WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO] - Koncert dla Kasi Markiewicz w The Voice Of Poland: występ z Hallelujah. Zobacz wykon na ESKA.pl [VIDEO]

The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO]

RSS 30/03/2014 13:06 Komentarze

Występ z Hallelujah w ramach koncertu The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz został wyemitowany w The Voice Of Poland 4 29 marca 2014 roku. Na ESKA.pl prezentujemy filmik z wykonem dedykowanym zmarłej Kasi. To z pewnością jeden z najbardziej  wzruszających fragmentów w historii show - Baron i syn Kasi z trudem powstrzymywali łzy.

/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz: występ z Hallelujah. Syn Kasi i Baron ze łzami w oczach [VIDEO]
The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz, pod takim tytułem zostanie wyemitowany koncert dla zmarłej Kasi Markiewicz. Kolejny jego fragment, tym razem z występem z Hallelujah, został przedstawiony w odcinku The Voice Of Poland 4 z 29 marca 2014 roku. Kawałek zaśpiewały gwiazdy poprzednich edycji show, w tym Dorota Osińska czy też Aro Kłusowski.

Na widowni nie zabrakło syna Kasi Markiewicz, który podobnie jak Baron z jury z trudem powstrzymywał łzy. Cały koncert The Voice Of Poland - dla Kasi Markiewicz został nakręcony 19 marca.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Jego emisja z kolei została zaplanowana na niedzielę 6 kwietnia 2014 roku na antenie TVP 2 o godzinie 20:05. W sieci możemy znaleźć też już występ Ernesta Staniaszka w ramach tego wydarzenia.


Zobacz Hallelujah - uczestnicy The Voice of Poland dla Kasi Markiewicz!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Czebole - gdzie powstały wielkie koncerny?
0

Czebole - gdzie powstały wielkie koncerny?

Gdzie powstały czebole? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. 
29/05/2017 15:00
KSW 39: Rożal i jego spektakularny nokaut VIDEO
0

KSW 39: Rożal i jego spektakularny nokaut VIDEO

Marcin Różal Różalski to zdecydowanie największy zwycięzca KSW 39 na Narodowym. Zobacz na ESKA.pl, jak wygrał swoją walkę.
29/05/2017 14:58
Pitbull: parodia lepsza niż oryginał? [VIDEO]
0

Pitbull: parodia lepsza niż oryginał? [VIDEO]

Parodia Pitbulla w wykonaniu popularnych polskich YouTuberów bawi do łez. AbstrachujeTV trafili w sedno?
29/05/2017 14:33
DZIEŃ DZIECKA 2017
0

DZIEŃ DZIECKA 2017

DZIEŃ DZIECKA 2017 - wszystko, co musisz wiedzieć - w jednym miejscu. Co kupić dziecku, a co nastolatkowi, co robić 1.06.2017 w Twoim mieście - sprawdź serwis specjalny ESKA.pl i ESKA INFO!
29/05/2017 14:33
Parada Równości 2017: data, trasa, utrudnienia
0

Parada Równości 2017: data, trasa, utrudnienia

Parada Równości 2017 w Warszawie to największy przemarsz osób LGBT i ich przyjaciół w Polsce. Kiedy się odbędzie? Jaka jest trasa tegorocznego pochodu? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl.
29/05/2017 13:43
KSW 41 Popek: znam już swojego następnego rywala
0

KSW 41 Popek: znam już swojego następnego rywala

Popek podczas KSW 39 znokautował w niecałą minutę Roberta Burneikę i tym samym powrócił do gry w MMA. Tuż po walce zdradził, że poznał nazwisko kolejnego rywala.
29/05/2017 13:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

28/05/2017 17:24

0
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

28/05/2017 00:50

0
Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

27/05/2017 11:22

0
Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?

Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?

25/05/2017 15:16

0
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto 26 maja wydał najlepszy album?
  • Jula - Milion Słów
  • Mateusz Ziółko - Na Nowo
  • Sarsa - Pióropusze
  • Cleo - Bastet (Deluxe)
polub
ESKA