WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Juliusz Kamil śpiewa Roxanne! Jak przekonał trenerów show do wspólnego występu? [VIDEO] - Juliusz Kamil w coverze Roxanne - The Police w drugim odcinku The Voice Of Poland 2! To z nim jurorzy zaśpiewali na scenie [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Juliusz Kamil śpiewa Roxanne! Jak przekonał trenerów show do wspólnego występu? [VIDEO]: the voice of poland 2, the voice of poland 2 online, juliusz kamil the voice, kim jest juliusz kamil, roxanne juliusz kamil, the voice of poland 2 odcinek drugi, roxanne the police, występ juliusza kamila, dryżyna patrycji markowskiej

The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Juliusz Kamil śpiewa Roxanne! Jak przekonał trenerów show do wspólnego występu? [VIDEO]

RSS 09/03/2013 20:45 Komentarze 0

Juliusz Kamil to uczestnik The Voice Of Poland 2, który w drugim odcinku show porwał trenerów programu do wspólnego występu swoim wykonem Roxanne. Po owacji na stojąco od mentorów drugiej edycji polskiego The Voice razem z nimi po raz drugi zaśpiewał hit The Police. Zobacz, co działo się na scenie!

Juliusz Kamil / fot. oficjalny YouTube The Voice Of Poland
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Juliusz Kamil śpiewa Roxanne! Jak przekonał trenerów show do wspólnego występu? [VIDEO]
Juliusz Kamil może pochwalić się jednym z najbardziej porywających występów w drugim odcinku The Voice Of Poland 2. Jego fortepianowy wykon Roxanne nie tylko został nagrodzony przez trenerów drugiej edycji polskiego The Voice owacją na stojąco, ale także przekonał ich do wspólnego szaleństwa na scenie w towarzystwie marzącego o karierze uczestnika show.

Coverujący hit The Police wokalista jest pierwszym, który jednocześnie zaśpiewał razem z Justyną Steczkowską, Patrycją Markowską, chłopakami z Afromental i Markiem Piekarczykiem na przesłuchaniach w ciemno.

>>> The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Wojciech Gruszczyński porywa jurorów do tańca wykonem Isn't She Lovely! [VIDEO]

Czyj team wesprze Juliusz Kamil? Uczestnik programu, mimo że jest wielkim fanem Justyny Steczkowskiej, zdecydował się jednak dołączyć do drużyny Patrycji Markowskiej. Uda im się dotrzeć do finału The Voice Of Poland 2? Przekonamy się już niedługo!


Zobacz Roxanne - Juliusz Kamil w The Voice Of Poland 2!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Madagaskar 3: I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana! Zobacz na Eska.pl  [VIDEO]
0

Madagaskar 3: I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana! Zobacz na Eska.pl [VIDEO]

Madagaskar 3 to hit filmowy. TVNprzypomina go 6 marca 2015. Bohaterowie filmu rozśmieszają widzów do łez a tymczasem Król Julian śpiewa znany przebój! Zobacz na Eska.pl I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana z Madagaskaru.
06/03/2015 20:00
Taniec z Gwiazdami 2015: uczestnicy. Kim są gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2015: uczestnicy. Kim są gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015 na ESKA.pl [VIDEO]

Lista uczestników Tańca z Gwiazdami 3 krąży już po sieci. Zobaczcie na ESKA.pl, jakie gwiazdy zatańczą w Tańcu z Gwiazdami 2015 na Polsacie. Wśród uczestników nowej edycji Dancing With The Stars nie zabrakło oczywiście artystów muzycznych!
06/03/2015 19:52
Gwiazdy muzyczne w filmach i serialach: Chappie, American Horror Story, 50 Twarzy Greya - w których filmach wystąpiły gwiazdy muzyczne [VDIEO]
0

Gwiazdy muzyczne w filmach i serialach: Chappie, American Horror Story, 50 Twarzy Greya - w których filmach wystąpiły gwiazdy muzyczne [VDIEO]

Gwiazdy muzyczne w filmach? Które piosenkarki i piosenkarze dali się namówić na udział w filmie? W ostatnim czasie coraz więcej muzyków decyduje się na grę aktorską. Gwiazdy muzyczne zobaczymy m.in. w filmach tj. Chappie, 50 Twarzy Greya czy w serialu American Horror Story. O kim mowa? Sprawdź, które gwiazdy muzyczne postanowiły sprawdzić się na planie filmowym
06/03/2015 17:19
Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]
0

Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]

PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet Król Julian z Madagaskaru. Zobacz jego taniec na Eska.pl!
06/03/2015 16:57
Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]
0

Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]

Piosenki z filmu Disco Polo bawią widzów, nawet jeżeli nie są oni fanami tego gatunku muzycznego. Aktorzy grający w filmie odtworzyli najpopularniejsze hity disco polo na potrzeby akcji filmu. Te wersje piosenek znajdą się na soundtracku z filmu. Kiedy premiera płyty z piosenkami z Disco Polo? Dowiedz się na ESKA.pl
06/03/2015 16:29
100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]
0

100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]

100 zł na ESKA odc. 1 to m.in. Saszan i Honey komentujące teledyski do muzycznych hitów, które zapisały się już historii muzycznego show-biznesu. Kto jeszcze wystąpi w pierwszym odcinku 100 zł, czyli klipy, które opłaca się znać i jakie nagrania zostaną obgadane? ESKA.pl zdradza kilka gorących informacji!
06/03/2015 16:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

24/02/2015 15:51

0
Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

22/02/2015 09:37

1
Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

12/02/2015 15:12

0
PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>

PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>


Akcja partnerska