WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland 2 odcinek 7 - bitwy. Kto odpadł, a kto zostaje? - The Voice of Poland 2 odcinek 7 - bitwy. Kto odpadł, a kto zostaje?

Tagi związane z The Voice of Poland 2 odcinek 7 - bitwy. Kto odpadł, a kto zostaje?: The Voice Of Poland 2 uczestnicy, The Voice of Poland 2 odcinek 7, The Voice of Poland 2 odcinek 7 kto odpadł

The Voice of Poland 2 odcinek 7 - bitwy. Kto odpadł, a kto zostaje?

RSS 13/04/2013 22:19 Komentarze
The Voice of Poland 2 odcinek 7 - kolejne bitwy już za nami. Uczestnicy po raz kolejny zmierzyli się w duetach, śpiewając piosenki wybrane dla nich przez jurorów. Kto odpadł, a kto zostaje? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. oficjalna strona facebook programu
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland 2 odcinek 7 - bitwy. Kto odpadł, a kto zostaje?
The Voice of Poland 2 odcinek 7 - kolejne bitwy głosów na ringu już za nami. Uczestnicy po raz kolejny zmierzyli się w duetach, śpiewając piosenki wybrane dla nich przez jurorów. Jurorzy po raz kolejny byli zmuszeni odrzucać członków swoich drużyn. Kto odpadł, a kto zostaje?

W kolejnym etapie pojawią się Basia Janyga, Wojtek Gruszczyński, Monika Szostak, Jurand Wójcik, Michał Jabłoński, Magdalena Tul, Beata Jankowska i Michał Sobierajski. Janek Traczyk przegrał w swojej bitwie, ale przygarnęła go do swej drużyny Patrycja Markowska, dlatego jego również będzie można zobaczyć w nowych odcinkach The Voice.

Odpadli: Patrycja Makowska, Małgorzata Główka, Agata Świerczewska, Joanna Zubkowicz, Kamila Apryas, Magda Wasylik i Ala Wasita.

Zobacz jedną z bitew z odcinka 7 - Magdalena Tul kontra Magda Wasylik w przeboju Rihanny - Only Girl!




Nie czytałeś jeszcze?

>>> Doda wystąpi u Kuby Wojewódzkiego? Zapowiedź 200 odcinka Kuba Wojewódzki 16.04! [FOTO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016
0

ESKA TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016

ESKA TV schodzi z z naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), ustępując miejsca nowemu kanałowi 8TV z tej samej grupy - ZPR.
28/09/2016 02:38
Lara Gessler - kim jest poza byciem córką Magdy Gessler?
0

Lara Gessler - kim jest poza byciem córką Magdy Gessler?

Lara Gessler głównie kojarzona jest ze swoją matką, słynną restauratorką Magdą Gessler. Na ESKA.pl dowiecie się, czym na co dzień zajmuje się Lara i czy odziedziczyła talent po mamie.
27/09/2016 23:13
Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?
0

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński to główne postacie w nowym serialu, który od września możemy oglądać w TVN. Kim są bohaterowie serialu Na noże i gdzie jeszcze oglądać możemy ich talent aktorski? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/09/2016 23:00
Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?
0

Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?

Roast Michała Szpaka będzie najlepszym show tej jesieni? Tego dowiemy się już we wrześniu po transmisji roastu Michała Szpaka w TV. Zastanawiacie się kiedy i gdzie oglądać program? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/09/2016 22:54
Lotto WYNIKI losowania 27.09.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 27.09.2016

Wyniki LOTTO z 27.09.2016 mogą komuś przynieść szczęście i życie jak z bajki. Sprawdź, jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 27 września 2016. To może właśnie Ciebie czeka życie gwiazd!
27/09/2016 21:48
Kiedy powstało Google? 5 faktów na 18. urodziny Google
0

Kiedy powstało Google? 5 faktów na 18. urodziny Google

Kiedy powstało Google? Ma 18 lat! Właśnie 27.09.2016 Google Doodle świętuje pełnoletniość, ale tak naprawdę firma powstała wcześniej. Co o niej wiemy?
27/09/2016 21:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA