WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Dorota Osińska w Calling You. To ona doprowadziła do łez Marka Piekarczyka! [VIDEO] - Dorota Osińska śpiewa Calling You - Jevetty Steele w drugim odcinku The Voice Of Poland 2. Zobacz, jak doprowadza jurorów do łez [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Dorota Osińska w Calling You. To ona doprowadziła do łez Marka Piekarczyka! [VIDEO]: the voice of poland 2, the voice of poland 2 online, the voice of poland 2 odcinek drugi, dorota osińska the voice, kim jest dorota osińska, calling you dorota osińska, calling you jevetta steele, marek piekarczyk płacze

The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Dorota Osińska w Calling You. To ona doprowadziła do łez Marka Piekarczyka! [VIDEO]

RSS 09/03/2013 21:59 Komentarze 0

Dorota Osińska w drugim odcinku The Voice Of Poland 2 swoim wykonem Calling You - Jevetty Steele doprowadziła do łez jurorów programu. Niedowidząca uczestniczka show najbardziej wzruszyła Marka Piekarczyka. Czy to właśnie jego wybrała na swojego mentora? Dowiedz się już teraz na Eska.pl i zobacz występ Doroty Osińskiej!

Dorota Osińska / fot. oficjalny YouTube The Voice Of Poland
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Dorota Osińska w Calling You. To ona doprowadziła do łez Marka Piekarczyka! [VIDEO]
Dorota Osińska w drugim odcinku The Voice Of Poland 2 swoją wersją kawałka Calling You oryginalnie nagranego przez Jevettę Steele skradła serca nie tylko publiczności w studiu, ale przede wszystkim trenerów show. Niedowidząca wokalistka wyborem piosenki na przesłuchaniu w ciemno niemalże od razu przekonała do siebie Justynę Steczkowską.

Marek Piekarczyk był jednak szybszy i jako pierwszy zdecydował się odwrócić swój fotel. Członek zespołu TSA był najbardziej wzruszony występem Doroty Osińskiej. Jego łzy przekonały wokalistkę, że to właśnie on powinien zostać jej mentorem.

>>> The Voice Of Poland 2, odcinek 2: come back Magdaleny Tul! Zobacz, jak poradziła sobie z Crazy In Love - Beyonce [VIDEO]

Wiem, że takie śpiewanie duszą nie jest dziś w modzie, dlatego jestem szczęśliwa, że przydarzył mi
się The Voice Of Poland, bo tutaj znowu poczułam, że to moje śpiewanie ma jednak sens
- powiedziała Dorota Osińska po występie w programie. Czy ma szansę na finał drugiej edycji polskiego The Voice? Dajcie znać w komentarzach!


Zobacz Calling You - Dorota Osińska w The Voice Of Poland 2!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Taylor Swift - Style: teledysk. Premiera nowego teledysku Taylor Swift w noc Grammy 2015? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Taylor Swift - Style: teledysk. Premiera nowego teledysku Taylor Swift w noc Grammy 2015? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Teledysk Taylor Swift do Style - trzeciego singla wokalistki z płyty 1989 - to premiera, która z pewnością namiesza na YouTube. Dlaczego? Okazuje się, że nowy teledysk Taylor Swift będzie być może niespodzianką dla fanów gwiazdy w noc Grammy 2015! Zobaczcie, co wiemy o wideo do Style Taylor Swift - informacje czekają na ESKA.pl!
25/01/2015 20:00
Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek muzyczny [VIDEO]
0

Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek muzyczny [VIDEO]

Najlepsze polskie piosenki 2015 ze stycznia w jednym miejscu na ESKA.pl. Mamy dla Was propozycje na hity po polsku a tych wraz z początkiem roku nie brakuje. Zobaczcie nasze TOP 5 w kategorii nowości muzyczne 2015 po polsku i cieszcie się polskimi piosenkami razem z nami. To co nasze jest, najlepsze jest, bo nasze jest!
25/01/2015 19:06
Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowych odsłonach [VIDEO]
0

Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowych odsłonach [VIDEO]

Najlepsze hity 2015 Radia ESKA i ESKA.pl mamy dla Was na stronie nie tylko w oryginale, ale i w nowych wersjach. Pierwsze przeboje 2015 prezentujemy w odsłonie talentów z YouTube. Czy covery hitów na czasie mogą z nimi konkurować? Odpalcie piosenki i porównujcie już teraz!
25/01/2015 18:11
Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]
0

Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]

Wspólna piosenka Meghan Trainor i Harry'ego Stylesa z One Direction to London Lights. Duet Meghan Trainor & Harry Styles został potwierdzony przez samą wokalistkę. Co więcej, autorka hitu All About That Bass pochwaliła się już pierwszym przedsmakiem numeru. Zobaczcie fragment audio London Lights Meghan Trainor ft. Harry Styles już teraz na ESKA.pl!
25/01/2015 16:55
WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]
0

WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]

Za nami pierwszy etap WRC 2015, czyli Rajd Monte Carlo, w którym startował Robert Kubica. Które miejsce zajął Polak? Zobaczcie, z jakim wynikiem Robert Kubica skończył WRC 2015 w pierwszej odsłonie. Wszystko o finale Rajdu Monte Carlo z 25.01.2015 wraz z Rihanną w klimatach szybkich samochodów czeka do sprawdzenia na ESKA.pl!
25/01/2015 12:49
Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]
1

Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]

JEST! Nowa piosenka Rihanny 2015 w końcu oficjalnie ujrzała światło dzienne. Rihanna FourFiveSeconds nagrała z Kanye Westem i Paulem McCartney'em, czym pochwaliła się na swoich społecznościówkach 25 stycznia. Takiej wersji RiRi jeszcze nie słyszeliście... Posłuchajcie audio FourFiveSeconds Rihanna ft. Kanye West & Paul McCartney i sprawdźcie, czy to pierwszy singiel z nowej płyty Barbadoski!
25/01/2015 11:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska