WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland. Kto został w programie? [VIDEO, RANKING] - The Voice Of Poland. Kto został w programie?
REKLAMA
REKLAMA

The Voice Of Poland. Kto został w programie? [VIDEO, RANKING]

RSS 27/04/2013 22:41 Komentarze 0
Pierwszy odcinek na żywo The Voice Of Poland Najlepszy Głos dobiegł końca. W programie pozostało 12 uczestników, którzy będą walczyć o finał. Sprawdź, kto dostał się do ćwierćfinałowej dwunastki!
Zwycięzcą The Voice Of Poland Najlepszy Glos zostanie:
  • Natalia Sikora
  • Wojciech Gruszczyński
  • Janusz Kamil
  • Michał Jabłoński
  • Dorota Osińska
  • Katarzyna Dereń
  • Natalia Nykiel
  • Żaneta Lubera
  • Justyna Panfilewicz
  • Michał Sobierajski
  • Monika Szczot
  • Beata Dobosz
/ The Voice Of Poland Najlepszy Głos - foto: oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland. Kto został w programie? [VIDEO, RANKING]
To już ćwierćfinał The Voice Of Poland Najlepszy Głos. O miejsce w finale walczyć będzie dwunastka najlepszych uczestników tej edycji. Kto waszym zdaniem zwycięży i zostanie Najlepszym Głosem w Polsce?

Ćwierćfinaliści The Voice Of Poland Najlepszy Głos
:

Natalia Sikora
Wojciech Gruszczyński
Janusz Kamil
Michał Jabłoński
Dorota Osińska
Katarzyna Dereń
Natalia Nykiel
Żaneta Lubera
Justyna Panfilewicz
Michał Sobierajski
Monika Szczot
Beata Dobosz

Kto waszym zdaniem wygra The Voice Of Poland Najlepszy Głos? Głosuj w rankingu Eska.pl.

>>>Przerywam Sen Patricii Kazadi to dzisiejsza premiera w Gorącej 20


Zobacz Wonderful Tonight - Juliusz Kamil



Zobacz Kocham Cię - Wojciech Gruszczyński



Zobacz I'm Outta Love - Beata Dobosz



Zobacz Je T'aime - Dorota Osińska



Zobacz Do Kiedy Jestem - Kasia Dereń



Zobacz This World - Natalia Nykiel



Zobacz Whole Lotta Love - Natalia Sikora



Zobacz Fields Of Gold - Michał Sobierajski



Zobacz Im Więcej Ciebie Tym Mniej - Monka Szczot



Zobacz Sweet Home Chicago - Michał Jabłoński



Zobacz What's Up - Justyna Panfilewicz



Zobacz Bitch - Żaneta Lubera



Nie czytałeś jeszcze?

Gentelman w wersji koncertowej. Zobacz jak PSY wykonuje swój nowy przebój na koncertach


EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]
0

Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]

Coraz więcej wiemy o koncertach Saszan na 2015 rok w ramach RSP Tour. Daty i miasta RSP Tour to najbardziej pożądane przez fanów wokalistki informacje, dlatego też wszystkich Saszanators zainteresuje wiadomość o starcie RSP Tour. Kiedy dokładnie Saszan wyrusza w trasę koncertową? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:49
Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]
0

Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2014 to gorący temat na koniec listopada. Wszystko to ze względu na informacje o premierze R8 Rihanny, jak nazywany jest jej nowy album. Płyta Rihanny bez zapowiedzi premierowo może pojawić się 28 listopada 2014 roku. Skąd takie wiadomości? Zobacz, co mówi się o nowej płycie Rihanny 2014 już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:14
Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]
0

Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]

Teledysk do utworu Haunted trafił do sieci. Przypomnijmy, że klip został nagrany już rok temu i znalazł się na płycie Beyonce z 2013 roku. Queen Bee zdecydowała się na jego publikację w internecie dopiero teraz. Czyżby był to celowy zabieg marketingowy? Przypomnijmy, że utwór Haunted można usłyszeć w trailerze do filmu 50 Twarzy Greya. Czy mroczny i wyuzdany zarazem teledysk do Haunted pasuje klimatem do 50 Twarzy Greya? Oceńcie sami! 
26/11/2014 16:04
Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]
0

Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]

Nagranie video, na którym Doda śpiewa piosenkę z repertuaru Hanny Banaszak robi furorę w internecie. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda od początku swojej kariery wokalnej! 
26/11/2014 15:58
TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]
0

TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]

TOP Music Wembley w Londynie, czyli impreza, na której wystąpią m.in. polskie gwiazdy. Na legendarnej Wembley Arenie wystąpią takie gwiazdy jak: Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska, Andrzej Piaseczny czy Zakopower. Kiedy odbędzie się TOP Music Wembley? Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na ESKA.pl 
26/11/2014 15:28
Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]
0

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11 online to wcale nie gorsza opcja od transmisji w tv. To także jedna z odpowiedzi na pytanie, gdzie oglądać mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund na żywo, bo internetowy live stream jest dostępny. Wszystko o transmisji meczu Arsenal Londyn - Borussia Dortmund w telewizji i internecie na ESKA.pl. Gotowi na grę w stylu Like A Champion?
26/11/2014 15:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]