WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 3: Edyta Górniak i Maria Peszek na miejsce Justyny Steczkowskiej? Sprawdź! [VIDEO] - Edyta Górniak i Maria Peszek w The Voice Of Poland 3? To one mają zastąpić Justynę Steczkowską! [VIDEO]

The Voice Of Poland 3: Edyta Górniak i Maria Peszek na miejsce Justyny Steczkowskiej? Sprawdź! [VIDEO]

RSS 02/07/2013 13:00 Komentarze

Edyta Górniak i Maria Peszek - to one mogą zająć miejsce Justyny Steczkowskiej w The Voice Of Poland 3. Jeden z tabloidów donosi, że to zaledwie początek zmian. Jakie niespodzianki czekają na nas w trzeciej edycji show? Kiedy poznamy nowy skład jurorski? Ile zarobią nowi trenerzy The Voice Of Poland?

Justyna Steczkowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 3: Edyta Górniak i Maria Peszek na miejsce Justyny Steczkowskiej? Sprawdź! [VIDEO]
Nowe jury The Voice Of Poland, które zadebiutuje w trzeciej edycji programu budzi emocje w sieci. Plotki mówią, że miejsce Justyny Steczkowskiej zaproponowano Edycie Górniak i Marii Peszek. Skąd taki wybór? Mówi się, że producenci chcą postawić na gwiazdy z najwyższej półki. Według Super Expressu nowa seria polskiego The Voice będzie zrobiona z wielką pompą.

>>> Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice Of Poland. Kto waszym zdaniem powinien zostać nowym jurorem? [VIDEO, RANKING]

Podczas gdy wszyscy zastanawiają się, czy jesienią zobaczymy zupełnie zmieniony skład jury, na portalach plotkarskich możemy przeczytać, że producenci programu kuszą Edytę Górniak i Marię Peszek dużymi stawkami za odcinek. Jak donosi Pudelek piosenkarki mogą liczyć nawet na 18 tysięcy złotych za epizod.

Którą z nich chcielibyście oglądać w roli jurorki trzeciej serii polskiego The Voice? A może obydwie powinny zasiąść na czerwonych fotelach i oceniać śpiewających uczestników? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.


Zobacz Consequences - Edyta Górniak!




Zobacz Ludzie Psy - Maria Peszek!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]
0

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!
21/07/2017 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią
0

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.
21/07/2017 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?
0

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:17
Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?
0

Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?

Chester Bennington z Linkin Park popełnił samobójstwo. Czy artysta w jakiś sposób dawał znaki, że planuje zrobić ten dramatyczny krok? Sprawdzamy na ESKA.pl
21/07/2017 15:12
Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?
0

Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?

Atomic Blonde - premiera filmu  w Berlinie zakończyła się długimi owacjami. Film spodobał się krytykom i widzom.
21/07/2017 14:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program