Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 3: Edyta Górniak i Maria Peszek na miejsce Justyny Steczkowskiej? Sprawdź! [VIDEO] - Edyta Górniak i Maria Peszek w The Voice Of Poland 3? To one mają zastąpić Justynę Steczkowską! [VIDEO]

The Voice Of Poland 3: Edyta Górniak i Maria Peszek na miejsce Justyny Steczkowskiej? Sprawdź! [VIDEO]

RSS 02/07/2013 13:00 Komentarze

Edyta Górniak i Maria Peszek - to one mogą zająć miejsce Justyny Steczkowskiej w The Voice Of Poland 3. Jeden z tabloidów donosi, że to zaledwie początek zmian. Jakie niespodzianki czekają na nas w trzeciej edycji show? Kiedy poznamy nowy skład jurorski? Ile zarobią nowi trenerzy The Voice Of Poland?

Justyna Steczkowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 3: Edyta Górniak i Maria Peszek na miejsce Justyny Steczkowskiej? Sprawdź! [VIDEO]
Nowe jury The Voice Of Poland, które zadebiutuje w trzeciej edycji programu budzi emocje w sieci. Plotki mówią, że miejsce Justyny Steczkowskiej zaproponowano Edycie Górniak i Marii Peszek. Skąd taki wybór? Mówi się, że producenci chcą postawić na gwiazdy z najwyższej półki. Według Super Expressu nowa seria polskiego The Voice będzie zrobiona z wielką pompą.

>>> Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice Of Poland. Kto waszym zdaniem powinien zostać nowym jurorem? [VIDEO, RANKING]

Podczas gdy wszyscy zastanawiają się, czy jesienią zobaczymy zupełnie zmieniony skład jury, na portalach plotkarskich możemy przeczytać, że producenci programu kuszą Edytę Górniak i Marię Peszek dużymi stawkami za odcinek. Jak donosi Pudelek piosenkarki mogą liczyć nawet na 18 tysięcy złotych za epizod.

Którą z nich chcielibyście oglądać w roli jurorki trzeciej serii polskiego The Voice? A może obydwie powinny zasiąść na czerwonych fotelach i oceniać śpiewających uczestników? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.


Zobacz Consequences - Edyta Górniak!




Zobacz Ludzie Psy - Maria Peszek!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mistrzowski taniec dziewczyny bez nogi. Jej umiejętności robią wrażenie!
0

Mistrzowski taniec dziewczyny bez nogi. Jej umiejętności robią wrażenie!

Pokaz tańca w nowojorskim metrze to raczej mało zaskakujący widok dla mieszkańców miasta. Jednak ta dziewczyna przyciągnęła wzrok wszystkich. Roya, mimo swojej niepełnosprawności, która towarzyszy jej od urodzenia została tancerką, a w metrze pokazała, jak tańczy breakdance. Musicie to zobaczyć!
09/02/2016 16:23
Brodka: nowa płyta 2016 - znamy DATĘ PREMIERY
0

Brodka: nowa płyta 2016 - znamy DATĘ PREMIERY

Nowa płyta Brodki 2016 jest już gotowa. Kiedy możemy się spodziewać premiery czwartego albumu Moniki? Artystka ogłosiła to na swoim Facebooku.
09/02/2016 16:21
Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?
0

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy oglądać w TV i online? Podpowiedź dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć występ Margaret, czy Edyty Górniak, mamy na ESKA.pl! Niespodzianką jest, że to telewidzowie zdecydują, kto pojedzie na Eurowizję 2016!
09/02/2016 16:13
Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?
0

Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?

W Środę Popielcową 10.02.2015 zaczyna się Wielki Post. W tradycji katolickiej okres refleksji i smutku, który poprzedza Wielkanoc. Ile trwa Wielki Post? Kiedy się kończy i kiedy jest Wielkanoc 2015? Sprawdź i posłuchaj refleksyjnych, nastrojowych utworów pasujących do tego okresu roku. 
09/02/2016 16:05
Ostatki - dziś ostatni ostatni dzień karnawału 2016! Jak go spędzić? Stawiamy na muzykę [VIDEO]
0

Ostatki - dziś ostatni ostatni dzień karnawału 2016! Jak go spędzić? Stawiamy na muzykę [VIDEO]

Ostatki 2016! Ostatni dzień karnawału bierzemy pod lupę na ESKA.pl serwując m.in. dokładną datę ostatków w 2016 roku. Zobaczcie już teraz, jaka jest odpowiedź na pytanie o koniec karnawału i co robić dzień przed Środą Popielcową. My stawiamy na muzykę!
09/02/2016 15:57
Demi Lovato z nowym singlem. Tym razem wokalistka wybrała balladę
0

Demi Lovato z nowym singlem. Tym razem wokalistka wybrała balladę

Demi Lovato wybrała nowy singiel. Tym razem Amerykanka postawiła na spokojną i przejmującą balladę Stone Cold. To właśnie ten utwór będzie promował krążek Confident. Już teraz na ESKA.pl posłuchajcie trzeciego singla artystki w wersji akustycznej!
09/02/2016 15:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA