WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Dorota Osińska w Calling You. To ona doprowadziła do łez Marka Piekarczyka! [VIDEO] - Dorota Osińska śpiewa Calling You - Jevetty Steele w drugim odcinku The Voice Of Poland 2. Zobacz, jak doprowadza jurorów do łez [VIDEO]

Tagi związane z The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Dorota Osińska w Calling You. To ona doprowadziła do łez Marka Piekarczyka! [VIDEO]: the voice of poland 2, the voice of poland 2 online, the voice of poland 2 odcinek drugi, dorota osińska the voice, kim jest dorota osińska, calling you dorota osińska, calling you jevetta steele, marek piekarczyk płacze

The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Dorota Osińska w Calling You. To ona doprowadziła do łez Marka Piekarczyka! [VIDEO]

RSS 09/03/2013 21:59 Komentarze

Dorota Osińska w drugim odcinku The Voice Of Poland 2 swoim wykonem Calling You - Jevetty Steele doprowadziła do łez jurorów programu. Niedowidząca uczestniczka show najbardziej wzruszyła Marka Piekarczyka. Czy to właśnie jego wybrała na swojego mentora? Dowiedz się już teraz na Eska.pl i zobacz występ Doroty Osińskiej!

Dorota Osińska / fot. oficjalny YouTube The Voice Of Poland
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 2, odcinek 2: Dorota Osińska w Calling You. To ona doprowadziła do łez Marka Piekarczyka! [VIDEO]
Dorota Osińska w drugim odcinku The Voice Of Poland 2 swoją wersją kawałka Calling You oryginalnie nagranego przez Jevettę Steele skradła serca nie tylko publiczności w studiu, ale przede wszystkim trenerów show. Niedowidząca wokalistka wyborem piosenki na przesłuchaniu w ciemno niemalże od razu przekonała do siebie Justynę Steczkowską.

Marek Piekarczyk był jednak szybszy i jako pierwszy zdecydował się odwrócić swój fotel. Członek zespołu TSA był najbardziej wzruszony występem Doroty Osińskiej. Jego łzy przekonały wokalistkę, że to właśnie on powinien zostać jej mentorem.

>>> The Voice Of Poland 2, odcinek 2: come back Magdaleny Tul! Zobacz, jak poradziła sobie z Crazy In Love - Beyonce [VIDEO]

Wiem, że takie śpiewanie duszą nie jest dziś w modzie, dlatego jestem szczęśliwa, że przydarzył mi
się The Voice Of Poland, bo tutaj znowu poczułam, że to moje śpiewanie ma jednak sens
- powiedziała Dorota Osińska po występie w programie. Czy ma szansę na finał drugiej edycji polskiego The Voice? Dajcie znać w komentarzach!


Zobacz Calling You - Dorota Osińska w The Voice Of Poland 2!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 02:29
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Ola Szwed prowadzi koncert Radiowy Przebój Roku!

Aleksandra Szwed na Polsat SuperHit Festiwal 2016! Aktorka, zwyciężczyni Twoja Twarz Brzmi Znajomo 28 maja 2016 roku poprowadzi koncert Radiowy Przebój Roku! Szczegóły poznacie, jak zwykle na ESKA.pl!
28/05/2016 22:20
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Zbigniew Wodecki - koncert jubileuszowy odbędzie się drugiego dnia festiwalu. Zbigniew Wodecki świętował będzie 40-lecie wydania albumu 1976: A Space Odyssey.
28/05/2016 22:18
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
28/05/2016 21:18
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi? Koncert Radiowy przebój roku
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi? Koncert Radiowy przebój roku

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 2: kto wystąpi 28.05.2015 w Sopocie? Wieczór uświetni koncert Radiowy przebój roku. Wybrany zostanie najlepszy hit, który święcił tryumfy w polskich radiostacjach. Lista muzycznych gwiazd podczas drugiego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
28/05/2016 20:20
Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona
0

Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona

W Dizzy Saszan śpiewa po angielsku, ma nową fryzurę, a teledysk w amerykańskim stylu zapowiada nową płytę 2016. Jak fani oceniają zmianę Saszan?
28/05/2016 13:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

28/05/2016 21:18

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

26/05/2016 16:35

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016