WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał chłopaków z Afromental na swoich trenerów? [VIDEO] - The Voice of Poland 4: kto w druzynie Tomsona i Barona z Afromental?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał chłopaków z Afromental na swoich trenerów? [VIDEO]: the voice of poland castingi, the voice of poland 4 jury, the voice of poland 4 uczestnicy, the voice of poland 4 trenerzy, the voice 4 kto w drużynie barona i tomsona

The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał chłopaków z Afromental na swoich trenerów? [VIDEO]

RSS 28/03/2014 15:54 Komentarze 0
The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Przypominamy, kto do tej pory zasilił szeregi zespołu chłopaków  z Afromental. 29 marca wyemitowany zostanie ostatni odcinek castingowy tej edycji The Voice of Poland. Sprawdź i zobacz występy uczestników z Przesłuchań w Ciemno!
Tomson & Baron / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał chłopaków z Afromental na swoich trenerów? [VIDEO]
The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Przed emisją zapowiedzianego na 29 marca ostatniego odcinka castingowego, na ESKA.pl przypominamy, kto do tej pory zasilił szeregi zespołu Tomsona i Barona! Sprawdź, kto wybrał członków zespołu Afromental na swoich trenerów i zobacz występy z castingów - na ESKA.pl!

Drużyna Tomsona i Barona ma obecnie następujący skład: Anna Lenart, Aleksandra Węglewicz, Michał Chmielewski, Joanna Pszczoła, Kamil Bijoś, Monika Kret, Michał Szyc, Wojciech Baranowski, Klaudia Trzepizur i Klaudia Baca.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!



Anna Lenart - Sailing



Aleksandra Węglewicz - Another Day in Paradise



Michał Chmielewski - To Be With You



Joanna Pszczoła - No More Drama



Kamil Bijoś - Nice



Monika Kręt - Radioactive



Michał Szyc - A Whiter Shide of Fade



Wojciech Baranowski - Here Comes The Sun



Klaudia Trzepizur - It's a Heartache



Klaudia Baca - Varsovie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Finaliści Celebrity Splash o Saszan - jak wypadła wokalistka w oczach uczestników show? [VIDEO]
0

Finaliści Celebrity Splash o Saszan - jak wypadła wokalistka w oczach uczestników show? [VIDEO]

Finał Celebrity Splash już w sobotę 25.04.2015. Wśród finalistów show znalazła się Saszan. Wokalistka ma ogromne grono fanów. Jak wypadła Saszan w oczach finalistów Celebrity Splash? Czy wokalistka jest pozytywnie odbierana przez uczestników show? Przekonajcie się na ESKA.pl
25/04/2015 15:00
Celebrity Splash finał 25.04.2015 - na co przeznaczą wygraną finaliści show? Oto ich plany! [VIDEO]
0

Celebrity Splash finał 25.04.2015 - na co przeznaczą wygraną finaliści show? Oto ich plany! [VIDEO]

Finał Celebrity Splash odbędzie się już w sobotę 25.04.2015 roku. Zwycięzca programu otrzyma 100 tys. zł nagrody, z czego połowę przeznaczy na dowolny cel charytatywny. Na co pójdzie pozostała części wygranej? Poznaj plany finalistów. Na co 50 tys. zł przeznaczy Saszan, Misheel, Julka oraz Andrzej? Dowiecie się na ESKA.pl 
25/04/2015 14:59
TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. Posłuchaj fragmentów przed premierą! [AUDIO]
0

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. Posłuchaj fragmentów przed premierą! [AUDIO]

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko to kolejna, po megaprzeboju Dach, piosenka promująca zapowiedzianą na 2 czerwca płytę TABBA - Atom. Co tym razem przygotował dla nas współtwórca sukcesu debiutanckiej płyty Grzegorza Hyżego? Ujawniamy pierwszy fragment jeszcze przed oficjalną premierą! Cały nowy kawałek TABB & Sound'n'Grace usłyszycie już wkrótce jako pierwsi - wyłącznie w Radio ESKA!    
25/04/2015 10:39
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Matti Jakubiec jako  Ewa Farna - występ promuje zapowiedź kolejnego odcinka [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Matti Jakubiec jako Ewa Farna - występ promuje zapowiedź kolejnego odcinka [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 8 to m.in. Matti Jakubiec jako Ewa Farna. Jak wokalista grupy NEO poradzi sobie z hitem Cicho? Zobacz zapowiedź występu z odcinka emitowanego 25.04.2015 już teraz - na ESKA.pl
25/04/2015 10:35
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 8: za kogo przebiorą się uczestnicy 25.04.2015? Lista metamorfoz u nas [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 8: za kogo przebiorą się uczestnicy 25.04.2015? Lista metamorfoz u nas [VIDEO]

Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 w odc.  8? Odpowiedź na to pytanie oczywiście na ESKA.pl jeszcze przed Twoja Twarz Brzmi Znajomo 25.04.2015. Zobaczcie już teraz, kim będą uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w 8. odcinku show. W Twoja Twarz Brzmi Znajomo 25 kwietnia 2015 roku m.in. Lana Del Rey!
25/04/2015 10:34
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]
0

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

To pierwszy przeciek z drugiej części 50 Twarzy Greya. Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu filmowego Ciemniejsza Strona Greya, czyli w angielskiej wersji Fifty Shades Darker. Jak wygląda pan Grey w drugiej części 50 Twarzy Greya? Klimat drugiej części sagi jest jest jeszcze bardziej Haunted?
25/04/2015 10:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska