WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland 2 odcinek 7 - bitwy. Kto odpadł, a kto zostaje? - The Voice of Poland 2 odcinek 7 - bitwy. Kto odpadł, a kto zostaje?

Tagi związane z The Voice of Poland 2 odcinek 7 - bitwy. Kto odpadł, a kto zostaje?: The Voice Of Poland 2 uczestnicy, The Voice of Poland 2 odcinek 7, The Voice of Poland 2 odcinek 7 kto odpadł

The Voice of Poland 2 odcinek 7 - bitwy. Kto odpadł, a kto zostaje?

RSS 13/04/2013 22:19 Komentarze
The Voice of Poland 2 odcinek 7 - kolejne bitwy już za nami. Uczestnicy po raz kolejny zmierzyli się w duetach, śpiewając piosenki wybrane dla nich przez jurorów. Kto odpadł, a kto zostaje? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. oficjalna strona facebook programu
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland 2 odcinek 7 - bitwy. Kto odpadł, a kto zostaje?
The Voice of Poland 2 odcinek 7 - kolejne bitwy głosów na ringu już za nami. Uczestnicy po raz kolejny zmierzyli się w duetach, śpiewając piosenki wybrane dla nich przez jurorów. Jurorzy po raz kolejny byli zmuszeni odrzucać członków swoich drużyn. Kto odpadł, a kto zostaje?

W kolejnym etapie pojawią się Basia Janyga, Wojtek Gruszczyński, Monika Szostak, Jurand Wójcik, Michał Jabłoński, Magdalena Tul, Beata Jankowska i Michał Sobierajski. Janek Traczyk przegrał w swojej bitwie, ale przygarnęła go do swej drużyny Patrycja Markowska, dlatego jego również będzie można zobaczyć w nowych odcinkach The Voice.

Odpadli: Patrycja Makowska, Małgorzata Główka, Agata Świerczewska, Joanna Zubkowicz, Kamila Apryas, Magda Wasylik i Ala Wasita.

Zobacz jedną z bitew z odcinka 7 - Magdalena Tul kontra Magda Wasylik w przeboju Rihanny - Only Girl!




Nie czytałeś jeszcze?

>>> Doda wystąpi u Kuby Wojewódzkiego? Zapowiedź 200 odcinka Kuba Wojewódzki 16.04! [FOTO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Klub Go Go w Sopocie! Popek zagrany na skrzypcach! WOW!
0

Klub Go Go w Sopocie! Popek zagrany na skrzypcach! WOW!

Tuż przed Molo w Sopocie dwaj skrzypkowie zwrócili uwagę przechodniów! Bawili się nawet seniorzy, ale nie wiedzieli, że to kontrowersyjny hit Popka! Wideo do zobaczenia na ESKA.pl!
24/06/2016 16:49
Suicide Squad - soundtrack pełny znanych artystów! Skrillex, Eminem i inni!
0

Suicide Squad - soundtrack pełny znanych artystów! Skrillex, Eminem i inni!

Suicide Squad - soundtrack, czyli piosenki z filmu już teraz do posłuchania na ESKA.pl! Na ścieżce dźwiękowej znalazł się m.in. hit Eminema, Skrillexa i Twenty One Pilots! 
24/06/2016 16:38
Wianki 2016 Warszawa - PEŁNE INFO!
0

Wianki 2016 Warszawa - PEŁNE INFO!

Wianki 2016 w Warszawie już w sobotę 25 czerwca. Pełne informacje dotyczące nadwiślańskiej imprezy znajdziecie już teraz na ESKA.pl
24/06/2016 16:29
Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi 24-16.06
0

Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi 24-16.06

Liga Światowa 2016 - transmisje i skład reprezentacji na mecze w Łodzi już teraz na ESKA.pl. Pierwsze spotkanie Polacy rozegrają z Argentyną. Już teraz podpowiadamy, gdzie oglądać transmisje ze spotkań. Znamy już też skład polskiej reprezentacji powołany na turniej.
24/06/2016 16:26
Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!
0

Wianki 2016 Kraków - PEŁNE INFO!

Wianki 2016 w Krakowie odbędą się już w sobotę 25 czerwca. Informacje dotyczące krakowskiego święta muzyki znajdziecie już teraz na ESKA.pl
24/06/2016 16:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Polska - Ukraina 21 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

21/06/2016 16:15

0
Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

Must Be The Music - koniec programu! Dlaczego znika z anteny?

14/06/2016 16:08

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

Adele w Polsce? Wokalistka przedłuża europejską trasę koncertową? 'Polsko, jesteście na liście'

08/06/2016 11:27

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA