WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami na Polsacie: zapowiedź z Dawidem Kwiatkowskim! Z kim tańczy? Zobacz [VIDEO] - Dancing With The Stars na Polsacie: kiedy oglądąć? Zobacz zapowiedź i sprawdź! [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami na Polsacie: zapowiedź z Dawidem Kwiatkowskim! Z kim tańczy? Zobacz [VIDEO]

RSS 19/02/2014 11:45 Komentarze
Znamy już wszystkie pary Tańca z Gwiazdami na Polsacie. Zapowiedź Dancing With The Stars z prezentacją par do zobaczenia na ESKA.pl. Z kim tańczyć będą Dawid Kwiatkowski i Rafał Brzozowski? Kiedy oglądać Taniec z Gwiazdami 2014? Sprawdźcie już teraz!
Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami na Polsacie: zapowiedź z Dawidem Kwiatkowskim! Z kim tańczy? Zobacz [VIDEO]
Taniec z Gwiazdami na Polsacie promuje zapowiedź programu z prezentacją wszystkich par. Wśród nich oczywiście wokaliści: Dawid Kwiatkowski i Rafał Brzozowski. Z kim będą tańczyć? Dawida Kwiatkowskiego na parkiecie będziemy podziwiać u boku Janji Lesar, która wcześniej uczyła tańczyć jego brata.

>>> The Voice of Poland 4: Juan Carlos Cano pierwszą gwiazdą! Kim jest Meksykanin? Zobacz

Z kolei Rafał Brzozowski taneczny duet stanowi z Izabelą Janachowską. To właśnie parom Dawid Kwiatkowski i Janja oraz Rafał Brzozowski i Izabela ESKA.pl będzie przyglądać się najuważniej. Oczywiście trzymamy też kciuki za reprezentantów muzycznego rynku na parkiecie.

Co ciekawe, mimo że program jeszcze nie wystartował, fani Dawida Kwiatkowskiego już dbają o jego promocję w związku z udziałem w tanecznym show. Na Facebooku prężnie rozwija się fanclub Dancing with the Stars: Dawid Kwiatkowski & Janja Lesar>>>.  W podobny sposób zadziałali słuchacze Rafała Brzozowskiego, czego efektem jest grupa Dancing with the Stars: Rafał Brzozowski & Izabela Janachowska>>>.

Kiedy oglądać Taniec z Gwiazami 2014? Show startuje na Polsacie już 7 marca. Kolejne odcinki w każdy piątek. Jak myślicie, kto wygra polsatowską edycję? Czat i komentarze do Waszej dyspozycji.


Zobacz zapowiedź Tańca z Gwiazdami na Polsacie!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Enej: nowa piosenka 2016 i teledysk. Może będzie lepiej - wielkim hitem?
0

Enej: nowa piosenka 2016 i teledysk. Może będzie lepiej - wielkim hitem?

Zespół Enej stworzył teledysk do nowej piosenki pt. Może będzie lepiej. Jest to utwór, który nie będzie promować albumu Paparanoja. W takim razie, czy kawałek z klipem to zapowiedź nowej płyty? Wideo do Może będzie lepiej do sprawdzenia na ESKA.pl
06/05/2016 19:01
Juwenalia 2016 Warszawa: UW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!
0

Juwenalia 2016 Warszawa: UW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!

Juwenalia 2016: Uniwersytet Warszawski - kto wystąpi? Studencka impreza dla uczniów UW to trzy dni pełnych koncertów. Już teraz na ESKA.pl przedstawiamy dokładny program wydarzenia!
06/05/2016 16:55
#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach
0

#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach

#WszystkoGra: najbardziej roztańczony musical z największymi polskimi przebojami w nowych aranżacjach już wkrótce w kinach. Polska produkcja na miarę musicalu Mamma Mia to idealna propozycja na majowe wieczory.
06/05/2016 16:54
APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!
0

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi podczas juwenaliów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Pedagogiki Specjalnej? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl!
06/05/2016 16:54
Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!
0

Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!

Pharrell Williams w Polsce w 2016 roku! Gdzie kiedy wystąpi wykonawca hitu Happy? Data i miejsce koncertu Pharella Williamsa w Polsce oraz informacje o biletach znajdziecie już teraz - na ESKA.pl
06/05/2016 16:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Hot Temat
JUWENALIA
JUWENALIA
Polecane newsy
Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

06/05/2016 15:30

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA