WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 - kto zaśpiewa jako gość specjalny? Wiemy, kto wystąpi! [VIDEO] - Taniec z Gwiazdami 2014: występ BRACI. Grupa zaśpiewa Po drugiej stronie chmur w 5. odcinku show! [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 - kto zaśpiewa jako gość specjalny? Wiemy, kto wystąpi! [VIDEO]

RSS 04/04/2014 17:06 Komentarze

W Tańcu z Gwiazdami 2014, odcinku 5 nie zabraknie muzycznego gościa specjalnego. Kto zaśpiewa w Dancing With The Stars 4 kwietnia 2014 roku? ESKA.pl wie już, kto wystąpi na parkiecie Tańca z Gwiazdami na Polsacie. Sprawdź szczegóły i zobacz, o której oglądać 5. odcinek Tańca z Gwiazdami!

jury Tańca z Gwiazdami 2014 / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 - kto zaśpiewa jako gość specjalny? Wiemy, kto wystąpi! [VIDEO]
Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 już 4 kwietnia o 20:05 na Polsacie. Czeka nas nie tylko taneczne widowisko, ale także występ gościa specjalnego. ESKA.pl wie już, kto wystąpi w Tańcu z Gwiazdami 2014, odcinku 5. W programie zaśpiewa dla nas tym razem grupa Bracia, o czym poinformowała na swoim Facebooku w wiadomości zamieszczonej na kilka dni przed emisją 5. odcinka Dancing With The Stars.

W piątkowy wieczór BRACIA wystąpią w programie Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami w telewizji Polsat. Spokojnie, nie będą tańczyć. Na żywo, z towarzyszeniem orkiestry Tomka Szymusia wykonają utwór Po drugiej stronie chmur - możemy przeczytać w poście.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Do tej pory jako goście specjalni Tańca z Gwiazdami 2014 zaśpiewali Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski (uczestnicy show), Kim Cesarion i Kate Melua.


Zobacz Po drugiej stronie chmur - Bracia!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
The Voice of Poland: Sami Harb oczarował jury nową wersją przeboju Rihanny!
0

The Voice of Poland: Sami Harb oczarował jury nową wersją przeboju Rihanny!

The Voice of Poland: Sami Harb oczarował jury i odwrócił wszystkie fotele podczas przesłuchania w ciemno. Jego wersja przeboju Rihanny zapiera dech w piersiach!
30/08/2016 14:12
Jesień w Polsacie, czyli rozrywka, sport i filmowe premiery!
0

Jesień w Polsacie, czyli rozrywka, sport i filmowe premiery!

Jesień w Polsacie zapowiada się niezwykle ciekawie. Na antenę powrócą m.in. znane i lubiane programy. Jednak nie zabraknie też nowości, na które widzowie stacji czekają z niecierpliwością.
30/08/2016 13:38
YouTube - teledyski gwiazd ESKA Music Awards 2016 [TOP 6]
0

YouTube - teledyski gwiazd ESKA Music Awards 2016 [TOP 6]

YouTube - teledyski gwiazd ESKA Music Awards 2016! Który artysta ze swoim klipem króluje w sieci? Najpopularniejsze wideo do piosenek, które usłyszeliście na ESKA Music Awards 2016 koniecznie musicie zobaczyć na ESKA.pl!
30/08/2016 13:27
Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?
0

Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?

Kings Of Leon w Polsce 2016 coraz bliżej! Koncert amerykańskiego zespołu odbędzie się 8.09.2016 w Krakowie w Tauron Arenie. Czy można jeszcze nabyć bilety? Gdzie je kupić? Wejściówki są do wygrania! Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
30/08/2016 12:45
Rihanna i Drake - o co tak naprawdę chodzi? Wyjaśniamy w 5 punktach!
0

Rihanna i Drake - o co tak naprawdę chodzi? Wyjaśniamy w 5 punktach!

Rihanna i Drake znów wywołali spore zamieszanie i falę spekulacji o ich rzekomym związku. Postanowiliśmy sprawdzić, o co tak naprawdę chodzi. Wyjaśnienie w 5 punktach znajdziecie już teraz na ESKA.pl
30/08/2016 12:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]