Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Czyją trenerką jest Justyna? [VIDEO] - The Voice of Poland 4 - kto w drużynie Justyny Steczkowskiej?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Czyją trenerką jest Justyna? [VIDEO]: the voice of poland castingi, the voice of poland 4 jury, the voice of poland 4 uczestnicy, the voice of poland 4 trenerzy, the voice 4 kto w drużynie steczkowskiej

The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Czyją trenerką jest Justyna? [VIDEO]

RSS 28/03/2014 15:11 Komentarze 0
The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Przed emisją zapowiedzianego na 29 marca ostatniego odcinka castingowego, na ESKA.pl przypominamy, kto do tej pory zasilił szeregi zespołu Justyny. Sprawdź i zobacz wykony z odcinków castingowych!
Justyna Steczkowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Czyją trenerką jest Justyna? [VIDEO]
The Voice Of Poland 4: drużyna Justyny Steczkowskiej. Przed emisją zapowiedzianego na 29 marca ostatniego odcinka castingowego, na ESKA.pl przypominamy, kto do tej pory zasilił szeregi zespołu Justyny! Sprawdź, kto wybrał Steczkowską na swoją trenerkę i zobacz wykony z castingów - na ESKA.pl!

Drużyna Justyny ma obecnie następujący skład: Katarzyna Sawczuk, Karolina Rumaczyk, Dawid & Sylwester, Artur Kryvych, Milena Kołodziejczyk, Maja Gawłowska, Paulina Kopeć, Sławomir Ramian i Gabriela Panasiuk.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Katarzyna Sawczuk - Titanium



Karolina Rumaczyk  - Drzwi



Dawid Litwiński & Sylwester Ruszkowski - More Than Words



Artur Kryvych - Creep



Milena Kołodziejczyk - Streets of Philadelphia



Maja Gawłowska



Paulina Kopeć - Can't Help Falling In Love



Sławomir Ramian - Angels



Gabriela Panasiuk - Irreplaceable


Do drużyny Justyny Steczkowskiej trafiła także zmarła niedawno Kasia Markiewicz. Udział w The Voice of Poland był spełnieniem jej marzeń. Chciała, by usłyszano i doceniono jej śpiew. Przypominamy występ Kasi.

>>> Kasia Markiewicz nie żyje. Kim była i jak zapamiętamy uczestniczkę 4 edycji show The Voice Of Poland?
 

Kasia Markiewicz - Dreamer



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Dzień Matki 2015: prezenty na Dzień Mamy na ESKA.pl. Co kupić? Propozycje muzyczne i nie tylko! [VIDEO]
0

Dzień Matki 2015: prezenty na Dzień Mamy na ESKA.pl. Co kupić? Propozycje muzyczne i nie tylko! [VIDEO]

Dzień Matki już 26 maja 2015. Jeśli nadal nie macie pomysłu na prezent dla swoich mam, możecie zainspirować się naszymi propozycjami. Lista muzycznych i nie tylko prezentów na Dzień Mamy 2015 do sprawdzenia na ESKA.pl
25/05/2015 10:45
Dzień Matki: co kupić mamie? 5 Sposobów Na... prezent z okazji Dnia Matki! To już 26 maja! [VIDEO]
0

Dzień Matki: co kupić mamie? 5 Sposobów Na... prezent z okazji Dnia Matki! To już 26 maja! [VIDEO]

Co kupić na Dzień Matki? Pomysły na prezenty na Dzień Matki zaproponowali twórcy programu 5 Sposobów Na... Zainspiruj się na ESKA.pl - mamy dla Was aż 10 propozycji!
25/05/2015 10:43
Dzień Matki 2015: wierszyki, życzenia, SMS-y i piosenka specjalnie dla Mamy! [VIDEO]
0

Dzień Matki 2015: wierszyki, życzenia, SMS-y i piosenka specjalnie dla Mamy! [VIDEO]

Dzień Matki już we wtorek 26 maja! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wierszyki, życzenia i smsy, które na pewno zainspirują Was przy wręczaniu prezentów i ściskaniu Mamy z okazji Jej święta. Posłuchajcie także piosenki, którą Spice Girls zadedykowały swoim rodzicielkom!
25/05/2015 10:27
Eurowizja 2015: Szwecja skopiowała utwór Davida Guetty? Posłuchaj utworu Heroes Mansa Zelmerlowa [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Szwecja skopiowała utwór Davida Guetty? Posłuchaj utworu Heroes Mansa Zelmerlowa [VIDEO]

Eurowizja 2015 - czy piosenka reprezentanta Szwecji to plagiat? Internauci zauważyli niezwykłe podobieństwo utworu Heroes w wykonaniu Mansa Zelmerlowa do utworu Lovers On The Sun autorstwa Davida Guetty i Sama Martina. Posłuchajcie obu piosenek i oceńcie sami!
25/05/2015 10:11
Eurowizja 2015: Szwecja zwycięzcą! Kim jest Mans Zelmerlow? Posłuchaj innych piosenek Mansa Zelmerlowa [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Szwecja zwycięzcą! Kim jest Mans Zelmerlow? Posłuchaj innych piosenek Mansa Zelmerlowa [VIDEO]

Eurowizja 2015: kim jest Mans Zelmerlow zwycięzca tegorocznej edycji konkursu? W swojej karierze muzycznej reprezentant Szwecji wielokrotnie współpracował z... Polską! Na ESKA.pl posłuchaj innych - poza zwycięską piosenką Heroes - piosenek Mansa Zelmerlowa!
25/05/2015 10:09
Eurowizja 2015: ile punktów otrzymała Polska? Sprawdź, które kraje głosowały na Monikę Kuszyńską [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: ile punktów otrzymała Polska? Sprawdź, które kraje głosowały na Monikę Kuszyńską [VIDEO]

Ile punktów dostała Polska na Eurowizji 2015? Które kraje oddały najwięcej głosów na Polskę? Jak na polską reprezentantkę na Eurowizji głosowało jury? Dlaczego Monika Kuszyńska zajęła 23 miejsce mimo dużej ilości głosów od widzów? Szczegóły na ten temat znajdziecie na ESKA.pl
25/05/2015 10:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska