Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO] - Michał Grobelny nagrał singiel Będę Czekał
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]: michał grobelny kim jest, Będę czekał 2013, Michał Grobelny 2013, Michał Grobelny singiel 2013, Michał Grobelny Voice of Poland, Guitarshop singiel 2013

The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]

RSS 21/09/2013 09:45 Komentarze 0
The Voice of Poland - uczestnik 3. edycji Michał Grobelny nagrał swój debiutancki singiel, którego można już posłuchać w sieci. Posłuchaj utworu Będę Czekał na ESKA.pl.
Michał Grobelny Michał Grobelny / The Voice of Poland/materiał prasowy
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]
Michał Grobelny uczestnik trwającego show The Voice of Poland nagrał swój singiel. Debiutancki kawałek pojawił się w sieci 20 września. O tym, że utwór jest już w sieci informuje sam Grobelny na swoim Facebooku. - Już jest!!!!Pierwszy singiel Michał Grobelny & GUITARSHOP pt. Będę Czekał już teraz do odsłuchania na YouTube.!!! Enjoy!- pisze piosenkarz.

>>> Michał Grobelny - kim jest?


Utwór Będę Czekał
wykonał wraz z jednym ze swoich zespołów GUITARSHOP. Michał bowiem śpiewa też w grupie jazzowo-popowej Michał Grobelny Band. Zespół, z którym uczestnik The Voice of Poland wykonał Będę Czekał gra raczej kawałki rockowe, ale ten zamieszczony w sieci jest spokojny i liryczny. Nie usłyszy w nich mocnych gitarowych brzmień. Słowa do piosenki napisała Małgorzata Szpitun. Za muzykę odpowiada Wojtek Wójciki, Michał Grobelny i Jarek Chilkiewicz.

>>> Michał Grobeny - 3. edycja The Voice of Poland

Michał Grobelny & GUITARSHOP - Będę Czekał


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]
0

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
25/05/2015 18:31
Pogoda na czerwiec 2015 - długoterminowa. Będzie sporo burz! Zobaczcie prognozę i burzowe teledyski [VIDEO]
0

Pogoda na czerwiec 2015 - długoterminowa. Będzie sporo burz! Zobaczcie prognozę i burzowe teledyski [VIDEO]

Długoterminowa pogoda na czerwiec 2015 czeka na stronie. Mamy dla Was miesięczną prognozę pogody na czerwiec 2015, dzięki której dowiecie się, co przyniesie pierwszy letni miesiąc. Zobaczcie już teraz, jaka pogoda będzie w czerwcu 2015 w Eskowej pogodzie na czerwiec 2015 na cały miesiąc. Burzowe teledyski serwujemy nie bez przyczyny...
25/05/2015 17:06
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag, pod którym zbieramy Wasze przeprosiny dla Mam na Dzień Matki 2015. Planujemy zalać tą akcją Facebooka, Twittera i Instagram - oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
25/05/2015 16:57
Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Gdzie i za ile kupić?
0

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Gdzie i za ile kupić?

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk - bilety na finał Ligi Europy na Narodowym są nadal w sprzedaży? Gdzie i za ile kupić bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Przypomnijmy, że mecz odbędzie się w środę 27.05.2015. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl 
25/05/2015 16:16
Pogoda na długi weekend czerwcowy 2015: wiemy, jakie będzie Boże Ciało! Spacer Under The Sun? [VIDEO]
0

Pogoda na długi weekend czerwcowy 2015: wiemy, jakie będzie Boże Ciało! Spacer Under The Sun? [VIDEO]

Pogoda na długi weekend czerwcowy 2015 może iść w parze z naszymi planami albo je pokrzyżować. Warto więc jeszcze przed długim weekendem w czerwcu 2015 sprawdzić prognozy. Zobaczcie już teraz, jaka będzie pogoda na Boże Ciało 2015 i resztę weekendowych dni. Odpowiedź na pytanie, jaka pogoda w długi weekend czerwcowy 2015, czeka na ESKA.pl w rytmie słonecznego hitu!
25/05/2015 16:10
Eurowizja 2016: kiedy i gdzie, kto pojedzie z Polski i czy weźmiemy w ogóle udział? [VIDEO]
2

Eurowizja 2016: kiedy i gdzie, kto pojedzie z Polski i czy weźmiemy w ogóle udział? [VIDEO]

Eurowizja 2016 to jeszcze dosyć odległy temat, ale już teraz sprawdzamy kiedy i gdzie odbędzie się konkurs. Kto pojedzie z Polski i czy nasz kraj w ogóle wystawi w przyszłym roku swojego reprezentanta? Badamy pierwsze doniesienia - na ESKA.pl
25/05/2015 16:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska