WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland. Głosuj na najlepszy występ wczorajszego odcinka [VIDEO, RANKING] - The Voice Of Poland. Głosuj na najlepszy występ wczorajszego odcinka

The Voice Of Poland. Głosuj na najlepszy występ wczorajszego odcinka [VIDEO, RANKING]

RSS 28/04/2013 09:34 Komentarze
The Voice Of Poland Najlepszy Głos wkroczył  w fazę ćwierćfinałów. Na scenie show pozostało już tylko 12 uczestników. Na Eska.pl prezentujemy ich występy we wczorajszym odcinku programu. Który występ podobał wam się najbardziej?
The Voice Of Poland Najlepszy Głos / The Voice Of Poland Najlepszy Głos - foto: oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland. Głosuj na najlepszy występ wczorajszego odcinka [VIDEO, RANKING]
Kto zaśpiewał najlepiej?
  • Bitch - Żaneta Lubera 0%
  • Kocham Cię - Wojciech Gruszczyński 0%
  • Im Więcej Ciebie Tym Mniej - Monika Szczot 0%
  • Fields Of Gold - Michał Sobierajski 50%
  • I'm Outta Love - Beata Dobosz 0%
  • Sweet Home Chicago - Michał Jabłoński 0%
  • Wonderful Tonight - Juliusz Kamil 0%
  • What's Up - Justyna Panfilewicz 0%
  • Do Kiedy Jestem - Katarzyna Dereń 0%
  • Whole Lotta Love - Natalia Sikora 0%
  • Je T'aime - Dorota Osińska 50%
  • This World - Natalia Nykiel 0%
Na scenie The Voice Of Poland Najlepszy Głos pozostało już tylko 12 uczestników. We wczorajszym odcinku programu odpadło po dwie osoby z każdej drużyny. Do ćwierćfinału przeszli Beata Dobosz, Justyna Panfilewicz, Żaneta Lubera,  Michał Sobierajski, Monika Szczot, Juliusz Kamil, Michał Jabłoński, Katarzyna Dereń, Natalia Sikora, Wojciech Gruszczyński, Dorota Osińska i Natalia Nykiel. Na Eska.pl możecie zobaczyć ich wczorajsze występy. Który podobał wam się najbardziej? Wybierz najlepszy wykon wczorajszego odcinka na Eska.pl.

>>>X FACTOR 3 - głosuj na najlepszy występ wczorajszego odcinka

Zobacz This World - Natalia Nykiel



Zobacz Je T'aime - Dorota Osińska




Zobacz Whole Lotta Love - Natalia Sikora



Zobacz Do Kiedy Jestem - Katarzyna Dereń




Zobacz What's Up - Justyna Panfilewicz



Zobacz Wonderful Tonight - Juliusz Kamil



Zobacz Sweet Home Chicago - Michał Jabłoński



Zobacz I'm Outta Love - Beata Dobosz




Zobacz Fields Of Gold - Michał Sobierajski



Zobacz Im Więcej Ciebie Tym Mniej - Monika Szczot



Zobacz Kocham Cię - Wojciech Gruszczyński 



Zobacz Bitch - Żaneta Lubera



Nie czytałeś jeszcze?

Gentelman w wersji koncertowej. Zobacz jak PSY śpiewa swój przebój na żywo


EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program