WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami na Polsacie: zapowiedź z Dawidem Kwiatkowskim! Z kim tańczy? Zobacz [VIDEO] - Dancing With The Stars na Polsacie: kiedy oglądąć? Zobacz zapowiedź i sprawdź! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Taniec z Gwiazdami na Polsacie: zapowiedź z Dawidem Kwiatkowskim! Z kim tańczy? Zobacz [VIDEO]

RSS 19/02/2014 11:45 Komentarze 0
Znamy już wszystkie pary Tańca z Gwiazdami na Polsacie. Zapowiedź Dancing With The Stars z prezentacją par do zobaczenia na ESKA.pl. Z kim tańczyć będą Dawid Kwiatkowski i Rafał Brzozowski? Kiedy oglądać Taniec z Gwiazdami 2014? Sprawdźcie już teraz!
Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami na Polsacie: zapowiedź z Dawidem Kwiatkowskim! Z kim tańczy? Zobacz [VIDEO]
Taniec z Gwiazdami na Polsacie promuje zapowiedź programu z prezentacją wszystkich par. Wśród nich oczywiście wokaliści: Dawid Kwiatkowski i Rafał Brzozowski. Z kim będą tańczyć? Dawida Kwiatkowskiego na parkiecie będziemy podziwiać u boku Janji Lesar, która wcześniej uczyła tańczyć jego brata.

>>> The Voice of Poland 4: Juan Carlos Cano pierwszą gwiazdą! Kim jest Meksykanin? Zobacz

Z kolei Rafał Brzozowski taneczny duet stanowi z Izabelą Janachowską. To właśnie parom Dawid Kwiatkowski i Janja oraz Rafał Brzozowski i Izabela ESKA.pl będzie przyglądać się najuważniej. Oczywiście trzymamy też kciuki za reprezentantów muzycznego rynku na parkiecie.

Co ciekawe, mimo że program jeszcze nie wystartował, fani Dawida Kwiatkowskiego już dbają o jego promocję w związku z udziałem w tanecznym show. Na Facebooku prężnie rozwija się fanclub Dancing with the Stars: Dawid Kwiatkowski & Janja Lesar>>>.  W podobny sposób zadziałali słuchacze Rafała Brzozowskiego, czego efektem jest grupa Dancing with the Stars: Rafał Brzozowski & Izabela Janachowska>>>.

Kiedy oglądać Taniec z Gwiazami 2014? Show startuje na Polsacie już 7 marca. Kolejne odcinki w każdy piątek. Jak myślicie, kto wygra polsatowską edycję? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz zapowiedź Tańca z Gwiazdami na Polsacie!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2015: line-up. Znamy pierwszych DJ-ów festiwalu w Kołobrzegu [VIDEO]
0

Sunrise Festival 2015: line-up. Znamy pierwszych DJ-ów festiwalu w Kołobrzegu [VIDEO]

Sunrise Festival 2015 - organizatorzy imprezy ogłosili pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas największego festiwalu muzyki elektronicznej w Polsce. Kto wystąpi na Sunrise Festival 2015? Line-up imprezy na ESKA.pl 
03/03/2015 17:47
Ed Sheeran nowy teledysk - premiera podczas YouTube Music Awards 2015 [VIDEO]
0

Ed Sheeran nowy teledysk - premiera podczas YouTube Music Awards 2015 [VIDEO]

Dobra wiadomość dla fanów Eda Sheerana. Nowy teledysk autora hitu I see Fire zobaczymy już w marcu 2015. Ed Sheeran nowy klip zaprezentuje podczas live streamu YouTube Music Awards 2015. Szczegóły na ESKA.pl 
03/03/2015 17:02
Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]
0

Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]

Anna Grodzka i Mamed Khalidov u Kuby Wojewódzkiego 3 marca 2015 roku budzą emocje wszędzie. ESKA.pl serwuje informacje o gościach Kuba Wojewódzki Show z 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka, kim jest Mamed Khalidov i dlaczego łączy ich Rise Like A Phoenix Conchity Wurst? Klikajcie przed odcinkiem Kuby Wojewódzkiego z Anną Grodzką i Mamedem Khalidovem i zobaczcie sami!
03/03/2015 16:04
Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]
0

Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]

Pierwszy odcinek Celebrity Splash już 7.03.2015. Zanim zobaczysz celebrytów skaczących do wody, zobacz gwiazdy, które zrealizowały swoje teledyski w wodzie. 10 najlepszych teledysków w wodzie mamy dla was na ESKA.pl
03/03/2015 15:32
Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]
1

Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]

Marta Karpińska to nowa Wodzianka Kuba Wojewódzkiego na 2015 rok. Zdjęcie Marty Karpińskiej na Facebooku Kuba Wojewódzki zareklamował jak najlepiej potrafił. Kim jest Marta Karpińska i ile ma lat? Czy nowa Wodzianka 2015 jest równie gorąca jak Emily Ratajkowski z teledysku do Blurred Lines Robina Thicke? Zobaczcie już teraz informacje o Marcie Karpińskiej na ESKA.pl!
03/03/2015 15:22
Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]
0

Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]

Płyta Kacpra Kuszewskiego - Album Rodzinny - zbliża się wielkimi krokami. Jaka będzie muzyczna odsłona Marka Mostowiaka z M jak Miłość? ESKA.pl sprawdza piosenki Kacpra Kuszewskiego serwując tracklistę Albumu Rodzinnego. Mamy dla Was także datę premiery krążka aktora. Klikajcie po szczegóły już teraz!
03/03/2015 14:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]