WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland: Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek: 100% faceci kradną serca pań! Faworyci? [VIDEO] - Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek z The Voice Of Poland: zobacz ich występ-bitwę na ESKA.pl! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

The Voice Of Poland: Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek: 100% faceci kradną serca pań! Faworyci? [VIDEO]

RSS 14/10/2013 10:25 Komentarze 0

Za nami pierwsze bitwy The Voice Of Poland 3 a Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek zaliczyli starcie na muzycznym ringu, którego nie mogą zapomnieć szczególnie kobiety. 100% testosteronu na scenie robi swoje! Zobacz występ-bitwę Mateusz Ziółko vs Ernest Staniaszek!

Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland: Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek: 100% faceci kradną serca pań! Faworyci? [VIDEO]
Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek z The Voice Of Poland 3 to uczestnicy, których występ podczas bitw z 12 października 2013 roku był jednym z najbardziej oklaskiwanych. Panowie na ringu The Voice Of Poland 2013 zaprezentowali się w coverze Zabiorę Cię Właśnie Tam zespołu Kancelarya. Czym zachwycili? Nie da się ukryć, że Ziółko i Staniaszek to 100% faceci, których wokal wywołuje ciarki ... szczególnie u pań ;).

Mentor Matusza i Ernesta - Marek Piekarczyk - postawił wszystkie karty na tego drugiego. Ziółko na tyle zaczarował jednak Marię Sadowską, że ta zdecydowała się na kradzież i jest teraz jego nową trenerką. Wniosek jest prosty - The Voice Of Poland 3 zaserwuje nam wkrótce kolejną dawkę przepełnionych testosteronem występów.


Czy Matusz Ziółko i Ernest Staniaszek to faworyci The Voice Of Poland 3? Zobaczcie ich występ prosto z YouTube i dajcie znać na ESKA.pl, co myślicie na ten temat. Czat na żywo i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz Zabiorę Cię Właśnie Tam - Mateusz Ziółko vs Ernest Staniaszek!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
8 maja 2015 - czy 8 maja jest wolny? Narodowy Dzień Zwycięstwa, czyli nowe święto państwowe! [VIDEO]
0

8 maja 2015 - czy 8 maja jest wolny? Narodowy Dzień Zwycięstwa, czyli nowe święto państwowe! [VIDEO]

Narodowy Dzień Zwycięstwa już 8 maja! To ustanowione 70 lat temu święto państwowe, które od 2015 roku będziemy obchodzić z nową datą! Dlaczego obchodzimy Dzień Zwycięstwa? Czy będzie to dzień wolny od pracy? Sprawdzamy!
07/05/2015 11:33
Progress - czy spadnie w Polsce? Rosyjski statek kosmiczny zaliczył awarię! Jest się czego bać? Relax... [VIDEO]
0

Progress - czy spadnie w Polsce? Rosyjski statek kosmiczny zaliczył awarię! Jest się czego bać? Relax... [VIDEO]

Rosyjski statek kosmiczny Progress, służący do transportu ładunków na orbitę okołoziemską, zaliczył awarię i spadnie na ziemię - to informacja, którą podały media na początku maja 2015 roku. Kiedy Progress spadnie na ziemię i czy mieszkańcom Polski coś grozi? Możemy zaśpiewać z Miką "Relax" czy też lepiej do końca tygodnia nie wychodzić z domu? Sprawdziliśmy...    
07/05/2015 11:30
Pogoda na maj 2015 - długoterminowa. Wiemy, jaki będzie maj 2015. Gotowi Chasing The Sun? [VIDEO]
0

Pogoda na maj 2015 - długoterminowa. Wiemy, jaki będzie maj 2015. Gotowi Chasing The Sun? [VIDEO]

Długoterminowa pogoda na maj 2015 na ESKA.pl. Serwując miesięczną prognozę pogody na maj 2015 odpowiadamy na pytanie, czy maj będzie ciepły i pozwoli przybić piątkę z latem. Zobaczcie już teraz pogodę na maj 2015 na cały miesiąc i powoli szykujcie się na Chasing The Sun!
07/05/2015 11:30
Matura Poprawkowa 2015. Wyniki Matury 2015 negatywne - co możesz zrobić, gdy nie zdasz matury? [VIDEO]
0

Matura Poprawkowa 2015. Wyniki Matury 2015 negatywne - co możesz zrobić, gdy nie zdasz matury? [VIDEO]

Matura 2015 - oficjalne wyniki matur w czerwcu 2015. Rok temu, według wstępnych danych opracowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną co trzeci maturzysta nie zdał matury 2014. Co będzie tym razem? Co zrobić, gdy nie zdasz matury? Sprawdź, kiedy jest poprawka Matury 2015.
07/05/2015 11:03
Barcelona - Bayern Monachium - kto strzelił. WYNIK meczu 6.05.2015. Gdzie obejrzeć online i w TV półfinał LM 2015 6 maja? Emotions to pewnik! [VIDEO]
0

Barcelona - Bayern Monachium - kto strzelił. WYNIK meczu 6.05.2015. Gdzie obejrzeć online i w TV półfinał LM 2015 6 maja? Emotions to pewnik! [VIDEO]

Kto strzelił bramki w meczu Barcelona - Bayern Monachium. Poznaj wynik na żywo. Transmisja - ta online i w TV - pod lupą ESKA.pl przed półfinałem LM 2015. Mecz Bayern Monachium na żywo w internecie i telewizji to gwarancja  Emotions na murawie. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecz Barcelona - Bayern Monachium i o której godzinie zaczyna się to spotkanie! 
07/05/2015 10:39
Enrique Iglesias - 40. urodziny. Z tej okazji mamy dla Was 8 zaskakujących faktów z życia gwiazdy! [VIDEO]
0

Enrique Iglesias - 40. urodziny. Z tej okazji mamy dla Was 8 zaskakujących faktów z życia gwiazdy! [VIDEO]

Enrique Iglesias, syn równie znanego Julio Iglesiasa 8 maja 2015 roku skończy 40 lat! Hiszpański piosenkarz, autor wielu hitów na muzycznej scenie, aktywny jest już od 22 lat. Więcej o zaskakujących faktach z życia gwiazdy przeczytacie poniżej.
07/05/2015 10:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska