Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO] - Voice of Poland - kiedy, gdzie i o której? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 29/08/2013 10:45 Komentarze 0
The Voice of Poland już we wrześniu startuje 3. edycja talent show. Zobacz kiedy, gdzie i o której można oglądać taleny show.
The Voice of Poland The Voice of Poland / The Voice of Poland/Oficjalne logo
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
The Voice of Poland już 7 września (sobota) pojawi się na antenie TVP 2. Przed telewizorami będzie można zasiadać w każdą sobotę o godzinie 20.05. O tym, kto zostanie zwycięzcą będą decydowali telewidzowie i jury w składzie:  Edyta Górniak, Maria Sadowska, Tomson i Barona oraz Marek Piekarczyk. Nowymi trenerami w 3. edycją są Edi i Sadowska, panie zastąpią Justynę Steczkowską oraz Patrycję Markowską.

>>> Voice of  Poland - Tysiące Głosów

A o międzynarodowy kontrakt na wydanie płyty z Universal Music będzie walczyło 16 finalistów, których jury wcześniej wybrało podczas tzw. Przesłuchań w ciemno.

Program poprowadzą Tomasz Kammel, Marika oraz Maciej Musiał.

Zwycięzcy Voice of Poland:

Damian Ukeje - I edycja
Natalia Sikora - II edycja

Chcesz znać szczegóły każdego odcinka Voice of Poland? Śledź relacje online na ESKA.pl. Startujemy już 7 września.


Natalia Sikora - Voice of Poland



Damian Ukeje - Voice of Poland


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Justin Bieber - What Do You Mean: nowa piosenka. Znamy datę premiery!
0

Justin Bieber - What Do You Mean: nowa piosenka. Znamy datę premiery!

Justin Bieber zapowiedział nowy singiel. What Do You Mean - oto tytuł nowej piosenki, której datę premiery idol nastolatek zdradził na Instagramie. Kiedy możemy spodziewać się publikacji nowej piosenki Biebera na YouTube? Odpowiedź na ESKA.pl 
30/07/2015 17:12
Metro zamknięte w sierpniu 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!
0

Metro zamknięte w sierpniu 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!

Metro zamknięte w sierpniu 2015? ZTM Warszawa ostrzega przed utrudnieniami w kursowaniu metra podczas weekendów sierpnia 2015. Które stacje będą zamknięte podczas wakacyjnych remontów metra? Check It Out na ESKA.pl
30/07/2015 17:11
Wonder Girls - I Feel You: teledysk zapowiada come back grupy. Era Reboot za 3, 2, 1...
0

Wonder Girls - I Feel You: teledysk zapowiada come back grupy. Era Reboot za 3, 2, 1...

Teledysk Wonder Girls do I Feel You jest oficjalnym come backiem zespołu do gry na rynku muzycznym. Powrót Wonder Girls z I Feel You to królowe K-popu w klimatach modnych ostatnio lat 80. - w takiej właśnie odsłonie klip do piosenki. Gotowi po raz kolejny przywitać Wonder Girls i odliczać do premiery krążka Reboot?
30/07/2015 16:48
One Direction vs głowa Naughty Boya: piniata zniszczona na koncercie
0

One Direction vs głowa Naughty Boya: piniata zniszczona na koncercie

One Direction vs głowa Naughty Boya. Chłopaki z 1D zniszczyli piniatę z głową producenta, który próbował współpracować z Zaynem Malikiem. Mamy nagranie z koncertu One Direction w Kansas
30/07/2015 16:38
Avicii - Insomnia: remiks kultowego utworu Faithless dostępny online
0

Avicii - Insomnia: remiks kultowego utworu Faithless dostępny online

Avicii w remiksie kultowego utworu Faithless - Insomnia. Kawałek dostępny online ma ESKA.pl. Kto robi to lepiej? Szwedzki DJ, czy brytyjski zespół? Oceńcie sami
30/07/2015 16:08
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?
0

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015 - taki hashtag zalał polskiego Twittera pod koniec lipca. Wyzwanie zdrowy sierpień pod lupę bierzemy dla Was na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, o co chodzi w nowym challenge'u #zdrowysierpień2015. Damy radę sprostać jego zasadom?
30/07/2015 15:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska