WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO] - The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]

Tagi związane z The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]: The Voice Of Poland 2 bitwa, The Voice Of Poland 2 uczestnicy, Michał Sobierajski w The Voice Of Poland, Alicja Wasita w The Voice Of Poland

The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]

RSS 13/04/2013 22:23 Komentarze
The Voice Of Poland 2 - bitwa. Michał Sobierajski i Alicja Wasita z drużyny Justyny Steczkowskiej wykonali razem You Raise Me Up. Które z nich przeszło do kolejnego etapu? Zobacz ich występ na Eska.pl!
The Voice / fot. oficjalna strona facebook programu
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]
The Voice Of Poland 2 - bitwa. Michał Sobierajski i Alicja Wasita z drużyny Justyny Steczkowskiej wykonali razem You Raise Me Up - piosenkę Josha Grobana. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem.

Patrycja Markowska powiedziała: Nie będę wybierać, byliście wspaniali.
Justyna Steczkowska wyznała z kolei: To jest dla mnie najtrudniejsza decyzja tego wieczoru. Michał jestem z ciebie dumna, masz świetny głos i do tego jesteś dobrym człowiekiem. Ala twój głos jest fantastyczny, ale wybieram Michała.

W kolejnym etapie The Voice Of Poland znajdzie się Michał Sobierajski.

 Michał Sobierajski vs Alicja Wasita - You Raise Me Up. Zobacz na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Britney Spears i Justin Timeberlake: najpiękniejsza para show-biznesu lat 90.? Pamiętacie ich razem? [ZDJĘCIA + VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lotto WYNIKI losowania 27.09.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 27.09.2016

Wyniki LOTTO z 27.09.2016 mogą komuś przynieść szczęście i życie jak z bajki. Sprawdź, jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 27 września 2016. To może właśnie Ciebie czeka życie gwiazd!
27/09/2016 21:48
Kiedy powstało Google? 5 faktów na 18. urodziny Google
0

Kiedy powstało Google? 5 faktów na 18. urodziny Google

Kiedy powstało Google? Ma 18 lat! Właśnie 27.09.2016 Google Doodle świętuje pełnoletniość, ale tak naprawdę firma powstała wcześniej. Co o niej wiemy?
27/09/2016 21:10
Lara Gessler - kim jest poza byciem córką Magdy Gessler?
0

Lara Gessler - kim jest poza byciem córką Magdy Gessler?

Lara Gessler głównie kojarzona jest ze swoją matką, słynną restauratorką Magdą Gessler. Na ESKA.pl dowiecie się, czym na co dzień zajmuje się Lara i czy odziedziczyła talent po mamie.
27/09/2016 21:09
Popek aresztowany w Złotych Tarasach!
0

Popek aresztowany w Złotych Tarasach!

Popek aresztowany w Złotych Tarasach! Jaki jest powód zatrzymania rapera przez policję? Czy walka na KSW 37 z Pudzianowskim nie dojdzie do skutku? Wyjaśniamy to na ESKA.pl!
27/09/2016 21:08
Liga Mistrzów 28.09.2016 - TERMINARZ, MECZE
0

Liga Mistrzów 28.09.2016 - TERMINARZ, MECZE

Liga Mistrzów 2016 - faza grupowa rozgrywek rozkręca się na dobre! Jakie mecze LM zobaczymy 28.09.2016?  O której oglądać turniejowe mecze? Sprawdź terminarz Ligi Mistrzów jeżeli chcesz być na bieżąco!
27/09/2016 21:07
Sporting - Legia: online i w TV 27.09.2016. Transmisja za darmo?
0

Sporting - Legia: online i w TV 27.09.2016. Transmisja za darmo?

Sporting Lizbona - Legia Warszawa: stream w internecie i transmisja w telewizji 27 września 2016 dostępna za darmo? Gdzie i o której oglądać mecz Legii? Czy klub ze stolicy wywalczy 3 punkty? Sprawdźcie wszystkie informacje o meczu 27.09.2016 na ESKA.pl!
27/09/2016 19:47
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA