WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO] - The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]

Tagi związane z The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]: The Voice Of Poland 2 bitwa, The Voice Of Poland 2 uczestnicy, Magdalena Tul i Magda Wasylik bitwa, Magdalena Tul The Voice Of Poland, Magda Wasylik w The Voice Of Poland

The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]

RSS 13/04/2013 21:30 Komentarze
The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik zaśpiewały na ringu przebój Rihanny - Only Girl (In The World). Jak im to wyszło? Co powiedzieli jurorzy? Zobacz ich występ na Eska.pl!
/ fot. oficjalna strona facebook programu
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]
Magdalena Tul i Magda Wasylik z drużyny Tomsona i Barona zaśpiewały na ringu przebój Rihanny - The Only Girl. Magdalena Tul jest znana wielu widzom z występów w muzycznym teleturnieju Jaka To Melodia. Prywatnie dziewczyny się ze sobą przyjaźnią. Jak na tę przyjaźń wpłynie rywalizacja w The Voice?

Justyna Steczkowska powiedziała po ich występie: Zaśpiewałyście to lepiej niż Rihanna na koncercie w Polsce. Chłopakom z Afromental było bardzo trudno wybrać, jednak w końcu Tomson zdecydował, że do kolejnego etapu przejdzie Magdalena Tul.

The Voice of Poland - Bitwa - Magdalena Tul kontra Magda Wasylik. Zobacz na Eska.pl!


Nie czytałeś jeszcze?

>>> All Around The World - Justin Bieber. Zobacz nowy teledysk pop gwiazdy na Eska.pl! [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lara Gessler - kim jest poza byciem córką Magdy Gessler?
0

Lara Gessler - kim jest poza byciem córką Magdy Gessler?

Lara Gessler głównie kojarzona jest ze swoją matką, słynną restauratorką Magdą Gessler. Na ESKA.pl dowiecie się, czym na co dzień zajmuje się Lara i czy odziedziczyła talent po mamie.
27/09/2016 23:13
Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?
0

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński to główne postacie w nowym serialu, który od września możemy oglądać w TVN. Kim są bohaterowie serialu Na noże i gdzie jeszcze oglądać możemy ich talent aktorski? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/09/2016 23:00
Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?
0

Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?

Roast Michała Szpaka będzie najlepszym show tej jesieni? Tego dowiemy się już we wrześniu po transmisji roastu Michała Szpaka w TV. Zastanawiacie się kiedy i gdzie oglądać program? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/09/2016 22:54
Lotto WYNIKI losowania 27.09.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 27.09.2016

Wyniki LOTTO z 27.09.2016 mogą komuś przynieść szczęście i życie jak z bajki. Sprawdź, jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 27 września 2016. To może właśnie Ciebie czeka życie gwiazd!
27/09/2016 21:48
Kiedy powstało Google? 5 faktów na 18. urodziny Google
0

Kiedy powstało Google? 5 faktów na 18. urodziny Google

Kiedy powstało Google? Ma 18 lat! Właśnie 27.09.2016 Google Doodle świętuje pełnoletniość, ale tak naprawdę firma powstała wcześniej. Co o niej wiemy?
27/09/2016 21:10
Popek aresztowany w Złotych Tarasach!
0

Popek aresztowany w Złotych Tarasach!

Popek aresztowany w Złotych Tarasach! Jaki jest powód zatrzymania rapera przez policję? Czy walka na KSW 37 z Pudzianowskim nie dojdzie do skutku? Wyjaśniamy to na ESKA.pl!
27/09/2016 21:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA