WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Czyją trenerką jest Justyna? [VIDEO] - The Voice of Poland 4 - kto w drużynie Justyny Steczkowskiej?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Czyją trenerką jest Justyna? [VIDEO]: the voice of poland castingi, the voice of poland 4 jury, the voice of poland 4 uczestnicy, the voice of poland 4 trenerzy, the voice 4 kto w drużynie steczkowskiej

The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Czyją trenerką jest Justyna? [VIDEO]

RSS 28/03/2014 15:11 Komentarze 0
The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Przed emisją zapowiedzianego na 29 marca ostatniego odcinka castingowego, na ESKA.pl przypominamy, kto do tej pory zasilił szeregi zespołu Justyny. Sprawdź i zobacz wykony z odcinków castingowych!
Justyna Steczkowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Czyją trenerką jest Justyna? [VIDEO]
The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Przed emisją zapowiedzianego na 29 marca ostatniego odcinka castingowego, na ESKA.pl przypominamy, kto do tej pory zasilił szeregi zespołu Justyny! Sprawdź, kto wybrał Steczkowską na swoją trenerkę i zobacz wykony z castingów - na ESKA.pl!

Drużyna Justyny ma obecnie następujący skład: Katarzyna Sawczuk, Karolina Rumaczyk, Dawid & Sylwester, Artur Kryvych, Milena Kołodziejczyk, Maja Gawłowska, Paulina Kopeć, Sławomir Ramian i Gabriela Panasiuk.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Katarzyna Sawczuk - Titanium



Karolina Rumaczyk  - Drzwi



Dawid Litwiński & Sylwester Ruszkowski - More Than Words



Artur Kryvych - Creep



Milena Kołodziejczyk - Streets of Philadelphia



Maja Gawłowska



Paulina Kopeć - Can't Help Falling In Love



Sławomir Ramian - Angels



Gabriela Panasiuk - Irreplaceable


Do drużyny Justyny Steczkowskiej trafiła także zmarła niedawno Kasia Markiewicz. Udział w The Voice of Poland był spełnieniem jej marzeń. Chciała, by usłyszano i doceniono jej śpiew. Przypominamy występ Kasi.

>>> Kasia Markiewicz nie żyje. Kim była i jak zapamiętamy uczestniczkę 4 edycji show The Voice Of Poland?
 

Kasia Markiewicz - Dreamer



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dziewczyna przecięta na pół. Francuski romans z gwiazdą Transportera
0

Dziewczyna przecięta na pół. Francuski romans z gwiazdą Transportera

Dziewczyna przecięta na pół to emocjonujący romans z gwiazdą Transportera w roli głównej. Już dziś możesz obejrzeć go za darmo i bez logowania na eskaGO.
27/04/2015 10:29
imprESKOWY Odlot w Budapeszcie! Zobacz jak nasza ekipa bawiła się w stolicy Węgier.
0

imprESKOWY Odlot w Budapeszcie! Zobacz jak nasza ekipa bawiła się w stolicy Węgier.

imprESKOWY Odlot w Budapeszcie! Tym razem wesoła ekipa słuchaczy Radia ESKA pod przewodnictwem Pirowskiego bawiła się w stolicy Węgier. Zobacz fotorelację i sprawdź, co możesz zrobić, by załapać się na kolejny imprESKOWY Odlot!    
27/04/2015 10:02
Must Be The Music 9 odc. 6 z 26.04.2015? Kto odpadł, a kto przeszedł dalej? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 odc. 6 z 26.04.2015? Kto odpadł, a kto przeszedł dalej? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Must Be The Music 9. odcinek 6 z 26.04.2015 - kto odpadł a kto przeszedł dalej? Jak poszło uczestnikom kolejnego odcinka Must Be The Music. Sprawdź na ESKA.pl 
26/04/2015 21:57
Mamy Cię 2015: Dawid Kwiatkowski w odcinku z 26.04.2015 - w co został wkręcony Kwiat? [VIDEO]
0

Mamy Cię 2015: Dawid Kwiatkowski w odcinku z 26.04.2015 - w co został wkręcony Kwiat? [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski w Mamy Cię - odcinek z idolem nastolatek został wyemitowany w dniu 26.04.2015. W co został wkręcony Dawid Kwiatkowski? 
26/04/2015 20:27
Kim jest Dawid Kwiatkowski? Czy ma dziewczynę, ile ma lat, czy Michał Kwiatkowski to jego brat? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]
5

Kim jest Dawid Kwiatkowski? Czy ma dziewczynę, ile ma lat, czy Michał Kwiatkowski to jego brat? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski, 17-latek, stał się gwiazdą już nie tylko internetu. Piosenki Dawida Kwiatkowskiego na YouTube mają już setki tysięcy odsłon, a liczba jego fanów na Facebooku dobija do 200 tysięcy! Tak właśnie zaczynał Justin Bieber. Poznajcie bliżej Dawida Kwiatkowskiego.
26/04/2015 20:23
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8 (25.04.2015) wygrała Kaja Paschalska jako Lana Del Rey! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8 (25.04.2015) wygrała Kaja Paschalska jako Lana Del Rey! [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 8 zakończył się zwycięstwem Kai Paschalskiej, która tym razem wcięliła się Lanę Del Rey. Polska aktorka zaśpiewała utwór Blue Jeans i wybrała odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo z 25 kwietnia 2015 roku
26/04/2015 19:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska