WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 2, odcinek 1: zobacz występ Natali Sikory i komentarze jurorów! Janis Joplin zmartwychwstała? [VIDEO] - Natalia Sikora w Cry Baby - Janis Joplin w pierwszym odcinku The Voice Of Poland 2. Czy to ona wygra program? [VIDEO]

The Voice Of Poland 2, odcinek 1: zobacz występ Natali Sikory i komentarze jurorów! Janis Joplin zmartwychwstała? [VIDEO]

RSS 02/03/2013 20:45 Komentarze

Natalia Sikora to zdecydowanie największa gwiazda pierwszego odcinka The Voice Of Poland 2. Uczestniczka programu zachwyciła jurorów show swoją wersją Cry Baby - Janis Joplin. Wszyscy trenerzy odwrócili się na fotelach, żeby zobaczyć, w kim drzemie taki głos. Kogo za swojego mentora wybrała Natalia?

Natalia Sikora / fot. oficjalny YouTube The Voice Of Poland
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 2, odcinek 1: zobacz występ Natali Sikory i komentarze jurorów! Janis Joplin zmartwychwstała? [VIDEO]
Natalia Sikora została okrzyknięta przez jurorów The Voice Of Poland 2 w pierwszym odcinku programu polską Janis Joplin. Młoda piosenkarka zaśpiewała na scenie drugiej edycji polskiego The Voice kawałek Cry Baby. Już na samym początku swojego wykonu przekonała do siebie Marka Piekarczyka, którego też wybrała za swojego mentora.

Słuchajcie niesamowite, ona wygląda jak Édith Piaf i śpiewa jak Janis Joplin - emocjonowała się Justyna Steczkowska po zejściu ze sceny Natali. Fajnie, że do Ciebie trafiła. Poryczycie sobie razem - powiedział Tomson do Marka Piekarczyka komentując wybór drużyny uczestniczki.

>>> Kim jest Natalia Sikora z The Voice Of Poland 2? Poznaj sensację pierwszego odcinka programu [VIDEO]

W sieci już pojawiają się komentarze, że Natalia ma szansę wygrać cały program. Czy zgadzacie się z takimi opiniami? Przekonamy się już wkrótce. Tymczasem zapraszamy Was do komentowania, czatowania i śledzenia newsów Eska.pl, dzięki którym będziecie na bieżąco z The Voice Of Poland 2.


Zobacz Cry Baby - Natalia Sikora!




Zobacz komentarze jurorów po występie Natali Sikory!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista odpowiedział
0

Ed Sheeran nie grał na żywo podczas Glastonbury 2017? Wokalista odpowiedział

Po występie na Glastonbury 2017 na Eda Sheerana spadła fala krytyki. Fani zarzucili muzykowi, że nie grał na żywo. Wokalista zabrał głoś w sprawie swojego występu.
27/06/2017 10:47
Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia
0

Doda traci słuch. Wokalistka komentuje swój stan zdrowia

Doda ma poważne problemy ze słuchem. Co wyznała artystka? Sprawdź na ESKA.pl
27/06/2017 10:16
Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]
0

Wianki nad Wisłą 2017 - co się działo na rekordowej imprezie? [FOTO VIDEO]

Rekordowa frekwencja i imponujący program wydarzenia przechodzą do historii. Pikniki, zabawy, tańce, pływanie po Wiśle, plecenie i wodowanie Warszawskiego Wianka Świętojańskiego, koncerty gwiazd i najpiękniejszy pokaz sztucznych ogni zwieńczony podniebnym napisem „I <3 Wisła” – tak ponad sto czterdzieści tysięcy warszawiaków powitało lato podczas 22. edycji Wianków nad Wisłą.
27/06/2017 10:12
Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]
0

Katy Perry w oldschoolowym teledysku! Tego jeszcze nie było! [VIDEO]

Katy Perry cofnęła się w czasie! Wokalistka pojawiła się gościnnie w najnowszym klipie Calvina Harrisa. Kogo gra? Co przedstawia teledysk? Przekonajcie się i zobaczcie już teraz - oczywiście na ESKA.pl
27/06/2017 10:11
20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera
0

20 ciekawostek na 20 lat Harry'ego Pottera

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część z serii książek o Harrym Potterze ma już 20 lat! Z okazji okrągłej rocznicy Kamienia Filozoficznego mamy dla was 20 magicznych faktów, o których mogliście nie mieć pojęcia.
26/06/2017 20:25
Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków
0

Familiada: najcieplejsze państwa w Europie. Komiczny finał jednego z odcinków

'Najcieplejsze państwa w Europie' i 'Coś miejscowego' - to zadania, z którymi musieli się zmierzyć w finale uczestnicy jednego z odcinków Familiady. 
26/06/2017 16:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA