Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO] - The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]

Tagi związane z The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]: The Voice Of Poland 2 bitwa, The Voice Of Poland 2 uczestnicy, Magdalena Tul i Magda Wasylik bitwa, Magdalena Tul The Voice Of Poland, Magda Wasylik w The Voice Of Poland

The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]

RSS 13/04/2013 21:30 Komentarze
The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik zaśpiewały na ringu przebój Rihanny - Only Girl (In The World). Jak im to wyszło? Co powiedzieli jurorzy? Zobacz ich występ na Eska.pl!
/ fot. oficjalna strona facebook programu
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]
Magdalena Tul i Magda Wasylik z drużyny Tomsona i Barona zaśpiewały na ringu przebój Rihanny - The Only Girl. Magdalena Tul jest znana wielu widzom z występów w muzycznym teleturnieju Jaka To Melodia. Prywatnie dziewczyny się ze sobą przyjaźnią. Jak na tę przyjaźń wpłynie rywalizacja w The Voice?

Justyna Steczkowska powiedziała po ich występie: Zaśpiewałyście to lepiej niż Rihanna na koncercie w Polsce. Chłopakom z Afromental było bardzo trudno wybrać, jednak w końcu Tomson zdecydował, że do kolejnego etapu przejdzie Magdalena Tul.

The Voice of Poland - Bitwa - Magdalena Tul kontra Magda Wasylik. Zobacz na Eska.pl!


Nie czytałeś jeszcze?

>>> All Around The World - Justin Bieber. Zobacz nowy teledysk pop gwiazdy na Eska.pl! [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
PSG - Chelsea Londyn: transmisja online i w TV. 16.02.16 wraca Liga Mistrzów!
0

PSG - Chelsea Londyn: transmisja online i w TV. 16.02.16 wraca Liga Mistrzów!

PSG - Chelsea Londyn: transmisja online i w telewizji z meczu Ligi Mistrzów 16.02.2016. Czy będzie dostępna za darmo? Gdzie i o której oglądać pierwszy mecz 1/8 finału LM? Szczegóły znajdziesz już teraz na ESKA.pl!
11/02/2016 13:54
Sia - Cheap Thrills w remiksie Seana Paula. Posłuchaj nowej wersji przeboju Sii!
0

Sia - Cheap Thrills w remiksie Seana Paula. Posłuchaj nowej wersji przeboju Sii!

Sia - Cheap Thrills w remiksie Seana Paula już w sieci. Do odświeżonej aranżacji hitu powstał też teledysk. Już teraz na ESKA.pl posłuchaj nowej, bardziej żywiołowej i tanecznej wersji jednego z najnowszych przebojów Sii!
11/02/2016 13:52
Asteroida 5.03.2016 niebezpiecznie blisko Ziemi. Sprawdź szczegóły i słuchaj Space Oddity
0

Asteroida 5.03.2016 niebezpiecznie blisko Ziemi. Sprawdź szczegóły i słuchaj Space Oddity

Asteroida 5 marca 2016 roku będzie przelatywać bardzo blisko Ziemi. Czy powinniśmy mieć powody do niepokoju? Sprawdź szczegóły dotyczące asteroidy 2013 TX68 i słuchaj Space Oddity z repertuaru Davida Bowiego już teraz - na ESKA.pl
11/02/2016 13:51
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16
0

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja z meczu online i w telewizji będzie dostępna! Na jakim kanale? Gdzie będzie dostępny darmowy stream z pojedynku 12.02.16? Już teraz podpowiedź znajdziecie na ESKA.pl!
11/02/2016 13:51
Eurowizja 2016: Renata Wołkiewicz - United For Love to singiel na polskie preselekcje! [AUDIO]
0

Eurowizja 2016: Renata Wołkiewicz - United For Love to singiel na polskie preselekcje! [AUDIO]

Renata Wołkiewicz - United For Love - sprawdź nową piosenkę Polki znanej z rosyjskiego The Voice, którą chce dostać się się na Eurowizję 2016.
11/02/2016 13:41
Madonna zaplątała się w welon. To kolejna wpadka artystki podczas koncertu [VIDEO]
0

Madonna zaplątała się w welon. To kolejna wpadka artystki podczas koncertu [VIDEO]

Madonna zaplątała się w welon i tym samym zaliczyła kolejną wpadkę podczas koncertu, bo chyba nikomu nie trzeba przypominać, jak wokalistka spadła ze sceny podczas gali rozdania nagród BRIT Awards 2015. Poprzednim razem Madonna zahaczyła o długą pelerynę, w której występowała.
11/02/2016 13:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

11/02/2016 09:37

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA