Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon na ESKA.pl! [VIDEO] - Vitaly Voronko coveruje Piersi - Bałkanica w The Voice Of Poland
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon na ESKA.pl! [VIDEO] : piersi bałkanica, bałkanica w the voice, bałkanica cover po rosyjsku, bałkanica cover, białorusin w The Voice

The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 17/03/2014 09:34 Komentarze 0
The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon wielkiego przeboju grupy Piersi- w języku białoruskim i z akordeonem -  na ESKA.pl!
Vitalij Voronko w The Voice / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon na ESKA.pl! [VIDEO]
Vitalij Voronko - Bałkanica. Podczas przesłuchań w ciemno w The Voice Of Poland 4, pochodzący z   Białorusi muzyk zachwycił publiczność oryginalnym wykonaniem Bałkanicy - największego przeboju grupy Piersi. Voronko zaśpiewał w języku białoruskim i przy akompaniamencie akordeonu.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj głosu serca i eskiGO!

Niestety, żadne z jurorów nie chciało mieć pełnego pozytywnej energii Vitalija w swojej drużynie. "Ciężko by mi było zrobić coś, co by pozwoliło Ci się odnaleźć w programie" - oceniła Justyna Steczkowska. "Ty śpiewasz po swojemu, dla siebie i dla zabawy - a nie dla muzyki. Ale jesteś cudowny i masz muzykę w sercu!" - dodała.

Posłuchaj przebojowego, choć niedocenionego przez jury The Voice coveru Bałkanicy - na ESKA.pl!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Mr. Probz -  Nothing Really Matters (Afrojack Remix Radio Edit). To będzie hit jak Waves? [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Mr. Probz - Nothing Really Matters (Afrojack Remix Radio Edit). To będzie hit jak Waves? [AUDIO]

Mr. Probz - Nothing Really Matters (Afrojack Remix Radio Edit) to piątkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj tego klubowego utworu już teraz na ESKA.pl i premierowo na antenie Radia ESKA!
22/05/2015 14:49
Katy Perry - nowa płyta 2016. Co wiemy o piątym albumie wokalistki? Zobaczcie [VIDEO]
0

Katy Perry - nowa płyta 2016. Co wiemy o piątym albumie wokalistki? Zobaczcie [VIDEO]

Czekacie na nową płytę Katy Perry? Mamy dobre wieści od menedżera wokalistki. Nowa płyta Katy Perry w 2016 roku - tak brzmi plan na piąty album w karierze pop gwiazdy. Co wiemy o nowej płycie Katy Perry? Więcej o planach artystki na 2016 rok już teraz na ESKA.pl!
22/05/2015 14:30
Zielone Świątki 2015 = sklepy zamknięte 24 maja. Gdzie zrobić zakupy? Z pewnością nie w Thrift Shops! [VIDEO]
0

Zielone Świątki 2015 = sklepy zamknięte 24 maja. Gdzie zrobić zakupy? Z pewnością nie w Thrift Shops! [VIDEO]

Zielone Świątki 2015: w niedzielę 24 maja 2015 nie zrobimy zakupów! Pamiętajcie o tym, że już 24.05.2015 większość sklepów będzie nieczynna. Gdzie zrobić zakupy w Zielone Świątki 2015? Informacja na temat czynnych i zamkniętych sklepów w niedzielę 24 maja 2015 na ESKA.pl 
22/05/2015 14:06
One Direction nowa piosenka 2015: kiedy premiera? 1D zapowiadają nowości muzyczne [VIDEO]
0

One Direction nowa piosenka 2015: kiedy premiera? 1D zapowiadają nowości muzyczne [VIDEO]

Chłopaki z One Direction pracują nad nowym materiałem muzycznym! Podczas Billboard Music Awards 2015 zdradzili szczegóły na temat nowych piosenek. Czy nowy materiał usłyszymy już w lipcu 2015 roku? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl 
22/05/2015 14:06
Justin Bieber w samochodzie z Jamesem Cordenem - śpiewa, rapuje i tańczy. Kto chętny na przejażdżkę z gwiazdą? [VIDEO]
0

Justin Bieber w samochodzie z Jamesem Cordenem - śpiewa, rapuje i tańczy. Kto chętny na przejażdżkę z gwiazdą? [VIDEO]

Justin Bieber w samochodzie z Jamesem Cordenem to filmik z The Late Late Show, w którym panowie robią dosłownie wszystko. Justin Bieber śpiewa Baby, rapuje a nawet układa kostkę Rubika w minutę... co tam się nie działo! Zobaczcie, jak wyglądają przejażdżki z Justinem Bieberem!
22/05/2015 13:47
Coldplay napisali musical Gra o tron na Red Nose Day. Zobacz filmik! [VIDEO]
0

Coldplay napisali musical Gra o tron na Red Nose Day. Zobacz filmik! [VIDEO]

Coldplay napisali musical Gra o tron. Brytyjski zespół stworzył skecz na cele charytatywne. Zobacz, jak Chris Martin i spółka wspierają akcję Red Nose Day - na ESKA.pl
22/05/2015 13:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej? Nie przegapcie! [VIDEO]

21/05/2015 10:12

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

23/04/2015 12:36

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska