WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO] - Koncert dla Kasi Markiewicz w The Voice Of Poland: występ z Hallelujah. Zobacz wykon na ESKA.pl [VIDEO]

The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO]

RSS 30/03/2014 13:06 Komentarze

Występ z Hallelujah w ramach koncertu The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz został wyemitowany w The Voice Of Poland 4 29 marca 2014 roku. Na ESKA.pl prezentujemy filmik z wykonem dedykowanym zmarłej Kasi. To z pewnością jeden z najbardziej  wzruszających fragmentów w historii show - Baron i syn Kasi z trudem powstrzymywali łzy.

/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO]
The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz, pod takim tytułem zostanie wyemitowany koncert dla zmarłej Kasi Markiewicz. Kolejny jego fragment, tym razem z występem z Hallelujah, został przedstawiony w odcinku The Voice Of Poland 4 z 29 marca 2014 roku. Kawałek zaśpiewały gwiazdy poprzednich edycji show, w tym Dorota Osińska czy też Aro Kłusowski.

Na widowni nie zabrakło syna Kasi Markiewicz, który podobnie jak Baron z jury z trudem powstrzymywał łzy. Cały koncert The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz został nakręcony 19 marca.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Jego emisja z kolei została zaplanowana na niedzielę 6 kwietnia 2014 roku na antenie TVP 2 o godzinie 20:05. W sieci możemy znaleźć też już występ Ernesta Staniaszka w ramach tego wydarzenia.


Zobacz Hallelujah - uczestnicy The Voice of Poland dla Kasi Markiewicz!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
The Voice of Poland: Sami Harb oczarował jury nową wersją przeboju Rihanny!
0

The Voice of Poland: Sami Harb oczarował jury nową wersją przeboju Rihanny!

The Voice of Poland: Sami Harb oczarował jury i odwrócił wszystkie fotele podczas przesłuchania w ciemno. Jego wersja przeboju Rihanny zapiera dech w piersiach!
30/08/2016 14:12
Jesień w Polsacie, czyli rozrywka, sport i filmowe premiery!
0

Jesień w Polsacie, czyli rozrywka, sport i filmowe premiery!

Jesień w Polsacie zapowiada się niezwykle ciekawie. Na antenę powrócą m.in. znane i lubiane programy. Jednak nie zabraknie też nowości, na które widzowie stacji czekają z niecierpliwością.
30/08/2016 13:38
YouTube - teledyski gwiazd ESKA Music Awards 2016 [TOP 6]
0

YouTube - teledyski gwiazd ESKA Music Awards 2016 [TOP 6]

YouTube - teledyski gwiazd ESKA Music Awards 2016! Który artysta ze swoim klipem króluje w sieci? Najpopularniejsze wideo do piosenek, które usłyszeliście na ESKA Music Awards 2016 koniecznie musicie zobaczyć na ESKA.pl!
30/08/2016 13:27
Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?
0

Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?

Kings Of Leon w Polsce 2016 coraz bliżej! Koncert amerykańskiego zespołu odbędzie się 8.09.2016 w Krakowie w Tauron Arenie. Czy można jeszcze nabyć bilety? Gdzie je kupić? Wejściówki są do wygrania! Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
30/08/2016 12:45
Rihanna i Drake - o co tak naprawdę chodzi? Wyjaśniamy w 5 punktach!
0

Rihanna i Drake - o co tak naprawdę chodzi? Wyjaśniamy w 5 punktach!

Rihanna i Drake znów wywołali spore zamieszanie i falę spekulacji o ich rzekomym związku. Postanowiliśmy sprawdzić, o co tak naprawdę chodzi. Wyjaśnienie w 5 punktach znajdziecie już teraz na ESKA.pl
30/08/2016 12:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]