WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami 2 w TV i intnernecie: gdzie i kiedy oglądać show z Honoratą Skarbek na żywo? [VIDEO] - Taniec z Gwiazdami 2 - transmisja w telewizji i online. Gdzie oglądać? [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami 2 w TV i intnernecie: gdzie i kiedy oglądać show z Honoratą Skarbek na żywo? [VIDEO]

RSS 02/09/2014 12:16 Komentarze

Gdzie oglądać Taniec z Gwiazdami 2 w telewizji i w internecie? ESKA.pl postanowiła sprawdzić m.in., czy i bez telewizora w domu możemy na żywo śledzić Taniec z Gwiazdami 2, który w polsatowskiej odsłonie to Dancing With The Stars. Zobaczcie już teraz, jak możecie obejrzeć Taniec z Gwiazdami 2 w TV i online!

Honorata Skarbek Honey w stylizacji na parkiet / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2 w TV i intnernecie: gdzie i kiedy oglądać show z Honoratą Skarbek na żywo? [VIDEO]
Taniec z Gwiazdami 2 w internecie - na taką możliwość liczą Ci, którzy nie mają telewizorów w domu a chcą śledzić Dancing With The Stars 2 na żywo. ESKA.pl postanowiła przeprowadzić małe śledztwo w sprawie transmisji Tańca z Gwiazdami 2 online. Mamy dla Was całkiem dobre wiadomości. Live stream najprawdopodobniej dostępny będzie w serwisie IPLA.

Odcinki Tańca z Gwiazdami 2 będą również do zobaczenia dla internautów po emisji w TV. Jeśli chodzi o Taniec z Gwiazdami 2 w telewizji, to ten w każdy piątek o 20:05 na Polsacie.

W Tańcu z Gwiazdami 2 zatańczą dla nas m.in. Honorata Skarbek Honey, Ania Wyszkoni i Marcin Miller. To właśnie za reprezentantów rynku muzycznego ESKA.pl najbardziej trzyma kciuki życząc jednocześnie powodzenia pozostałym parom.

>>> Smutne piosenki na jesienne wieczory 2014 - odpal playlistę już teraz!


Dancing With The Stars, Taniec z Gwiazdami 2
startuje 5 września 2014 roku o godzinie 20:05.


> zobacz zapowiedź Dancing With The Stars, Taniec z Gwiazdami 2!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!
0

Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!

Piosenka Eweliny Lisowskiej - Prosta sprawa to najgorętszy hit lata 2016! Dowodem tego jest również przepełniony optymizmem teledysk. Gdzie został on nakręcony? O czym jest? W jakim klimacie został nagrany kawałek? Sprawdźcie się i odpowiedzcie na pytania w naszym QUIZie!
29/07/2016 17:29
Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]
0

Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]

Tom Swoon - wywiad dla ESKA.pl! Najwyżej notowany w historii polski didżej i producent gościł w naszym studio! Opowiedział m.in. o koncertach w Polsce, popularności, planach na przyszłość i zestawieniu DJ Magazine Top 100! Jakie zyski przynosi mu pobyt w prestiżowym rankingu?? Wideo zobaczycie na ESKA.pl!
29/07/2016 17:19
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać trzeci dzień imprezy katolików? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę sprawdzicie na ESKA.pl!
29/07/2016 17:00
Marsz Powstania Warszawskiego 2016: trasa i program na 1 sierpnia
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2016: trasa i program na 1 sierpnia

Marsz Powstania Warszawskiego 2016 przejdzie ulicami Warszawy. Oznacza to duże utrudnienia i zmiany w komunikacji. W których miejscach? Trasa marszu 1 sierpnia do sprawdzenia na ESKA.pl
29/07/2016 16:50
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/07/2016 16:00
Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer
0

Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer

Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love oraz Rameez - Hello Summer: premiery w G20 na dobre zakończenie tygodnia! Nowe piosenki na antenie Radia ESKA usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Zanim zagłosujecie, sprawdźcie więcej na temat tych kawałków - oczywiście na ESKA.pl
29/07/2016 15:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...