WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 - kto zaśpiewa jako gość specjalny? Wiemy, kto wystąpi! [VIDEO] - Taniec z Gwiazdami 2014: występ BRACI. Grupa zaśpiewa Po drugiej stronie chmur w 5. odcinku show! [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 - kto zaśpiewa jako gość specjalny? Wiemy, kto wystąpi! [VIDEO]

RSS 04/04/2014 17:06 Komentarze

W Tańcu z Gwiazdami 2014, odcinku 5 nie zabraknie muzycznego gościa specjalnego. Kto zaśpiewa w Dancing With The Stars 4 kwietnia 2014 roku? ESKA.pl wie już, kto wystąpi na parkiecie Tańca z Gwiazdami na Polsacie. Sprawdź szczegóły i zobacz, o której oglądać 5. odcinek Tańca z Gwiazdami!

jury Tańca z Gwiazdami 2014 / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 - kto zaśpiewa jako gość specjalny? Wiemy, kto wystąpi! [VIDEO]
Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 już 4 kwietnia o 20:05 na Polsacie. Czeka nas nie tylko taneczne widowisko, ale także występ gościa specjalnego. ESKA.pl wie już, kto wystąpi w Tańcu z Gwiazdami 2014, odcinku 5. W programie zaśpiewa dla nas tym razem grupa Bracia, o czym poinformowała na swoim Facebooku w wiadomości zamieszczonej na kilka dni przed emisją 5. odcinka Dancing With The Stars.

W piątkowy wieczór BRACIA wystąpią w programie Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami w telewizji Polsat. Spokojnie, nie będą tańczyć. Na żywo, z towarzyszeniem orkiestry Tomka Szymusia wykonają utwór Po drugiej stronie chmur - możemy przeczytać w poście.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Do tej pory jako goście specjalni Tańca z Gwiazdami 2014 zaśpiewali Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski (uczestnicy show), Kim Cesarion i Kate Melua.


Zobacz Po drugiej stronie chmur - Bracia!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 PUDZIAN - POPEK wynik, zdjęcia, video
0

KSW 37 PUDZIAN - POPEK wynik, zdjęcia, video

KSW 37 w Krakowie to aż 9 emocjonujących walk. A my - ESKA.pl - byliśmy na miejscu! Zobaczcie relację z centrum wydarzeń!
04/12/2016 00:53
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37
0

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37 do sprawdzenia u nas. Kto wygrał walki Popek Pudzian, Mańkowski Maguire, Sowiński Wrzosek i pozostałe starcia KSW 37? Sprawdź!
04/12/2016 00:07
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?
0

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

WYNIKI Mister Supranational 2016 są już znane! Kto został misterem? Jak poradziła sobie Polska? Będziecie zaskoczeni!
03/12/2016 23:10
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
03/12/2016 20:19
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
03/12/2016 19:02
Skoki Narciarskie 2016/17 - terminarz
0

Skoki Narciarskie 2016/17 - terminarz

Skoki Narciarskie 2016/17 - terminarz, kalendarz i daty wszystkich zawodów sprawdzicie w jednym miejscu - na ESKA.pl! Kiedy oglądać skoki Pucharu Świata? Kibicowanie Polakom z nami będzie jeszcze łatwiejsze!
03/12/2016 18:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

03/12/2016 19:02

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
KSW 37 - o której i gdzie oglądać ONLINE, STREAM, PPV, TV

KSW 37 - o której i gdzie oglądać ONLINE, STREAM, PPV, TV

03/12/2016 17:00

0
Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16

Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16

03/12/2016 14:12

0
Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki

Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki

03/12/2016 09:27

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA