WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland: Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek: 100% faceci kradną serca pań! Faworyci? [VIDEO] - Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek z The Voice Of Poland: zobacz ich występ-bitwę na ESKA.pl! [VIDEO]

The Voice Of Poland: Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek: 100% faceci kradną serca pań! Faworyci? [VIDEO]

RSS 14/10/2013 10:25 Komentarze

Za nami pierwsze bitwy The Voice Of Poland 3 a Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek zaliczyli starcie na muzycznym ringu, którego nie mogą zapomnieć szczególnie kobiety. 100% testosteronu na scenie robi swoje! Zobacz występ-bitwę Mateusz Ziółko vs Ernest Staniaszek!

Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland: Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek: 100% faceci kradną serca pań! Faworyci? [VIDEO]
Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek z The Voice Of Poland 3 to uczestnicy, których występ podczas bitw z 12 października 2013 roku był jednym z najbardziej oklaskiwanych. Panowie na ringu The Voice Of Poland 2013 zaprezentowali się w coverze Zabiorę Cię Właśnie Tam zespołu Kancelarya. Czym zachwycili? Nie da się ukryć, że Ziółko i Staniaszek to 100% faceci, których wokal wywołuje ciarki ... szczególnie u pań ;).

Mentor Matusza i Ernesta - Marek Piekarczyk - postawił wszystkie karty na tego drugiego. Ziółko na tyle zaczarował jednak Marię Sadowską, że ta zdecydowała się na kradzież i jest teraz jego nową trenerką. Wniosek jest prosty - The Voice Of Poland 3 zaserwuje nam wkrótce kolejną dawkę przepełnionych testosteronem występów.


Czy Matusz Ziółko i Ernest Staniaszek to faworyci The Voice Of Poland 3? Zobaczcie ich występ prosto z YouTube i dajcie znać na ESKA.pl, co myślicie na ten temat. Czat na żywo i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz Zabiorę Cię Właśnie Tam - Mateusz Ziółko vs Ernest Staniaszek!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Alan Walker bez maski. Wiemy, jak wygląda!
0

Alan Walker bez maski. Wiemy, jak wygląda!

Alan Walker bez maski nie wyjdzie na scenę! Co kryje się pod czarną chustą i kapturem? Dlaczego Walker zasłania swoją twarz? My wiemy, jak wygląda twórca hitu Faded i Sing Me To Sleep! Dowiedzcie się i wy - oczywiście na ESKA.pl!
30/08/2016 21:48
Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?
0

Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?

Kings Of Leon w Polsce 2016 coraz bliżej! Koncert amerykańskiego zespołu odbędzie się 8.09.2016 w Krakowie w Tauron Arenie. Czy można jeszcze nabyć bilety? Gdzie je kupić? Wejściówki są do wygrania! Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
30/08/2016 16:49
Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain
0

Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain

Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons, Logic & Ty Dolla $ign feat. X Ambassadors - Sucker for Pain: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Tylu świetnych artystów pojawiło się w jednym utworze, że on musiał się udać! Czy wkrótce dotrze na szczyt listy hitów Eski? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!
30/08/2016 16:49
Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016! Co napisała w książce o Bieberze? [VIDEO]
0

Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016! Co napisała w książce o Bieberze? [VIDEO]

Littlemooonster96 na ESKA Music Awards 2016 wręczała statuetkę dla Najlepszego Debiutu Radiowego. YouTuberka napisała książkę o Bieberze! Zdradziła nam, o czym będzie dzieło Powrót na szczyt! Zobaczcie wywiad na ESKA.pl!
30/08/2016 16:24
Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka. Say Yes zapowiedzią płyty!
0

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka. Say Yes zapowiedzią płyty!

Dawid Kwiatkowski - nowa piosenka będzie przebojem nadchodzącej jesieni? Wszystko mówi nam, że tak, a Say Yes podbije wszystkie listy przebojów.
30/08/2016 16:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]