WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO] - The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]: The Voice Of Poland 2 bitwa, The Voice Of Poland 2 uczestnicy, Magdalena Tul i Magda Wasylik bitwa, Magdalena Tul The Voice Of Poland, Magda Wasylik w The Voice Of Poland

The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]

RSS 13/04/2013 21:30 Komentarze 0
The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik zaśpiewały na ringu przebój Rihanny - Only Girl (In The World). Jak im to wyszło? Co powiedzieli jurorzy? Zobacz ich występ na Eska.pl!
/ fot. oficjalna strona facebook programu
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]
Magdalena Tul i Magda Wasylik z drużyny Tomsona i Barona zaśpiewały na ringu przebój Rihanny - The Only Girl. Magdalena Tul jest znana wielu widzom z występów w muzycznym teleturnieju Jaka To Melodia. Prywatnie dziewczyny się ze sobą przyjaźnią. Jak na tę przyjaźń wpłynie rywalizacja w The Voice?

Justyna Steczkowska powiedziała po ich występie: Zaśpiewałyście to lepiej niż Rihanna na koncercie w Polsce. Chłopakom z Afromental było bardzo trudno wybrać, jednak w końcu Tomson zdecydował, że do kolejnego etapu przejdzie Magdalena Tul.

The Voice of Poland - Bitwa - Magdalena Tul kontra Magda Wasylik. Zobacz na Eska.pl!


Nie czytałeś jeszcze?

>>> All Around The World - Justin Bieber. Zobacz nowy teledysk pop gwiazdy na Eska.pl! [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Hit Internetu: biało-złota sukienka. A może niebiesko-czarna? Jak Wy to widzicie? [SONDA]
0

Hit Internetu: biało-złota sukienka. A może niebiesko-czarna? Jak Wy to widzicie? [SONDA]

Debata nad biało-złotą sukienką to najnowszy hit sieci. Amerykanie dyskutują nad zdjęciem wrzuconym do jednego z serwisów społecznościowych. Głos zaczynają zabierać nawet celebryci. Co Wy widzicie? Sprawdźcie na ESKA.pl  
27/02/2015 12:19
Katy Perry w Oświęcimiu. Wokalistka odwiedziła Auschwitz. Wzruszający wpis Katy Perry po wizycie w obozie [VIDEO]
0

Katy Perry w Oświęcimiu. Wokalistka odwiedziła Auschwitz. Wzruszający wpis Katy Perry po wizycie w obozie [VIDEO]

Katy Perry w Oświęcimiu odwiedziła dawny obóz zagłady w Auschwitz. Wokalistka była wstrząśnięta. Tuż po opuszczeniu Auschwitz Katy Perry zamieściła na Instagramie wzruszający wpis. Co napisała wokalistka po wizycie w Oświęcimiu? Sprawdź na ESKA.pl  
27/02/2015 11:51
Dawid Ogrodnik w filmie DISCO POLO: wcześniej Rahim, dziś jak Zenek z Akcentu! Udało się? [VIDEO]
1

Dawid Ogrodnik w filmie DISCO POLO: wcześniej Rahim, dziś jak Zenek z Akcentu! Udało się? [VIDEO]

W filmie Disco Polo Dawid Ogrodnik gra gwiazdę disco polo. Postać wzorowana jest na Zenku z Akcentu. To kolejna zaskakująca rola Dawida Ogrodnika po jego odsłonie w Jestem Bogiem, gdzie wcielił się w Rahima z Paktofoniki. Czy aktor śpiewa disco polo równie dobrze jak rapuje? Zobaczcie sami na ESKA.pl!
27/02/2015 11:35
Pogoda na marzec 2015 - długoterminowa, miesięczna pogoda już u nas. Umbrella będzie niezbędna? [VIDEO]
0

Pogoda na marzec 2015 - długoterminowa, miesięczna pogoda już u nas. Umbrella będzie niezbędna? [VIDEO]

Pogoda na marzec 2015 w postaci miesięcznej prognozy pogody do sprawdzenia na ESKA.pl. Mamy dla Was długoterminową pogodę na marzec 2015, czyli odpowiedź na pytanie "czy będzie potrzebna nam Umbrella?". Zobaczcie, jaki będzie marzec 2015 już teraz na ESKA.pl!
27/02/2015 10:51
House Of Cards s03e01, czyli start trzeciego sezonu House Of Cards 27.02.2015 hitem? Sprawdźcie i posłuchajcie piosenki z czołówki [AUDIO]
0

House Of Cards s03e01, czyli start trzeciego sezonu House Of Cards 27.02.2015 hitem? Sprawdźcie i posłuchajcie piosenki z czołówki [AUDIO]

Trzeci sezon House Of Cards - a dokładnie House Of Cards s03e01 - to do niego odliczają fani serialu w połowie lutego 2015 roku. Zobaczcie, kiedy jest premiera pierwszego odcinka House Of Cards 3 i skreślajcie dni na swoich kalendarzach w rytmie kawałka z czołówki serialu. Gotowi na House Of Cards s03e01?
27/02/2015 10:50
Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]
0

Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]

Pierwszy odcinek Mamy Cię 2015 rozpocznie 4. serię Mamy Cię na TVN. Wiemy, kiedy zaczyna się Mamy Cię 2015 na TVN, w jakie dni oglądać show i o której godzinie zaczynać się będą jego transmisje. Sprawdźcie informacje o premierze Mamy Cię 2015 na TVN i zobaczcie, jaki są szanse na wkręty z udziałem muzycznych gwiazd!
27/02/2015 09:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]