Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO] - Taniec z Gwiazdami 2014 na Polsacie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO]: taniec z gwiazdami 2014, taniec z gwiazdami polsat, taniec z gwiazdami katie melua, taniec z gwiazdami odcinek 4, taniec z gwiazdami kto zaśpiewa w odcinku 4

Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO]

RSS 28/03/2014 16:10 Komentarze 0
Taniec z Gwiazdami 2014 na Polsacie / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO]
Taniec z Gwiazdami odcinek 4 - na antenie Polsatu już w piątek, 28 marca o 20:05. Tradycyjnie podczas programu wystąpi śpiewający gość specjalny. Do tej pory byli to: Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski (uczestnicy show) oraz Kim Cesarion. W odcinku 4 zobaczymy zaś Katie Melua!

>>> Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Katie Melua to brytyjska piosenkarka pochodząca z Gruzji, której światową sławę przyniósł przebój Nine Million Bicycles. Katie chętnie odwiedza Polskę, wiele razy koncertowała w naszym kraju. Była także gościem muzycznego talent show X Factor, gdzie zaśpiewała w duecie z Dawidem Podsiadło.

Katie Melua - Nine Million Bicycles

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]

Young Stars Festival 2015 rusza już 30.05.2015. Impreza odbędzie się na Poznań Arenie. Jak dojechać na Young Stars Festival 2015? O której nastąpi otwarcie bramek? Informacje praktyczne na temat Young Stars Festival 2015 na Eska.pl 
30/05/2015 11:51
Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]
42

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - pierwsze głosowanie [PLEBISCYT]

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl to plebiscyt, który startuje w połowie maja na 3 tygodnie przed wakacjami. W pierwszym głosowaniu na hit wakacji 2015 mamy dla Was nowości muzyczne na lato 2015 zarówno od polskich artystów jak i zagranicznych wykonawców. Gotowi wybrać piosenki na lato 2015, które przejdą dalej do ostatecznego głosowania w plebiscycie hit lata 2015 czytelników ESKA.pl? Zapraszamy!
30/05/2015 01:31
Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015 -  dzień 1: sprawdzamy kto, wystąpi 29.05.2015 w Sopocie. Kwiat polskiej popowej sceny muzycznej uświetni Koncert Platynowy i zagra Hity Sieci. Lista muzycznych gwiazd podczas pierwszego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
29/05/2015 20:40
Kozula spryciula w akcji specjalnie na Dzień Dziecka! Film za darmo na eskaGO! [VIDEO]
0

Kozula spryciula w akcji specjalnie na Dzień Dziecka! Film za darmo na eskaGO! [VIDEO]

  Kozula Spryciula to najpopularniejsza czeska animacja, zwariowana komedia łącząca stylistykę Tima Burtona z humorem jak ze Shreka. Z okazji Dnia Dziecka na eskaGO film można oglądać online za darmo i bez logowania. Do średniowiecznej Pragi przybywa Kuba ze swoją podejrzanie świadomą kozą. Już wkrótce chłopak poznaje uroczą dziewczynę, która pracuje u zegarmistrza. Gdy Hanus wplątuje się w kłopoty, a kara grozi tylko Kasi, Kuba z kozą ruszają na ratunek. Tyle tylko, że zwierzę jest zazdrosne o przyjaciela... Czy Kozula Spryciula stanie się bohaterem? A może Kuba będzie musiał poradzić sobie sam? Sprawdź już teraz! Klikaj w poniższe video i odpalaj film online za darmo i bez logowania. A po więcej wypasionych komedii wchodź na eskaGO – w serwisie udostępniono darmowe filmy z największymi gwiazdami!
29/05/2015 17:01
Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]
0

Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015: festiwal muzyczny w Sopocie rusza już 29.05.2015. Na scenie wystąpi cała plejada największych polskich artystów muzycznych. Przygotowania do pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2015 zostały zakończone. Jak wygląda przygotowanie festiwalu w Sopocie w liczbach? Sprawdź na ESKA.pl 
29/05/2015 17:01
Boże Ciało 2015 = zamknięte sklepy. Gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało 04.06.2015? Thrift Shops będą nieczynne [VIDEO]
0

Boże Ciało 2015 = zamknięte sklepy. Gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało 04.06.2015? Thrift Shops będą nieczynne [VIDEO]

W Boże Ciało sklepy są zamknięte! Warto o tym pamiętać przed 4 czerwca 2015. To właśnie tego świętujemy Boże Ciało - święto ustawowo wolne od pracy. Zatem, gdzie zrobić zakupy w Boże Ciało 2015? Sprawdź na ESKA.pl
29/05/2015 17:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska