WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO] - Voice of Poland - kiedy, gdzie i o której? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 29/08/2013 10:45 Komentarze 0
The Voice of Poland już we wrześniu startuje 3. edycja talent show. Zobacz kiedy, gdzie i o której można oglądać taleny show.
The Voice of Poland The Voice of Poland / The Voice of Poland/Oficjalne logo
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
The Voice of Poland już 7 września (sobota) pojawi się na antenie TVP 2. Przed telewizorami będzie można zasiadać w każdą sobotę o godzinie 20.05. O tym, kto zostanie zwycięzcą będą decydowali telewidzowie i jury w składzie:  Edyta Górniak, Maria Sadowska, Tomson i Barona oraz Marek Piekarczyk. Nowymi trenerami w 3. edycją są Edi i Sadowska, panie zastąpią Justynę Steczkowską oraz Patrycję Markowską.

>>> Voice of  Poland - Tysiące Głosów

A o międzynarodowy kontrakt na wydanie płyty z Universal Music będzie walczyło 16 finalistów, których jury wcześniej wybrało podczas tzw. Przesłuchań w ciemno.

Program poprowadzą Tomasz Kammel, Marika oraz Maciej Musiał.

Zwycięzcy Voice of Poland:

Damian Ukeje - I edycja
Natalia Sikora - II edycja

Chcesz znać szczegóły każdego odcinka Voice of Poland? Śledź relacje online na ESKA.pl. Startujemy już 7 września.


Natalia Sikora - Voice of Poland



Damian Ukeje - Voice of Poland


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Edyta Górniak na Eurowizji 2015 z Polski a piosenka na konkurs premierowo 9 marca?! Sprawdzamy, czy Górniak wraca na Eurowizję [VIDEO]
0

Edyta Górniak na Eurowizji 2015 z Polski a piosenka na konkurs premierowo 9 marca?! Sprawdzamy, czy Górniak wraca na Eurowizję [VIDEO]

Polski kandydat na EUROWIZJĘ 2015 to EDYTA GÓRNIAK?! Takie informacje o polskim reprezentancie na Eurowizję 2015 pojawiły się w sieci na początku marca. Co więcej, plotkuje się też już o piosence Edyty Górniak na konkurs Eurowizji w Wiedniu. ESKA.pl sprawdza, czy Edyta Górniak naprawdę wraca na eurowizyjną scenę!
04/03/2015 11:58
Gorąca 20 Premiera: Kygo feat. Conrad - Firestone [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Kygo feat. Conrad - Firestone [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: Kygo feat. Conrad - Firestone. Ta poruszająca elektroniczna ballada jest naszą środową propozycją do Listy Przebojów Radia ESKA. Posłuchaj i sprawdź tekst piosenki - na ESKA.pl!    
04/03/2015 11:33
Ariana Grande w nowej piosence Cashmere Cat - Adore. Kolejny hitowy duet pop gwiazdy? Posłuchajcie [AUDIO]
0

Ariana Grande w nowej piosence Cashmere Cat - Adore. Kolejny hitowy duet pop gwiazdy? Posłuchajcie [AUDIO]

Ariana Grande w Amore - nowej piosence od Cashmere Cat - to muzyczna nowość dla fanów wokalistki. Duet Ariany Grande z Cashmere Cat promuje debiutancki album norweskiego DJ-a i jest kolejną, gorącą kolaboracją na koncie autorki hitów Problem i Break Free. Posłuchajcie Amore Cashmere Cat ft. Ariana Grande już teraz na ESKA.pl!
04/03/2015 11:27
Eurowizja 2015 - niepełnosprawni punkowcy z Finlandii na Konkursie Piosenki Eurowizji w Wiedniu [VIDEO]
0

Eurowizja 2015 - niepełnosprawni punkowcy z Finlandii na Konkursie Piosenki Eurowizji w Wiedniu [VIDEO]

Eurowizja 2015: Finlandia przedstawiła swego reprezentanta na Konkurs Piosenki Eurowizji 2015. Jest to grupa PKN złożona z niepełnosprawnych muzyków z zespołem Downa i autyzmem. Kim jest zespół PKN - a właściwie Pertti Kurikan Nimipaivat? Szczegóły na temat występu niepełnosprawnych punkowców z Finlandii na ESKA.pl