Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland. Kto został w programie? [VIDEO, RANKING] - The Voice Of Poland. Kto został w programie?
REKLAMA
REKLAMA

The Voice Of Poland. Kto został w programie? [VIDEO, RANKING]

RSS 27/04/2013 22:41 Komentarze 0
Pierwszy odcinek na żywo The Voice Of Poland Najlepszy Głos dobiegł końca. W programie pozostało 12 uczestników, którzy będą walczyć o finał. Sprawdź, kto dostał się do ćwierćfinałowej dwunastki!
Zwycięzcą The Voice Of Poland Najlepszy Glos zostanie:
  • Natalia Sikora
  • Wojciech Gruszczyński
  • Janusz Kamil
  • Michał Jabłoński
  • Dorota Osińska
  • Katarzyna Dereń
  • Natalia Nykiel
  • Żaneta Lubera
  • Justyna Panfilewicz
  • Michał Sobierajski
  • Monika Szczot
  • Beata Dobosz
/ The Voice Of Poland Najlepszy Głos - foto: oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland. Kto został w programie? [VIDEO, RANKING]
To już ćwierćfinał The Voice Of Poland Najlepszy Głos. O miejsce w finale walczyć będzie dwunastka najlepszych uczestników tej edycji. Kto waszym zdaniem zwycięży i zostanie Najlepszym Głosem w Polsce?

Ćwierćfinaliści The Voice Of Poland Najlepszy Głos
:

Natalia Sikora
Wojciech Gruszczyński
Janusz Kamil
Michał Jabłoński
Dorota Osińska
Katarzyna Dereń
Natalia Nykiel
Żaneta Lubera
Justyna Panfilewicz
Michał Sobierajski
Monika Szczot
Beata Dobosz

Kto waszym zdaniem wygra The Voice Of Poland Najlepszy Głos? Głosuj w rankingu Eska.pl.

>>>Przerywam Sen Patricii Kazadi to dzisiejsza premiera w Gorącej 20


Zobacz Wonderful Tonight - Juliusz Kamil



Zobacz Kocham Cię - Wojciech Gruszczyński



Zobacz I'm Outta Love - Beata Dobosz



Zobacz Je T'aime - Dorota Osińska



Zobacz Do Kiedy Jestem - Kasia Dereń



Zobacz This World - Natalia Nykiel



Zobacz Whole Lotta Love - Natalia Sikora



Zobacz Fields Of Gold - Michał Sobierajski



Zobacz Im Więcej Ciebie Tym Mniej - Monka Szczot



Zobacz Sweet Home Chicago - Michał Jabłoński



Zobacz What's Up - Justyna Panfilewicz



Zobacz Bitch - Żaneta Lubera



Nie czytałeś jeszcze?

Gentelman w wersji koncertowej. Zobacz jak PSY wykonuje swój nowy przebój na koncertach


EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Warsaw Shore 3 – oglądaj online nowe odcinki i słuchaj muzyki z show! Czego słuchają bohaterowie Warsaw Shore 3? [VIDEO]
0

Warsaw Shore 3 – oglądaj online nowe odcinki i słuchaj muzyki z show! Czego słuchają bohaterowie Warsaw Shore 3? [VIDEO]

Warsaw Shore 3 rozkręca się na dobre. Znamy nowych bohaterów show, dla których najważniejsza w życiu jest zabawa. Gdzie oglądać Warsaw Shore 3? Jakie hity pojawiły się w odcinkach Warsaw Shore 3? Sprawdzamy na ESKA.pl
24/05/2015 20:56
Must Be The Music 9 - kto wygrał w finale z 24.05.2015? Sprawdź w relacji online z Must Be The Music 2015 [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 - kto wygrał w finale z 24.05.2015? Sprawdź w relacji online z Must Be The Music 2015 [VIDEO]

Must Be The Music 9 - kto wygrał tę edycję muzycznego show? O tym przekonamy się już po godz. 20:00 w niedzielę 24.05.2015. O tytuł zwycięzcy w Must Bfe The Music 9 powalczy siedmiu finalistów. Kto z nich zwycięży? Dowiecie się w relacji na żywo z Must Be The Music 2015 na ESKA.pl
24/05/2015 20:48
Eurowizja 2015: Donatan - na kogo głosował i komu gratuluje? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Donatan - na kogo głosował i komu gratuluje? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Eurowizja 2015: kto był faworytem Donatana podczas tegorocznej edycji Eurowizji? Komu Donatan pogratulował tuż po zakończeniu konkursu? Sprawdź na ESKA.pl
24/05/2015 17:51
Eurowizja 2015: ile punktów otrzymała Polska? Sprawdź, które kraje głosowały na Monikę Kuszyńską [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: ile punktów otrzymała Polska? Sprawdź, które kraje głosowały na Monikę Kuszyńską [VIDEO]

Ile punktów dostała Polska na Eurowizji 2015? Które kraje oddały najwięcej głosów na Polskę? Jak na polską reprezentantkę na Eurowizji głosowało jury? Dlaczego Monika Kuszyńska zajęła 23 miejsce mimo dużej ilości głosów od widzów? Szczegóły na ten temat znajdziecie na ESKA.pl
24/05/2015 17:13
Eurowizja 2015: kto wygrał? Sprawdź, kto został zwycięzcą Eurowizji 2015 w Wiedniu? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: kto wygrał? Sprawdź, kto został zwycięzcą Eurowizji 2015 w Wiedniu? [VIDEO]

Eurowizja 2015: kto wygrał 60. edycję Konkursu Eurowizji w Wiedniu? Finał Eurowizji 2015 rozpoczął się o godz. 21 w sobotę 23 maja 2015 roku. Zwycięzcę Eurowizji 2015 poznaliśmy tuż po północy! Kto nim został? Informację na temat tegorocznego laureata podamy tuż po ogłoszeniu wyników Eurowizji 2015. Przy okazji mocno trzymamy kciuki za Monikę Kuszyńską!
24/05/2015 13:28
Eurowizja 2015: Szwecja zwycięzcą! Kim jest Mans Zelmerlow? Posłuchaj innych piosenek Mansa Zelmerlowa [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Szwecja zwycięzcą! Kim jest Mans Zelmerlow? Posłuchaj innych piosenek Mansa Zelmerlowa [VIDEO]

Eurowizja 2015: kim jest Mans Zelmerlow zwycięzca tegorocznej edycji konkursu? W swojej karierze muzycznej reprezentant Szwecji wielokrotnie współpracował z... Polską! Na ESKA.pl posłuchaj innych - poza zwycięską piosenką Heroes - piosenek Mansa Zelmerlowa!
24/05/2015 13:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska