WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Czyją trenerką jest Justyna? [VIDEO] - The Voice of Poland 4 - kto w drużynie Justyny Steczkowskiej?

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Czyją trenerką jest Justyna? [VIDEO]: the voice of poland castingi, the voice of poland 4 jury, the voice of poland 4 uczestnicy, the voice of poland 4 trenerzy, the voice 4 kto w drużynie steczkowskiej

The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Czyją trenerką jest Justyna? [VIDEO]

RSS 28/03/2014 15:11 Komentarze
The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Przed emisją zapowiedzianego na 29 marca ostatniego odcinka castingowego, na ESKA.pl przypominamy, kto do tej pory zasilił szeregi zespołu Justyny. Sprawdź i zobacz wykony z odcinków castingowych!
Justyna Steczkowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Czyją trenerką jest Justyna? [VIDEO]
The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Przed emisją zapowiedzianego na 29 marca ostatniego odcinka castingowego, na ESKA.pl przypominamy, kto do tej pory zasilił szeregi zespołu Justyny! Sprawdź, kto wybrał Steczkowską na swoją trenerkę i zobacz wykony z castingów - na ESKA.pl!

Drużyna Justyny ma obecnie następujący skład: Katarzyna Sawczuk, Karolina Rumaczyk, Dawid & Sylwester, Artur Kryvych, Milena Kołodziejczyk, Maja Gawłowska, Paulina Kopeć, Sławomir Ramian i Gabriela Panasiuk.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Katarzyna Sawczuk - Titanium



Karolina Rumaczyk  - Drzwi



Dawid Litwiński & Sylwester Ruszkowski - More Than Words



Artur Kryvych - Creep



Milena Kołodziejczyk - Streets of Philadelphia



Maja Gawłowska



Paulina Kopeć - Can't Help Falling In Love



Sławomir Ramian - Angels



Gabriela Panasiuk - Irreplaceable


Do drużyny Justyny Steczkowskiej trafiła także zmarła niedawno Kasia Markiewicz. Udział w The Voice of Poland był spełnieniem jej marzeń. Chciała, by usłyszano i doceniono jej śpiew. Przypominamy występ Kasi.

>>> Kasia Markiewicz nie żyje. Kim była i jak zapamiętamy uczestniczkę 4 edycji show The Voice Of Poland?
 

Kasia Markiewicz - Dreamer



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?
0

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać program w wakacje?

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać jego show w wakacje? Mimo, że program znika z anteny TVN to będziemy mogli zobaczyć go online. Gdzie? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl
24/05/2016 16:39
Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!
0

Ariana Grande - teledysk do Into You. Wybraliśmy najseksowniejsze momenty w wideo!

Teledysk do Into You pojawił się 24.05.2016! Ariana Grande w nowym wideo wygląda bardzo kusząco, co zauważyli fani, a także redakcja ESKA.pl! Już teraz zobaczcie najlepsze, najseksowniejsze momenty! TOP 5 >>
24/05/2016 16:38
Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?
0

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty 2016 - Kiedy? Gdzie i jak sprawdzić?

Sprawdzian szóstoklasisty 2016 - gdzie i kiedy wyniki? Jak sprawdzić, ile procentów i punktów otrzymaliście? Wszystkie informacje w pigułce poznacie w jednym miejscu - na ESKA.pl!
24/05/2016 16:38
Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore. Czy to hit lata 2016?

Charlie Puth feat. Selena Gomez - We Don't Talk Anymore: to nowa, bardzo wakacyjna premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Piosenka z płyty Nine Track Mind zadebiutuje w propozycjach do listy przebojów we wtorek, 24.05.2016. Już teraz na ESKA.pl sprawdźcie więcej i dowiedzcie się, jak wygrać bilety na koncert Avicii!
24/05/2016 16:38
Zgadniecie, jakie gwiazdy kryją się na tych zdjęciach?
0

Zgadniecie, jakie gwiazdy kryją się na tych zdjęciach?

Co by się stało gdyby połączyć ze sobą twarze Seleny Gomez i Beyonce, lub Taylor Swift i Jennifer Lawrence? Zobaczcie sami tak przerobione zdjęcia i zastanówcie się, jakie gwiazdy widzicie na fotkach. Zapewniamy Was ro naprawdę dobra zabawa!
24/05/2016 16:18
KSW 35 - Popek na gali KSW w Gdańsku?! [VIDEO]
0

KSW 35 - Popek na gali KSW w Gdańsku?! [VIDEO]

Kiedy Popek wystąpi na KSW? Z kim będzie walczyć raper z Gangu Albanii? Czy to prawda, że otworzy KSW 35 w Gdańsku? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
24/05/2016 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

23/05/2016 16:20

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA