WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO] - Koncert dla Kasi Markiewicz w The Voice Of Poland: występ z Hallelujah. Zobacz wykon na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO]

RSS 30/03/2014 13:06 Komentarze 0

Występ z Hallelujah w ramach koncertu The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz został wyemitowany w The Voice Of Poland 4 29 marca 2014 roku. Na ESKA.pl prezentujemy filmik z wykonem dedykowanym zmarłej Kasi. To z pewnością jeden z najbardziej  wzruszających fragmentów w historii show - Baron i syn Kasi z trudem powstrzymywali łzy.

/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO]
The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz, pod takim tytułem zostanie wyemitowany koncert dla zmarłej Kasi Markiewicz. Kolejny jego fragment, tym razem z występem z Hallelujah, został przedstawiony w odcinku The Voice Of Poland 4 z 29 marca 2014 roku. Kawałek zaśpiewały gwiazdy poprzednich edycji show, w tym Dorota Osińska czy też Aro Kłusowski.

Na widowni nie zabrakło syna Kasi Markiewicz, który podobnie jak Baron z jury z trudem powstrzymywał łzy. Cały koncert The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz został nakręcony 19 marca.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Jego emisja z kolei została zaplanowana na niedzielę 6 kwietnia 2014 roku na antenie TVP 2 o godzinie 20:05. W sieci możemy znaleźć też już występ Ernesta Staniaszka w ramach tego wydarzenia.


Zobacz Hallelujah - uczestnicy The Voice of Poland dla Kasi Markiewicz!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
30/10/2014 10:07
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Walka Szpilka vs Adamek - stream online wśrod opcji na oglądanie. Wspieraj ulubionego Fighter w sieci [VIDEO]
0

Walka Szpilka vs Adamek - stream online wśrod opcji na oglądanie. Wspieraj ulubionego Fighter w sieci [VIDEO]

Walka Szpilka vs Adamek w live streamie online 8 listopada to jedna z legalnych opcji na oglądanie walki wieczoru Polsat Boxing Night 2014. ESKA.pl wyjaśnia, jak obejrzeć Szpilkę i Adamka w streamie online. Klikajcie już teraz i trzymajcie kciuki za ulubionego Fighter w sieci!
30/10/2014 16:50
Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund - gdzie i kiedy oglądać na żywo w tv. Gotowi na The Fight? [VIDEO]
0

Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund - gdzie i kiedy oglądać na żywo w tv. Gotowi na The Fight? [VIDEO]

Bayern Monachium - Borussia Dortmund: o której oglądać mecz niemieckich drużyn, w których grają polscy zawodnicy? Spotkanie odbędzie się 1 listopada 2014, dlatego już teraz sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund w telewizji i internecie.
30/10/2014 16:38
EMA 2014: Dawid Kwiatkowski w finale o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowski w finale o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski trafił do finału o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego MTV EMA 2014. Idol polskich nastolatek powalczy o statuetkę EMA 2014 z takimi gwiazdami jak One Direction i 5 Seconds of Summer. Czy Kwiat ma szansę na zwycięstwo?
30/10/2014 16:33
Mecz Bayern - Borussia online 1.11.2014r.: gdzie oglądać w internecie? Play! [VIDEO]
0

Mecz Bayern - Borussia online 1.11.2014r.: gdzie oglądać w internecie? Play! [VIDEO]

Mecz Bayern - Borussia online można obejrzeć w sieci 1 listopada 2014 roku. ESKA.pl podpowiada, gdzie oglądać mecz Bayern - Borussia 1.11.2014r. w internecie. Klikajcie Play w odpowiednie miejsce i cieszcie się transmisją meczu Bayern - Borussia na legalnym streamie!
30/10/2014 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]