WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Dorota Osińska w Calling You. To ona doprowadziła do łez Marka Piekarczyka! [VIDEO] - Dorota Osińska śpiewa Calling You - Jevetty Steele w drugim odcinku The Voice Of Poland 2. Zobacz, jak doprowadza jurorów do łez [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Dorota Osińska w Calling You. To ona doprowadziła do łez Marka Piekarczyka! [VIDEO]: the voice of poland 2, the voice of poland 2 online, the voice of poland 2 odcinek drugi, dorota osińska the voice, kim jest dorota osińska, calling you dorota osińska, calling you jevetta steele, marek piekarczyk płacze

The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Dorota Osińska w Calling You. To ona doprowadziła do łez Marka Piekarczyka! [VIDEO]

RSS 09/03/2013 21:59 Komentarze 0

Dorota Osińska w drugim odcinku The Voice Of Poland 2 swoim wykonem Calling You - Jevetty Steele doprowadziła do łez jurorów programu. Niedowidząca uczestniczka show najbardziej wzruszyła Marka Piekarczyka. Czy to właśnie jego wybrała na swojego mentora? Dowiedz się już teraz na Eska.pl i zobacz występ Doroty Osińskiej!

Dorota Osińska / fot. oficjalny YouTube The Voice Of Poland
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Dorota Osińska w Calling You. To ona doprowadziła do łez Marka Piekarczyka! [VIDEO]
Dorota Osińska w drugim odcinku The Voice Of Poland 2 swoją wersją kawałka Calling You oryginalnie nagranego przez Jevettę Steele skradła serca nie tylko publiczności w studiu, ale przede wszystkim trenerów show. Niedowidząca wokalistka wyborem piosenki na przesłuchaniu w ciemno niemalże od razu przekonała do siebie Justynę Steczkowską.

Marek Piekarczyk był jednak szybszy i jako pierwszy zdecydował się odwrócić swój fotel. Członek zespołu TSA był najbardziej wzruszony występem Doroty Osińskiej. Jego łzy przekonały wokalistkę, że to właśnie on powinien zostać jej mentorem.

>>> The Voice Of Poland 2, odcinek 2: come back Magdaleny Tul! Zobacz, jak poradziła sobie z Crazy In Love - Beyonce [VIDEO]

Wiem, że takie śpiewanie duszą nie jest dziś w modzie, dlatego jestem szczęśliwa, że przydarzył mi
się The Voice Of Poland, bo tutaj znowu poczułam, że to moje śpiewanie ma jednak sens
- powiedziała Dorota Osińska po występie w programie. Czy ma szansę na finał drugiej edycji polskiego The Voice? Dajcie znać w komentarzach!


Zobacz Calling You - Dorota Osińska w The Voice Of Poland 2!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą Europe Music Awards 2014 [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą Europe Music Awards 2014 [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski zwyciężył w kategorii Najlepszy Polski Artysta w plebiscycie MTV Europe Music Awards 2014. Teraz Dawid powalczy o nominację w głównej kategorii gali EMA 2014, która w tym roku odbędzie się w Glasgow. Szczegóły głosowania na ESKA.pl
23/10/2014 14:55
Tracklista nowej płyty Taylor Swift 1989: poznaj tytuły piosenek [AUDIO]
0

Tracklista nowej płyty Taylor Swift 1989: poznaj tytuły piosenek [AUDIO]

Tracklista nowej płyty Taylor Swift 1989 ujawniona. Ile piosenek znajdzie się na krążku? Poznaj wszystkie tytuły piosenek z nowego albumu Taylor Swift na ESKA.pl
23/10/2014 13:07
Pogoda na 1 listopada 2014. Szykować się na śnieg? Czy czeka nas klimat rodem z klipu Frozen? [VIDEO]
0

Pogoda na 1 listopada 2014. Szykować się na śnieg? Czy czeka nas klimat rodem z klipu Frozen? [VIDEO]

Jaka będzie pogoda na 1 listopada 2014? Takie pytania coraz częściej możemy usłyszeć podczas konwencjonalnych rozmów w windzie czy w tramwaju. Czy w dniu Wszystkich Świętych musimy się ciepło ubrać? Pierwszy śnieg spadł w górach już w październiku 2014. Czy 1 listopada 2014 zimowa aura zmrozi cały kraj? Sprawdź, zanim udasz się na groby bliskich, jaka pogoda będzie w dniu Wszystkich Świętych
23/10/2014 12:40
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
23/10/2014 12:39
Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Będzie November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]
0

Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Będzie November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]

Jaka pogoda na listopad 2014? Pytanie o prognozę pogody w listopadzie 2014 zadajemy sobie zaskoczeni pierwszym śniegiem pod koniec października 2014 roku. Zobacz długoterminową pogodę na listopad 2014. Miesięczna pogoda na listopad 2014 to m.in. November Rain.
23/10/2014 12:24
Via Family w Must Be The Music 8, odc. 6: uciekli z Ukrainy przed wojną, a teraz próbują swoich sił na scenie. [VIDEO]
0

Via Family w Must Be The Music 8, odc. 6: uciekli z Ukrainy przed wojną, a teraz próbują swoich sił na scenie. [VIDEO]

Must  Be The Music 8, odc. 6 zobaczymy w najbliższy weekend 26 października 2014 roku. Tymczasem już teraz w internecie pojawiła się zapowiedź odcinka z występem grupy Via Family. Kim jest Via Family? Członkowie zespołu mieszkają w Polsce od maja tego roku - są emigrantami z Ukrainy, których wojna zmusiła do opuszczenia ojczyzny. Czy występ Via Family przekona jury programu? Sprawdź!
23/10/2014 11:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: