WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland 2 odcinek 7 - bitwy. Kto odpadł, a kto zostaje? - The Voice of Poland 2 odcinek 7 - bitwy. Kto odpadł, a kto zostaje?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice of Poland 2 odcinek 7 - bitwy. Kto odpadł, a kto zostaje?: The Voice Of Poland 2 uczestnicy, The Voice of Poland 2 odcinek 7, The Voice of Poland 2 odcinek 7 kto odpadł

The Voice of Poland 2 odcinek 7 - bitwy. Kto odpadł, a kto zostaje?

RSS 13/04/2013 22:19 Komentarze 0
The Voice of Poland 2 odcinek 7 - kolejne bitwy już za nami. Uczestnicy po raz kolejny zmierzyli się w duetach, śpiewając piosenki wybrane dla nich przez jurorów. Kto odpadł, a kto zostaje? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. oficjalna strona facebook programu
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland 2 odcinek 7 - bitwy. Kto odpadł, a kto zostaje?
The Voice of Poland 2 odcinek 7 - kolejne bitwy głosów na ringu już za nami. Uczestnicy po raz kolejny zmierzyli się w duetach, śpiewając piosenki wybrane dla nich przez jurorów. Jurorzy po raz kolejny byli zmuszeni odrzucać członków swoich drużyn. Kto odpadł, a kto zostaje?

W kolejnym etapie pojawią się Basia Janyga, Wojtek Gruszczyński, Monika Szostak, Jurand Wójcik, Michał Jabłoński, Magdalena Tul, Beata Jankowska i Michał Sobierajski. Janek Traczyk przegrał w swojej bitwie, ale przygarnęła go do swej drużyny Patrycja Markowska, dlatego jego również będzie można zobaczyć w nowych odcinkach The Voice.

Odpadli: Patrycja Makowska, Małgorzata Główka, Agata Świerczewska, Joanna Zubkowicz, Kamila Apryas, Magda Wasylik i Ala Wasita.

Zobacz jedną z bitew z odcinka 7 - Magdalena Tul kontra Magda Wasylik w przeboju Rihanny - Only Girl!




Nie czytałeś jeszcze?

>>> Doda wystąpi u Kuby Wojewódzkiego? Zapowiedź 200 odcinka Kuba Wojewódzki 16.04! [FOTO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]
0

Saszan - RSP Tour: kiedy pierwszy koncert wokalistki? Zobacz, kiedy Saszan jedzie w trasę [VIDEO]

Coraz więcej wiemy o koncertach Saszan na 2015 rok w ramach RSP Tour. Daty i miasta RSP Tour to najbardziej pożądane przez fanów wokalistki informacje, dlatego też wszystkich Saszanators zainteresuje wiadomość o starcie RSP Tour. Kiedy dokładnie Saszan wyrusza w trasę koncertową? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:49
Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]
0

Nowa płyta Rihanny 2014: R8 premierowo już 28 listopada? Gotowi na nowy album Rihanny? [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2014 to gorący temat na koniec listopada. Wszystko to ze względu na informacje o premierze R8 Rihanny, jak nazywany jest jej nowy album. Płyta Rihanny bez zapowiedzi premierowo może pojawić się 28 listopada 2014 roku. Skąd takie wiadomości? Zobacz, co mówi się o nowej płycie Rihanny 2014 już teraz na ESKA.pl!
26/11/2014 16:14
Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]
0

Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]

Teledysk do utworu Haunted trafił do sieci. Przypomnijmy, że klip został nagrany już rok temu i znalazł się na płycie Beyonce z 2013 roku. Queen Bee zdecydowała się na jego publikację w internecie dopiero teraz. Czyżby był to celowy zabieg marketingowy? Przypomnijmy, że utwór Haunted można usłyszeć w trailerze do filmu 50 Twarzy Greya. Czy mroczny i wyuzdany zarazem teledysk do Haunted pasuje klimatem do 50 Twarzy Greya? Oceńcie sami! 
26/11/2014 16:04
Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]
0

Nastoletnia Doda śpiewa W Moim Magicznym Domu. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda [VIDEO]

Nagranie video, na którym Doda śpiewa piosenkę z repertuaru Hanny Banaszak robi furorę w internecie. Zobacz, jak bardzo zmieniła się Doda od początku swojej kariery wokalnej! 
26/11/2014 15:58
TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]
0

TOP Music Wembley 2015 w Londynie - zaśpiewają polskie gwiazdy [VIDEO]

TOP Music Wembley w Londynie, czyli impreza, na której wystąpią m.in. polskie gwiazdy. Na legendarnej Wembley Arenie wystąpią takie gwiazdy jak: Edyta Górniak, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska, Andrzej Piaseczny czy Zakopower. Kiedy odbędzie się TOP Music Wembley? Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie na ESKA.pl 
26/11/2014 15:28
Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]
0

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11: gdzie oglądać w tv i online, o której godzinie? Będzie gra w stylu Like A Champion? [AUDIO]

Mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 26.11 online to wcale nie gorsza opcja od transmisji w tv. To także jedna z odpowiedzi na pytanie, gdzie oglądać mecz Arsenal Londyn - Borussia Dortmund na żywo, bo internetowy live stream jest dostępny. Wszystko o transmisji meczu Arsenal Londyn - Borussia Dortmund w telewizji i internecie na ESKA.pl. Gotowi na grę w stylu Like A Champion?
26/11/2014 15:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]