Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Juliusz Kamil śpiewa Roxanne! Jak przekonał trenerów show do wspólnego występu? [VIDEO] - Juliusz Kamil w coverze Roxanne - The Police w drugim odcinku The Voice Of Poland 2! To z nim jurorzy zaśpiewali na scenie [VIDEO]

Tagi związane z The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Juliusz Kamil śpiewa Roxanne! Jak przekonał trenerów show do wspólnego występu? [VIDEO]: the voice of poland 2, the voice of poland 2 online, juliusz kamil the voice, kim jest juliusz kamil, roxanne juliusz kamil, the voice of poland 2 odcinek drugi, roxanne the police, występ juliusza kamila, dryżyna patrycji markowskiej

The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Juliusz Kamil śpiewa Roxanne! Jak przekonał trenerów show do wspólnego występu? [VIDEO]

RSS 09/03/2013 20:45 Komentarze

Juliusz Kamil to uczestnik The Voice Of Poland 2, który w drugim odcinku show porwał trenerów programu do wspólnego występu swoim wykonem Roxanne. Po owacji na stojąco od mentorów drugiej edycji polskiego The Voice razem z nimi po raz drugi zaśpiewał hit The Police. Zobacz, co działo się na scenie!

Juliusz Kamil / fot. oficjalny YouTube The Voice Of Poland
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Juliusz Kamil śpiewa Roxanne! Jak przekonał trenerów show do wspólnego występu? [VIDEO]
Juliusz Kamil może pochwalić się jednym z najbardziej porywających występów w drugim odcinku The Voice Of Poland 2. Jego fortepianowy wykon Roxanne nie tylko został nagrodzony przez trenerów drugiej edycji polskiego The Voice owacją na stojąco, ale także przekonał ich do wspólnego szaleństwa na scenie w towarzystwie marzącego o karierze uczestnika show.

Coverujący hit The Police wokalista jest pierwszym, który jednocześnie zaśpiewał razem z Justyną Steczkowską, Patrycją Markowską, chłopakami z Afromental i Markiem Piekarczykiem na przesłuchaniach w ciemno.

>>> The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Wojciech Gruszczyński porywa jurorów do tańca wykonem Isn't She Lovely! [VIDEO]

Czyj team wesprze Juliusz Kamil? Uczestnik programu, mimo że jest wielkim fanem Justyny Steczkowskiej, zdecydował się jednak dołączyć do drużyny Patrycji Markowskiej. Uda im się dotrzeć do finału The Voice Of Poland 2? Przekonamy się już niedługo!


Zobacz Roxanne - Juliusz Kamil w The Voice Of Poland 2!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Maffashion w roli Pocahontas. Posłuchaj, jak Julia Kuczyńska śpiewa Kolorowy Wiatr!
0

Maffashion w roli Pocahontas. Posłuchaj, jak Julia Kuczyńska śpiewa Kolorowy Wiatr!

Maffashion wcieliła się w rolę Pocahontas przy okazji konkursu Tidal Love Duety. Blogerka modowa zaśpiewała utwór Kolorowy Wiatr. W bajecznym duecie towarzyszył jej ukochany - Czarek Jóźwik, videobloger z Abstrachuje TV. Już teraz na ESKA.pl posłuchaj jak Maffashion i Czarek radzą sobie ze śpiewem. Czy duet ma szansę na wygraną?
14/02/2016 17:25
Planeta Singli - film na walentynki 2016. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego
0

Planeta Singli - film na walentynki 2016. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego

Planeta Singli to film idealny na walentynki 2016! Zobacz zwiastun najnowszej polskiej komedii romantycznej w rytm Elastic Heart Sii!
14/02/2016 16:28
Walentynki 2016: nawet Google świętuje dzień wszystkich zakochanych!
0

Walentynki 2016: nawet Google świętuje dzień wszystkich zakochanych!

Walentynki 2016: nawet Google świętuje dzień wszystkich zakochanych! Z okazji 14 lutego Google przygotowało Doodle.
14/02/2016 16:18
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
14/02/2016 16:18
Gang Albanii 2: Kocham Cię Robaczku - nowy teledysk specjalnie na walentynki! Zobacz #5 najlepszych momentów klipu!
0

Gang Albanii 2: Kocham Cię Robaczku - nowy teledysk specjalnie na walentynki! Zobacz #5 najlepszych momentów klipu!

Gang Albanii 2: kiedy premiera nowej płyty Popka, Borixona i Rozbójnika Alibaby? To pytanie coraz częściej zadają sobie fani zespołu. Premiera albumu coraz bliżej, ale zanim pojawi się on na sklepowych półkach raperzy prezentują pierwszy teledysk do kawałka z najnowszego wydawnictwa. Na ESKA.pl zobacz #5 najlepszych fragmentów z premierowego klipu przygotowanego specjalnie na walentynki!
14/02/2016 15:02
Walentynki 2016 - życzenia: sms, teksty, wierszyki inspirowane piosenkami!
0

Walentynki 2016 - życzenia: sms, teksty, wierszyki inspirowane piosenkami!

Walentynki 2016: życzenia sms, teksty, czy miłosne wierszyki to co roku nie lada problem dla większości zakochanych. Jednak na ESKA.pl znaleźliśmy sposób na oryginalne okazanie uczuć 14.02.2016. Jak to możliwe? Przekonajcie się i bądźcie dobrze przygotowani na święto zakochanych!
14/02/2016 14:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

14/02/2016 11:54

0
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

13/02/2016 13:50

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA