WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO] - Koncert dla Kasi Markiewicz w The Voice Of Poland: występ z Hallelujah. Zobacz wykon na ESKA.pl [VIDEO]

The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO]

RSS 30/03/2014 13:06 Komentarze

Występ z Hallelujah w ramach koncertu The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz został wyemitowany w The Voice Of Poland 4 29 marca 2014 roku. Na ESKA.pl prezentujemy filmik z wykonem dedykowanym zmarłej Kasi. To z pewnością jeden z najbardziej  wzruszających fragmentów w historii show - Baron i syn Kasi z trudem powstrzymywali łzy.

/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO]
The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz, pod takim tytułem zostanie wyemitowany koncert dla zmarłej Kasi Markiewicz. Kolejny jego fragment, tym razem z występem z Hallelujah, został przedstawiony w odcinku The Voice Of Poland 4 z 29 marca 2014 roku. Kawałek zaśpiewały gwiazdy poprzednich edycji show, w tym Dorota Osińska czy też Aro Kłusowski.

Na widowni nie zabrakło syna Kasi Markiewicz, który podobnie jak Baron z jury z trudem powstrzymywał łzy. Cały koncert The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz został nakręcony 19 marca.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Jego emisja z kolei została zaplanowana na niedzielę 6 kwietnia 2014 roku na antenie TVP 2 o godzinie 20:05. W sieci możemy znaleźć też już występ Ernesta Staniaszka w ramach tego wydarzenia.


Zobacz Hallelujah - uczestnicy The Voice of Poland dla Kasi Markiewicz!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety
0

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.
24/07/2017 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta
0

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.
24/07/2017 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje
0

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.
24/07/2017 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!
0

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.
24/07/2017 16:56
Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona
0

Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona

Linkin Park przed śmiercią Chestera nie tylko wydali nowy teledysk, ale zdążyli wystąpić też w Carpool Karaoke.
24/07/2017 16:29
Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?
0

Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?

Edward Norton będzie gościem specjalnym na Transatlantyk Festival 2017 w Łodzi! Kiedy i gdzie spotkać aktora? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
24/07/2017 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program