Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland. Kto został w programie? [VIDEO, RANKING] - The Voice Of Poland. Kto został w programie?

The Voice Of Poland. Kto został w programie? [VIDEO, RANKING]

RSS 27/04/2013 22:41 Komentarze
Pierwszy odcinek na żywo The Voice Of Poland Najlepszy Głos dobiegł końca. W programie pozostało 12 uczestników, którzy będą walczyć o finał. Sprawdź, kto dostał się do ćwierćfinałowej dwunastki!
Zwycięzcą The Voice Of Poland Najlepszy Glos zostanie:
  • Natalia Sikora
  • Wojciech Gruszczyński
  • Janusz Kamil
  • Michał Jabłoński
  • Dorota Osińska
  • Katarzyna Dereń
  • Natalia Nykiel
  • Żaneta Lubera
  • Justyna Panfilewicz
  • Michał Sobierajski
  • Monika Szczot
  • Beata Dobosz
/ The Voice Of Poland Najlepszy Głos - foto: oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland. Kto został w programie? [VIDEO, RANKING]
To już ćwierćfinał The Voice Of Poland Najlepszy Głos. O miejsce w finale walczyć będzie dwunastka najlepszych uczestników tej edycji. Kto waszym zdaniem zwycięży i zostanie Najlepszym Głosem w Polsce?

Ćwierćfinaliści The Voice Of Poland Najlepszy Głos
:

Natalia Sikora
Wojciech Gruszczyński
Janusz Kamil
Michał Jabłoński
Dorota Osińska
Katarzyna Dereń
Natalia Nykiel
Żaneta Lubera
Justyna Panfilewicz
Michał Sobierajski
Monika Szczot
Beata Dobosz

Kto waszym zdaniem wygra The Voice Of Poland Najlepszy Głos? Głosuj w rankingu Eska.pl.

>>>Przerywam Sen Patricii Kazadi to dzisiejsza premiera w Gorącej 20


Zobacz Wonderful Tonight - Juliusz Kamil



Zobacz Kocham Cię - Wojciech Gruszczyński



Zobacz I'm Outta Love - Beata Dobosz



Zobacz Je T'aime - Dorota Osińska



Zobacz Do Kiedy Jestem - Kasia Dereń



Zobacz This World - Natalia Nykiel



Zobacz Whole Lotta Love - Natalia Sikora



Zobacz Fields Of Gold - Michał Sobierajski



Zobacz Im Więcej Ciebie Tym Mniej - Monka Szczot



Zobacz Sweet Home Chicago - Michał Jabłoński



Zobacz What's Up - Justyna Panfilewicz



Zobacz Bitch - Żaneta Lubera



Nie czytałeś jeszcze?

Gentelman w wersji koncertowej. Zobacz jak PSY wykonuje swój nowy przebój na koncertach


EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!
0

Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!

Dawid Podsiadło - wywiad wideo obejrzycie na ESKA.pl! Twórca hitu W dobrą stronę opowiedział nam o swoich muzycznych początkach, płycie Annoyance and Disappointment i przyznał, że poniekąd czuje się celebrytą! 
10/02/2016 16:34
Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
0

Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

Antek Smykiewicz - Limit szans: to nowa piosenka autora hitu Pomimo burz! Ekskluzywnie - po raz pierwszy usłyszycie ją w Radiu ESKA i na ESKA.pl! Kiedy i gdzie? Już teraz sprawdźcie szczegóły!
10/02/2016 16:33
Płyta Star Wars Headspace - nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house
0

Płyta Star Wars Headspace - nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house

Star Wars Headspace to płyta, na której znajdziemy nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house. Album trafi do sprzedaży już w lutym 2016 roku. Jakie przeboje usłyszymy? Dowiedz się już teraz na ESKA.pl!
10/02/2016 16:31
Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?
0

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami wracają wiosną na ekrany telewizorów. Na chwilę przed startem wiosennej ramówki fani zadają sobie pytanie na kiedy zaplanowano emisję najpopularniejszych programów rozrywkowych w TV? Na ESKA.pl przygotowaliśmy listę show, na które czekają widzowie z dokładną datą i godziną emisji.
10/02/2016 15:59
Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!
0

Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!

Bovska: Kaktus to piosenka z serialu Druga Szansa, który we wtorek 15 lutego zadebiutuje na antenie TVN. Intrygującego utworu, który towarzyszy zwiastunom zapowiadającym produkcję możecie już teraz posłuchać na ESKA.pl!
10/02/2016 15:58
Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?
0

Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?

Arsenal Londyn - Leicester City transmisja online i w TV będzie dostępna za darmo? Fani zadają te pytanie, bo mecz 14.02.16 będzie HITEM 26. kolejki ligi angielskiej! Wszystkie szczegóły na temat tego spotkania znajdziecie tylko na ESKA.pl!
10/02/2016 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

09/02/2016 22:32

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA