WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 - kto zaśpiewa jako gość specjalny? Wiemy, kto wystąpi! [VIDEO] - Taniec z Gwiazdami 2014: występ BRACI. Grupa zaśpiewa Po drugiej stronie chmur w 5. odcinku show! [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 - kto zaśpiewa jako gość specjalny? Wiemy, kto wystąpi! [VIDEO]

RSS 04/04/2014 17:06 Komentarze

W Tańcu z Gwiazdami 2014, odcinku 5 nie zabraknie muzycznego gościa specjalnego. Kto zaśpiewa w Dancing With The Stars 4 kwietnia 2014 roku? ESKA.pl wie już, kto wystąpi na parkiecie Tańca z Gwiazdami na Polsacie. Sprawdź szczegóły i zobacz, o której oglądać 5. odcinek Tańca z Gwiazdami!

jury Tańca z Gwiazdami 2014 / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 - kto zaśpiewa jako gość specjalny? Wiemy, kto wystąpi! [VIDEO]
Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 już 4 kwietnia o 20:05 na Polsacie. Czeka nas nie tylko taneczne widowisko, ale także występ gościa specjalnego. ESKA.pl wie już, kto wystąpi w Tańcu z Gwiazdami 2014, odcinku 5. W programie zaśpiewa dla nas tym razem grupa Bracia, o czym poinformowała na swoim Facebooku w wiadomości zamieszczonej na kilka dni przed emisją 5. odcinka Dancing With The Stars.

W piątkowy wieczór BRACIA wystąpią w programie Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami w telewizji Polsat. Spokojnie, nie będą tańczyć. Na żywo, z towarzyszeniem orkiestry Tomka Szymusia wykonają utwór Po drugiej stronie chmur - możemy przeczytać w poście.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Do tej pory jako goście specjalni Tańca z Gwiazdami 2014 zaśpiewali Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski (uczestnicy show), Kim Cesarion i Kate Melua.


Zobacz Po drugiej stronie chmur - Bracia!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
01/05/2016 15:33
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
Bars and Melody w Stressed Out Twenty One Pilots. Nowy cover BAM
0

Bars and Melody w Stressed Out Twenty One Pilots. Nowy cover BAM

Bars and Melody w hicie twenty one pilots - Stressed Out. Zobacz teledysk!
01/05/2016 17:42
OPOLE 2016: pełna lista hitów, które walczą o Grand Prix Publiczności Złote Opole
0

OPOLE 2016: pełna lista hitów, które walczą o Grand Prix Publiczności Złote Opole

OPOLE 2016: Michał Szpak, Doda, Wilki czy Natalia Szroeder? Czyj hit zasługuje na Grand Prix Publiczności Złote Opole 2016? Pełna lista nazwisk i piosenek na ESKA.pl.
01/05/2016 17:14
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna.
01/05/2016 16:14
1 maja 2016 w Warszawie - majówka w stolicy pełna atrakcji!
0

1 maja 2016 w Warszawie - majówka w stolicy pełna atrakcji!

Majówka 2016 zbliża się wielkimi krokami. Zostajesz w Warszawie lub planujesz ją odwiedzić podczas długiego weekendu? Na ESKA.pl sprawdź, co będzie się działo w Warszawie podczas majówki 2016.
01/05/2016 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

01/05/2016 15:33

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA