WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO] - Voice of Poland - kiedy, gdzie i o której? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 29/08/2013 10:45 Komentarze 0
The Voice of Poland już we wrześniu startuje 3. edycja talent show. Zobacz kiedy, gdzie i o której można oglądać taleny show.
The Voice of Poland The Voice of Poland / The Voice of Poland/Oficjalne logo
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
The Voice of Poland już 7 września (sobota) pojawi się na antenie TVP 2. Przed telewizorami będzie można zasiadać w każdą sobotę o godzinie 20.05. O tym, kto zostanie zwycięzcą będą decydowali telewidzowie i jury w składzie:  Edyta Górniak, Maria Sadowska, Tomson i Barona oraz Marek Piekarczyk. Nowymi trenerami w 3. edycją są Edi i Sadowska, panie zastąpią Justynę Steczkowską oraz Patrycję Markowską.

>>> Voice of  Poland - Tysiące Głosów

A o międzynarodowy kontrakt na wydanie płyty z Universal Music będzie walczyło 16 finalistów, których jury wcześniej wybrało podczas tzw. Przesłuchań w ciemno.

Program poprowadzą Tomasz Kammel, Marika oraz Maciej Musiał.

Zwycięzcy Voice of Poland:

Damian Ukeje - I edycja
Natalia Sikora - II edycja

Chcesz znać szczegóły każdego odcinka Voice of Poland? Śledź relacje online na ESKA.pl. Startujemy już 7 września.


Natalia Sikora - Voice of Poland



Damian Ukeje - Voice of Poland


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Majówka 2015 w Krakowie: co robić? Lista imprez na ESKA.pl. Między nimi imprezy muzyczne [VIDEO]
0

Majówka 2015 w Krakowie: co robić? Lista imprez na ESKA.pl. Między nimi imprezy muzyczne [VIDEO]

Majówka 2015 w Krakowie, czyli co robić w długi majowy weekend w Krakowie? Koncerty i imprezy podczas majówki 2015 w Krakowie zapowiadają się naprawdę interesująco. Jak ciekawie spędzić wolne dni długiego majowego weekendu, pozostając w Krakowie? Przekonajcie się na ESKA.pl 
28/04/2015 16:02
MATURA 2015: lektury obowiązkowe - co powtórzyć na Maturę 2015 z jęz. polskiego? + muzyka do czytania [AUDIO]
0

MATURA 2015: lektury obowiązkowe - co powtórzyć na Maturę 2015 z jęz. polskiego? + muzyka do czytania [AUDIO]

MATURA 2015 z języka polskiego sprawdzi między innymi wiedzę na temat omawianych w liceum lektur. Lista lektur obowiązkowych na Maturę 2015 z polskiego na poziom podstawowy i poziom rozszerzony czeka na Was na ESKA.pl. Sprawdźcie, co powtórzyć przed Matura 2015 z polskiego i posłuchajcie playlisty z muzyką do czytania, która uprzyjemni Wam naukę!
28/04/2015 15:34
Majówka 2015 w Warszawie: imprezy, koncerty i inne atrakcje. Zobaczcie, co robić w majówkę 2015 jeśli You Don't Know What To Do [VIDEO]
0

Majówka 2015 w Warszawie: imprezy, koncerty i inne atrakcje. Zobaczcie, co robić w majówkę 2015 jeśli You Don't Know What To Do [VIDEO]

Majówka 2015 w Warszawie: koncerty i imprezy. Co robić w majówkę 2015 w Warszawie? Wydarzenia i koncerty, które odbędą się w długi weekend majowy w Warszawie podsumowujemy na ESKA.pl. Sprawdź, jak spędzić majówkę 2015 w Warszawie
28/04/2015 15:32
Święto Pracy 1 maja muzycznie. Hity motywujące do pracy na 1 maja 2015 roku do odpalenia już teraz [VIDEO]
0

Święto Pracy 1 maja muzycznie. Hity motywujące do pracy na 1 maja 2015 roku do odpalenia już teraz [VIDEO]

Święto Pracy 1 maja to jedno z polskich świąt państwowych. Na ESKA.pl odpowiadamy na pytanie, co świętujemy 1 maja. Co więcej, z okazji 01.05.2015 mamy dla Was także specjalną playlistę. Łapcie garść informacji o 1 maja i posłuchajcie hitów motywujących do pracy.
28/04/2015 15:25
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 coraz bliżej. Zobaczcie, kiedy ostani odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3, kto ma szansę wygrać program i czego spodziewać się na scenie. W finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 nie zabraknie zaskakujących metamorfoz!
28/04/2015 14:28
Cody Simpson w Polsce 2015: polscy fani spotkają się w cztery oczy z wokalistą w Warszawie! [VIDEO]
0

Cody Simpson w Polsce 2015: polscy fani spotkają się w cztery oczy z wokalistą w Warszawie! [VIDEO]

Cody Simpson w Polsce spotka się z grupą pięćdziesięciu fanów tuż po koncercie w Warszawie. Kto będzie mógł porozmawiać z Cody Simpsonem 1 maja 2015? Szczegóły dotyczące spotkania Cody Simpsona z polskimi fanami na ESKA.pl 
28/04/2015 14:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska