WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał chłopaków z Afromental na swoich trenerów? [VIDEO] - The Voice of Poland 4: kto w druzynie Tomsona i Barona z Afromental?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał chłopaków z Afromental na swoich trenerów? [VIDEO]: the voice of poland castingi, the voice of poland 4 jury, the voice of poland 4 uczestnicy, the voice of poland 4 trenerzy, the voice 4 kto w drużynie barona i tomsona

The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał chłopaków z Afromental na swoich trenerów? [VIDEO]

RSS 28/03/2014 15:54 Komentarze 0
The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Przypominamy, kto do tej pory zasilił szeregi zespołu chłopaków  z Afromental. 29 marca wyemitowany zostanie ostatni odcinek castingowy tej edycji The Voice of Poland. Sprawdź i zobacz występy uczestników z Przesłuchań w Ciemno!
Tomson & Baron / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał chłopaków z Afromental na swoich trenerów? [VIDEO]
The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Przed emisją zapowiedzianego na 29 marca ostatniego odcinka castingowego, na ESKA.pl przypominamy, kto do tej pory zasilił szeregi zespołu Tomsona i Barona! Sprawdź, kto wybrał członków zespołu Afromental na swoich trenerów i zobacz występy z castingów - na ESKA.pl!

Drużyna Tomsona i Barona ma obecnie następujący skład: Anna Lenart, Aleksandra Węglewicz, Michał Chmielewski, Joanna Pszczoła, Kamil Bijoś, Monika Kret, Michał Szyc, Wojciech Baranowski, Klaudia Trzepizur i Klaudia Baca.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!



Anna Lenart - Sailing



Aleksandra Węglewicz - Another Day in Paradise



Michał Chmielewski - To Be With You



Joanna Pszczoła - No More Drama



Kamil Bijoś - Nice



Monika Kręt - Radioactive



Michał Szyc - A Whiter Shide of Fade



Wojciech Baranowski - Here Comes The Sun



Klaudia Trzepizur - It's a Heartache



Klaudia Baca - Varsovie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Pogoda na 25-26 października 2014r. - jaka prognoza na weekend? Idzie mróz? Zimo, Let It Go! [VIDEO]
0

Pogoda na 25-26 października 2014r. - jaka prognoza na weekend? Idzie mróz? Zimo, Let It Go! [VIDEO]

Jaka pogoda będzie 25-26 października 2014 roku w ostatni weekend miesiąca? Zaniepokojeni pierwszymi opadami śniegu w górach sprawdzamy prognozę pogody na 25 października i 26 października 2014 roku. Zima Let It Go i da ostatnią szansę Słońcu?
23/10/2014 15:02
Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą Europe Music Awards 2014 [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą Europe Music Awards 2014 [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski zwyciężył w kategorii Najlepszy Polski Artysta w plebiscycie MTV Europe Music Awards 2014. Teraz Dawid powalczy o nominację w głównej kategorii gali EMA 2014, która w tym roku odbędzie się w Glasgow. Szczegóły głosowania na ESKA.pl