Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO] - Michał Grobelny nagrał singiel Będę Czekał
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]: michał grobelny kim jest, Będę czekał 2013, Michał Grobelny 2013, Michał Grobelny singiel 2013, Michał Grobelny Voice of Poland, Guitarshop singiel 2013

The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]

RSS 21/09/2013 09:45 Komentarze 0
The Voice of Poland - uczestnik 3. edycji Michał Grobelny nagrał swój debiutancki singiel, którego można już posłuchać w sieci. Posłuchaj utworu Będę Czekał na ESKA.pl.
Michał Grobelny Michał Grobelny / The Voice of Poland/materiał prasowy
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]
Michał Grobelny uczestnik trwającego show The Voice of Poland nagrał swój singiel. Debiutancki kawałek pojawił się w sieci 20 września. O tym, że utwór jest już w sieci informuje sam Grobelny na swoim Facebooku. - Już jest!!!!Pierwszy singiel Michał Grobelny & GUITARSHOP pt. Będę Czekał już teraz do odsłuchania na YouTube.!!! Enjoy!- pisze piosenkarz.

>>> Michał Grobelny - kim jest?


Utwór Będę Czekał
wykonał wraz z jednym ze swoich zespołów GUITARSHOP. Michał bowiem śpiewa też w grupie jazzowo-popowej Michał Grobelny Band. Zespół, z którym uczestnik The Voice of Poland wykonał Będę Czekał gra raczej kawałki rockowe, ale ten zamieszczony w sieci jest spokojny i liryczny. Nie usłyszy w nich mocnych gitarowych brzmień. Słowa do piosenki napisała Małgorzata Szpitun. Za muzykę odpowiada Wojtek Wójciki, Michał Grobelny i Jarek Chilkiewicz.

>>> Michał Grobeny - 3. edycja The Voice of Poland

Michał Grobelny & GUITARSHOP - Będę Czekał


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Adam Lambert w Szczecinie na 2015 ESKA Music Awards. Zobacz występy głównej gwiazdy gali!
0

Adam Lambert w Szczecinie na 2015 ESKA Music Awards. Zobacz występy głównej gwiazdy gali!

Adam Lambert będzie główną gwiazdą ceremonii rozdania statuetek ESKA Music Awards 2015. Artysta, który dał się poznać w 2009 roku za sprawą szlagierowego przeboju Whataya Want From Me ponownie odwiedzi Polskę. Sprawdźcie, jak wokalista prezentuje się podczas występów na żywo!    
29/07/2015 17:06
Miley Cyrus zostanie wygryziona przez młodszą siostrę. Noah Cyrus nagrywa płytę?
0

Miley Cyrus zostanie wygryziona przez młodszą siostrę. Noah Cyrus nagrywa płytę?

Miley Cyrus powinna bać się konkurencji w postaci swojej młodszej siostry? Noah Cyrus podpisała swój pierwszy kontrakt muzyczny i już niedługo wyda debiutancką płytę? Informacje na temat siostry Miley Cyrus na ESKA.pl 
29/07/2015 17:02
Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz
0

Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk - Juventus Turyn na żywo? Transmisji SuperMeczu 29 lipca 2015 roku przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie obejrzeć Lechię - Juventus na żywo w telewizji, online i o której godzinie rozpoczyna się spotkanie. Watch Me - zachęca mecz i wielu z pewnością skusi się!
29/07/2015 16:57
Kanye West przerwał koncert - rzucił mikrofonem i zszedł ze sceny
0

Kanye West przerwał koncert - rzucił mikrofonem i zszedł ze sceny

Kanye West przerwał koncert i obrażony opuścił scenę. Zanim to zrobił, w złości rzucił mikrofonem. Mamy nagranie z rozzłoszczonym raperem. Jak wygląda foch w wykonaniu Kanye Westa? Właśnie tak!
29/07/2015 16:55
Meek Mill ft. Nicki Minaj & Chris Brown - All Eyes On You - teledysk z seksowną Nicki
0

Meek Mill ft. Nicki Minaj & Chris Brown - All Eyes On You - teledysk z seksowną Nicki

Meek Mill nagrał piosenkę All Eyes On You. Jednak w teledysku do utworu wszystkie oczy zwrócone są na Nicki Minaj. I nie chodzi tu tylko o wokalne wsparcie raperki. Kobieca i seksowna Nicki w nowym klipie - do obejrzenia na ESKA.pl 
29/07/2015 16:12
Woodstock 2015 - transmisja: o której i gdzie oglądać na żywo w internecie?
0

Woodstock 2015 - transmisja: o której i gdzie oglądać na żywo w internecie?

Woodstock 2015 w transmisji na żywo w internecie to sposób na zabawę z uczestnikami festiwalu dla tych, którzy nie mogą wziąć w nim bezpośredniego udziału. Szczegóły Woodstocku 2015 na żywo w internecie do sprawdzenia na naszej stronie. Zobaczcie, kiedy, o której i gdzie oglądać Woodstock 2015 online.
29/07/2015 15:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska