WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland, Mam Talent, Hit,Hit, Hurra - jesień z talent show! Kiedy premiery? - Talent show w TV - premiery

Tagi związane z The Voice of Poland, Mam Talent, Hit,Hit, Hurra - jesień z talent show! Kiedy premiery?: Mam Talent, The Voice of Poland, Hit Hit Hurra, jesienna ramówka

The Voice of Poland, Mam Talent, Hit,Hit, Hurra - jesień z talent show! Kiedy premiery?

RSS 28/08/2016 10:01 Komentarze

The Voice of Poland, Mam Talent, Hit,Hit, Hurra - jesień 2016 będzie pełna programów rozrywkowych. Na ESKA.pl sprawdzamy, kiedy rozpoczną się najlepsze programy rozrywkowe tej jesieni!

The Voice of Poland, Mam Talent, Hit,Hit, Hurra - jesień z talent show! Kiedy premiery? Premiery programów rozrywkowych w TV / Fot. Mat. prasowe, WBF, Facebook
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland, Mam Talent, Hit,Hit, Hurra - jesień z talent show! Kiedy premiery?

Jesienna ramówka TV jest pełna nowości, a także programów, które widzowie bardzo dobrze znają. Mimo jesiennej pogody za oknem zapewniamy, że telewizyjna jesień będzie niezwykle gorąca. Co przygotowały dla nas największe stacje? W TV nie zabraknie ulubionych programów rozrywkowych, w których możemy podziwiać rywalizacje uczestników prezentujących swoje największe pasje i talenty. Do TV z małymi zmianami powrócą show, które już znamy m.in. Mam Talent i The Voice of Poland. Zobaczymy też nowości, które jeszcze przed premierą budzą duże zainteresowanie.

Premiery talent show w TV

Jeżeli zastanawiacie się, kiedy oglądać rozrywkowe programy tej jesieni zjedźcie trochę niżej - tam znajdziecie daty premier najlepszych show.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Tina Turner nie żyje - czy to prawda?
0

Tina Turner nie żyje - czy to prawda?

Tina Turner nie żyje - Facebook 26.03.2017 obiegła smutna informacja, która jednak nie potwierdziła się w serwisach zagranicznych. Dlaczego polski serwis wypuścił fake news o Tinie Turner?
26/03/2017 23:21
Sławomir jako Tina Turner - VIDEO z Twoja Twarz Brzmi Znajomo
0

Sławomir jako Tina Turner - VIDEO z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tina Turner w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4. W babcię rock'n'rolla wcielił się Sławomir. Jak mu poszło?  
26/03/2017 21:16
Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1
0

Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1

Wojenne dziewczyny to hit wiosennej ramówki TVP1. Kto występuje w najnowszej superprodukcji? Obsada Wojennych dziewczyn do sprawdzania już teraz - na ESKA.pl.
26/03/2017 20:27
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4 za nami. Sprawdź metamorfozy z 25.03.2017, wyniki i video.
26/03/2017 17:42
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Czarnogóra - Polska to najbardziej emocjonujący mecz w grupie E! 26 marca piłkarze Adama Nawałki powalczą o 3 punkty w eliminacjach MŚ Rosja 2018, dlatego nie możecie go przegapić! Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
26/03/2017 15:55
Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018
0

Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018

Mecz Polski 26 marca 2017 w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018 - z kim gramy, gdzie i o której odbędzie się mecz, gdzie oglądać na żywo w tv i online. Wszystko o meczu Czarnogóra - Polska w jednym miejscu - na ESKA.pl.
26/03/2017 13:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA