WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO] - Michał Grobelny nagrał singiel Będę Czekał
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]: michał grobelny kim jest, Będę czekał 2013, Michał Grobelny 2013, Michał Grobelny singiel 2013, Michał Grobelny Voice of Poland, Guitarshop singiel 2013

The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]

RSS 21/09/2013 09:45 Komentarze 0
The Voice of Poland - uczestnik 3. edycji Michał Grobelny nagrał swój debiutancki singiel, którego można już posłuchać w sieci. Posłuchaj utworu Będę Czekał na ESKA.pl.
Michał Grobelny Michał Grobelny / The Voice of Poland/materiał prasowy
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]
Michał Grobelny uczestnik trwającego show The Voice of Poland nagrał swój singiel. Debiutancki kawałek pojawił się w sieci 20 września. O tym, że utwór jest już w sieci informuje sam Grobelny na swoim Facebooku. - Już jest!!!!Pierwszy singiel Michał Grobelny & GUITARSHOP pt. Będę Czekał już teraz do odsłuchania na YouTube.!!! Enjoy!- pisze piosenkarz.

>>> Michał Grobelny - kim jest?


Utwór Będę Czekał
wykonał wraz z jednym ze swoich zespołów GUITARSHOP. Michał bowiem śpiewa też w grupie jazzowo-popowej Michał Grobelny Band. Zespół, z którym uczestnik The Voice of Poland wykonał Będę Czekał gra raczej kawałki rockowe, ale ten zamieszczony w sieci jest spokojny i liryczny. Nie usłyszy w nich mocnych gitarowych brzmień. Słowa do piosenki napisała Małgorzata Szpitun. Za muzykę odpowiada Wojtek Wójciki, Michał Grobelny i Jarek Chilkiewicz.

>>> Michał Grobeny - 3. edycja The Voice of Poland

Michał Grobelny & GUITARSHOP - Będę Czekał


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]
0

Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]

Adam Kraśko odpadł z Celebrity Splash! Najpopularniejszy rolnik w Polsce odpadł w półfinale. Natomiast Saszan nadal radzi sobie znakomicie i ma pewny udział w finale. Kto jeszcze będzie skakał za tydzień, w odcinku, z 25 kwietnia?
19/04/2015 10:48
Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]
0

Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]

Mateusz Matti Jakubiec w emitowanym 18 kwietnia odcinku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaprezentował się w roli Stevena Tylera - wokalisty grupy Aerosmith. To właśnie jego wersja I Don't Wanna Miss A Thing, wzruszającej ballady z filmu Armageddon, przyniosła mu najwięcej punktów i zwycięstwo w odcinku. Zobacz video z fragmentem występu!    
19/04/2015 10:29
Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]
0

Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]

Pośladki Amber Rose możemy podziwiać tym razem w teledysku do piosenki Milk Milk Lemonade. Kawałek Amy Schumer - z którą Amber całowała się na MTV Movie Awards 2015 - to parodia klipów rozpływających się nad kobiecymi pupami. Czy Amber Rose w wideo do Milk Milk Lemonade pokazała, że potrafi śmiać się sama z siebie?
18/04/2015 20:59
Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]
0

Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]

Julia Totoszko w Małych Gigantach zaśpiewa piosenkę Katie Melua - Nine Million Bicycles. Jej występ zobaczymy już w odcinku emitowanym w sobotę 18 kwietnia!
18/04/2015 17:43
Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]
0

Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]

Wiktoria Gąbka w Małych Gigantach zaśpiewa dobrze znaną piosenkę sprzed lat - Czy Te Oczy Mogą Kłamać. Zobacz przed premierą występ Wiktorii Gąbki - odcinek z jej udziałem zobaczymy już 18 kwietnia!
18/04/2015 16:40
Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]
0

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Zupełnie nowa piosenka i teledysk autorki hitu Na Kolanach zapowiadają jej płytę, która ma się ukazać już w maju! Co przygotowała gwiazda, którą obecnie możemy oglądać w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
18/04/2015 12:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska