WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał chłopaków z Afromental na swoich trenerów? [VIDEO] - The Voice of Poland 4: kto w druzynie Tomsona i Barona z Afromental?

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał chłopaków z Afromental na swoich trenerów? [VIDEO]: the voice of poland castingi, the voice of poland 4 jury, the voice of poland 4 uczestnicy, the voice of poland 4 trenerzy, the voice 4 kto w drużynie barona i tomsona

The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał chłopaków z Afromental na swoich trenerów? [VIDEO]

RSS 28/03/2014 15:54 Komentarze
The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Przypominamy, kto do tej pory zasilił szeregi zespołu chłopaków  z Afromental. 29 marca wyemitowany zostanie ostatni odcinek castingowy tej edycji The Voice of Poland. Sprawdź i zobacz występy uczestników z Przesłuchań w Ciemno!
Tomson & Baron / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Kto wybrał chłopaków z Afromental na swoich trenerów? [VIDEO]
The Voice Of Poland 4: drużyna Tomsona i Barona. Przed emisją zapowiedzianego na 29 marca ostatniego odcinka castingowego, na ESKA.pl przypominamy, kto do tej pory zasilił szeregi zespołu Tomsona i Barona! Sprawdź, kto wybrał członków zespołu Afromental na swoich trenerów i zobacz występy z castingów - na ESKA.pl!

Drużyna Tomsona i Barona ma obecnie następujący skład: Anna Lenart, Aleksandra Węglewicz, Michał Chmielewski, Joanna Pszczoła, Kamil Bijoś, Monika Kret, Michał Szyc, Wojciech Baranowski, Klaudia Trzepizur i Klaudia Baca.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!



Anna Lenart - Sailing



Aleksandra Węglewicz - Another Day in Paradise



Michał Chmielewski - To Be With You



Joanna Pszczoła - No More Drama



Kamil Bijoś - Nice



Monika Kręt - Radioactive



Michał Szyc - A Whiter Shide of Fade



Wojciech Baranowski - Here Comes The Sun



Klaudia Trzepizur - It's a Heartache



Klaudia Baca - Varsovie



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
27/07/2016 21:30
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 18:29
The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja
0

The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja

The Vamps wystąpią w Polsce! Kiedy i gdzie odbędzie się pierwszy koncert brytyjskiego zespołu w naszym kraju? Gdzie i za ile można kupić bilety? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:42
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!
0

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!

Koncert The Vamps w Polsce 2016 cieszy się dużą popularnością! Bilety rozeszły się w szybkim tempie, co zmartwiło wielu polskich fanów. Mamy jednak dobrą informację - jest trzecia pula! Gdzie i kiedy będą dostępne? Szczegóły sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?

Światowe Dni Młodzieży 2016: transmisja w telewizji i w internecie będzie dostępna. Godzinową rozpiskę z wizyty papieża w Polsce prezentujemy Wam na ESKA.pl!
27/07/2016 17:29
RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki
0

RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki

RIO 2016: medale olimpijskie dla sportowców są niezwykle ważne. To najlepsza nagroda za wysiłek i trud włożony w rozwijanie swoich umiejętności. Na ESKA.pl sprawdzamy, którzy sportowcy mają szanse na medale w RIO 2016.
27/07/2016 16:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...