WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Taniec z Gwiazdami 2 w TV i intnernecie: gdzie i kiedy oglądać show z Honoratą Skarbek na żywo? [VIDEO] - Taniec z Gwiazdami 2 - transmisja w telewizji i online. Gdzie oglądać? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Taniec z Gwiazdami 2 w TV i intnernecie: gdzie i kiedy oglądać show z Honoratą Skarbek na żywo? [VIDEO]

RSS 02/09/2014 12:16 Komentarze 0

Gdzie oglądać Taniec z Gwiazdami 2 w telewizji i w internecie? ESKA.pl postanowiła sprawdzić m.in., czy i bez telewizora w domu możemy na żywo śledzić Taniec z Gwiazdami 2, który w polsatowskiej odsłonie to Dancing With The Stars. Zobaczcie już teraz, jak możecie obejrzeć Taniec z Gwiazdami 2 w TV i online!

Honorata Skarbek Honey w stylizacji na parkiet / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2 w TV i intnernecie: gdzie i kiedy oglądać show z Honoratą Skarbek na żywo? [VIDEO]
Taniec z Gwiazdami 2 w internecie - na taką możliwość liczą Ci, którzy nie mają telewizorów w domu a chcą śledzić Dancing With The Stars 2 na żywo. ESKA.pl postanowiła przeprowadzić małe śledztwo w sprawie transmisji Tańca z Gwiazdami 2 online. Mamy dla Was całkiem dobre wiadomości. Live stream najprawdopodobniej dostępny będzie w serwisie IPLA.

Odcinki Tańca z Gwiazdami 2 będą również do zobaczenia dla internautów po emisji w TV. Jeśli chodzi o Taniec z Gwiazdami 2 w telewizji, to ten w każdy piątek o 20:05 na Polsacie.

W Tańcu z Gwiazdami 2 zatańczą dla nas m.in. Honorata Skarbek Honey, Ania Wyszkoni i Marcin Miller. To właśnie za reprezentantów rynku muzycznego ESKA.pl najbardziej trzyma kciuki życząc jednocześnie powodzenia pozostałym parom.

>>> Smutne piosenki na jesienne wieczory 2014 - odpal playlistę już teraz!


Dancing With The Stars, Taniec z Gwiazdami 2
startuje 5 września 2014 roku o godzinie 20:05.


> zobacz zapowiedź Dancing With The Stars, Taniec z Gwiazdami 2!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: