WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO] - Voice of Poland - kiedy, gdzie i o której? [VIDEO]

The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 29/08/2013 10:45 Komentarze
The Voice of Poland już we wrześniu startuje 3. edycja talent show. Zobacz kiedy, gdzie i o której można oglądać taleny show.
The Voice of Poland The Voice of Poland / The Voice of Poland/Oficjalne logo
Ilustracja do artykułu: The Voice of Poland - 3. edycja kiedy, gdzie i o której? Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
The Voice of Poland już 7 września (sobota) pojawi się na antenie TVP 2. Przed telewizorami będzie można zasiadać w każdą sobotę o godzinie 20.05. O tym, kto zostanie zwycięzcą będą decydowali telewidzowie i jury w składzie:  Edyta Górniak, Maria Sadowska, Tomson i Barona oraz Marek Piekarczyk. Nowymi trenerami w 3. edycją są Edi i Sadowska, panie zastąpią Justynę Steczkowską oraz Patrycję Markowską.

>>> Voice of  Poland - Tysiące Głosów

A o międzynarodowy kontrakt na wydanie płyty z Universal Music będzie walczyło 16 finalistów, których jury wcześniej wybrało podczas tzw. Przesłuchań w ciemno.

Program poprowadzą Tomasz Kammel, Marika oraz Maciej Musiał.

Zwycięzcy Voice of Poland:

Damian Ukeje - I edycja
Natalia Sikora - II edycja

Chcesz znać szczegóły każdego odcinka Voice of Poland? Śledź relacje online na ESKA.pl. Startujemy już 7 września.


Natalia Sikora - Voice of Poland



Damian Ukeje - Voice of Poland


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]
0

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula życzy wam Dobrego dnia! Piosenka pojawiła się w sieci wraz z teledyskiem. Zobaczycie go premierowo oraz poznacie datę premiery nowej płyty Juli - to wszystko na ESKA.pl!
20/02/2017 19:43
Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV
0

Mecz 21.02.17. Manchester City - Monaco: ONLINE i w TV

Manchester City - Monaco już 21 lutego 2017! Gdzie i o której oglądać mecz na żywo w internecie i telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl
20/02/2017 19:04
Nowy teledysk Lany Del Rey - Love [VIDEO]
0

Nowy teledysk Lany Del Rey - Love [VIDEO]

Lana Del Rey prezentuje teledysk do Love, czyli pierwszego singla ze swojej nowej płyty, którą stworzyła specjalnie z myślą o swoich fanach. 
20/02/2017 17:16
Popek x Sobota x Matheo - 5 powodów, żeby posłuchać płyty Trzech Króli!
0

Popek x Sobota x Matheo - 5 powodów, żeby posłuchać płyty Trzech Króli!

Trzech Króli - to tytuł nowej płyty projektu, który tworzy Popek, Sobota i Matheo! Dlaczego warto posłuchać tego albumu? Przekonujemy was - na ESKA.pl!
20/02/2017 17:07
Katy Perry przedstawia teledysk do Chained to the Rhythm
0

Katy Perry przedstawia teledysk do Chained to the Rhythm

Teledysk Katy Perry do jej nowego hitu Chained To The Rhythm ft. Skip Marley to wyprawa do magicznej krainy Oblivia. Co tam na nas czeka?
20/02/2017 16:59
ATB w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety
0

ATB w Polsce 2017 - data, miejsce, bilety

ATB wraca do Polski! Didżej, a jednocześnie producent, zaplanował w naszym kraju wielki koncert. Kiedy i gdzie wystąpi? Szczegóły przybliżamy Wam - oczywiście na ESKA.pl
20/02/2017 16:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

Eurowizja 2017: wszystkie piosenki z Krajowych Eliminacji GŁOSOWANIE

18/02/2017 17:22

0
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

Eurowizja 2017 - polskie preselekcje w TV i ONLINE. Gdzie i o której oglądać?

18/02/2017 11:13

0
Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

Komunia w 1995: 'obejrzałeś pieniądze, nacieszyłeś się? To oddaj!'

17/02/2017 12:01

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

Vin Diesel śpiewa z Kygo smutny hit na cześć Paula Walkera! [VIDEO]

15/02/2017 11:46

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - polskie preselekcje
Najlepsza piosenka w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji 2017 to:
  • Martin Fitch - Fight For Us 2,71%
  • Kasia Moś - Flashlight 15,03%
  • Carmel - Faces 4,59%
  • Agata Nizińska - Reason 5,85%
  • Rafał Brzozowski - Sky Over Europe 5,64%
  • Isabell Otrębus-Larsson - Voiceless 23,59%
  • Lanberry - Only Human 34,45%
  • Aneta Sablik - Ulalala 3,76%
  • Paulla - Chcę Tam Z Tobą Być 3,76%
  • Olaf Bressa - You Look Good 0,63%
polub
ESKA