WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO] - Voice of Poland - kiedy, gdzie i o której? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 29/08/2013 10:45 Komentarze 0
The Voice of Poland już we wrześniu startuje 3. edycja talent show. Zobacz kiedy, gdzie i o której można oglądać taleny show.
The Voice of Poland The Voice of Poland / The Voice of Poland/Oficjalne logo
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
The Voice of Poland już 7 września (sobota) pojawi się na antenie TVP 2. Przed telewizorami będzie można zasiadać w każdą sobotę o godzinie 20.05. O tym, kto zostanie zwycięzcą będą decydowali telewidzowie i jury w składzie:  Edyta Górniak, Maria Sadowska, Tomson i Barona oraz Marek Piekarczyk. Nowymi trenerami w 3. edycją są Edi i Sadowska, panie zastąpią Justynę Steczkowską oraz Patrycję Markowską.

>>> Voice of  Poland - Tysiące Głosów

A o międzynarodowy kontrakt na wydanie płyty z Universal Music będzie walczyło 16 finalistów, których jury wcześniej wybrało podczas tzw. Przesłuchań w ciemno.

Program poprowadzą Tomasz Kammel, Marika oraz Maciej Musiał.

Zwycięzcy Voice of Poland:

Damian Ukeje - I edycja
Natalia Sikora - II edycja

Chcesz znać szczegóły każdego odcinka Voice of Poland? Śledź relacje online na ESKA.pl. Startujemy już 7 września.


Natalia Sikora - Voice of Poland



Damian Ukeje - Voice of Poland


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać w tv i internecie? [VIDEO]
0

EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać w tv i internecie? [VIDEO]

MTV EMA 2014: gdzie i kiedy oglądać galę rozdania nagród w telewizji i internecie? Sprawdź szczegóły dotyczące transmisji MTV Europe Music Awards 2014 w Glasgow - na ESKA.pl  
31/10/2014 18:28
EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]
0

EMA 2014 ­ Beyonce wśród gwiazd EMA 2014? Co zaśpiewa? [VIDEO]

Beyonce wystąpi na gali MTV EMA 2014? Czyżby organizatorzy przez pomyłkę zapowiedzieli występ Beyonce na gali MTV EMA 2014? Przypomnijmy, że Beyonce nominowana jest do statuetki MTV EMA 2014. Jeżeli ta informacja okaże się prawdą - co powinna zaśpiewać Beyonce na gali MTV EMA 2014? Sprawdź na ESKA.pl
31/10/2014 16:21
Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]
0

Wyloguj się do życia - nowa kampania społeczna. Sprawdź, jakie gwiazdy ją wspierają! [VIDEO]

Wyloguj Się Do Życia - to nowa akcja społeczna, która ma zwrócić uwagę na problem uzależnienia od internetu. W akcji Wyloguj Się Do Życia udział wzięli sportowcy m.in. Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny. To właśnie oni wystąpili w spocie reklamującym rozsądne korzystanie z internetu. Spot Wyloguj Się Do Życia do zobaczenia na ESKA.pl 
31/10/2014 16:18
Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]
0

Kiedy śnieg w listopadzie 2014? Klimat jak z Last Christmas za 3, 2, 1... [VIDEO]

Śniegu w listopadzie 2014 roku wypatrują powoli wszyscy. Niekoniecznie każdy z nas chce zobaczyć śnieg w listopadzie, ale na jego opady - często przedwczesne - chce być przygotowany już każdy. Zobaczcie, kiedy spadnie śnieg w listopadzie 2014 roku i poczujemy klimat Last Christmas!
31/10/2014 16:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]