WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 3: Edyta Górniak i Maria Peszek na miejsce Justyny Steczkowskiej? Sprawdź! [VIDEO] - Edyta Górniak i Maria Peszek w The Voice Of Poland 3? To one mają zastąpić Justynę Steczkowską! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

The Voice Of Poland 3: Edyta Górniak i Maria Peszek na miejsce Justyny Steczkowskiej? Sprawdź! [VIDEO]

RSS 02/07/2013 13:00 Komentarze 0

Edyta Górniak i Maria Peszek - to one mogą zająć miejsce Justyny Steczkowskiej w The Voice Of Poland 3. Jeden z tabloidów donosi, że to zaledwie początek zmian. Jakie niespodzianki czekają na nas w trzeciej edycji show? Kiedy poznamy nowy skład jurorski? Ile zarobią nowi trenerzy The Voice Of Poland?

Justyna Steczkowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 3: Edyta Górniak i Maria Peszek na miejsce Justyny Steczkowskiej? Sprawdź! [VIDEO]
Nowe jury The Voice Of Poland, które zadebiutuje w trzeciej edycji programu budzi emocje w sieci. Plotki mówią, że miejsce Justyny Steczkowskiej zaproponowano Edycie Górniak i Marii Peszek. Skąd taki wybór? Mówi się, że producenci chcą postawić na gwiazdy z najwyższej półki. Według Super Expressu nowa seria polskiego The Voice będzie zrobiona z wielką pompą.

>>> Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice Of Poland. Kto waszym zdaniem powinien zostać nowym jurorem? [VIDEO, RANKING]

Podczas gdy wszyscy zastanawiają się, czy jesienią zobaczymy zupełnie zmieniony skład jury, na portalach plotkarskich możemy przeczytać, że producenci programu kuszą Edytę Górniak i Marię Peszek dużymi stawkami za odcinek. Jak donosi Pudelek piosenkarki mogą liczyć nawet na 18 tysięcy złotych za epizod.

Którą z nich chcielibyście oglądać w roli jurorki trzeciej serii polskiego The Voice? A może obydwie powinny zasiąść na czerwonych fotelach i oceniać śpiewających uczestników? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.


Zobacz Consequences - Edyta Górniak!




Zobacz Ludzie Psy - Maria Peszek!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Aplikacja "pokazuje nam w powiadomieniach, kto nas podglądał? To nie prima aprilis - to WIRUS! Sprawdź co zrobić!
0

Aplikacja "pokazuje nam w powiadomieniach, kto nas podglądał? To nie prima aprilis - to WIRUS! Sprawdź co zrobić!

Tekst "Haha, nie mogłem uwierzyć, dopóki sam nie sprawdziłem ;) To serio działa, pokazuje nam w powiadomieniach, kto nas podglądał! Dokładnie tak jak na zdjęciu poniżej... ;)" na twoim Facebooku? Uważaj, to kolejny wirus! Sprawdź jak działa.
30/03/2015 22:19
Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Jak wkręcić znajomych? Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]
0

Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Jak wkręcić znajomych? Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]

Prima Aprilis tuż tuż. Czy przygotowaliście już żarty na 1 kwietnia 2015? Pomysły na żarty na Prima Aprilis znajdziecie na ESKA.pl. Przeczytajcie, zanim sami dacie się wkręcić. 
30/03/2015 20:22
VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel czy Jorge Blanco! [VIDEO, WYWIAD]
2

VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel czy Jorge Blanco! [VIDEO, WYWIAD]

VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel, Lodoviki Comello czy Jorge Blanco! Sprawdź, co muzycznie kręci aktorów z Violetty - na ESKA.pl!
30/03/2015 17:29
Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy finał 3 sezonu Violetty! [VIDEO]
6

Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy finał 3 sezonu Violetty! [VIDEO]

Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy Disney Channel Polska pokaże finał 3 sezonu Violetty! Sprawdź, ile będzie sezonów i odcinków Violetty i posłuchaj jednej z piosenek z serialu - na ESKA.pl!
30/03/2015 17:28
Wiktory 2015 wyniki: Kto zdobył Wiktora 2015? Wśród nominowanych Margaret i Kamil Stoch [VIDEO]
0

Wiktory 2015 wyniki: Kto zdobył Wiktora 2015? Wśród nominowanych Margaret i Kamil Stoch [VIDEO]

Wyniki Wiktorów 2015 poznamy już 30 marca 2015. Kto zdobędzie Wiktora 2015? Wśród nominowanych są gwiazdy muzyczne. Czy Margaret wejdzie do grona zwycięzców Wiktorów 2015 i zaśpiewa Thank You Very Much?
30/03/2015 17:15
Warsaw Shore 3 odcinek 1: online rządzi Damian. Poznaj go i zobacz 6 muzycznych skojarzeń z nowym bohaterem Warsaw Shore 3 [VIDEO]
0

Warsaw Shore 3 odcinek 1: online rządzi Damian. Poznaj go i zobacz 6 muzycznych skojarzeń z nowym bohaterem Warsaw Shore 3 [VIDEO]

Warsaw Shore 3 to nowi bohaterowie. W odcinku 1 do ekipy z Warszawy dołączył Damian - prześwietliliśmy go online i znaleźliśmy 6 skojarzeń muzycznych związanych z Damianem. Zobaczcie, zanim poznacie go oglądając Warsaw Shore 3 online.
30/03/2015 17:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska