WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland: Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek: 100% faceci kradną serca pań! Faworyci? [VIDEO] - Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek z The Voice Of Poland: zobacz ich występ-bitwę na ESKA.pl! [VIDEO]

The Voice Of Poland: Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek: 100% faceci kradną serca pań! Faworyci? [VIDEO]

RSS 14/10/2013 10:25 Komentarze

Za nami pierwsze bitwy The Voice Of Poland 3 a Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek zaliczyli starcie na muzycznym ringu, którego nie mogą zapomnieć szczególnie kobiety. 100% testosteronu na scenie robi swoje! Zobacz występ-bitwę Mateusz Ziółko vs Ernest Staniaszek!

Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland: Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek: 100% faceci kradną serca pań! Faworyci? [VIDEO]
Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek z The Voice Of Poland 3 to uczestnicy, których występ podczas bitw z 12 października 2013 roku był jednym z najbardziej oklaskiwanych. Panowie na ringu The Voice Of Poland 2013 zaprezentowali się w coverze Zabiorę Cię Właśnie Tam zespołu Kancelarya. Czym zachwycili? Nie da się ukryć, że Ziółko i Staniaszek to 100% faceci, których wokal wywołuje ciarki ... szczególnie u pań ;).

Mentor Matusza i Ernesta - Marek Piekarczyk - postawił wszystkie karty na tego drugiego. Ziółko na tyle zaczarował jednak Marię Sadowską, że ta zdecydowała się na kradzież i jest teraz jego nową trenerką. Wniosek jest prosty - The Voice Of Poland 3 zaserwuje nam wkrótce kolejną dawkę przepełnionych testosteronem występów.


Czy Matusz Ziółko i Ernest Staniaszek to faworyci The Voice Of Poland 3? Zobaczcie ich występ prosto z YouTube i dajcie znać na ESKA.pl, co myślicie na ten temat. Czat na żywo i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz Zabiorę Cię Właśnie Tam - Mateusz Ziółko vs Ernest Staniaszek!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016

Wyniki LOTTO z 30.07.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 30 lipca 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
30/07/2016 21:48
Nowości Muzyczne 2016 - sierpień. Ostatni miesiąc wakacji obfity w same hity!
0

Nowości Muzyczne 2016 - sierpień. Ostatni miesiąc wakacji obfity w same hity!

Nowości Muzyczne 2016 - sierpień w muzyce prezentuje się doskonale! Ostatni miesiąc wakacji 2016 bogaty jest w muzyczne perełki. Które kawałki pojawią się na listach przebojów i powalczą o status hitu lata 2016? Które utwory dopiero zostaną wydane? Playlista czeka do odpalenia na ESKA.pl!
30/07/2016 19:55
Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy
0

Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy

Mecz Wisła Płock - Legia: 30.07.2016 mecz online i w TV za darmo? Gdzie oglądać 3. kolejkę Lotto Ekstraklasy? Kibice szukający odpowiedzi na te pytania znajdą je na ESKA.pl!
30/07/2016 19:54
Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna
0

Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna

On jest mistrzem Lip Sync, a jego mama najbardziej cierpliwą osobą na świece. Połączenie samochodowego szaleństwa syna i kamiennej twarzy kobiety doprowadza do płaczu... oczywiście ze śmiechu ;)
30/07/2016 18:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
30/07/2016 17:53
Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?
0

Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?

Audioriver 2016: transmisja online z festiwalu w Płocku będzie udostępniona? Gdzie i o której godzinie oglądać stream w internecie? Na scenie wystąpi Ella Eyre i Sigma! Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl
30/07/2016 15:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...