WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami na Polsacie: zapowiedź z Dawidem Kwiatkowskim! Z kim tańczy? Zobacz [VIDEO] - Dancing With The Stars na Polsacie: kiedy oglądąć? Zobacz zapowiedź i sprawdź! [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami na Polsacie: zapowiedź z Dawidem Kwiatkowskim! Z kim tańczy? Zobacz [VIDEO]

RSS 19/02/2014 11:45 Komentarze
Znamy już wszystkie pary Tańca z Gwiazdami na Polsacie. Zapowiedź Dancing With The Stars z prezentacją par do zobaczenia na ESKA.pl. Z kim tańczyć będą Dawid Kwiatkowski i Rafał Brzozowski? Kiedy oglądać Taniec z Gwiazdami 2014? Sprawdźcie już teraz!
Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami na Polsacie: zapowiedź z Dawidem Kwiatkowskim! Z kim tańczy? Zobacz [VIDEO]
Taniec z Gwiazdami na Polsacie promuje zapowiedź programu z prezentacją wszystkich par. Wśród nich oczywiście wokaliści: Dawid Kwiatkowski i Rafał Brzozowski. Z kim będą tańczyć? Dawida Kwiatkowskiego na parkiecie będziemy podziwiać u boku Janji Lesar, która wcześniej uczyła tańczyć jego brata.

>>> The Voice of Poland 4: Juan Carlos Cano pierwszą gwiazdą! Kim jest Meksykanin? Zobacz

Z kolei Rafał Brzozowski taneczny duet stanowi z Izabelą Janachowską. To właśnie parom Dawid Kwiatkowski i Janja oraz Rafał Brzozowski i Izabela ESKA.pl będzie przyglądać się najuważniej. Oczywiście trzymamy też kciuki za reprezentantów muzycznego rynku na parkiecie.

Co ciekawe, mimo że program jeszcze nie wystartował, fani Dawida Kwiatkowskiego już dbają o jego promocję w związku z udziałem w tanecznym show. Na Facebooku prężnie rozwija się fanclub Dancing with the Stars: Dawid Kwiatkowski & Janja Lesar>>>.  W podobny sposób zadziałali słuchacze Rafała Brzozowskiego, czego efektem jest grupa Dancing with the Stars: Rafał Brzozowski & Izabela Janachowska>>>.

Kiedy oglądać Taniec z Gwiazami 2014? Show startuje na Polsacie już 7 marca. Kolejne odcinki w każdy piątek. Jak myślicie, kto wygra polsatowską edycję? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz zapowiedź Tańca z Gwiazdami na Polsacie!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 o której początek szkoły?
0

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 o której początek szkoły?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. 1 września uczniowie otrzymają plan lekcji na kolejne 10 miesięcy szkolnych zmagań. O której godzinie odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego? Sprawdźcie na ESKA.pl, aby nie przyjść Too Late! 
31/08/2016 16:46
Rok szkolny 2016/17: ferie, zmiany, dni wolne - w jednym miejscu!
0

Rok szkolny 2016/17: ferie, zmiany, dni wolne - w jednym miejscu!

Rok szkolny 2016/17 - kiedy są ferie i dni wolne? Jakie zmiany w nowym roku szkolnym? Czy to będzie ciężki rok dla wszystkich uczniów? Sprawdźcie wszystkie informacje i kalendarz roku szkolnego 2016/2017 już teraz - na ESKA.pl
31/08/2016 15:57
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
31/08/2016 15:56
Sylwia Grzeszczak wzruszona przez niepełnosprawnych fanów! Najbardziej poruszający moment gali!
0

Sylwia Grzeszczak wzruszona przez niepełnosprawnych fanów! Najbardziej poruszający moment gali!

Sylwia Grzeszczak wzruszyła się po ESKA Music Awards 2016! To jeden z najpiękniejszych momentów w jej karierze, ale również podczas wszystkich gal EMA! Naprawdę rozczulające VIDEO obejrzycie na ESKA.pl!
31/08/2016 16:43
The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku?
0

The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku?

The Voice of Poland - kto śpiewał w pierwszym odcinku show? Przekonaj się jeszcze przed emisją programu w TV!
31/08/2016 16:35
Na dobre i na złe - online odcinek 641. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?
0

Na dobre i na złe - online odcinek 641. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?

Na dobre i na złe - odcinek serialu za każdym razem kończy piosenka, która szczególnie zwraca uwagę widzów. Nie wiecie, co to za utwór? Nie martwcie się, my wam pomożemy! Na ESKA.pl możecie sprawdzić, jaka piosenka była w najnowszym odcinku Na dobre i na złe - może od dziś będzie to twój nowy ulubiony kawałek?
31/08/2016 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]