WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 2 odc. 10. Kto odpadł z programu, a kto w półfinale? [VIDEO] - The Voice Of Poland 2 odc. 10. Kto odpadł z programu a kto zostaje? [VIDEO]

Tagi związane z The Voice Of Poland 2 odc. 10. Kto odpadł z programu, a kto w półfinale? [VIDEO]: the voice of poland 2 uczestnicy, The Voice Of Poland 2 odc. 10 relacja, the voice of poland 2 odcinki na żywo, the voice of poland 2 kto odpadł 04.05.

The Voice Of Poland 2 odc. 10. Kto odpadł z programu, a kto w półfinale? [VIDEO]

RSS 04/05/2013 22:34 Komentarze
W drugim z odcinków live The Voice Of Poland 2 z dwunastki uczestników odpadło czworo - po jednym z każdej drużyny, a ośmioro będzie walczyć w kolejnym etapie - półfinale. Kto odpadł, a kto zostaje? Dowiedz się na Eska.pl!
The Voice Of Poland 2 / fot. oficjalna strona facebook programu
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 2 odc. 10. Kto odpadł z programu, a kto w półfinale? [VIDEO]
W drugim z odcinków live The Voice Of Poland 2 pożegnaliśmy czwórkę z dwunastki uczestników - po jednym z każdej drużyny. Ośmioro pozostałych będzie walczyć w kolejnym etapie. Kto odpadł, a kto zostaje?

>>> The Voice Of Poland 2 odc. 10 - wybieramy najlepszy występ odcinka! Zagłosuj na swego faworyta na Eska.pl! [RANKING]

Drużynę Justyny Steczkowskiej reprezentowali: Michał Sobierajski, Monika Szczot i Beata Dobosz. Michał zdobył najwięcej głosów widzów, Monikę wytypowała do kolejnego etapu sama Justyna - odpadła Beata Dobosz.

Drużynę Patrycji Markowskiej reprezentowały Natalia Nykiel, Żaneta Lubera i Justyna Panfilewicz. Widzowie głosowali na Natalię, Patrycja wybrała Żanetę - odpadła Justyna Panfilewicz.

W drużynie Barona i Tomsona znaleźli się: Dorota Osińska, Kasia Dereń i Michał Jabłoński. Dorota zdobyła najwięcej głosów widzów, Kasię wybrali Tomson i Baron - odpadł Michał Jabłoński.

Drużyna Marka Piekarczyka to Juliusz Kamil, Natalia Sikora i Wojtek Gruszczyński. Widzowie wybrali Natalię, Marek Piekarczyk - Juliusza. Odpadł Wojtek Gruszczyński!

Kolejny odcinek The Voice Of Poland 2 już za tydzień, 11 maja o 20:05 na antenie TVP 2.

Zobacz występ Żanety Lubery z 10-tego odcinka The Voice Of Poland 2 - na Eska.pl!




Nie czytałeś jeszcze?

>>> Anna German - piosenki z serialu. Posłuchaj utworów z oryginalnym podkładem muzycznym Anny German [VIDEO]

al
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki
0

RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki

RIO 2016: medale olimpijskie dla sportowców są niezwykle ważne. To najlepsza nagroda za wysiłek i trud włożony w rozwijanie swoich umiejętności. Na ESKA.pl sprawdzamy, którzy sportowcy mają szanse na medale w RIO 2016.
27/07/2016 16:57
Taco Hemingway: Wosk ONLINE. Skąd pobrać EP-kę?
0

Taco Hemingway: Wosk ONLINE. Skąd pobrać EP-kę?

Taco Hemingway: EP-ka Wosk za darmo - gdzie została udostępniona? Co jeśli miejsce, z którego można ściągnąć piosenki Taco nie działa? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 16:46
Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!
0

Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!

Ewelina Lisowska - Prosta sprawa: to premiera w Gorącej 20! Taneczny i optymistyczny kawałek usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00! Zdecydowanie, to najgorętszy polski hit lata 2016, w rytm którego wstyd nie poruszyć bioderkami! Przekonajcie się sami - już teraz na ESKA.pl!
27/07/2016 16:44
YouTube piosenki najpopularniejsze w sieci TOP 5 20-26 lipca
0

YouTube piosenki najpopularniejsze w sieci TOP 5 20-26 lipca

YouTube to kopalnia muzyki. Poznajecie najlepsze hity ale my wyszukujemy dla was najlepsze covery tych hitów, czyli wersje śpiewane przez youtuberów, amatorów i dzieciaki - poznajcie najlepsze covery z końcówki lipca 2016 
27/07/2016 16:40
Adele: film z Natalie Portman! Kogo zagra piosenkarka?
0

Adele: film z Natalie Portman! Kogo zagra piosenkarka?

Adele w filmie Xaviera Dolana! Oficjalnie potwierdziły się doniesienie, że piosenkarka zadebiutuje na wielkim ekranie. I to u boku Natalie Portman! Kogo zagra Adele w The Death and Life of John F. Donovan? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 15:51
Ed Sheeran wziął ślub? Te zdjęcie mówi wszystko!
0

Ed Sheeran wziął ślub? Te zdjęcie mówi wszystko!

Ed Sheeran wziął ślub? Taka wiadomość spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Czy to prawda, że wokalista się ożenił? Mamy zdjęcie, które wiele zdradza.
27/07/2016 15:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...