WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO] - The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]

Tagi związane z The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]: The Voice Of Poland 2 bitwa, The Voice Of Poland 2 uczestnicy, Michał Sobierajski w The Voice Of Poland, Alicja Wasita w The Voice Of Poland

The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]

RSS 13/04/2013 22:23 Komentarze
The Voice Of Poland 2 - bitwa. Michał Sobierajski i Alicja Wasita z drużyny Justyny Steczkowskiej wykonali razem You Raise Me Up. Które z nich przeszło do kolejnego etapu? Zobacz ich występ na Eska.pl!
The Voice / fot. oficjalna strona facebook programu
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]
The Voice Of Poland 2 - bitwa. Michał Sobierajski i Alicja Wasita z drużyny Justyny Steczkowskiej wykonali razem You Raise Me Up - piosenkę Josha Grobana. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem.

Patrycja Markowska powiedziała: Nie będę wybierać, byliście wspaniali.
Justyna Steczkowska wyznała z kolei: To jest dla mnie najtrudniejsza decyzja tego wieczoru. Michał jestem z ciebie dumna, masz świetny głos i do tego jesteś dobrym człowiekiem. Ala twój głos jest fantastyczny, ale wybieram Michała.

W kolejnym etapie The Voice Of Poland znajdzie się Michał Sobierajski.

 Michał Sobierajski vs Alicja Wasita - You Raise Me Up. Zobacz na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Britney Spears i Justin Timeberlake: najpiękniejsza para show-biznesu lat 90.? Pamiętacie ich razem? [ZDJĘCIA + VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ciemniejsza Strona Greya - piosenka: Zayna i Taylor Swift! Czekamy na teledysk!
0

Ciemniejsza Strona Greya - piosenka: Zayna i Taylor Swift! Czekamy na teledysk!

Zayn & Taylor Swift prezentują I Don't Wanna Live Forever. Piosenka z Ciemniejszej Strony Greya jest już online! Jak brzmi? Posłuchajcie jej na ESKA.pl
09/12/2016 10:35
Polish Hip-Hop TV Festival 2017 - data wydarzenia
0

Polish Hip-Hop TV Festival 2017 - data wydarzenia

Polish Hip-Hop Festival 2017 - doczekaliśmy się aftermovie po ostatniej edycji wydarzenia. Znamy też datę kolejnego festiwalu.
09/12/2016 10:22
Rod Stewart w Polsce! Data, miejsce i bilety na dwa koncerty
0

Rod Stewart w Polsce! Data, miejsce i bilety na dwa koncerty

Rod Stewart wraca do Polski na dwa wyjątkowe koncerty! Właściciel jednej z najbardziej charakterystycznych chrypek świata oraz niekwestionowany dżentelmen sceny już w lutym 2017 zaśpiewa swoje największe hity w Krakowie oraz w Gdańsku. Organizatorem wydarzeń będzie agencja Prestige MJM.
09/12/2016 10:17
Kamil Bednarek & Matheo - nowa gorąca piosenka. Kiedy premiera?!
0

Kamil Bednarek & Matheo - nowa gorąca piosenka. Kiedy premiera?!

Kamil Bednarek i Matheo razem w studio! Z tego połączenia musi powstać wyjątkowy utwór. Co wiemy o ich nowej piosence? Dowiecie się na ESKA.pl!
09/12/2016 09:43
Tini - piosenka Got Me Started rozgrzewa przed koncertem w Polsce! [VIDEO]
0

Tini - piosenka Got Me Started rozgrzewa przed koncertem w Polsce! [VIDEO]

Tini pokazała teledysk Got Me Started. Światła, szalony taniec i oczywiście piękna Martina Stoessel, to wszystko jest w nowym klipie. Co jeszcze? Przekonajcie się oglądając go już teraz na ESKA.pl
08/12/2016 16:42
Vixen - piosenka Romantyczna miłość. Kim jest autor premiery w Muzyką Się Żyje?
0

Vixen - piosenka Romantyczna miłość. Kim jest autor premiery w Muzyką Się Żyje?

Vixen - Romantyczna miłość 8.12.2016 to premiera w Muzyką Się Żyje! Kim jest raper, który wniósł na polski rynek muzyczny powiew świeżości? Vixena poznacie na ESKA.pl!
08/12/2016 16:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

08/12/2016 15:54

0
Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

08/12/2016 12:04

0
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

07/12/2016 17:51

0
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

07/12/2016 17:06

0
Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

07/12/2016 15:24

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA