Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO] - Koncert dla Kasi Markiewicz w The Voice Of Poland: występ z Hallelujah. Zobacz wykon na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO]

RSS 30/03/2014 13:06 Komentarze 0

Występ z Hallelujah w ramach koncertu The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz został wyemitowany w The Voice Of Poland 4 29 marca 2014 roku. Na ESKA.pl prezentujemy filmik z wykonem dedykowanym zmarłej Kasi. To z pewnością jeden z najbardziej  wzruszających fragmentów w historii show - Baron i syn Kasi z trudem powstrzymywali łzy.

/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO]
The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz, pod takim tytułem zostanie wyemitowany koncert dla zmarłej Kasi Markiewicz. Kolejny jego fragment, tym razem z występem z Hallelujah, został przedstawiony w odcinku The Voice Of Poland 4 z 29 marca 2014 roku. Kawałek zaśpiewały gwiazdy poprzednich edycji show, w tym Dorota Osińska czy też Aro Kłusowski.

Na widowni nie zabrakło syna Kasi Markiewicz, który podobnie jak Baron z jury z trudem powstrzymywał łzy. Cały koncert The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz został nakręcony 19 marca.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Jego emisja z kolei została zaplanowana na niedzielę 6 kwietnia 2014 roku na antenie TVP 2 o godzinie 20:05. W sieci możemy znaleźć też już występ Ernesta Staniaszka w ramach tego wydarzenia.


Zobacz Hallelujah - uczestnicy The Voice of Poland dla Kasi Markiewicz!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
NEO biorą się za Justina Biebera: Take You śpiewa Mike. Lepiej niż Kwiatkowski i Sikorski?
0

NEO biorą się za Justina Biebera: Take You śpiewa Mike. Lepiej niż Kwiatkowski i Sikorski?

NEO z Justinem Bieberem połączyła piosenka Take You. To właśnie ten kawałek polski boysband zaprezentował w ramach cyklu NeoCover. Zobaczcie już teraz cover NEO piosenki Take You Justina Biebera. Czy Mike z NEO wypada lepiej niż Dawid Kwiatkowski i Jeremi Sikorski, którzy również zmierzyli się z tym utworem?
30/07/2015 13:41
Doda - ślub z Emilem Haidarem już blisko? Zaręczyny za nami!
0

Doda - ślub z Emilem Haidarem już blisko? Zaręczyny za nami!

Doda - ślub z Emilem Haiderem tuż tuż? Na to wygląda! Pod koniec lipca piosenkarka przyznała, że jest już zaręczona. Jak wygląda pierścionek zaręczynowy Dody? Sprawdź na ESKA.pl 
30/07/2015 12:54
Płyta Zayna Malika: kiedy i jaki będzie pierwszy solowy album byłej gwiazdy One Direction?
0

Płyta Zayna Malika: kiedy i jaki będzie pierwszy solowy album byłej gwiazdy One Direction?

Płyta Zayna Malika - na ten album czeka przemysł muzyczny, po tym jak wokalista potwierdził podpisanie solowego kontraktu z wytwórnią RCA Records. Kiedy premiera płyty Zayna Malika i czym zaskoczy nas artysta na swoim debiutanckim krążku? Solowej karierze Zayna Malika przyglądamy się na ESKA.pl.
30/07/2015 12:24
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? I'm Blue!
0

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? I'm Blue!

Niebieski Księżyc, czyli trzynasta pełnia nadejdzie już 31 lipca 2015 roku. Czym jest niebieski Księżyc i jaki ma na nas wpływ? Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? Informacje na ten temat do sprawdzenia na ESKA.pl 
30/07/2015 11:49
Honorata Skarbek - Puzzle: 5 powodów, dla których warto posłuchać nowej płyty wokalistki
0

Honorata Skarbek - Puzzle: 5 powodów, dla których warto posłuchać nowej płyty wokalistki

Honorata Skarbek - Puzzle - tej płyty warto posłuchać. Nowa płyta Honoraty Skarbek to zdecydowanie jedna z najgorętszych premier w wakacje 2015 a album Puzzle w internecie jest prawdziwym hitem. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami! Na stronie czeka 5 dowodów na to, że obok nowej płyty Honoraty Skarbek nie powinno się przejść obojętnie.
30/07/2015 11:20
Gorąca 20 Premiera: Years & Years - Shine
0

Gorąca 20 Premiera: Years & Years - Shine

Years & Years - Shine to piosenka, którą usłyszycie w ramach propozycji do Gorącej 20 Radia ESKA już w czwartek, 30 lipca. To jeden z singli promujących wydaną w lipcu 2015 debiutancką płytę zespołu. Czy spodoba się słuchaczom ESKI?    
30/07/2015 11:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska