WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland 4: Juan Carlos Cano pierwszą gwiazdą! Kim jest Meksykanin? Zobacz [VIDEO] - Kim jest Juan Carlos Cano z The Voice Of Poland 4? Zobacz jego występ na ESKA.pl! [VIDEO]

Tagi związane z The Voice of Poland 4: Juan Carlos Cano pierwszą gwiazdą! Kim jest Meksykanin? Zobacz [VIDEO]: the voice of poland 4, the voice of poland 4 uczestnicy, the voice of poland 4 juan carlos cano, kim jest juan carlos cano, the voice of poland 2014 juan carlos cano, juan carlos cano here i go again

The Voice of Poland 4: Juan Carlos Cano pierwszą gwiazdą! Kim jest Meksykanin? Zobacz [VIDEO]

RSS 02/03/2014 22:36 Komentarze

Przed Wami pierwsza gwiazda The Voice Of Poland 4 - Juan Carlos Cano, który na Przesłuchaniach W Ciemno zaśpiewał Here I Go Again - Whitesnake. Pochodzący z Meksyku wokalista zachwycił rockowym wokalem wszystkich trenerów a tatuże na ramionach i skórzane spodnie na długo zapadną w pamięci ... szczególnie paniom ;).

Juan Carlos Cano / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland 4: Juan Carlos Cano pierwszą gwiazdą! Kim jest Meksykanin? Zobacz [VIDEO]
Kim jest Juan Carlos Cano z The Voice Of Poland 4? To pytanie zadają sobie wszyscy, którzy zobaczyli już występ Juana Carlosa Cano na Przesłuchaniach W Ciemno w The Voice Of Poland 2014, gdzie poczęstował nas perfekcyjnym wykonem Here I Go Again od Whitesnake. ESKA.pl ma przyjemność przedstawić Wam pierwszą rockową gwiazdę show, która zawitała w nasze strony aż z Meksyku.

>>> X Factor 4 - rozgryźliśmy pierwszych uczestników! Zobacz jak śpiewają i czym urzekli jury!

Frontman zespołu Enclose z czterema odwróconymi fotelami na swoim koncie do naszego kraju przyjechał zakochany w Polce. Chwilę potem pałał już miłością do wszystkiego, co polskie - kultury, ludzi i piwa.

Juan Carlos Cano od najmłodszych lat stawia na muzykę. Pracując w Stanach za pierwsze zarobione pieniądze wydał swoją debiutancką płytę. Teraz będzie walczył o tytuł Najlepszego Głosu W Polsce. I wszystko wskazuje na to, że ma spore szanse. Mocny i charyzmatyczny wokal, obycie na scenie + look gorącego rockmana z Meksyku mogą być przepustką do wielkiej kariery dla Juana Carlosa Cano.


Kogo na swojego trenera wybierze wokalista? Tego dowiemy się oglądając pierwszy odcinek The Voice Of Poland 4. Premiera już 1 marca na TVP 2.


Zobacz Juan Carlos Cano w The Voice Of Poland 4!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!
0

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

Weź udział w konkursie na ESKA.pl i wygraj specjalne wydanie płyty króla popu zatytułowanej Off the Wall.
25/06/2016 19:32
Mecz CHORWACJA - PORTUGALIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]
0

Mecz CHORWACJA - PORTUGALIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Chorwacja - Portugalia na Euro 2016 przyciągnie uwagę polskich kibiców! Jedna z tych drużyn to potencjalny rywal Polski w ćwierćfinale! Gdzie oglądać na żywo Chorwacja vs Portugalia 25 czerwca ONLINE i w TV? Zobaczcie!
25/06/2016 19:31
Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?
0

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia już teraz na ESKA.pl! Kto wystąpi podczas krakowskiej imprezy? Kiedy i gdzie w tym roku odbędą się Wianki? Wszystkie informacje znajdziecie w jednym miejscu.
25/06/2016 19:14
EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 25.06.2016
0

EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 25.06.2016

Dokładny terminarz meczów EURO 2016 na ESKA.pl pomoże Wam wybrać najbardziej interesujący mecz i zaplanować dzień. 25 czerwca pierwszy mecz reprezentacji Polski w 1/8 finału mistrzostw Europy we Francji! Kto jeszcze gra? Zobaczcie!
25/06/2016 18:51
Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Mecz Polska - Rosja zostanie rozegrany w sobotę 25 czerwca. Pojedynek z Rosja będzie drugim spotkaniem polskiej reprezentacji podczas turnieju Ligi Światowej 2016 w Łodzi. Gdzie oglądać transmisję w TV i online z meczu Polska - Rosja? Sprawdzamy to na ESKA.pl
25/06/2016 18:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

25/06/2016 19:32

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

25/06/2016 12:52

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA