WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO] - Koncert dla Kasi Markiewicz w The Voice Of Poland: występ z Hallelujah. Zobacz wykon na ESKA.pl [VIDEO]

The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO]

RSS 30/03/2014 13:06 Komentarze

Występ z Hallelujah w ramach koncertu The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz został wyemitowany w The Voice Of Poland 4 29 marca 2014 roku. Na ESKA.pl prezentujemy filmik z wykonem dedykowanym zmarłej Kasi. To z pewnością jeden z najbardziej  wzruszających fragmentów w historii show - Baron i syn Kasi z trudem powstrzymywali łzy.

/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO]
The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz, pod takim tytułem zostanie wyemitowany koncert dla zmarłej Kasi Markiewicz. Kolejny jego fragment, tym razem z występem z Hallelujah, został przedstawiony w odcinku The Voice Of Poland 4 z 29 marca 2014 roku. Kawałek zaśpiewały gwiazdy poprzednich edycji show, w tym Dorota Osińska czy też Aro Kłusowski.

Na widowni nie zabrakło syna Kasi Markiewicz, który podobnie jak Baron z jury z trudem powstrzymywał łzy. Cały koncert The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz został nakręcony 19 marca.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Jego emisja z kolei została zaplanowana na niedzielę 6 kwietnia 2014 roku na antenie TVP 2 o godzinie 20:05. W sieci możemy znaleźć też już występ Ernesta Staniaszka w ramach tego wydarzenia.


Zobacz Hallelujah - uczestnicy The Voice of Poland dla Kasi Markiewicz!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Taniec z Gwiazdami: bajkowy odcinek Dancing with The Stars 30.09
0

Taniec z Gwiazdami: bajkowy odcinek Dancing with The Stars 30.09

Taniec z Gwiazdami w piątek 30.09 zaskoczy bajkowymi wcieleniami gwiazd i tancerzy. To będzie najpiękniejszy odcinek tej edycji tanecznego show?
30/09/2016 09:55
Taniec z Gwiazdami 2016: Sławomir jako Pszczółka Maja!
0

Taniec z Gwiazdami 2016: Sławomir jako Pszczółka Maja!

Taniec z Gwiazdami: w piątek, w bajkowym odcinku tanecznego show Sławomir wcieli się w rolę Pszczółki Mai. To może być jeden z zabawniejszych momentów tej edycji programu.
30/09/2016 09:36
Dzień chłopaka - demotywatory, memy, śmieszne obrazki - TOP 12 obrazków na dzień chłopaka
0

Dzień chłopaka - demotywatory, memy, śmieszne obrazki - TOP 12 obrazków na dzień chłopaka

Dzień chłopaka już tuż tuż. Memy i demotywatory to niezły prezent na dzień chłopaka. Nawet jeżeli nie masz chłopaka, wyślij życzenia swoim kolegom i znajomym, na pewno ucieszą się, że pamiętasz o nich w Dniu chłopaka.
30/09/2016 09:12
Roast Michała Szpaka: najmocniejsze cytaty
0

Roast Michała Szpaka: najmocniejsze cytaty

Roast Michała Szpaka to wydarzenie, na które z równym utęsknieniem czekają zarówno fani, jak i hejterzy wokalisty. Kto go najbardziej obrazi? Najmocniejsze cytaty z roastu Michała Szpaka do sprawdzenia na Eska.pl.
29/09/2016 22:28
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć: pełny zwiastun filmu już w sieci
0

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć: pełny zwiastun filmu już w sieci

Finalny zwiastun filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć znalazł się już w sieci. Sprawdź, jak się prezentuje trailer do pierwszego spin-offa Harry'ego Pottera.
29/09/2016 17:01
Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?
0

Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?

Roast Michała Szpaka nadchodzi! Show zobaczymy w TV i online. Kiedy i gdzie? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl! To będzie najlepsze show tej jesieni?
29/09/2016 16:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA