Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO] - The Voice of Poland odc. 8 - kto odpadł a kto przeszedł dalej
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO]: the voice of poland 4, the voice of poland 4 bitwy, the voice 4 odcinek 8, the voice 4 kto przeszedł dalej

The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO]

RSS 19/04/2014 12:58 Komentarze 0
The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zmierzy się na ringu w ostatnich starciach? Co czeka nas w odcinku emitowanym 19 kwietnia 2014? Sprawdź i posłuchaj jednej z bitew przed premierą odcinka - na ESKA.pl!
The Voice Of Poland odc.8 - bitwy / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kto zawalczy na ringu w ostatnich bitwach? [VIDEO]
The Voice of Poland odc. 8 - BITWY. Kolejny odcinek muzycznego talent show już 19 kwietnia 2014 o 20:05! Tym razem uczestnicy po raz ostatni w tej serii zmierzą się w bitwach na ringu. Kto z kim zawalczy?

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!


W 8 odcinku The Voice Of Poland 4 na ringu będą zmagać się o przejście do kolejnego etapu następujące pary:

Elka Nagel i Jerzy Sykut (drużyna Marka Piekarczyka)
Kasia Sawczuk i Maja Gawłowska (drużyna Justyny Steczkowskiej)
Michał Szyc i Wojciech Baranowski (drużyna Tomsona i Barona)
Damian Bartosiewicz i Marcin Nawrocki (drużyna Marka Piekarczyka)
Paulina Romaniuk i Joanna Pszczoła (drużyna Tomsona i Barona)
Dorota Kuziela i Krzysztof Krysiński (drużyna Marii Sadowskiej)
Milena Kołodziejczyk i Looking For (drużyna Justyny Steczkowskiej)
Sandra Mika i Małgorzata Priebe (drużyna Marii Sadowskiej)

Komu będziecie kibicować? Czekamy na Wasze komentarze!

Kasia Sawczuk kontra Maja Gawłowska. Zobacz bitwę przed premierą odcinka - na ESKA.pl!



Ostatnie przygotowania do 8 odcinka The Voice of Poland 4



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Tiesto & The Chainsmokers - Split Only U - teledysk, w którym Tiesto zamienia się w zombiaka
0

Tiesto & The Chainsmokers - Split Only U - teledysk, w którym Tiesto zamienia się w zombiaka

Tiesto i The Chainsmokers połączyli siły we wspólnym kawałku Split (Only U). Na początku września 2015 miała miejsce premiera teledysku do ich wspólnego kawałka. W nowym klipie Tiesto zamienia się w zombiaka. Teledysk Split do zobaczenia na ESKA.pl 
04/09/2015 11:41
Złoty pociąg - która gwiazda muzyczna mogłaby go od nas kupić? Oto nasze typy!
0

Złoty pociąg - która gwiazda muzyczna mogłaby go od nas kupić? Oto nasze typy!

Złoty pociąg w Wałbrzychu rozbudza wyobraźnię Polaków. Jakie skarby skrywa? Jaka jest jego wartość? Gdzie jest zakopany? Tuż przed ujawnieniem odpowiedzi na te pytania publikujemy listę gwiazd muzycznych, które stać na zakup złotego pociągu! Kto na liście oprócz Beyonce?
04/09/2015 11:35
Pogoda na jesień 2015 - długoterminowa. Czas przytulić Umbrella?
0

Pogoda na jesień 2015 - długoterminowa. Czas przytulić Umbrella?

Pogoda na jesień 2015 w wersji długoterminowej przyniesie nam dobre informacje? A może będziemy musieli zaprzyjaźnić się z Umbrella? Sprawdzamy prognozy pogody długoterminowej na jesień 2015! 
04/09/2015 11:25
Ranne Ptaki: Paweł Fajdek - mistrz świata w rzucie młotem odwiedził Radio ESKA! [VIDEO]
0

Ranne Ptaki: Paweł Fajdek - mistrz świata w rzucie młotem odwiedził Radio ESKA! [VIDEO]

Paweł Fajdek - mistrz świata w rzucie młotem odwiedził Radio ESKA w piątek, 4 września - tego samego dnia, w którym we Frankfurcie nad Menem rozegra się mecz Niemcy - Polska w ramach eliminacji do EURO 2016. Paweł i Jankes rozegrali w studio mecz na rozgrzewkę - jeden z nich reprezentował Polskę, drugi - Niemcy. Kto wygrał? I czy sportowiec równie dobrze radzi sobie ze zwykłym młotkiem? Sprawdź nasze video!    
04/09/2015 11:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

03/09/2015 12:40

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska