WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO] - Koncert dla Kasi Markiewicz w The Voice Of Poland: występ z Hallelujah. Zobacz wykon na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO]

RSS 30/03/2014 13:06 Komentarze 0

Występ z Hallelujah w ramach koncertu The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz został wyemitowany w The Voice Of Poland 4 29 marca 2014 roku. Na ESKA.pl prezentujemy filmik z wykonem dedykowanym zmarłej Kasi. To z pewnością jeden z najbardziej  wzruszających fragmentów w historii show - Baron i syn Kasi z trudem powstrzymywali łzy.

/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO]
The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz, pod takim tytułem zostanie wyemitowany koncert dla zmarłej Kasi Markiewicz. Kolejny jego fragment, tym razem z występem z Hallelujah, został przedstawiony w odcinku The Voice Of Poland 4 z 29 marca 2014 roku. Kawałek zaśpiewały gwiazdy poprzednich edycji show, w tym Dorota Osińska czy też Aro Kłusowski.

Na widowni nie zabrakło syna Kasi Markiewicz, który podobnie jak Baron z jury z trudem powstrzymywał łzy. Cały koncert The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz został nakręcony 19 marca.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Jego emisja z kolei została zaplanowana na niedzielę 6 kwietnia 2014 roku na antenie TVP 2 o godzinie 20:05. W sieci możemy znaleźć też już występ Ernesta Staniaszka w ramach tego wydarzenia.


Zobacz Hallelujah - uczestnicy The Voice of Poland dla Kasi Markiewicz!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Makijaż na Halloween 2014 - jak się umalować? Jak zrobić krew i rany? [VIDEO]
0

Makijaż na Halloween 2014 - jak się umalować? Jak zrobić krew i rany? [VIDEO]

Halloween 2014 - jak się umalować? Jak zrobić krew i rany wyglądające jak prawdziwe? Masz pomysł na przebranie, a nie wiesz jak zrobić makijaż na Haloween? Na ESKA.pl przedstawiamy tutoriale, dzięki którym szybko, łatwo i tanio zrobisz sobie imponującą charakteryzację!
31/10/2014 15:50
Makijaż na HALLOWEEN 2014: Jak się umalować na Monster High? Sprawdź przy upiornym hicie Farnej! [VIDEO]
0

Makijaż na HALLOWEEN 2014: Jak się umalować na Monster High? Sprawdź przy upiornym hicie Farnej! [VIDEO]

Monster High to lalki, o których marzy wiele dziewczynek, a Halloween 2014 to świetna okazja, by przebrać się i umalować tak, by wyglądać jak Draculaura lub Frankie Stein! Jeśli Twoja młodsza siostra marzy o tym, by na Halloween umalować się na Monster High, zobacz, jak to zrobić!
31/10/2014 15:49
Hity na listopad 2014: nowe piosenki, które namieszają na listach przebojów [VIDEO]
0

Hity na listopad 2014: nowe piosenki, które namieszają na listach przebojów [VIDEO]

Hity na listopad 2014 to nowe piosenki z okresu jesień/zima, które właśnie w listopadzie mają szanse namieszać na listach przebojów. Zobacz, które kawałki będą walczyły o tytuły hitów listopada 2014. Lista do odpalenia już teraz na ESKA.pl!
31/10/2014 15:12
Wybory samorządowe -­ czy można głosować poza miejscem zamieszkania? You Can Always Come Home [VIDEO]
0

Wybory samorządowe -­ czy można głosować poza miejscem zamieszkania? You Can Always Come Home [VIDEO]

Wybory samorządowe 2014 - czy można głosować poza miejscem zamieszkania. To pytanie będzie trapiło przede wszystkim studentów, którzy mieszkają poza miejscem zameldowania. Głosowanie w wyborach samorządowych różni się od głosowania w wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Co zrobić, aby Wasz głos liczył się podczas wybierania lokalnej władzy? Jak dopisać się do spisu wyborców? Podpowiedź możecie znaleźć w refrenie utworu Jason'a Mraz'a: You Can Always Come Home! 
31/10/2014 14:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]