WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon na ESKA.pl! [VIDEO] - Vitaly Voronko coveruje Piersi - Bałkanica w The Voice Of Poland

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon na ESKA.pl! [VIDEO] : piersi bałkanica, bałkanica w the voice, bałkanica cover po rosyjsku, bałkanica cover, białorusin w The Voice

The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 17/03/2014 09:34 Komentarze
The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon wielkiego przeboju grupy Piersi- w języku białoruskim i z akordeonem -  na ESKA.pl!
Vitalij Voronko w The Voice / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon na ESKA.pl! [VIDEO]
Vitalij Voronko - Bałkanica. Podczas przesłuchań w ciemno w The Voice Of Poland 4, pochodzący z   Białorusi muzyk zachwycił publiczność oryginalnym wykonaniem Bałkanicy - największego przeboju grupy Piersi. Voronko zaśpiewał w języku białoruskim i przy akompaniamencie akordeonu.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj głosu serca i eskiGO!

Niestety, żadne z jurorów nie chciało mieć pełnego pozytywnej energii Vitalija w swojej drużynie. "Ciężko by mi było zrobić coś, co by pozwoliło Ci się odnaleźć w programie" - oceniła Justyna Steczkowska. "Ty śpiewasz po swojemu, dla siebie i dla zabawy - a nie dla muzyki. Ale jesteś cudowny i masz muzykę w sercu!" - dodała.

Posłuchaj przebojowego, choć niedocenionego przez jury The Voice coveru Bałkanicy - na ESKA.pl!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Popek x Sobota x Matheo - cyrk, hala sportowa i tor rajdowy w teledysku Bajka! ZDJĘCIA
0

Popek x Sobota x Matheo - cyrk, hala sportowa i tor rajdowy w teledysku Bajka! ZDJĘCIA

Popek, Sobota i Matheo w nowym teledysku pokazują 'bajkę' ciekawych ludzi! Zdjęcia z klipu do obejrzenia - tylko na ESKA.pl!
22/03/2017 20:32
Cenzura na YouTube: co to jest Restricted Mode?
0

Cenzura na YouTube: co to jest Restricted Mode?

YouTube przeprasza za blokowanie filmów o tematyce LGBT w trybie ograniczonego dostępu. Jak do tego doszło i o co dokładnie chodzi w Restricted Mode?
22/03/2017 19:35
Eurowizja 2017: reprezentantka Rosji jednak nie wystąpi w Kijowie!
0

Eurowizja 2017: reprezentantka Rosji jednak nie wystąpi w Kijowie!

Reprezentantka Rosji na Eurowizji 2017 nie wystąpi w Kijowie. Dlaczego Julia Samoylova nie może wziąć udziału w finale konkursu na Ukrainie?
22/03/2017 17:08
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Czarnogóra - Polska to najbardziej emocjonujący mecz w grupie E! 26 marca piłkarze Adama Nawałki powalczą o 3 punkty w eliminacjach MŚ Rosja 2018, dlatego nie możecie go przegapić! Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
22/03/2017 16:58
Ed Sheeran i Rupert Grint to ta sama osoba! O co chodzi? [VIDEO]
0

Ed Sheeran i Rupert Grint to ta sama osoba! O co chodzi? [VIDEO]

Ed Sheeran i Rupert Grint to jedna i ta sama osoba?! Nowy skecz z odtwórcą roli Rona z Harry'ego Pottera wywołuje wielkie zamieszanie. O co tak naprawdę chodzi? Sprawdzamy!
22/03/2017 16:54
Ciemniejsza Strona Greya - kiedy premiera na DVD?
0

Ciemniejsza Strona Greya - kiedy premiera na DVD?

Ciemniejsza Strona Greya na DVD już wkrótce trafi do sprzedaży! Dostępna będzie również wersja płyty z wywiadami, zakulisowymi materiałami i niepublikowanymi do tej pory materiałami. Kiedy premiera? Przekonajcie się na ESKA.pl
22/03/2017 16:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA