Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Czyją trenerką jest Justyna? [VIDEO] - The Voice of Poland 4 - kto w drużynie Justyny Steczkowskiej?

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Czyją trenerką jest Justyna? [VIDEO]: the voice of poland castingi, the voice of poland 4 jury, the voice of poland 4 uczestnicy, the voice of poland 4 trenerzy, the voice 4 kto w drużynie steczkowskiej

The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Czyją trenerką jest Justyna? [VIDEO]

RSS 28/03/2014 15:11 Komentarze
The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Przed emisją zapowiedzianego na 29 marca ostatniego odcinka castingowego, na ESKA.pl przypominamy, kto do tej pory zasilił szeregi zespołu Justyny. Sprawdź i zobacz wykony z odcinków castingowych!
Justyna Steczkowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Czyją trenerką jest Justyna? [VIDEO]
The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Przed emisją zapowiedzianego na 29 marca ostatniego odcinka castingowego, na ESKA.pl przypominamy, kto do tej pory zasilił szeregi zespołu Justyny! Sprawdź, kto wybrał Steczkowską na swoją trenerkę i zobacz wykony z castingów - na ESKA.pl!

Drużyna Justyny ma obecnie następujący skład: Katarzyna Sawczuk, Karolina Rumaczyk, Dawid & Sylwester, Artur Kryvych, Milena Kołodziejczyk, Maja Gawłowska, Paulina Kopeć, Sławomir Ramian i Gabriela Panasiuk.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Katarzyna Sawczuk - Titanium



Karolina Rumaczyk  - Drzwi



Dawid Litwiński & Sylwester Ruszkowski - More Than Words



Artur Kryvych - Creep



Milena Kołodziejczyk - Streets of Philadelphia



Maja Gawłowska



Paulina Kopeć - Can't Help Falling In Love



Sławomir Ramian - Angels



Gabriela Panasiuk - Irreplaceable


Do drużyny Justyny Steczkowskiej trafiła także zmarła niedawno Kasia Markiewicz. Udział w The Voice of Poland był spełnieniem jej marzeń. Chciała, by usłyszano i doceniono jej śpiew. Przypominamy występ Kasi.

>>> Kasia Markiewicz nie żyje. Kim była i jak zapamiętamy uczestniczkę 4 edycji show The Voice Of Poland?
 

Kasia Markiewicz - Dreamer



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?
0

Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?

W Środę Popielcową 10.02.2015 zaczyna się Wielki Post. W tradycji katolickiej okres refleksji i smutku, który poprzedza Wielkanoc. Ile trwa Wielki Post? Kiedy się kończy i kiedy jest Wielkanoc 2015? Sprawdź i posłuchaj refleksyjnych, nastrojowych utworów pasujących do tego okresu roku. 
10/02/2016 09:18
Maroon 5 w Polsce 2016: bilety. Gdzie i za ile kupić wejściówkę na koncert Maroon 5 w Krakowie?
0

Maroon 5 w Polsce 2016: bilety. Gdzie i za ile kupić wejściówkę na koncert Maroon 5 w Krakowie?

Maroon 5 w Polsce 2016: bilety na koncert są już w sprzedaży. Gdzie i ile kosztuje wejściówka na występ Adama Levine? Jakie piosenki zagra Maroon 5 w Krakowie? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl
10/02/2016 08:36
Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już... w ciąży!
0

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już... w ciąży!

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców pojawiają się nie od dziś. Czy promowanie swoich pociech we własnych klipach to sposób promocji dzieci i planowanie od najmłodszych lat ich kariery? Zobacz, którzy rodzice chętnie występują w teledyskach w towarzystwie swoich dzieci.
09/02/2016 23:31
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
09/02/2016 22:32
Eurowizja 2016: Margaret w preselekcjach zaśpiewa Cool Me Down
0

Eurowizja 2016: Margaret w preselekcjach zaśpiewa Cool Me Down

Eurowizja 2016: występ Margaret w polskich preselekcjach z utworem Cool Me Down - to już fakt! Taki tytuł ma jej nowa piosenka. Sprawdźcie, czy autorka hitu Heartbeat ma szanse reprezentować Polskę podczas finału Konkursu Piosenki Eurowizji 2016!
09/02/2016 21:33
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16
0

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja z meczu online i w telewizji będzie dostępna! Na jakim kanale? Gdzie będzie dostępny darmowy stream z pojedynku 12.02.16? Już teraz podpowiedź znajdziecie na ESKA.pl!
09/02/2016 16:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA