WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO] - The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]

Tagi związane z The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]: The Voice Of Poland 2 bitwa, The Voice Of Poland 2 uczestnicy, Magdalena Tul i Magda Wasylik bitwa, Magdalena Tul The Voice Of Poland, Magda Wasylik w The Voice Of Poland

The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]

RSS 13/04/2013 21:30 Komentarze
The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik zaśpiewały na ringu przebój Rihanny - Only Girl (In The World). Jak im to wyszło? Co powiedzieli jurorzy? Zobacz ich występ na Eska.pl!
/ fot. oficjalna strona facebook programu
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]
Magdalena Tul i Magda Wasylik z drużyny Tomsona i Barona zaśpiewały na ringu przebój Rihanny - The Only Girl. Magdalena Tul jest znana wielu widzom z występów w muzycznym teleturnieju Jaka To Melodia. Prywatnie dziewczyny się ze sobą przyjaźnią. Jak na tę przyjaźń wpłynie rywalizacja w The Voice?

Justyna Steczkowska powiedziała po ich występie: Zaśpiewałyście to lepiej niż Rihanna na koncercie w Polsce. Chłopakom z Afromental było bardzo trudno wybrać, jednak w końcu Tomson zdecydował, że do kolejnego etapu przejdzie Magdalena Tul.

The Voice of Poland - Bitwa - Magdalena Tul kontra Magda Wasylik. Zobacz na Eska.pl!


Nie czytałeś jeszcze?

>>> All Around The World - Justin Bieber. Zobacz nowy teledysk pop gwiazdy na Eska.pl! [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie
0

Światowe Dni Młodzieży 2016 - hymn, transmisje, program, czyli wszystko o ŚDM w Krakowie

Światowe Dni Młodzieży 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku! Na ESKA.pl znajdziecie wszystkie informacje dotyczące ŚDM w jednym miejscu.
26/07/2016 10:02
Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!
0

Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!

Alan Walker zagraniczną gwiazdą gali ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie! Kim jest angielsko-norweski producent? Za jakie hity pokochali go słuchacze na całym świecie? Dlaczego warto wybrać się na koncert Alana Walkera w Polsce? Wszystkie szczegóły podrzucamy Wam - oczywiście na ESKA.pl!
25/07/2016 19:00
ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016, czyli najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce już 26 sierpnia w Szczecinie! Kto swoim występem uświetni galę? Ujawniamy listę gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii rozdania statuetek EMA 2016!
25/07/2016 19:00
Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?

Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire: premiera w poniedziałkowym zestawieniu Gorącej 20 Radia ESKA! Nowy singiel od niemieckiego producenta usłyszycie 25 lipca po godzinie 18:00. Zdecydowanie, to jedna z najbardziej energetyzujących propozycji lata 2016!
25/07/2016 17:07
Bars and Melody w Don't Let Me Down The Chainsmokers. Cover lepszy od oryginału?
0

Bars and Melody w Don't Let Me Down The Chainsmokers. Cover lepszy od oryginału?

Bars & Melody prezentują kolejny świetny cover! Tym razem Wasi ulubieńcy zaśpiewali hit Don't Let Me Down grupy The Chainsmokers! Jak sobie poradzili? Czy to ich najlepsza przeróbka? Posłuchajcie, porównajcie i zagłosujcie w naszej sondzie!
25/07/2016 17:07
Wybory prezydenckie w USA - gwiazdy popierają kandydatów. Clinton vs Trump - kto ma lepszą ekipę?
0

Wybory prezydenckie w USA - gwiazdy popierają kandydatów. Clinton vs Trump - kto ma lepszą ekipę?

Wybory prezydenckie w USA zbliżają się wielkimi krokami i budzą coraz większe zainteresowanie. Kogo popierają amerykańskie gwiazdy? Sprawdźcie to na ESKA.pl
25/07/2016 16:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...