Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 - kto zaśpiewa jako gość specjalny? Wiemy, kto wystąpi! [VIDEO] - Taniec z Gwiazdami 2014: występ BRACI. Grupa zaśpiewa Po drugiej stronie chmur w 5. odcinku show! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 - kto zaśpiewa jako gość specjalny? Wiemy, kto wystąpi! [VIDEO]

RSS 04/04/2014 17:06 Komentarze 0

W Tańcu z Gwiazdami 2014, odcinku 5 nie zabraknie muzycznego gościa specjalnego. Kto zaśpiewa w Dancing With The Stars 4 kwietnia 2014 roku? ESKA.pl wie już, kto wystąpi na parkiecie Tańca z Gwiazdami na Polsacie. Sprawdź szczegóły i zobacz, o której oglądać 5. odcinek Tańca z Gwiazdami!

jury Tańca z Gwiazdami 2014 / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 - kto zaśpiewa jako gość specjalny? Wiemy, kto wystąpi! [VIDEO]
Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 już 4 kwietnia o 20:05 na Polsacie. Czeka nas nie tylko taneczne widowisko, ale także występ gościa specjalnego. ESKA.pl wie już, kto wystąpi w Tańcu z Gwiazdami 2014, odcinku 5. W programie zaśpiewa dla nas tym razem grupa Bracia, o czym poinformowała na swoim Facebooku w wiadomości zamieszczonej na kilka dni przed emisją 5. odcinka Dancing With The Stars.

W piątkowy wieczór BRACIA wystąpią w programie Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami w telewizji Polsat. Spokojnie, nie będą tańczyć. Na żywo, z towarzyszeniem orkiestry Tomka Szymusia wykonają utwór Po drugiej stronie chmur - możemy przeczytać w poście.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Do tej pory jako goście specjalni Tańca z Gwiazdami 2014 zaśpiewali Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski (uczestnicy show), Kim Cesarion i Kate Melua.


Zobacz Po drugiej stronie chmur - Bracia!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
WRC Rajd Polski 2015 - playlista do samochodu
0

WRC Rajd Polski 2015 - playlista do samochodu

Rajd Polski 2015 to okazja, żeby poczuć się jak Robert Kubica dzięki muzyce do samochodu. Mamy dla was playlistę hitów do jazdy autem - sprawdź nasze ulubione piosenki do samochodu!
03/07/2015 13:49
Przystanek Woodstock 2015 - program. Sprawdź, kto zagra w line-upie Woodstocku 2015
0

Przystanek Woodstock 2015 - program. Sprawdź, kto zagra w line-upie Woodstocku 2015

Przystanek Woodstock 2015 kto zagra? Program Woodstocku 2015 do sprawdzenia na ESKA.pl. Do dyspozycji festiwalowiczów będą dwie sceny. Bierzemy pod lupę line-up Woodstocku 2015 
03/07/2015 13:26
Gorąca 20: Arsenium - Bella Bella. Nowy singiel byłego członka O-Zone
0

Gorąca 20: Arsenium - Bella Bella. Nowy singiel byłego członka O-Zone

Arsenium - Bella Bella to piątkowa premiera w Gorącej 20. Nowy singiel byłego wokalisty grupy O-Zone opowiada o typowej wakacyjnej miłości. Czy ten kawałek ma szansę stać się hitem tak jak Dragostea Din Tei ponad dekadę temu? Zobacz wesoły teledysk do tego kawałka na ESKA.pl
03/07/2015 13:22
100 dni od odejścia Zayna Malika z One Direction akcja na Twitterze #100DaysSinceZaynLeft
0

100 dni od odejścia Zayna Malika z One Direction akcja na Twitterze #100DaysSinceZaynLeft

Mija 100 dni od odejścia Zayna Malika z One Direction, a fani zespołu wciąż nie mogą pogodzić się z tą decyzją. Jak fani One Direction uczcili tę smutną rocznicę? Na Twitterze powstała akcja #100DaysSinceZaynLeft
03/07/2015 12:29
Robert Kubica w Rajdzie Polski 2015 - sprawdź gdzie oglądać Rajd Polski 2-4 lipca 2015
0

Robert Kubica w Rajdzie Polski 2015 - sprawdź gdzie oglądać Rajd Polski 2-4 lipca 2015

Rajd Polski 2015 - Robert Kubica wystartuje już w ten weekend. W dniach 2-5 lipca 2015 zobaczymy kolejny wielki rajd WRC. Gdzie oglądać transmisję TV na żywo - o której godzinie i na jakim programie będziemy mogli zobaczyć m.in. start Roberta Kubicy? Sprawdźcie szczegóły.
03/07/2015 11:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska