Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Juliusz Kamil śpiewa Roxanne! Jak przekonał trenerów show do wspólnego występu? [VIDEO] - Juliusz Kamil w coverze Roxanne - The Police w drugim odcinku The Voice Of Poland 2! To z nim jurorzy zaśpiewali na scenie [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Juliusz Kamil śpiewa Roxanne! Jak przekonał trenerów show do wspólnego występu? [VIDEO]: the voice of poland 2, the voice of poland 2 online, juliusz kamil the voice, kim jest juliusz kamil, roxanne juliusz kamil, the voice of poland 2 odcinek drugi, roxanne the police, występ juliusza kamila, dryżyna patrycji markowskiej

The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Juliusz Kamil śpiewa Roxanne! Jak przekonał trenerów show do wspólnego występu? [VIDEO]

RSS 09/03/2013 20:45 Komentarze 0

Juliusz Kamil to uczestnik The Voice Of Poland 2, który w drugim odcinku show porwał trenerów programu do wspólnego występu swoim wykonem Roxanne. Po owacji na stojąco od mentorów drugiej edycji polskiego The Voice razem z nimi po raz drugi zaśpiewał hit The Police. Zobacz, co działo się na scenie!

Juliusz Kamil / fot. oficjalny YouTube The Voice Of Poland
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Juliusz Kamil śpiewa Roxanne! Jak przekonał trenerów show do wspólnego występu? [VIDEO]
Juliusz Kamil może pochwalić się jednym z najbardziej porywających występów w drugim odcinku The Voice Of Poland 2. Jego fortepianowy wykon Roxanne nie tylko został nagrodzony przez trenerów drugiej edycji polskiego The Voice owacją na stojąco, ale także przekonał ich do wspólnego szaleństwa na scenie w towarzystwie marzącego o karierze uczestnika show.

Coverujący hit The Police wokalista jest pierwszym, który jednocześnie zaśpiewał razem z Justyną Steczkowską, Patrycją Markowską, chłopakami z Afromental i Markiem Piekarczykiem na przesłuchaniach w ciemno.

>>> The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Wojciech Gruszczyński porywa jurorów do tańca wykonem Isn't She Lovely! [VIDEO]

Czyj team wesprze Juliusz Kamil? Uczestnik programu, mimo że jest wielkim fanem Justyny Steczkowskiej, zdecydował się jednak dołączyć do drużyny Patrycji Markowskiej. Uda im się dotrzeć do finału The Voice Of Poland 2? Przekonamy się już niedługo!


Zobacz Roxanne - Juliusz Kamil w The Voice Of Poland 2!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!

Tour de Pologne 2015 trasa - Nowy Sącz i Jaworzno to kolejne miasta, przez które przejedzie peleton. 4 etap wyścigu został zaplanowany na 5 sierpnia 2015 roku. Które ulice zostaną wyłączone z ruchu? Mapki z Tour de Pologne w Nowym Sączu i Jaworznie dostępne na ESKA.pl wystarczy Watch (Me)
03/08/2015 23:35
Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?
0

Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?

Zoolander 2 nowy trailer już jest! Czy w nowym zwiastunie filmu pojawi się Ariana Grande? Sprawdź trailer filmu na ESKA.pl
03/08/2015 22:33
Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?
0

Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?

Pogoda na sierpień 2015: długoterminowe prognozy pogody zapowiadają nam słoneczną drugą część wakacji? Gdzie udać się na odpoczynek - w góry czy nad morze? Zanim odpowiecie na to pytanie, koniecznie sprawdźcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. 
03/08/2015 16:47
Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg
0

Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg

Dr. Dre zaskoczył wszystkich fanów. Po 16 latach zapowiedzi płyty Detox, kiedy wszyscy zwątpili, że kiedykolwiek się ukaże, Dre poinformował, że wypuści album Compton: A Soundtrack.
03/08/2015 16:43
Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!
0

Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!

Perseidy 2015 w Warszawie oglądać będzie można uczestnicząc w specjalnych imprezach i wydarzeniach z okazji nocy spadających gwiazd. Zobaczcie, gdzie oglądać Perseidy 2015 w Warszawie z innymi obserwatorami i co na noc spadających gwiazd szykuje Centrum Nauki Kopernik. Let's Get It Started!
03/08/2015 16:22
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?

ESKA Music Awards 2015 - gdzie kupić bilety na numerowane miejsca siedzące na trybunach? Sprawdź szczegóły przed zakupem wejściówek na ceremonię wręczenia prestiżowych statuetek, które zostaną rozdane już 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!
03/08/2015 15:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska