WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO] - Michał Grobelny nagrał singiel Będę Czekał

Tagi związane z The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]: michał grobelny kim jest, Będę czekał 2013, Michał Grobelny 2013, Michał Grobelny singiel 2013, Michał Grobelny Voice of Poland, Guitarshop singiel 2013

The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]

RSS 21/09/2013 09:45 Komentarze
The Voice of Poland - uczestnik 3. edycji Michał Grobelny nagrał swój debiutancki singiel, którego można już posłuchać w sieci. Posłuchaj utworu Będę Czekał na ESKA.pl.
Michał Grobelny Michał Grobelny / The Voice of Poland/materiał prasowy
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]
Michał Grobelny uczestnik trwającego show The Voice of Poland nagrał swój singiel. Debiutancki kawałek pojawił się w sieci 20 września. O tym, że utwór jest już w sieci informuje sam Grobelny na swoim Facebooku. - Już jest!!!!Pierwszy singiel Michał Grobelny & GUITARSHOP pt. Będę Czekał już teraz do odsłuchania na YouTube.!!! Enjoy!- pisze piosenkarz.

>>> Michał Grobelny - kim jest?


Utwór Będę Czekał
wykonał wraz z jednym ze swoich zespołów GUITARSHOP. Michał bowiem śpiewa też w grupie jazzowo-popowej Michał Grobelny Band. Zespół, z którym uczestnik The Voice of Poland wykonał Będę Czekał gra raczej kawałki rockowe, ale ten zamieszczony w sieci jest spokojny i liryczny. Nie usłyszy w nich mocnych gitarowych brzmień. Słowa do piosenki napisała Małgorzata Szpitun. Za muzykę odpowiada Wojtek Wójciki, Michał Grobelny i Jarek Chilkiewicz.

>>> Michał Grobeny - 3. edycja The Voice of Poland

Michał Grobelny & GUITARSHOP - Będę Czekał


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 36 - bilety: gdzie kupić i ile kosztują? Czy są jeszcze dostępne?
0

KSW 36 - bilety: gdzie kupić i ile kosztują? Czy są jeszcze dostępne?

KSW 36 w Zielonej Górze - gdzie i za ile kupić bilety na galę 1.10.2016? Czy są jeszcze dostępne? Informacje o 36. edycji Konfrontacji Sztuk Walki znajdziecie oczywiście na ESKA.pl!
29/09/2016 15:32
KSW 36: kto walczy? Zawodnicy KSW w Zielonej Górze - karta walk
0

KSW 36: kto walczy? Zawodnicy KSW w Zielonej Górze - karta walk

KSW 36 w Zielonej Górze - karta walk do sprawdzenia na ESKA.pl! W ringu zobaczymy Tomasza Narkuna oraz ulubieńca kibiców Michała Materlę. Kogo jeszcze? Jakich zawodników zobaczymy 1 października 2016 podczas gali na żywo? Sprawdźcie >>
29/09/2016 15:16
DNCE nowa piosenka twórców Cake by the Ocean. Poznaj Body Moves!
0

DNCE nowa piosenka twórców Cake by the Ocean. Poznaj Body Moves!

Nowa piosenka DNCE promuje album zespołu, pod tytułem... DNCE. Co wiemy o nowej produkcji DNCE? Poznaj nową piosenkę i nową płytę zespołu
29/09/2016 15:14
Lotto WYNIKI losowania 29.09.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 29.09.2016

Wyniki LOTTO z 29.09.2016 mogą komuś przynieść szczęście i życie jak z bajki. Sprawdź, jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 29 września 2016. To może właśnie Ciebie czeka życie gwiazd!
29/09/2016 15:08
Edyta Górniak w szoku! Kraina Lodu w Hit, Hit, Hurra!
0

Edyta Górniak w szoku! Kraina Lodu w Hit, Hit, Hurra!

Edyta Górniak w szoku po ostatnim odcinku Hit, Hit, Hurra! Wszystko przez Krainę Lodu, którą przypomniała jedna z uczestniczek. Szczegóły znajdziecie już teraz - oczywiście na ESKA.pl!
29/09/2016 15:06
The Vamps w Polsce 2016: niezbędnik. Wszystko, co musisz wiedzieć na temat koncertu
0

The Vamps w Polsce 2016: niezbędnik. Wszystko, co musisz wiedzieć na temat koncertu

The Vamps w Polsce 2016 to koncert, na który polscy fani zespołu czekali od kilku lat. Na Eska.pl mamy dla was niezbędnik, dzięki któremu poznacie m.in. rozpiskę godzinową wydarzenia, akcje koncertowe i listę zabronionych przedmiotów.
29/09/2016 15:05
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA