WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał chłopaków z Afromental na swoich trenerów? [VIDEO] - The Voice of Poland 4: kto w druzynie Tomsona i Barona z Afromental?

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał chłopaków z Afromental na swoich trenerów? [VIDEO]: the voice of poland castingi, the voice of poland 4 jury, the voice of poland 4 uczestnicy, the voice of poland 4 trenerzy, the voice 4 kto w drużynie barona i tomsona

The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał chłopaków z Afromental na swoich trenerów? [VIDEO]

RSS 28/03/2014 15:54 Komentarze
The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Przypominamy, kto do tej pory zasilił szeregi zespołu chłopaków  z Afromental. 29 marca wyemitowany zostanie ostatni odcinek castingowy tej edycji The Voice of Poland. Sprawdź i zobacz występy uczestników z Przesłuchań w Ciemno!
Tomson & Baron / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał chłopaków z Afromental na swoich trenerów? [VIDEO]
The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Przed emisją zapowiedzianego na 29 marca ostatniego odcinka castingowego, na ESKA.pl przypominamy, kto do tej pory zasilił szeregi zespołu Tomsona i Barona! Sprawdź, kto wybrał członków zespołu Afromental na swoich trenerów i zobacz występy z castingów - na ESKA.pl!

Drużyna Tomsona i Barona ma obecnie następujący skład: Anna Lenart, Aleksandra Węglewicz, Michał Chmielewski, Joanna Pszczoła, Kamil Bijoś, Monika Kret, Michał Szyc, Wojciech Baranowski, Klaudia Trzepizur i Klaudia Baca.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!



Anna Lenart - Sailing



Aleksandra Węglewicz - Another Day in Paradise



Michał Chmielewski - To Be With You



Joanna Pszczoła - No More Drama



Kamil Bijoś - Nice



Monika Kręt - Radioactive



Michał Szyc - A Whiter Shide of Fade



Wojciech Baranowski - Here Comes The Sun



Klaudia Trzepizur - It's a Heartache



Klaudia Baca - Varsovie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...
0

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.
21/07/2017 00:39
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą
0

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl
20/07/2017 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.
0

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?
20/07/2017 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park
0

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.
20/07/2017 22:34
Chester Bennington z Linkin Park nie żyje
0

Chester Bennington z Linkin Park nie żyje

Chester Bennington nie żyje. Wokalista Linkin Park miał 41 lat.
20/07/2017 20:44
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program