Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami na Polsacie: zapowiedź z Dawidem Kwiatkowskim! Z kim tańczy? Zobacz [VIDEO] - Dancing With The Stars na Polsacie: kiedy oglądąć? Zobacz zapowiedź i sprawdź! [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami na Polsacie: zapowiedź z Dawidem Kwiatkowskim! Z kim tańczy? Zobacz [VIDEO]

RSS 19/02/2014 11:45 Komentarze
Znamy już wszystkie pary Tańca z Gwiazdami na Polsacie. Zapowiedź Dancing With The Stars z prezentacją par do zobaczenia na ESKA.pl. Z kim tańczyć będą Dawid Kwiatkowski i Rafał Brzozowski? Kiedy oglądać Taniec z Gwiazdami 2014? Sprawdźcie już teraz!
Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami na Polsacie: zapowiedź z Dawidem Kwiatkowskim! Z kim tańczy? Zobacz [VIDEO]
Taniec z Gwiazdami na Polsacie promuje zapowiedź programu z prezentacją wszystkich par. Wśród nich oczywiście wokaliści: Dawid Kwiatkowski i Rafał Brzozowski. Z kim będą tańczyć? Dawida Kwiatkowskiego na parkiecie będziemy podziwiać u boku Janji Lesar, która wcześniej uczyła tańczyć jego brata.

>>> The Voice of Poland 4: Juan Carlos Cano pierwszą gwiazdą! Kim jest Meksykanin? Zobacz

Z kolei Rafał Brzozowski taneczny duet stanowi z Izabelą Janachowską. To właśnie parom Dawid Kwiatkowski i Janja oraz Rafał Brzozowski i Izabela ESKA.pl będzie przyglądać się najuważniej. Oczywiście trzymamy też kciuki za reprezentantów muzycznego rynku na parkiecie.

Co ciekawe, mimo że program jeszcze nie wystartował, fani Dawida Kwiatkowskiego już dbają o jego promocję w związku z udziałem w tanecznym show. Na Facebooku prężnie rozwija się fanclub Dancing with the Stars: Dawid Kwiatkowski & Janja Lesar>>>.  W podobny sposób zadziałali słuchacze Rafała Brzozowskiego, czego efektem jest grupa Dancing with the Stars: Rafał Brzozowski & Izabela Janachowska>>>.

Kiedy oglądać Taniec z Gwiazami 2014? Show startuje na Polsacie już 7 marca. Kolejne odcinki w każdy piątek. Jak myślicie, kto wygra polsatowską edycję? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz zapowiedź Tańca z Gwiazdami na Polsacie!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kasia Popowska prezentuje nowy teledysk. Sprawdź, dlaczego warto zobaczyć klip do utworu Graj
0

Kasia Popowska prezentuje nowy teledysk. Sprawdź, dlaczego warto zobaczyć klip do utworu Graj

Kasia Popowska zaprezentowała nowy teledysk. Klip powstał do ostatniego singla zatytułowanego Graj. Utwór i teledysk promują jej debiutancki album Tlen: Kolor i Maj. Teledysk, który powstał do piosenki Graj jest niesamowity i bardzo dojrzały. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto go obejrzeć.
09/02/2016 11:53
Gorąca 20 Premiera: Adam Lambert - The Original High || C-BooL - Never Go Away
0

Gorąca 20 Premiera: Adam Lambert - The Original High || C-BooL - Never Go Away

Adam Lambert - The Original High + C-BooL - Never Go Away: premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. We wtorek, 8 lutego 2016, to właśnie te nowe piosenki pojawią się po raz pierwszy w propozycjach do listy przebojów, a czy wejdą do ścisłego zestawienia? To od Was zależy! W tym tygodniu w zamian za Wasze głosy mamy płyty Shawna Mendesa - Handwritten.
09/02/2016 11:46
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]
0

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

Maroon 5 w Krakowie w 2016 roku - to już pewne! Pierwszy koncert Maroon 5 w Polsce odbędzie się 1 czerwca. Ile kosztują bilety i kto będzie supportował zespół Adama Levina w Polsce? Pełne info na ESKA.pl!
09/02/2016 11:35
Maroon 5 w Polsce 2016: bilety. Gdzie i za ile kupić wejściówkę na koncert w Krakowie?
0

Maroon 5 w Polsce 2016: bilety. Gdzie i za ile kupić wejściówkę na koncert w Krakowie?

Maroon 5 w Polsce 2016: bilety na koncert są już w sprzedaży. Gdzie i ile kosztuje wejściówka na występ Adama Levine? Jakie piosenki zagra Maroon 5 w Krakowie? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl
09/02/2016 11:19
Eurowizja 2016: Edyta Górniak w polskich preselekcjach! Czy ma szansę powtórzyć sukces sprzed lat?
0

Eurowizja 2016: Edyta Górniak w polskich preselekcjach! Czy ma szansę powtórzyć sukces sprzed lat?

Eurowizja 2016: Edyta Górniak wystąpi w polskich preselekcjach! Informację o swoim udziale w eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji potwierdziła sama artystka. Czy Edyta Górniak ma szansę powtórzyć sukces sprzed lat i ponownie zająć wysokie miejsce w konkursie, a może nawet wygrać Eurowizję 2016?
09/02/2016 10:52
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
09/02/2016 10:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA