Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO] - Michał Grobelny nagrał singiel Będę Czekał
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]: michał grobelny kim jest, Będę czekał 2013, Michał Grobelny 2013, Michał Grobelny singiel 2013, Michał Grobelny Voice of Poland, Guitarshop singiel 2013

The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]

RSS 21/09/2013 09:45 Komentarze 0
The Voice of Poland - uczestnik 3. edycji Michał Grobelny nagrał swój debiutancki singiel, którego można już posłuchać w sieci. Posłuchaj utworu Będę Czekał na ESKA.pl.
Michał Grobelny Michał Grobelny / The Voice of Poland/materiał prasowy
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]
Michał Grobelny uczestnik trwającego show The Voice of Poland nagrał swój singiel. Debiutancki kawałek pojawił się w sieci 20 września. O tym, że utwór jest już w sieci informuje sam Grobelny na swoim Facebooku. - Już jest!!!!Pierwszy singiel Michał Grobelny & GUITARSHOP pt. Będę Czekał już teraz do odsłuchania na YouTube.!!! Enjoy!- pisze piosenkarz.

>>> Michał Grobelny - kim jest?


Utwór Będę Czekał
wykonał wraz z jednym ze swoich zespołów GUITARSHOP. Michał bowiem śpiewa też w grupie jazzowo-popowej Michał Grobelny Band. Zespół, z którym uczestnik The Voice of Poland wykonał Będę Czekał gra raczej kawałki rockowe, ale ten zamieszczony w sieci jest spokojny i liryczny. Nie usłyszy w nich mocnych gitarowych brzmień. Słowa do piosenki napisała Małgorzata Szpitun. Za muzykę odpowiada Wojtek Wójciki, Michał Grobelny i Jarek Chilkiewicz.

>>> Michał Grobeny - 3. edycja The Voice of Poland

Michał Grobelny & GUITARSHOP - Będę Czekał


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me - filmiki z teledysku to hity internetu [VIDEO]
0

Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me - filmiki z teledysku to hity internetu [VIDEO]

Wakacyjne hity 2015: Silento - Watch Me to jeden z gorących muzycznych hitów, który rozgrzeje wakacyjne imprezy. Teledysk do Watch Me powstał z filmów nadsyłanych przez internautów. Nie brakuje w nim hitów sieci
30/06/2015 15:48
Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]
0

Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]

Liga Światowa 2015: gdzie oglądać mecz Polska - USA online i w TV? Kolejny mecz polskich siatkarzy odbędzie się 4 i 5 lipca 2015. Polska - USA: o której godzinie włączyć telewizor, by nie przegapić starcia polskich siatkarzy? Sprawdź na ESKA.pl 
30/06/2015 14:55
HIT INTERNETU: 18 milionów wyświetleń, 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]
0

HIT INTERNETU: 18 milionów wyświetleń, 500 000 udostępnień filmu z dziewczynką tańczącą NaeNae razem z ciężarną mamą! [VIDEO]

Mała dziewczynka i jej ciężarna mama tańczą do bardzo chwytliwej piosenki. Widzieliśmy to tysiąc razy? Pewnie tak, jednak coś chyba jest w tym akurat filmie, że użytkownicy Facebooka zdecydowali się podać go dalej już ponad pół miliona razy!    
30/06/2015 14:09
Iggy Azalea oskarża Britney Spears o niepowodzenie Pretty Girls? Ostre słowa raperki [VIDEO]
0

Iggy Azalea oskarża Britney Spears o niepowodzenie Pretty Girls? Ostre słowa raperki [VIDEO]

Iggy Azalea jest wściekła na Britney Spears? Tak można wnioskować z jej ostatnich wpisów na Twitterze. Okazuje się, że Iggy niepowodzenie utworu Pretty Girls zrzuca na barki Britney Spears.. Dlaczego? Sprawdźcie sami! 
30/06/2015 14:08
Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]
0

Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]

Open'er 2015 online na YouTube? Czy na popularnym kanale pojawią się live streamy wybranych koncertów Open'era 2015? Gdzie oglądać na żywo występy artystów na Open'er 2015? Sprawdzamy informacje dotyczące jednego z największych festiwali muzycznych tego lata w Polsce. 
30/06/2015 14:05
Sziget Festival 2015: BILETY, line-up i data. Sprawdź informacje na temat festiwalu na Węgrzech [VIDEO]
0

Sziget Festival 2015: BILETY, line-up i data. Sprawdź informacje na temat festiwalu na Węgrzech [VIDEO]

Sziget 2015: bilety i line-up jest już dostępny. Kto wystąpi na największym węgierskim festiwalu muzycznym? W line-upie Sziget Festival 2015 znaleźli się m.in. Florence and The Machine, Ellie Goulding, Martin Garrix i Avicii. Dokładna data Sziget Festival oraz informacje na temat biletów znajdziecie na ESKA.pl 
30/06/2015 13:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska