Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland. Kto został w programie? [VIDEO, RANKING] - The Voice Of Poland. Kto został w programie?
REKLAMA
REKLAMA

The Voice Of Poland. Kto został w programie? [VIDEO, RANKING]

RSS 27/04/2013 22:41 Komentarze 0
Pierwszy odcinek na żywo The Voice Of Poland Najlepszy Głos dobiegł końca. W programie pozostało 12 uczestników, którzy będą walczyć o finał. Sprawdź, kto dostał się do ćwierćfinałowej dwunastki!
Zwycięzcą The Voice Of Poland Najlepszy Glos zostanie:
  • Natalia Sikora
  • Wojciech Gruszczyński
  • Janusz Kamil
  • Michał Jabłoński
  • Dorota Osińska
  • Katarzyna Dereń
  • Natalia Nykiel
  • Żaneta Lubera
  • Justyna Panfilewicz
  • Michał Sobierajski
  • Monika Szczot
  • Beata Dobosz
/ The Voice Of Poland Najlepszy Głos - foto: oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland. Kto został w programie? [VIDEO, RANKING]
To już ćwierćfinał The Voice Of Poland Najlepszy Głos. O miejsce w finale walczyć będzie dwunastka najlepszych uczestników tej edycji. Kto waszym zdaniem zwycięży i zostanie Najlepszym Głosem w Polsce?

Ćwierćfinaliści The Voice Of Poland Najlepszy Głos
:

Natalia Sikora
Wojciech Gruszczyński
Janusz Kamil
Michał Jabłoński
Dorota Osińska
Katarzyna Dereń
Natalia Nykiel
Żaneta Lubera
Justyna Panfilewicz
Michał Sobierajski
Monika Szczot
Beata Dobosz

Kto waszym zdaniem wygra The Voice Of Poland Najlepszy Głos? Głosuj w rankingu Eska.pl.

>>>Przerywam Sen Patricii Kazadi to dzisiejsza premiera w Gorącej 20


Zobacz Wonderful Tonight - Juliusz Kamil



Zobacz Kocham Cię - Wojciech Gruszczyński



Zobacz I'm Outta Love - Beata Dobosz



Zobacz Je T'aime - Dorota Osińska



Zobacz Do Kiedy Jestem - Kasia Dereń



Zobacz This World - Natalia Nykiel



Zobacz Whole Lotta Love - Natalia Sikora



Zobacz Fields Of Gold - Michał Sobierajski



Zobacz Im Więcej Ciebie Tym Mniej - Monka Szczot



Zobacz Sweet Home Chicago - Michał Jabłoński



Zobacz What's Up - Justyna Panfilewicz



Zobacz Bitch - Żaneta Lubera



Nie czytałeś jeszcze?

Gentelman w wersji koncertowej. Zobacz jak PSY wykonuje swój nowy przebój na koncertach


EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2015/2016 o której rozpoczęcie? Sprawdź, aby nie być Too Late
0

Początek roku szkolnego 2015/2016 o której rozpoczęcie? Sprawdź, aby nie być Too Late

Początek roku szkolnego 2015/2016 zbliża się wielkimi krokami. 1 września uczniowie otrzymają plan lekcji na kolejne 10 miesięcy szkolnych zmagań. O której godzinie odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego? Sprawdźcie na ESKA.pl, aby nie przyjść Too Late! 
28/08/2015 14:34
Postacie z komiksów na zdjęciach profilowych. Nowa akcja na Facebooku
0

Postacie z komiksów na zdjęciach profilowych. Nowa akcja na Facebooku

Postacie z komiksów na zdjęciach profilowych. Na ESKA.pl sprawdzamy, na czym polega nowa akcja na Facebooku i prezentujemy Wam listę komiksowych (super)bohaterów
28/08/2015 14:34
Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015
0

Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015

Gdzie oglądać Video Music Awards 2015 na żywo? Informacje na temat transmisji oraz powtórek gali MTV VMA 2015 w TV lub online do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl
28/08/2015 14:11
Koniec wakacji 2015 - pogoda na ostatnie dni wakacji? Będziemy Chasing The Sun?
0

Koniec wakacji 2015 - pogoda na ostatnie dni wakacji? Będziemy Chasing The Sun?

Koniec wakacji 2015 będzie rozpieszczać nas słońcem? A może będziemy musieli gonić ostatnie promienie słońca? Na ESKA.pl sprawdzamy pogodę na ostatnie dni wakacji 2015. Czy 28-31 sierpnia 2015 czeka nas fala upałów? 
28/08/2015 13:55
'Justin Bieber' nie żyje - szokująca informacja z Hollywood. Jak zmarł sobowtór Biebera?
0

'Justin Bieber' nie żyje - szokująca informacja z Hollywood. Jak zmarł sobowtór Biebera?

Sobowtór Justina Biebera nie żyje. Mężczyzna, który wydał 100 tysięcy dolarów na operacje plastyczne, aby upodobnić się do swego idola, został znaleziony martwy w pokoju hotelowym w San Fernando. Co było przyczyną śmierci drugiego Justina Biebera? 
28/08/2015 13:11
GDZIE JEST BURZA? Mapa burz nad Polską, prognoza i relacje. Sprawdź!
0

GDZIE JEST BURZA? Mapa burz nad Polską, prognoza i relacje. Sprawdź!

Mapa burz, które przechodzą nad Polską to ściąga dla tych którzy chcą być na nie gotowi! Obawiasz się że to nawałnice? Po upałach w Polsce na początku lipca 2015 burz nad krajem wypatrują wszyscy. Te w pogodzie na lipiec 2015 są bowiem nieuniknione, bo załamanie pogody przyjdzie prędzej czy później. Informacje o burzach w Polsce na lipiec 2015 już teraz na ESKA.pl! Gotowi usłyszeć Thunder?
28/08/2015 12:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska