WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO] - The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]: The Voice Of Poland 2 bitwa, The Voice Of Poland 2 uczestnicy, Michał Sobierajski w The Voice Of Poland, Alicja Wasita w The Voice Of Poland

The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]

RSS 13/04/2013 22:23 Komentarze 0
The Voice Of Poland 2 - bitwa. Michał Sobierajski i Alicja Wasita z drużyny Justyny Steczkowskiej wykonali razem You Raise Me Up. Które z nich przeszło do kolejnego etapu? Zobacz ich występ na Eska.pl!
The Voice Of Poland 2 - bitwa. Michał Sobierajski i Alicja Wasita z drużyny Justyny Steczkowskiej wykonali razem You Raise Me Up - piosenkę Josha Grobana. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem.

Patrycja Markowska powiedziała: Nie będę wybierać, byliście wspaniali.
Justyna Steczkowska wyznała z kolei: To jest dla mnie najtrudniejsza decyzja tego wieczoru. Michał jestem z ciebie dumna, masz świetny głos i do tego jesteś dobrym człowiekiem. Ala twój głos jest fantastyczny, ale wybieram Michała.

W kolejnym etapie The Voice Of Poland znajdzie się Michał Sobierajski.

 Michał Sobierajski vs Alicja Wasita - You Raise Me Up. Zobacz na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Britney Spears i Justin Timeberlake: najpiękniejsza para show-biznesu lat 90.? Pamiętacie ich razem? [ZDJĘCIA + VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]

Po co zmienia się czas? To pytanie zada sobie wielu przy zmianie czasu 2014 z letniego na zimowy. ESKA.pl wie, po co jest zmiana czasu. Za wszystko odpowiedzialne jest Daylight. Klikajcie i zobaczcie, o co chodzi w zmianie czasu na zimowy razem z nami!
20/10/2014 17:44
Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]
1

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! Posłuchaj kawałka z teaserów filmu - utworu, który właśnie przeżywa swoją drugą młodość!
20/10/2014 16:38
Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]

Obsada filmu 50 Twarzy Greya jest już znana od jakiegoś czasu, ale w odliczaniu do premiery 50 Shades Of Grey w kinach ESKA.pl przygotowała dla fanów historii popowy skład aktorski produkcji. Zobacz, kto zagrałby w 50 Twarzach Greya, gdyby wszystkie karty postanowiono na muzyczne pop gwiazdy!
20/10/2014 16:00
Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]
0

Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]

Jak przestawić zegarek podczas zmiany czasu z letniego na zimowy? No i najważniejsze - kiedy jest zmiana czasu na zimowy w 2014 roku? Sprawdź na ESKA.pl, zanim zaśpisz do szkoły lub pracy! Już w ostatnim tygodniu października przeniesiemy się Back In Time!
20/10/2014 15:40
Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]
0

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]

Kiedy zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 zbliża się wielkimi krokami, perspektywa spędzenia godziny dłużej w łóżku wydaje się naprawdę łakoma. Jak jednak można wykorzystać ten czas nieco inaczej? Przestawiajcie zegarki na zimę 2014 z ESKA.pl i sprawdźcie muzyczne propozycje!
20/10/2014 15:37
Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]
0

Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]

Ostatnia walka Andrzeja Gołoty już 25 października 2014 roku: z kim będzie walczyć polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson, ostatni rywal legendy polskiego boksu? Sprawdź i posłuchaj piosenki Kultu o Andrzeju Gołocie!
20/10/2014 15:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]