WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO] - Michał Grobelny nagrał singiel Będę Czekał

Tagi związane z The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]: michał grobelny kim jest, Będę czekał 2013, Michał Grobelny 2013, Michał Grobelny singiel 2013, Michał Grobelny Voice of Poland, Guitarshop singiel 2013

The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]

RSS 21/09/2013 09:45 Komentarze
The Voice of Poland - uczestnik 3. edycji Michał Grobelny nagrał swój debiutancki singiel, którego można już posłuchać w sieci. Posłuchaj utworu Będę Czekał na ESKA.pl.
Michał Grobelny Michał Grobelny / The Voice of Poland/materiał prasowy
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland: Michał Grobelny uczestnik 3. edycji show nagrał singiel Będę Czekał [VIDEO]
Michał Grobelny uczestnik trwającego show The Voice of Poland nagrał swój singiel. Debiutancki kawałek pojawił się w sieci 20 września. O tym, że utwór jest już w sieci informuje sam Grobelny na swoim Facebooku. - Już jest!!!!Pierwszy singiel Michał Grobelny & GUITARSHOP pt. Będę Czekał już teraz do odsłuchania na YouTube.!!! Enjoy!- pisze piosenkarz.

>>> Michał Grobelny - kim jest?


Utwór Będę Czekał
wykonał wraz z jednym ze swoich zespołów GUITARSHOP. Michał bowiem śpiewa też w grupie jazzowo-popowej Michał Grobelny Band. Zespół, z którym uczestnik The Voice of Poland wykonał Będę Czekał gra raczej kawałki rockowe, ale ten zamieszczony w sieci jest spokojny i liryczny. Nie usłyszy w nich mocnych gitarowych brzmień. Słowa do piosenki napisała Małgorzata Szpitun. Za muzykę odpowiada Wojtek Wójciki, Michał Grobelny i Jarek Chilkiewicz.

>>> Michał Grobeny - 3. edycja The Voice of Poland

Michał Grobelny & GUITARSHOP - Będę Czekał


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Burze nad Polską - jak sprawdzić gdzie jest burza?
0

Burze nad Polską - jak sprawdzić gdzie jest burza?

Burza! Dziś wielu z was będzie szukało informacji o tym gdzie jest burza. Burze można łatwo śledzić w internecie - ESKA.pl pokaże wam jak sprawdzić występowanie burz. Będziecie wiedzieli gdzie są burze nad Polską i kiedy będą burze w waszym regionie.
26/06/2016 14:54
Francja - Irlandia 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Francja - Irlandia 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Francja - Irlandia na Euro 2016 to jedno ze spotkań 1/8 finału mistrzostw Europy w piłce nożnej. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
26/06/2016 14:27
EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 26.06.2016
0

EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 26.06.2016

Dokładny terminarz meczów EURO 2016 na ESKA.pl pomoże Wam wybrać najbardziej interesujący mecz i zaplanować dzień. 26 czerwca to kolejne trzy emocjonujące mecze w 1/8 finału mistrzostw Europy we Francji! Kto zagra? Zobaczcie!
26/06/2016 14:26
Hity lata 2016 - piosenki, które będą królowały w wakacje!
0

Hity lata 2016 - piosenki, które będą królowały w wakacje!

Hity lata 2016 to zbiór najlepszych słonecznych kawałków! Chcecie wiedzieć, jakie piosenki podbiją listy przebojów w tegoroczne wakacje? Jest ich całkiem sporo! Playlista czeka do odpalenia na ESKA.pl!
26/06/2016 14:26
Niemcy - Słowacja 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Niemcy - Słowacja 26.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Niemcy - Słowacja na Euro 2016 to jedno z niedzielnych spotkań 1/8 finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
26/06/2016 14:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA