WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 3: Edyta Górniak i Maria Peszek na miejsce Justyny Steczkowskiej? Sprawdź! [VIDEO] - Edyta Górniak i Maria Peszek w The Voice Of Poland 3? To one mają zastąpić Justynę Steczkowską! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

The Voice Of Poland 3: Edyta Górniak i Maria Peszek na miejsce Justyny Steczkowskiej? Sprawdź! [VIDEO]

RSS 02/07/2013 13:00 Komentarze 0

Edyta Górniak i Maria Peszek - to one mogą zająć miejsce Justyny Steczkowskiej w The Voice Of Poland 3. Jeden z tabloidów donosi, że to zaledwie początek zmian. Jakie niespodzianki czekają na nas w trzeciej edycji show? Kiedy poznamy nowy skład jurorski? Ile zarobią nowi trenerzy The Voice Of Poland?

Justyna Steczkowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 3: Edyta Górniak i Maria Peszek na miejsce Justyny Steczkowskiej? Sprawdź! [VIDEO]
Nowe jury The Voice Of Poland, które zadebiutuje w trzeciej edycji programu budzi emocje w sieci. Plotki mówią, że miejsce Justyny Steczkowskiej zaproponowano Edycie Górniak i Marii Peszek. Skąd taki wybór? Mówi się, że producenci chcą postawić na gwiazdy z najwyższej półki. Według Super Expressu nowa seria polskiego The Voice będzie zrobiona z wielką pompą.

>>> Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice Of Poland. Kto waszym zdaniem powinien zostać nowym jurorem? [VIDEO, RANKING]

Podczas gdy wszyscy zastanawiają się, czy jesienią zobaczymy zupełnie zmieniony skład jury, na portalach plotkarskich możemy przeczytać, że producenci programu kuszą Edytę Górniak i Marię Peszek dużymi stawkami za odcinek. Jak donosi Pudelek piosenkarki mogą liczyć nawet na 18 tysięcy złotych za epizod.

Którą z nich chcielibyście oglądać w roli jurorki trzeciej serii polskiego The Voice? A może obydwie powinny zasiąść na czerwonych fotelach i oceniać śpiewających uczestników? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.


Zobacz Consequences - Edyta Górniak!




Zobacz Ludzie Psy - Maria Peszek!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mecz Polska - Katar: memy po udziale Polski w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Zachowanie sędziów było Not Fair! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: memy po udziale Polski w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Zachowanie sędziów było Not Fair! [VIDEO]

Memy po meczu Polska - Katar w półfinale Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej zalały internety. Polacy nie są zadowoleni z zachowania sędziów. Wyrazem niezadowolenia polskich kibiców stały się - memy! Mecz Polska - Katar w memach do zobaczenia na ESKA.pl 
31/01/2015 16:06
Krzysztof Hołowczyc rapuje na antenie Radia ESKA. Zobacz, co działo się w studiu, gdy Hołek rapował! [VIDEO]
0

Krzysztof Hołowczyc rapuje na antenie Radia ESKA. Zobacz, co działo się w studiu, gdy Hołek rapował! [VIDEO]

Krzysztof Hołoczyc rapuje w Radiu ESKA. Ekipa Rannych Ptaków odkryła w Hołku muzyczny talent. Hołek rapuje lepiej niż Eminem! Ci co słyszeli rapującego Hołowczyca w Radiu ESKA, teraz mogą zobaczyć, jak na rymy kierowcy reagował Jankes. Nagranie video z muzycznego debiutu Hołowczyca pt. Rap Dakar Hołka na ESKA.pl 
31/01/2015 14:46
Nowości muzyczne 2015: styczeń na polskim rynku muzycznym. Nowe, ciekawe, warte uwagi potencjalne hity [VIDEO]
0

Nowości muzyczne 2015: styczeń na polskim rynku muzycznym. Nowe, ciekawe, warte uwagi potencjalne hity [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015: styczeń na polskim rynku muzycznym przyniósł nam wiele premier tj. jak chociażby Riotka Dody, czy Blisko Mnie Agaty Dziarmagowskiej. Na które hity należy zwrócić największą uwagę? Już teraz na ESKA.pl posłuchaj sześciu polskich piosenek ze stycznia 2015 
31/01/2015 13:06
Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z planu zdjęciowego dostępne w sieci! Nie jest to nowy zwiastun 50 Twarzy Greya ale nagranie, ukazujące kulisy pracy nad przygotowywaniem najbardziej oczekiwanego filmu 2015 roku. W nowym materiale video ujrzymy apartament Christiana Greya w całej okazałości. Takiego domu nie powstydziłaby się sama Beyonce! 
31/01/2015 11:30
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]
0

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
31/01/2015 11:29
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 17:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska