WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO] - The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]

Tagi związane z The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]: The Voice Of Poland 2 bitwa, The Voice Of Poland 2 uczestnicy, Magdalena Tul i Magda Wasylik bitwa, Magdalena Tul The Voice Of Poland, Magda Wasylik w The Voice Of Poland

The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]

RSS 13/04/2013 21:30 Komentarze
The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik zaśpiewały na ringu przebój Rihanny - Only Girl (In The World). Jak im to wyszło? Co powiedzieli jurorzy? Zobacz ich występ na Eska.pl!
/ fot. oficjalna strona facebook programu
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland 2 - Bitwa. Magdalena Tul i Magda Wasylik śpiewają The Only Girl! [VIDEO]
Magdalena Tul i Magda Wasylik z drużyny Tomsona i Barona zaśpiewały na ringu przebój Rihanny - The Only Girl. Magdalena Tul jest znana wielu widzom z występów w muzycznym teleturnieju Jaka To Melodia. Prywatnie dziewczyny się ze sobą przyjaźnią. Jak na tę przyjaźń wpłynie rywalizacja w The Voice?

Justyna Steczkowska powiedziała po ich występie: Zaśpiewałyście to lepiej niż Rihanna na koncercie w Polsce. Chłopakom z Afromental było bardzo trudno wybrać, jednak w końcu Tomson zdecydował, że do kolejnego etapu przejdzie Magdalena Tul.

The Voice of Poland - Bitwa - Magdalena Tul kontra Magda Wasylik. Zobacz na Eska.pl!


Nie czytałeś jeszcze?

>>> All Around The World - Justin Bieber. Zobacz nowy teledysk pop gwiazdy na Eska.pl! [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
27/08/2016 11:51
Virgin powraca z nowym singlem. Doda i Tomek Lubert znowu razem!
0

Virgin powraca z nowym singlem. Doda i Tomek Lubert znowu razem!

Zespół Virgin powraca! Doda i Tomek Lubert po prawie 10 latach ponownie łączą siły i zapowiadają nowy singiel pt. Hard Heart. Sprawdź szczegóły dotyczące reaktywacji Virgin już teraz!
27/08/2016 17:01
Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?
0

Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 26 sierpnia zawitała do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać powtórkę gali online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!
27/08/2016 17:00
MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
27/08/2016 16:59
Young Stars Festival 2016 - artyści. Kto i o której wystąpi w Warszawie?
0

Young Stars Festival 2016 - artyści. Kto i o której wystąpi w Warszawie?

Young Stars Festival 2016 coraz bliżej! Zastanawiacie się kto i o której wystąpi w Warszawie? Dokładny program wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl
27/08/2016 16:58
ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016?
0

ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016?

ESKA Music Awards 2016 za nami. Sprawdzajcie, kto zdobył statuetki EMA 2016. Na ESKA.pl przygotowaliśmy pełną listę zwycięzców!
27/08/2016 16:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]