WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO] - Voice of Poland - kiedy, gdzie i o której? [VIDEO]

The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 29/08/2013 10:45 Komentarze
The Voice of Poland już we wrześniu startuje 3. edycja talent show. Zobacz kiedy, gdzie i o której można oglądać taleny show.
The Voice of Poland The Voice of Poland / The Voice of Poland/Oficjalne logo
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
The Voice of Poland już 7 września (sobota) pojawi się na antenie TVP 2. Przed telewizorami będzie można zasiadać w każdą sobotę o godzinie 20.05. O tym, kto zostanie zwycięzcą będą decydowali telewidzowie i jury w składzie:  Edyta Górniak, Maria Sadowska, Tomson i Barona oraz Marek Piekarczyk. Nowymi trenerami w 3. edycją są Edi i Sadowska, panie zastąpią Justynę Steczkowską oraz Patrycję Markowską.

>>> Voice of  Poland - Tysiące Głosów

A o międzynarodowy kontrakt na wydanie płyty z Universal Music będzie walczyło 16 finalistów, których jury wcześniej wybrało podczas tzw. Przesłuchań w ciemno.

Program poprowadzą Tomasz Kammel, Marika oraz Maciej Musiał.

Zwycięzcy Voice of Poland:

Damian Ukeje - I edycja
Natalia Sikora - II edycja

Chcesz znać szczegóły każdego odcinka Voice of Poland? Śledź relacje online na ESKA.pl. Startujemy już 7 września.


Natalia Sikora - Voice of Poland



Damian Ukeje - Voice of Poland


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Katy Perry na żywo - oryginalne wokale wyciekły do sieci. Kompromitacja? [VIDEO]
0

Katy Perry na żywo - oryginalne wokale wyciekły do sieci. Kompromitacja? [VIDEO]

Jak Katy Perry brzmi bez chórków i wokali wspomagających? Nagranie z samym wokalem Katy z jej mikrofonu na występie z Grammy 2017 wyciekło do sieci. 
22/02/2017 16:22
Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?
0

Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?

Mecz Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23 lutego 2017 w internecie i w telewizji będzie dostępny? Gdzie transmisja drugiego meczu Ligi Europy? Szczegóły i rozpiskę znajdziecie na ESKA.pl!
22/02/2017 15:57
Belle Epoque - obsada. Kim są bohaterowie serialu?
0

Belle Epoque - obsada. Kim są bohaterowie serialu?

Belle Epoque - obsada serialu już teraz na ESKA.pl! Sprawdź, kim są bohaterowie serialu?
22/02/2017 15:56
Michał Szpak baluje za hajs fanów w Tajlandii. Zobacz zdjęcia!
0

Michał Szpak baluje za hajs fanów w Tajlandii. Zobacz zdjęcia!

Michał Szpak poleciał do Tajlandii, gdzie bawi się w najlepsze z innym popularnym wokalistą z Polski. Zobacz zdjęcia z szalonej wyprawy artysty.
22/02/2017 15:37
Raper Tadek śpiewa u prezydenta Dudy. Kontrowersyjny występ na Dzień Języka Ojczystego
0

Raper Tadek śpiewa u prezydenta Dudy. Kontrowersyjny występ na Dzień Języka Ojczystego

Raper, który śpiewa "wyjeb... na pedalstwo, które niszczy tą ojczyznę" jako gość gali Zasłużony dla Polszczyzny z okazji Dnia języka Ojczystego? Wygląda na fejk ale to prawda! Film zamieściła Kancelaria Prezydenta Andrzeja Dudy.
22/02/2017 15:27
Eurowizja 2017: półfinał I. Z kim powalczy Kasia Moś?
0

Eurowizja 2017: półfinał I. Z kim powalczy Kasia Moś?

Eurowizja 2017: półfinał I to koncert, w którym Kasia Moś zmierzy się z rywalami w drodze o występ w konkursie finałowym. Jak sobie poradzi?
22/02/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA