WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami 2 w TV i intnernecie: gdzie i kiedy oglądać show z Honoratą Skarbek na żywo? [VIDEO] - Taniec z Gwiazdami 2 - transmisja w telewizji i online. Gdzie oglądać? [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami 2 w TV i intnernecie: gdzie i kiedy oglądać show z Honoratą Skarbek na żywo? [VIDEO]

RSS 02/09/2014 12:16 Komentarze

Gdzie oglądać Taniec z Gwiazdami 2 w telewizji i w internecie? ESKA.pl postanowiła sprawdzić m.in., czy i bez telewizora w domu możemy na żywo śledzić Taniec z Gwiazdami 2, który w polsatowskiej odsłonie to Dancing With The Stars. Zobaczcie już teraz, jak możecie obejrzeć Taniec z Gwiazdami 2 w TV i online!

Honorata Skarbek Honey w stylizacji na parkiet / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2 w TV i intnernecie: gdzie i kiedy oglądać show z Honoratą Skarbek na żywo? [VIDEO]
Taniec z Gwiazdami 2 w internecie - na taką możliwość liczą Ci, którzy nie mają telewizorów w domu a chcą śledzić Dancing With The Stars 2 na żywo. ESKA.pl postanowiła przeprowadzić małe śledztwo w sprawie transmisji Tańca z Gwiazdami 2 online. Mamy dla Was całkiem dobre wiadomości. Live stream najprawdopodobniej dostępny będzie w serwisie IPLA.

Odcinki Tańca z Gwiazdami 2 będą również do zobaczenia dla internautów po emisji w TV. Jeśli chodzi o Taniec z Gwiazdami 2 w telewizji, to ten w każdy piątek o 20:05 na Polsacie.

W Tańcu z Gwiazdami 2 zatańczą dla nas m.in. Honorata Skarbek Honey, Ania Wyszkoni i Marcin Miller. To właśnie za reprezentantów rynku muzycznego ESKA.pl najbardziej trzyma kciuki życząc jednocześnie powodzenia pozostałym parom.

>>> Smutne piosenki na jesienne wieczory 2014 - odpal playlistę już teraz!


Dancing With The Stars, Taniec z Gwiazdami 2
startuje 5 września 2014 roku o godzinie 20:05.


> zobacz zapowiedź Dancing With The Stars, Taniec z Gwiazdami 2!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Alex Aiono będzie gwiazdą w 2017! [VIDEO]
0

Alex Aiono będzie gwiazdą w 2017! [VIDEO]

Alex Aiono będzie rządził w 2017 roku! Zapomnicie o Bieberze, Calvinie Harrisie, The Weeknd i innych artystach. Dlaczego? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl!
09/12/2016 17:37
Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?

Rajd Barbórka 2016 odbędzie na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej w sobotę, 10 grudnia. Gdzie oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie na ESKA.pl
09/12/2016 16:47
Mów mi Mistrzu - o co chodzi, kto wystąpi, kiedy oglądać?
0

Mów mi Mistrzu - o co chodzi, kto wystąpi, kiedy oglądać?

Mówi mi Mistrzu to nazwa nowego programu TVP. Zadebiutował on na antenie 9 grudnia 2016 roku. O co  chodzi, kto wystąpi i kiedy oglądać Mów mi Mistrzu? Dowiecie się już teraz na ESKA.pl
09/12/2016 16:46
The Hammer – 40-letni nieudacznik walczy o olimpijskie złoto! Film online już na eskaGO
0

The Hammer – 40-letni nieudacznik walczy o olimpijskie złoto! Film online już na eskaGO

The Hammer, czyli o spełnianiu marzeń! 40-letni nieudacznik zaczyna karierę bokserską, nokautuje rywala za rywalem i marzy o olimpijskim złocie, a jego bliscy nie wierzą w to, co widzą. My też nie! Film online pełen niespodzianek już na eskaGO!
09/12/2016 16:45
90s LIVE IN CONCERT - data. Bilety na podróż do szalonych wspomnień!
0

90s LIVE IN CONCERT - data. Bilety na podróż do szalonych wspomnień!

90s LIVE IN CONCERT to podróż do najbardziej szalonych wspomnień. Szczegóły wydarzenia już teraz na ESKA.pl
09/12/2016 16:27
Finał Hit, Hit, Hurra - kiedy poznamy zwycięzcę show?
0

Finał Hit, Hit, Hurra - kiedy poznamy zwycięzcę show?

Finał Hit, Hit, Hurra - kiedy poznamy zwycięzcę show, czyli najlepiej śpiewające dziecko w Polsce? Sprawdzajcie na ESKA.pl
09/12/2016 16:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

08/12/2016 15:54

0
Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

08/12/2016 12:04

0
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

07/12/2016 17:51

0
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

07/12/2016 17:06

0
Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

07/12/2016 15:24

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA