WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku? - The Voice of Poland - odcinek 1. Kto wystąpił?

Tagi związane z The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku?: voice of poland

The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku?

RSS 31/08/2016 16:35 Komentarze

The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku show? Przekonaj się jeszcze przed emisją programu w TV!

The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku? Jury The Voice of Poland / Fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku?

The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku muzycznego programu TVP2? Myślicie, że odpowiedź na te pytanie poznamy dopiero po emisji odcinka w TV? Nic takiego! Już teraz na ESKA.pl mamy dla Was zapowiedź premierowej odsłony najnowszej edycji The Voice of Poland. Wideo zdradzi Wam, co takiego wydarzy się w pierwszym odcinku muzycznego show, którego premierę zaplanowano na sobotę 3 września na godz. 20:05.

The Voice of Poland - odcinek 1

W pierwszym odcinku nie zabraknie zaskoczeń, wzruszeń i dobrej zabawy. Jednym z uczestników będzie pochodzący ze Stanów Zjednoczonych Sami Harb. Mężczyzna podczas przesłuchania w ciemno wykonał utwór Rihanny zatytułowany Love On The Brain. Nowe wersja hitu z płyty ANTi oczarowała wszystkich w studiu, a Sami Harb zdobył uznane całego jury. Pełny zwiastun odcinka i uczestników, którzy zaprezentowali swoje umiejętności możecie zobaczyć poniżej:

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2017 - momenty, które wstyd przegapić!
0

Sunrise Festival 2017 - momenty, które wstyd przegapić!

Sunrise Festival 2017 miał miejsce od 21-23 lipca! Co działo się wyjątkowej imprezie z muzyką elektroniczną? Mamy dla was momenty z festiwalu, które wstyd było przegapić! Sprawdźcie już teraz!
24/07/2017 12:28
Voice of Poland Pod Żaglami - kto wystąpi podczas finału The Tall Ships Races 2017?
0

Voice of Poland Pod Żaglami - kto wystąpi podczas finału The Tall Ships Races 2017?

Voice of Poland Pod Żaglami to koncert, który odbędzie się w ramach finału The Tall Ships Races 2017. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl
24/07/2017 12:17
Magda Gessler gotuje 21 lat temu. Nie poznasz gwiazdy Kuchennych rewolucji! VIDEO
0

Magda Gessler gotuje 21 lat temu. Nie poznasz gwiazdy Kuchennych rewolucji! VIDEO

Magda Gessler gotuje w telewizji... 21 lat temu! Jak wtedy wyglądała i jak się zachowywała? Nie poznasz gwiazdy Kuchenny rewolucji!
24/07/2017 11:53
Despacito zakazane w radiu. Kto zablokował hit lata?
0

Despacito zakazane w radiu. Kto zablokował hit lata?

Despacito zablokowane. Chociaż hit lata podbija listy przebojów na całym świecie, są miejsca, gdzie już go nie posłuchasz.
24/07/2017 11:25
Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus
0

Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus

Tadeusz Sznuk nie żyje? Taka szokująca informacja krąży po Facebooku. Sprawdźcie, na co trzeba uważać!
24/07/2017 11:09
Andrzej Piaseczny teledysk z udziałem fanów do piosenki My [VIDEO]
0

Andrzej Piaseczny teledysk z udziałem fanów do piosenki My [VIDEO]

Andrzej Piaseczny - My: wokalista i juror w The Voice of Poland z pomocą swoich fanów stworzył wyjątkowe video do najnowszego singla. Zobacz teledysk na ESKA.pl!
24/07/2017 11:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program