WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO] - The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]

Tagi związane z The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]: The Voice Of Poland 2 bitwa, The Voice Of Poland 2 uczestnicy, Michał Sobierajski w The Voice Of Poland, Alicja Wasita w The Voice Of Poland

The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]

RSS 13/04/2013 22:23 Komentarze
The Voice Of Poland 2 - bitwa. Michał Sobierajski i Alicja Wasita z drużyny Justyny Steczkowskiej wykonali razem You Raise Me Up. Które z nich przeszło do kolejnego etapu? Zobacz ich występ na Eska.pl!
The Voice / fot. oficjalna strona facebook programu
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]
The Voice Of Poland 2 - bitwa. Michał Sobierajski i Alicja Wasita z drużyny Justyny Steczkowskiej wykonali razem You Raise Me Up - piosenkę Josha Grobana. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem.

Patrycja Markowska powiedziała: Nie będę wybierać, byliście wspaniali.
Justyna Steczkowska wyznała z kolei: To jest dla mnie najtrudniejsza decyzja tego wieczoru. Michał jestem z ciebie dumna, masz świetny głos i do tego jesteś dobrym człowiekiem. Ala twój głos jest fantastyczny, ale wybieram Michała.

W kolejnym etapie The Voice Of Poland znajdzie się Michał Sobierajski.

 Michał Sobierajski vs Alicja Wasita - You Raise Me Up. Zobacz na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Britney Spears i Justin Timeberlake: najpiękniejsza para show-biznesu lat 90.? Pamiętacie ich razem? [ZDJĘCIA + VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
01/05/2016 15:33
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
Bars and Melody w Stressed Out Twenty One Pilots. Nowy cover BAM
0

Bars and Melody w Stressed Out Twenty One Pilots. Nowy cover BAM

Bars and Melody w hicie twenty one pilots - Stressed Out. Zobacz teledysk!
01/05/2016 17:42
OPOLE 2016: pełna lista hitów, które walczą o Grand Prix Publiczności Złote Opole
0

OPOLE 2016: pełna lista hitów, które walczą o Grand Prix Publiczności Złote Opole

OPOLE 2016: Michał Szpak, Doda, Wilki czy Natalia Szroeder? Czyj hit zasługuje na Grand Prix Publiczności Złote Opole 2016? Pełna lista nazwisk i piosenek na ESKA.pl.
01/05/2016 17:14
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna.
01/05/2016 16:14
1 maja 2016 w Warszawie - majówka w stolicy pełna atrakcji!
0

1 maja 2016 w Warszawie - majówka w stolicy pełna atrakcji!

Majówka 2016 zbliża się wielkimi krokami. Zostajesz w Warszawie lub planujesz ją odwiedzić podczas długiego weekendu? Na ESKA.pl sprawdź, co będzie się działo w Warszawie podczas majówki 2016.
01/05/2016 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

01/05/2016 15:33

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA