Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO] - The Voice of Poland odc. 8 - kto odpadł a kto przeszedł dalej

Tagi związane z The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO]: the voice of poland 4, the voice of poland 4 bitwy, the voice 4 odcinek 8, the voice 4 kto przeszedł dalej

The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO]

RSS 19/04/2014 12:58 Komentarze
The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zmierzy się na ringu w ostatnich starciach? Co czeka nas w odcinku emitowanym 19 kwietnia 2014? Sprawdź i posłuchaj jednej z bitew przed premierą odcinka - na ESKA.pl!
The Voice Of Poland odc.8 - bitwy / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO]
The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kolejny odcinek muzycznego talent show już 19 kwietnia 2014 o 20:05! Tym razem uczestnicy po raz ostatni w tej serii zmierzą się w bitwach na ringu. Kto z kim zawalczy?

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!


W 8 odcinku The Voice Of Poland 4 na ringu będą zmagać się o przejście do kolejnego etapu następujące pary:

Elka Nagel i Jerzy Sykut (drużyna Marka Piekarczyka)
Kasia Sawczuk i Maja Gawłowska (drużyna Justyny Steczkowskiej)
Michał Szyc i Wojciech Baranowski (drużyna Tomsona i Barona)
Damian Bartosiewicz i Marcin Nawrocki (drużyna Marka Piekarczyka)
Paulina Romaniuk i Joanna Pszczoła (drużyna Tomsona i Barona)
Dorota Kuziela i Krzysztof Krysiński (drużyna Marii Sadowskiej)
Milena Kołodziejczyk i Looking For (drużyna Justyny Steczkowskiej)
Sandra Mika i Małgorzata Priebe (drużyna Marii Sadowskiej)

Komu będziecie kibicować? Czekamy na Wasze komentarze!

Kasia Sawczuk kontra Maja Gawłowska. Zobacz bitwę przed premierą odcinka - na ESKA.pl!



Ostatnie przygotowania do 8 odcinka The Voice of Poland 4



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lotto 13.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 13.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 13.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
13/02/2016 21:49
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
13/02/2016 20:35
Co robić w walentynki 2016? Najlepsze walentynkowe koncerty w Polsce. Sprawdź!
0

Co robić w walentynki 2016? Najlepsze walentynkowe koncerty w Polsce. Sprawdź!

Co robić w walentynki 2016? Coraz więcej osób zadaje sobie to pytanie przed zbliżającym się świętem zakochanych. Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu, jaką niespodziankę zrobić swojej drugiej połówce to mamy dla Was kilka propozycji, tym razem koncertowych. Bo co może być lepszego, jak nie romantyczny wieczór spędzony przy nastrojowej muzyce na żywo.
13/02/2016 20:34
Grammy 2016 - występy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas Grammy. Sprawdź!
0

Grammy 2016 - występy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas Grammy. Sprawdź!

Występy na Grammy 2016 zapowiadają się niesamowicie. Na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak Rihanna, Taylor Swift, The Weeknd czy Adele. Brytyjka podczas uroczystości wystąpi aż dwa razy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas gali rozdania nagród Grammy już teraz na ESKA.pl. Sprawdź!
13/02/2016 18:22
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
13/02/2016 18:21
GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?
0

GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?

GRAMMY 2016 już 15 lutego. Na czerwonym dywanie oraz gali GRAMMY pojawią się m.in. Adele, Rihanna, Lady Gaga, Justin Bieber, The Weeknd czy Kendrick Lamar.
13/02/2016 18:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

13/02/2016 18:21

0
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

13/02/2016 13:50

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA