WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon na ESKA.pl! [VIDEO] - Vitaly Voronko coveruje Piersi - Bałkanica w The Voice Of Poland

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon na ESKA.pl! [VIDEO] : piersi bałkanica, bałkanica w the voice, bałkanica cover po rosyjsku, bałkanica cover, białorusin w The Voice

The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 17/03/2014 09:34 Komentarze
The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon wielkiego przeboju grupy Piersi- w języku białoruskim i z akordeonem -  na ESKA.pl!
Vitalij Voronko w The Voice / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon na ESKA.pl! [VIDEO]
Vitalij Voronko - Bałkanica. Podczas przesłuchań w ciemno w The Voice Of Poland 4, pochodzący z   Białorusi muzyk zachwycił publiczność oryginalnym wykonaniem Bałkanicy - największego przeboju grupy Piersi. Voronko zaśpiewał w języku białoruskim i przy akompaniamencie akordeonu.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj głosu serca i eskiGO!

Niestety, żadne z jurorów nie chciało mieć pełnego pozytywnej energii Vitalija w swojej drużynie. "Ciężko by mi było zrobić coś, co by pozwoliło Ci się odnaleźć w programie" - oceniła Justyna Steczkowska. "Ty śpiewasz po swojemu, dla siebie i dla zabawy - a nie dla muzyki. Ale jesteś cudowny i masz muzykę w sercu!" - dodała.

Posłuchaj przebojowego, choć niedocenionego przez jury The Voice coveru Bałkanicy - na ESKA.pl!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 PUDZIAN - POPEK wynik, zdjęcia, video
0

KSW 37 PUDZIAN - POPEK wynik, zdjęcia, video

KSW 37 w Krakowie to aż 9 emocjonujących walk. A my - ESKA.pl - byliśmy na miejscu! Zobaczcie relację z centrum wydarzeń!
04/12/2016 00:53
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37
0

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37 do sprawdzenia u nas. Kto wygrał walki Popek Pudzian, Mańkowski Maguire, Sowiński Wrzosek i pozostałe starcia KSW 37? Sprawdź!
04/12/2016 00:07
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?
0

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

WYNIKI Mister Supranational 2016 są już znane! Kto został misterem? Jak poradziła sobie Polska? Będziecie zaskoczeni!
03/12/2016 23:10
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
03/12/2016 20:19
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
03/12/2016 19:02
Skoki Narciarskie 2016/17 - terminarz
0

Skoki Narciarskie 2016/17 - terminarz

Skoki Narciarskie 2016/17 - terminarz, kalendarz i daty wszystkich zawodów sprawdzicie w jednym miejscu - na ESKA.pl! Kiedy oglądać skoki Pucharu Świata? Kibicowanie Polakom z nami będzie jeszcze łatwiejsze!
03/12/2016 18:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

03/12/2016 19:02

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
KSW 37 - o której i gdzie oglądać ONLINE, STREAM, PPV, TV

KSW 37 - o której i gdzie oglądać ONLINE, STREAM, PPV, TV

03/12/2016 17:00

0
Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16

Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16

03/12/2016 14:12

0
Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki

Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki

03/12/2016 09:27

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA