WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland. Głosuj na najlepszy występ wczorajszego odcinka [VIDEO, RANKING] - The Voice Of Poland. Głosuj na najlepszy występ wczorajszego odcinka
REKLAMA
REKLAMA

The Voice Of Poland. Głosuj na najlepszy występ wczorajszego odcinka [VIDEO, RANKING]

RSS 28/04/2013 09:34 Komentarze 0
The Voice Of Poland Najlepszy Głos wkroczył  w fazę ćwierćfinałów. Na scenie show pozostało już tylko 12 uczestników. Na Eska.pl prezentujemy ich występy we wczorajszym odcinku programu. Który występ podobał wam się najbardziej?
The Voice Of Poland Najlepszy Głos / The Voice Of Poland Najlepszy Głos - foto: oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland. Głosuj na najlepszy występ wczorajszego odcinka [VIDEO, RANKING]
Kto zaśpiewał najlepiej?
  • Bitch - Żaneta Lubera 0%
  • Kocham Cię - Wojciech Gruszczyński 0%
  • Im Więcej Ciebie Tym Mniej - Monika Szczot 0%
  • Fields Of Gold - Michał Sobierajski 50%
  • I'm Outta Love - Beata Dobosz 0%
  • Sweet Home Chicago - Michał Jabłoński 0%
  • Wonderful Tonight - Juliusz Kamil 0%
  • What's Up - Justyna Panfilewicz 0%
  • Do Kiedy Jestem - Katarzyna Dereń 0%
  • Whole Lotta Love - Natalia Sikora 0%
  • Je T'aime - Dorota Osińska 50%
  • This World - Natalia Nykiel 0%
Na scenie The Voice Of Poland Najlepszy Głos pozostało już tylko 12 uczestników. We wczorajszym odcinku programu odpadło po dwie osoby z każdej drużyny. Do ćwierćfinału przeszli Beata Dobosz, Justyna Panfilewicz, Żaneta Lubera,  Michał Sobierajski, Monika Szczot, Juliusz Kamil, Michał Jabłoński, Katarzyna Dereń, Natalia Sikora, Wojciech Gruszczyński, Dorota Osińska i Natalia Nykiel. Na Eska.pl możecie zobaczyć ich wczorajsze występy. Który podobał wam się najbardziej? Wybierz najlepszy wykon wczorajszego odcinka na Eska.pl.

>>>X FACTOR 3 - głosuj na najlepszy występ wczorajszego odcinka

Zobacz This World - Natalia Nykiel



Zobacz Je T'aime - Dorota Osińska




Zobacz Whole Lotta Love - Natalia Sikora



Zobacz Do Kiedy Jestem - Katarzyna Dereń




Zobacz What's Up - Justyna Panfilewicz



Zobacz Wonderful Tonight - Juliusz Kamil



Zobacz Sweet Home Chicago - Michał Jabłoński



Zobacz I'm Outta Love - Beata Dobosz




Zobacz Fields Of Gold - Michał Sobierajski



Zobacz Im Więcej Ciebie Tym Mniej - Monika Szczot



Zobacz Kocham Cię - Wojciech Gruszczyński 



Zobacz Bitch - Żaneta Lubera



Nie czytałeś jeszcze?

Gentelman w wersji koncertowej. Zobacz jak PSY śpiewa swój przebój na żywo


EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
1

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska