WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami 2 w TV i intnernecie: gdzie i kiedy oglądać show z Honoratą Skarbek na żywo? [VIDEO] - Taniec z Gwiazdami 2 - transmisja w telewizji i online. Gdzie oglądać? [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami 2 w TV i intnernecie: gdzie i kiedy oglądać show z Honoratą Skarbek na żywo? [VIDEO]

RSS 02/09/2014 12:16 Komentarze

Gdzie oglądać Taniec z Gwiazdami 2 w telewizji i w internecie? ESKA.pl postanowiła sprawdzić m.in., czy i bez telewizora w domu możemy na żywo śledzić Taniec z Gwiazdami 2, który w polsatowskiej odsłonie to Dancing With The Stars. Zobaczcie już teraz, jak możecie obejrzeć Taniec z Gwiazdami 2 w TV i online!

Honorata Skarbek Honey w stylizacji na parkiet / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2 w TV i intnernecie: gdzie i kiedy oglądać show z Honoratą Skarbek na żywo? [VIDEO]
Taniec z Gwiazdami 2 w internecie - na taką możliwość liczą Ci, którzy nie mają telewizorów w domu a chcą śledzić Dancing With The Stars 2 na żywo. ESKA.pl postanowiła przeprowadzić małe śledztwo w sprawie transmisji Tańca z Gwiazdami 2 online. Mamy dla Was całkiem dobre wiadomości. Live stream najprawdopodobniej dostępny będzie w serwisie IPLA.

Odcinki Tańca z Gwiazdami 2 będą również do zobaczenia dla internautów po emisji w TV. Jeśli chodzi o Taniec z Gwiazdami 2 w telewizji, to ten w każdy piątek o 20:05 na Polsacie.

W Tańcu z Gwiazdami 2 zatańczą dla nas m.in. Honorata Skarbek Honey, Ania Wyszkoni i Marcin Miller. To właśnie za reprezentantów rynku muzycznego ESKA.pl najbardziej trzyma kciuki życząc jednocześnie powodzenia pozostałym parom.

>>> Smutne piosenki na jesienne wieczory 2014 - odpal playlistę już teraz!


Dancing With The Stars, Taniec z Gwiazdami 2
startuje 5 września 2014 roku o godzinie 20:05.


> zobacz zapowiedź Dancing With The Stars, Taniec z Gwiazdami 2!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Jula - nowa piosenka i teledysk Milion słów
0

Jula - nowa piosenka i teledysk Milion słów

Wielki powrót Juli. Już 1 września premiera piosenki i teledysku Milion słów. O czym jest nowa piosenka, co Jula chciała przekazać słuchaczom? Przeczytaj co mówi o piosence Milion słów
29/08/2016 10:31
MTV VMA 2016: zwycięzcy! Pełna lista zdobywców statuetek
0

MTV VMA 2016: zwycięzcy! Pełna lista zdobywców statuetek

MTV VMA 2016 - statuetki zostały przyznane. Jak wygląda pełna lista zwycięzców? Kto zgarnął najwięcej statuetek MTV Video Music Awards 2016? Dowiedzcie się na ESKA.pl!
29/08/2016 09:33
Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?
0

Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?

Roast Michała Szpaka będzie najlepszym show tej jesieni? Tego dowiemy się już we wrześniu po transmisji roastu Michała Szpaka w TV. Zastanawiacie się kiedy i gdzie oglądać program? Podpowiadamy na ESKA.pl
28/08/2016 18:40
MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
28/08/2016 18:24
Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?
0

Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 26 sierpnia zawitała do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać powtórkę gali online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!
28/08/2016 17:47
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]