WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Juliusz Kamil śpiewa Roxanne! Jak przekonał trenerów show do wspólnego występu? [VIDEO] - Juliusz Kamil w coverze Roxanne - The Police w drugim odcinku The Voice Of Poland 2! To z nim jurorzy zaśpiewali na scenie [VIDEO]

Tagi związane z The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Juliusz Kamil śpiewa Roxanne! Jak przekonał trenerów show do wspólnego występu? [VIDEO]: the voice of poland 2, the voice of poland 2 online, juliusz kamil the voice, kim jest juliusz kamil, roxanne juliusz kamil, the voice of poland 2 odcinek drugi, roxanne the police, występ juliusza kamila, dryżyna patrycji markowskiej

The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Juliusz Kamil śpiewa Roxanne! Jak przekonał trenerów show do wspólnego występu? [VIDEO]

RSS 09/03/2013 20:45 Komentarze

Juliusz Kamil to uczestnik The Voice Of Poland 2, który w drugim odcinku show porwał trenerów programu do wspólnego występu swoim wykonem Roxanne. Po owacji na stojąco od mentorów drugiej edycji polskiego The Voice razem z nimi po raz drugi zaśpiewał hit The Police. Zobacz, co działo się na scenie!

Juliusz Kamil / fot. oficjalny YouTube The Voice Of Poland
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Juliusz Kamil śpiewa Roxanne! Jak przekonał trenerów show do wspólnego występu? [VIDEO]
Juliusz Kamil może pochwalić się jednym z najbardziej porywających występów w drugim odcinku The Voice Of Poland 2. Jego fortepianowy wykon Roxanne nie tylko został nagrodzony przez trenerów drugiej edycji polskiego The Voice owacją na stojąco, ale także przekonał ich do wspólnego szaleństwa na scenie w towarzystwie marzącego o karierze uczestnika show.

Coverujący hit The Police wokalista jest pierwszym, który jednocześnie zaśpiewał razem z Justyną Steczkowską, Patrycją Markowską, chłopakami z Afromental i Markiem Piekarczykiem na przesłuchaniach w ciemno.

>>> The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Wojciech Gruszczyński porywa jurorów do tańca wykonem Isn't She Lovely! [VIDEO]

Czyj team wesprze Juliusz Kamil? Uczestnik programu, mimo że jest wielkim fanem Justyny Steczkowskiej, zdecydował się jednak dołączyć do drużyny Patrycji Markowskiej. Uda im się dotrzeć do finału The Voice Of Poland 2? Przekonamy się już niedługo!


Zobacz Roxanne - Juliusz Kamil w The Voice Of Poland 2!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?
0

ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

ESKA Music Awards 2016 coraz bliżej. Bądź z nami na gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Jak zdobyć bilety? Możesz je mieć nawet za darmo! Sprawdź jak!
24/07/2016 19:55
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/07/2016 19:55
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
24/07/2016 19:51
Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?
0

Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?

Maffashion pojawiła się w teledysku do piosenki Przez ciebie. Internauci zareagowali i stwierdzili, że to... disco-polo! Dostało się autorowi utworu, ale czy również popularnej szafiarce? Szczegóły na ESKA.pl
24/07/2016 18:50
Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!
0

Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!

Ślub od pierwszego wejrzenia - to nowość w jesiennej ramówce TVN-u. Na czym polega program? Państwo młodzi po raz pierwszy spotkają się ze sobą przed kościelnym ołtarzem! Szczegóły o kontrowersyjnym show stacji - oczywiście na ESKA.pl
24/07/2016 16:43
Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
0

Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Kiedy odbędzie się Tomorrowland 2016? Takie pytanie z pewnością już teraz zadaje sobie wielu fanów fantastycznej zabawy przy muzyce elektronicznej. Sprawdź szczegóły dotyczące nadchodzącej edycji festiwalu Tomorrowland - na ESKA.pl
24/07/2016 16:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów