Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon na ESKA.pl! [VIDEO] - Vitaly Voronko coveruje Piersi - Bałkanica w The Voice Of Poland
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon na ESKA.pl! [VIDEO] : piersi bałkanica, bałkanica w the voice, bałkanica cover po rosyjsku, bałkanica cover, białorusin w The Voice

The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon na ESKA.pl! [VIDEO]

RSS 17/03/2014 09:34 Komentarze 0
The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon wielkiego przeboju grupy Piersi- w języku białoruskim i z akordeonem -  na ESKA.pl!
Vitalij Voronko w The Voice / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: Vitalij Voronko - Bałkanica. Zobacz oryginalny wykon na ESKA.pl! [VIDEO]
Vitalij Voronko - Bałkanica. Podczas przesłuchań w ciemno w The Voice Of Poland 4, pochodzący z   Białorusi muzyk zachwycił publiczność oryginalnym wykonaniem Bałkanicy - największego przeboju grupy Piersi. Voronko zaśpiewał w języku białoruskim i przy akompaniamencie akordeonu.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj głosu serca i eskiGO!

Niestety, żadne z jurorów nie chciało mieć pełnego pozytywnej energii Vitalija w swojej drużynie. "Ciężko by mi było zrobić coś, co by pozwoliło Ci się odnaleźć w programie" - oceniła Justyna Steczkowska. "Ty śpiewasz po swojemu, dla siebie i dla zabawy - a nie dla muzyki. Ale jesteś cudowny i masz muzykę w sercu!" - dodała.

Posłuchaj przebojowego, choć niedocenionego przez jury The Voice coveru Bałkanicy - na ESKA.pl!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Rihanna teledysk  Bitch Better Have My Money już jest... i szokuje! [VIDEO 18+]
0

Rihanna teledysk Bitch Better Have My Money już jest... i szokuje! [VIDEO 18+]

Teledysk Rihanny do numeru Bitch Better Have My Money już jest. Piosenka Rihanny miała premierę ponad 3 miesiące temu, pod koniec marca 2015. Premierę zapowiedziano na czwartek 2 lipca, wcześniej w sieci pojawił się właśnie trwający blisko 2 minuty teaser! Zobacz klip - uwaga, przeznaczony tylko dla pełnoletnich widzów!    
02/07/2015 19:29
Rihanna zakrwawiona w teledysku szokuje. Reakcje na Bitch Better Have My Money.
0

Rihanna zakrwawiona w teledysku szokuje. Reakcje na Bitch Better Have My Money.

Teledysk Rihanny z przemocą, nagością i wulgaryzmami - myśleliśmy, że już Love The Way You Lie było jazdą po bandzie... ale nie byliśmy gotowi na Bitch Better Have My Money. Dziś pojawił się teledysk i szokuje!
02/07/2015 19:29
Magic Mike XXL - Channing Tatum tańczy lepiej od Madonny? Zobaczcie jego Voguing! [VIDEO]
0

Magic Mike XXL - Channing Tatum tańczy lepiej od Madonny? Zobaczcie jego Voguing! [VIDEO]

Channing Tatum tańczy voguing lepiej od Madonny? Do sieci trafiło nagranie, na którym odtwórca głównej roli w filmie Magic Mike XXL prezentuje różne style muzyczne. Na ESKA.pl znajdziecie video z jego popisami!
02/07/2015 17:14
Wimbledon 2015: Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović wynik spotkania z 4 lipca 2015 - Check It Out
0

Wimbledon 2015: Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović wynik spotkania z 4 lipca 2015 - Check It Out

Wimbledon 2015: Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović - która z zawodniczek wygrała spotkanie z 4 lipca 2015 roku? Czy polska tenisista dostanie się do kolejnego etapu Wimbledonu 2015? Spotkanie Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović - wynik meczu na ESKA.pl
02/07/2015 17:13
Miley Cyrus film z dziewczyną? Za mało muzyki za dużo skandali!
0

Miley Cyrus film z dziewczyną? Za mało muzyki za dużo skandali!

Miley Cyrus całująca się z dziewczyną - pewnie jej dziewczyną - Stellą Maxwell jest na pierwszych stronach gazet i portali plotkarskich. Film z intymną sceną pocałunku nagrał i opublikował serwis TMZ. Zobaczcie sami.
02/07/2015 16:47
Terminator Genisys - premiera filmu i pierwsze komentarze przy soundtracku z Terminatora
0

Terminator Genisys - premiera filmu i pierwsze komentarze przy soundtracku z Terminatora

Terminator Genisys: premiera filmu w polskich kinach już 1 lipca 2015. Jakie są pierwsze komentarze kinomanów. Czym zaskoczy nas nowy Terminator? Informacje na temat kolejnej części Terminatora na ESKA.pl 
02/07/2015 16:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

54
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska