WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 - kto zaśpiewa jako gość specjalny? Wiemy, kto wystąpi! [VIDEO] - Taniec z Gwiazdami 2014: występ BRACI. Grupa zaśpiewa Po drugiej stronie chmur w 5. odcinku show! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 - kto zaśpiewa jako gość specjalny? Wiemy, kto wystąpi! [VIDEO]

RSS 04/04/2014 17:06 Komentarze 0

W Tańcu z Gwiazdami 2014, odcinku 5 nie zabraknie muzycznego gościa specjalnego. Kto zaśpiewa w Dancing With The Stars 4 kwietnia 2014 roku? ESKA.pl wie już, kto wystąpi na parkiecie Tańca z Gwiazdami na Polsacie. Sprawdź szczegóły i zobacz, o której oglądać 5. odcinek Tańca z Gwiazdami!

jury Tańca z Gwiazdami 2014 / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 - kto zaśpiewa jako gość specjalny? Wiemy, kto wystąpi! [VIDEO]
Taniec z Gwiazdami 2014, odcinek 5 już 4 kwietnia o 20:05 na Polsacie. Czeka nas nie tylko taneczne widowisko, ale także występ gościa specjalnego. ESKA.pl wie już, kto wystąpi w Tańcu z Gwiazdami 2014, odcinku 5. W programie zaśpiewa dla nas tym razem grupa Bracia, o czym poinformowała na swoim Facebooku w wiadomości zamieszczonej na kilka dni przed emisją 5. odcinka Dancing With The Stars.

W piątkowy wieczór BRACIA wystąpią w programie Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami w telewizji Polsat. Spokojnie, nie będą tańczyć. Na żywo, z towarzyszeniem orkiestry Tomka Szymusia wykonają utwór Po drugiej stronie chmur - możemy przeczytać w poście.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Do tej pory jako goście specjalni Tańca z Gwiazdami 2014 zaśpiewali Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski (uczestnicy show), Kim Cesarion i Kate Melua.


Zobacz Po drugiej stronie chmur - Bracia!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
0

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
Sheppard i Parkway Drive w Polsce na Orange Warsaw Festival 2015. Sprawdź, kiedy wystąpią  [VIDEO]
0

Sheppard i Parkway Drive w Polsce na Orange Warsaw Festival 2015. Sprawdź, kiedy wystąpią [VIDEO]

Orange Warsaw Festival 2015: Sheppard i Parkway Drive to dwa australijskie zespoły, które dołączyły do line-upu stołecznego festiwalu. Kiedy dokładnie wystąpią? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
18/12/2014 13:53
Świąteczne piosenki 2014: LemON - Płatek (świątecznie). Zimowa przeróbka piosenki z płyty Scarlett [AUDIO]
0

Świąteczne piosenki 2014: LemON - Płatek (świątecznie). Zimowa przeróbka piosenki z płyty Scarlett [AUDIO]

Świąteczne piosenki 2014 nagrywają również polscy artyści. Wśród nich Igor Herbut. Świąteczną piosenkę LemON mamy dla Was na ESKA.pl. Posłuchajcie Płatek (świątecznie) od LemON na święta 2014 już teraz na naszej stronie. Czy to najlepsza z polskich piosenek na święta z tego roku?
18/12/2014 13:47
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska