WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 3: Edyta Górniak i Maria Peszek na miejsce Justyny Steczkowskiej? Sprawdź! [VIDEO] - Edyta Górniak i Maria Peszek w The Voice Of Poland 3? To one mają zastąpić Justynę Steczkowską! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

The Voice Of Poland 3: Edyta Górniak i Maria Peszek na miejsce Justyny Steczkowskiej? Sprawdź! [VIDEO]

RSS 02/07/2013 13:00 Komentarze 0

Edyta Górniak i Maria Peszek - to one mogą zająć miejsce Justyny Steczkowskiej w The Voice Of Poland 3. Jeden z tabloidów donosi, że to zaledwie początek zmian. Jakie niespodzianki czekają na nas w trzeciej edycji show? Kiedy poznamy nowy skład jurorski? Ile zarobią nowi trenerzy The Voice Of Poland?

Justyna Steczkowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 3: Edyta Górniak i Maria Peszek na miejsce Justyny Steczkowskiej? Sprawdź! [VIDEO]
Nowe jury The Voice Of Poland, które zadebiutuje w trzeciej edycji programu budzi emocje w sieci. Plotki mówią, że miejsce Justyny Steczkowskiej zaproponowano Edycie Górniak i Marii Peszek. Skąd taki wybór? Mówi się, że producenci chcą postawić na gwiazdy z najwyższej półki. Według Super Expressu nowa seria polskiego The Voice będzie zrobiona z wielką pompą.

>>> Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice Of Poland. Kto waszym zdaniem powinien zostać nowym jurorem? [VIDEO, RANKING]

Podczas gdy wszyscy zastanawiają się, czy jesienią zobaczymy zupełnie zmieniony skład jury, na portalach plotkarskich możemy przeczytać, że producenci programu kuszą Edytę Górniak i Marię Peszek dużymi stawkami za odcinek. Jak donosi Pudelek piosenkarki mogą liczyć nawet na 18 tysięcy złotych za epizod.

Którą z nich chcielibyście oglądać w roli jurorki trzeciej serii polskiego The Voice? A może obydwie powinny zasiąść na czerwonych fotelach i oceniać śpiewających uczestników? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.


Zobacz Consequences - Edyta Górniak!




Zobacz Ludzie Psy - Maria Peszek!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]
0

Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]

Coraz więcej wiemy o koncertach Saszan na 2015 rok w ramach RSP Tour. Daty i miasta RSP Tour to najbardziej pożądane przez fanów wokalistki informacje, dlatego też wszystkich Saszanators zainteresuje wiadomość o starcie RSP Tour. Kiedy dokładnie Saszan wyrusza w trasę koncertową? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:49
Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]
0

Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2014 to gorący temat na koniec listopada. Wszystko to ze względu na informacje o premierze R8 Rihanny, jak nazywany jest jej nowy album. Płyta Rihanny bez zapowiedzi premierowo może pojawić się 28 listopada 2014 roku. Skąd takie wiadomości? Zobacz, co mówi się o nowej płycie Rihanny 2014 już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:14
Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]
0

Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]

Teledysk do utworu Haunted trafił do sieci. Przypomnijmy, że klip został nagrany już rok temu i znalazł się na płycie Beyonce z 2013 roku. Queen Bee zdecydowała się na jego publikację w internecie dopiero teraz. Czyżby był to celowy zabieg marketingowy? Przypomnijmy, że utwór Haunted można usłyszeć w trailerze do filmu 50 Twarzy Greya. Czy mroczny i wyuzdany zarazem teledysk do Haunted pasuje klimatem do 50 Twarzy Greya? Oceńcie sami! 
26/11/2014 16:04
Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]
0

Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]

Nagranie video, na którym Doda śpiewa piosenkę z repertuaru Hanny Banaszak robi furorę w internecie. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda od początku swojej kariery wokalnej! 
26/11/2014 15:58
TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]
0

TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]

TOP Music Wembley w Londynie, czyli impreza, na której wystąpią m.in. polskie gwiazdy. Na legendarnej Wembley Arenie wystąpią takie gwiazdy jak: Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska, Andrzej Piaseczny czy Zakopower. Kiedy odbędzie się TOP Music Wembley? Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na ESKA.pl 
26/11/2014 15:28
Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]
0

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11 online to wcale nie gorsza opcja od transmisji w tv. To także jedna z odpowiedzi na pytanie, gdzie oglądać mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund na żywo, bo internetowy live stream jest dostępny. Wszystko o transmisji meczu Arsenal Londyn - Borussia Dortmund w telewizji i internecie na ESKA.pl. Gotowi na grę w stylu Like A Champion?
26/11/2014 15:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]