu na ESKA.pl. Mamy dla Was propozycje na hity po polsku a tych wraz z początkiem roku nie brakuje. Zobaczcie nasze TOP 5 w kategorii nowości muzyczne 2015 po polsku i cieszcie się polskimi piosenkami razem z nami. To co nasze jest, najlepsze jest, bo nasze jest!
25/01/2015 19:06
Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowych odsłonach [VIDEO]
0

Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowych odsłonach [VIDEO]

Najlepsze hity 2015 Radia ESKA i ESKA.pl mamy dla Was na stronie nie tylko w oryginale, ale i w nowych wersjach. Pierwsze przeboje 2015 prezentujemy w odsłonie talentów z YouTube. Czy covery hitów na czasie mogą z nimi konkurować? Odpalcie piosenki i porównujcie już teraz!
25/01/2015 18:11
Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]
0

Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]

Wspólna piosenka Meghan Trainor i Harry'ego Stylesa z One Direction to London Lights. Duet Meghan Trainor & Harry Styles został potwierdzony przez samą wokalistkę. Co więcej, autorka hitu All About That Bass pochwaliła się już pierwszym przedsmakiem numeru. Zobaczcie fragment audio London Lights Meghan Trainor ft. Harry Styles już teraz na ESKA.pl!
25/01/2015 16:55
WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]
0

WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]

Za nami pierwszy etap WRC 2015, czyli Rajd Monte Carlo, w którym startował Robert Kubica. Które miejsce zajął Polak? Zobaczcie, z jakim wynikiem Robert Kubica skończył WRC 2015 w pierwszej odsłonie. Wszystko o finale Rajdu Monte Carlo z 25.01.2015 wraz z Rihanną w klimatach szybkich samochodów czeka do sprawdzenia na ESKA.pl!
25/01/2015 12:49
Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]
1

Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]

JEST! Nowa piosenka Rihanny 2015 w końcu oficjalnie ujrzała światło dzienne. Rihanna FourFiveSeconds nagrała z Kanye Westem i Paulem McCartney'em, czym pochwaliła się na swoich społecznościówkach 25 stycznia. Takiej wersji RiRi jeszcze nie słyszeliście... Posłuchajcie audio FourFiveSeconds Rihanna ft. Kanye West & Paul McCartney i sprawdźcie, czy to pierwszy singiel z nowej płyty Barbadoski!
25/01/2015 11:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska