WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland: Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek: 100% faceci kradną serca pań! Faworyci? [VIDEO] - Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek z The Voice Of Poland: zobacz ich występ-bitwę na ESKA.pl! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

The Voice Of Poland: Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek: 100% faceci kradną serca pań! Faworyci? [VIDEO]

RSS 14/10/2013 10:25 Komentarze 0

Za nami pierwsze bitwy The Voice Of Poland 3 a Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek zaliczyli starcie na muzycznym ringu, którego nie mogą zapomnieć szczególnie kobiety. 100% testosteronu na scenie robi swoje! Zobacz występ-bitwę Mateusz Ziółko vs Ernest Staniaszek!

Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland: Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek: 100% faceci kradną serca pań! Faworyci? [VIDEO]
Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek z The Voice Of Poland 3 to uczestnicy, których występ podczas bitw z 12 października 2013 roku był jednym z najbardziej oklaskiwanych. Panowie na ringu The Voice Of Poland 2013 zaprezentowali się w coverze Zabiorę Cię Właśnie Tam zespołu Kancelarya. Czym zachwycili? Nie da się ukryć, że Ziółko i Staniaszek to 100% faceci, których wokal wywołuje ciarki ... szczególnie u pań ;).

Mentor Matusza i Ernesta - Marek Piekarczyk - postawił wszystkie karty na tego drugiego. Ziółko na tyle zaczarował jednak Marię Sadowską, że ta zdecydowała się na kradzież i jest teraz jego nową trenerką. Wniosek jest prosty - The Voice Of Poland 3 zaserwuje nam wkrótce kolejną dawkę przepełnionych testosteronem występów.


Czy Matusz Ziółko i Ernest Staniaszek to faworyci The Voice Of Poland 3? Zobaczcie ich występ prosto z YouTube i dajcie znać na ESKA.pl, co myślicie na ten temat. Czat na żywo i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz Zabiorę Cię Właśnie Tam - Mateusz Ziółko vs Ernest Staniaszek!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Super Bowl 2015: Katy Perry gwiazdą największej sportowej imprezy w USA [VIDEO]
0

Super Bowl 2015: Katy Perry gwiazdą największej sportowej imprezy w USA [VIDEO]

Super Bowl 2015 - kto wystąpi podczas finału rozgrywek amerykańskiego futbolu? Katy Perry! Informacja o występie Katy Perry podczas 49. edycji Super Bowl została oficjalnie potwierdzona. 
24/11/2014 15:15
Sylwester Polsatu 2014 w Gdyni: kto wystąpi? Wśród wykonawców zwycięzcy Must Be The Music 8 [VIDEO]
0

Sylwester Polsatu 2014 w Gdyni: kto wystąpi? Wśród wykonawców zwycięzcy Must Be The Music 8 [VIDEO]

Sylwester Polsatu 2014 w tym roku ponownie zostanie zorganizowany w Gdyni. Na scenie pod hasłem Sylwestrowy Rejs Przebojów wystąpią największe gwiazdy. Kto konkretnie? Już dzisiaj wiadomo, że będzie to m.in. zespół Besides - zwycięzca finału 8. edycji Must Be The Music. Kto jeszcze wystąpi podczas Sylwestrowego Rejsu Przebojów? Sprawdź na ESKA.pl 
24/11/2014 15:15
Matura 2015 - PRÓBNA od CKE: kiedy? Terminarz próbnych matur 2014/2015 na ESKA.pl. To będzie Schoolin' Life [AUDIO]
0

Matura 2015 - PRÓBNA od CKE: kiedy? Terminarz próbnych matur 2014/2015 na ESKA.pl. To będzie Schoolin' Life [AUDIO]

Kiedy jest matura 2015 PRÓBNA? Odpowiedzią na to pytanie i samymi maturami próbnymi CKE 2014/2015 żyją uczniowie 3. klas liceum. Daty próbnych matur 2015 mamy dla Was na ESKA.pl. Zobaczcie terminarz próbnych matur 2015 - to będzie prawdziwe Schoolin' Life dla maturzystów!
24/11/2014 15:08
Violetta - koncert w Polsce 2015! Gdzie i za ile kupić bilety na Violetta Live w Łodzi? [VIDEO]
0

Violetta - koncert w Polsce 2015! Gdzie i za ile kupić bilety na Violetta Live w Łodzi? [VIDEO]

Violetta Live - koncert w Polsce 2015! Gdzie i za ile kupić bilety na Violetta Live w Łodzi - wielki spektakl na żywo z udziałem aktorów z bijącego rekordy popularności serialu Violetta? Sprawdź na ESKA.pl!
24/11/2014 14:48
Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele. Posłuchaj rapowego hitu [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele. Posłuchaj rapowego hitu [VIDEO]

KaeN feat. Cheeba, WdoWA - Zbyt wiele to poniedziałkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj hip-hopowego kawałka premierowo na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18.00 i zobacz teledysk już teraz - na ESKA.pl
24/11/2014 14:32
Top Model 4: finał. Michał Baryza wygrał w kategorii muzyka. Zobaczcie jego beatbox [VIDEO]
0

Top Model 4: finał. Michał Baryza wygrał w kategorii muzyka. Zobaczcie jego beatbox [VIDEO]

Finał Top Model 4 przyniesie zwycięzcę programu a dla nas Top Model 2014 wygrał Michał Baryza - oczywiście w muzycznej kategorii. Dlaczego Michał Baryza to zwycięzca Top Model 4 na ESKA.pl? Wszystko to ze względu na beatbox modela, którym pochwalił się na castingach do show. Jest filmik!
24/11/2014 13:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]