WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO] - The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]

Tagi związane z The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]: The Voice Of Poland 2 bitwa, The Voice Of Poland 2 uczestnicy, Michał Sobierajski w The Voice Of Poland, Alicja Wasita w The Voice Of Poland

The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]

RSS 13/04/2013 22:23 Komentarze
The Voice Of Poland 2 - bitwa. Michał Sobierajski i Alicja Wasita z drużyny Justyny Steczkowskiej wykonali razem You Raise Me Up. Które z nich przeszło do kolejnego etapu? Zobacz ich występ na Eska.pl!
The Voice / fot. oficjalna strona facebook programu
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland 2 - Bitwa. Michał Sobierajski vs Alicja Wasita w You Raise Me Up! [VIDEO]
The Voice Of Poland 2 - bitwa. Michał Sobierajski i Alicja Wasita z drużyny Justyny Steczkowskiej wykonali razem You Raise Me Up - piosenkę Josha Grobana. Jurorzy byli pod ogromnym wrażeniem.

Patrycja Markowska powiedziała: Nie będę wybierać, byliście wspaniali.
Justyna Steczkowska wyznała z kolei: To jest dla mnie najtrudniejsza decyzja tego wieczoru. Michał jestem z ciebie dumna, masz świetny głos i do tego jesteś dobrym człowiekiem. Ala twój głos jest fantastyczny, ale wybieram Michała.

W kolejnym etapie The Voice Of Poland znajdzie się Michał Sobierajski.

 Michał Sobierajski vs Alicja Wasita - You Raise Me Up. Zobacz na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Britney Spears i Justin Timeberlake: najpiękniejsza para show-biznesu lat 90.? Pamiętacie ich razem? [ZDJĘCIA + VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Letnia Scena ESKI 2016 - kiedy i gdzie koncerty, kto zagra?
0

Letnia Scena ESKI 2016 - kiedy i gdzie koncerty, kto zagra?

Letnia Scena ESKI 2016 - trasa, gwiazdy i terminy zainteresują was w te wakacje. To już piąta edycja plenerowych koncertów Radia ESKA  i w dodatku rekordowa. Sprawdź gdzie będzie Letnia Scena ESKI w tym roku
31/05/2016 17:10
Dzień Dziecka ZA DARMO: 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka!
0

Dzień Dziecka ZA DARMO: 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka!

Dzień Dziecka ZA DARMO - na ESKA.pl mamy 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka! Jeżeli nie masz pomysłu, co zaplanować dla swojej pociechy sprawdź nasze propozycje na Dzień Dziecka.
31/05/2016 16:52
LOTTO 31.05.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 31.05.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 31 maja 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 35 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 31.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej!
31/05/2016 15:49
30 Lat Teleexpresu - płyta już jest! Pharrell i Dawid Podsiadło gwiazdami kompilacji
0

30 Lat Teleexpresu - płyta już jest! Pharrell i Dawid Podsiadło gwiazdami kompilacji

30 Lat Teleexpressu - płyta z hitami już jest! Tracklista kompilacji, która powstała z okazji okrągłego jubileuszu programu TVP wygląda bardzo interesująco. Piosenki z niej odsłuchacie na ESKA.pl!
31/05/2016 15:49
Polska - Chiny 1.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Polska - Chiny 1.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Polska - Chiny - siatkarskie starcie tych drużyn zobaczymy już w środę 1.06.2016. Zastanawiacie się gdzie oglądać transmisję w TV i online? Podpowiadamy na ESKA.pl
31/05/2016 15:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016