WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 2 odc. 10. Kto odpadł z programu, a kto w półfinale? [VIDEO] - The Voice Of Poland 2 odc. 10. Kto odpadł z programu a kto zostaje? [VIDEO]

Tagi związane z The Voice Of Poland 2 odc. 10. Kto odpadł z programu, a kto w półfinale? [VIDEO]: the voice of poland 2 uczestnicy, The Voice Of Poland 2 odc. 10 relacja, the voice of poland 2 odcinki na żywo, the voice of poland 2 kto odpadł 04.05.

The Voice Of Poland 2 odc. 10. Kto odpadł z programu, a kto w półfinale? [VIDEO]

RSS 04/05/2013 22:34 Komentarze
W drugim z odcinków live The Voice Of Poland 2 z dwunastki uczestników odpadło czworo - po jednym z każdej drużyny, a ośmioro będzie walczyć w kolejnym etapie - półfinale. Kto odpadł, a kto zostaje? Dowiedz się na Eska.pl!
The Voice Of Poland 2 / fot. oficjalna strona facebook programu
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 2 odc. 10. Kto odpadł z programu, a kto w półfinale? [VIDEO]
W drugim z odcinków live The Voice Of Poland 2 pożegnaliśmy czwórkę z dwunastki uczestników - po jednym z każdej drużyny. Ośmioro pozostałych będzie walczyć w kolejnym etapie. Kto odpadł, a kto zostaje?

>>> The Voice Of Poland 2 odc. 10 - wybieramy najlepszy występ odcinka! Zagłosuj na swego faworyta na Eska.pl! [RANKING]

Drużynę Justyny Steczkowskiej reprezentowali: Michał Sobierajski, Monika Szczot i Beata Dobosz. Michał zdobył najwięcej głosów widzów, Monikę wytypowała do kolejnego etapu sama Justyna - odpadła Beata Dobosz.

Drużynę Patrycji Markowskiej reprezentowały Natalia Nykiel, Żaneta Lubera i Justyna Panfilewicz. Widzowie głosowali na Natalię, Patrycja wybrała Żanetę - odpadła Justyna Panfilewicz.

W drużynie Barona i Tomsona znaleźli się: Dorota Osińska, Kasia Dereń i Michał Jabłoński. Dorota zdobyła najwięcej głosów widzów, Kasię wybrali Tomson i Baron - odpadł Michał Jabłoński.

Drużyna Marka Piekarczyka to Juliusz Kamil, Natalia Sikora i Wojtek Gruszczyński. Widzowie wybrali Natalię, Marek Piekarczyk - Juliusza. Odpadł Wojtek Gruszczyński!

Kolejny odcinek The Voice Of Poland 2 już za tydzień, 11 maja o 20:05 na antenie TVP 2.

Zobacz występ Żanety Lubery z 10-tego odcinka The Voice Of Poland 2 - na Eska.pl!




Nie czytałeś jeszcze?

>>> Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO]

al
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?
0

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

NBA Mecz Gwiazd to widowisko na najwyższym poziomie. Już teraz sprawdź, gdzie oglądać All-Star Game 2017?
19/02/2017 22:57
Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!
0

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo w piosence Ain't Me!

Vin Diesel, Selena Gomez i Kygo - Ain't Me w wykonaniu tej niesamowitej trójki zdecydowanie może podbić listy przebojów na całym świecie! Tym bardziej, że duet z Sel był marzeniem Vina!
19/02/2017 20:20
Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata
0

Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata

Danuta Szaflarska dwa tygodnie wcześniej świętowała 102. urodziny. "Przecież była niezniszczalna" - piszą fani. Danuta Szaflarska zmarła 19 lutego 2017 r.
19/02/2017 17:05
Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!
0

Eurowizja 2017: KASIA MOŚ reprezentuje Polskę!

Kasia Moś wygrywa krajowe eliminacje EUROWIZJA 2017! Sprawdź punktację i zwycięskie wykonanie w 10. polskich preselekcjach do Eurowizji i dowiedz się, kim jest Kasia MOŚ, która będzie reprezentować Polskę w Kijowie w maju 2017 r.    
19/02/2017 16:11
Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]
0

Eurowizja 2017 POLSKA - eliminacje [WYNIK, VIDEO, PUNKTY, RELACJA]

Kto z Polski jedzie na Eurowizję 2017? Zobacz WYNIK krajowych eliminacji, video z występów oraz liczbę przyznanych punktów - na ESKA.pl!  
19/02/2017 15:11
Eurowizja dla CARMELL - tego chcieli widzowie. Córka Ewy Kasprzyk ulubienicą Polaków!
0

Eurowizja dla CARMELL - tego chcieli widzowie. Córka Ewy Kasprzyk ulubienicą Polaków!

Carmell na Eurowizji 2017 - tak byłoby, jeśli liczyłyby się tylko głosy widzów. Czym Małgorzata Bernatowicz, prywatnie córka aktorki Ewy Kasprzyk, zachwyciła Polaków, że przyznali jej najwięcej punktów?  
19/02/2017 13:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

18/02/2017 11:13

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

15/02/2017 16:35

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA