Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO] - Taniec z Gwiazdami 2014 na Polsacie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO]: taniec z gwiazdami 2014, taniec z gwiazdami polsat, taniec z gwiazdami katie melua, taniec z gwiazdami odcinek 4, taniec z gwiazdami kto zaśpiewa w odcinku 4

Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO]

RSS 28/03/2014 16:10 Komentarze 0
Taniec z Gwiazdami 2014 na Polsacie / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO]
Taniec z Gwiazdami odcinek 4 - na antenie Polsatu już w piątek, 28 marca o 20:05. Tradycyjnie podczas programu wystąpi śpiewający gość specjalny. Do tej pory byli to: Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski (uczestnicy show) oraz Kim Cesarion. W odcinku 4 zobaczymy zaś Katie Melua!

>>> Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Katie Melua to brytyjska piosenkarka pochodząca z Gruzji, której światową sławę przyniósł przebój Nine Million Bicycles. Katie chętnie odwiedza Polskę, wiele razy koncertowała w naszym kraju. Była także gościem muzycznego talent show X Factor, gdzie zaśpiewała w duecie z Dawidem Podsiadło.

Katie Melua - Nine Million Bicycles

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Blue Moon - czy Niebieski Księżyc 31 lipca 2015 widoczny będzie też w Polsce? To o nim śpiewa Sinatra
0

Blue Moon - czy Niebieski Księżyc 31 lipca 2015 widoczny będzie też w Polsce? To o nim śpiewa Sinatra

Blue Moon 31 lipca 2015 roku pod lupą ESKA.pl. Sprawdzamy, czy Niebieski Księżyc w Polsce będzie widoczny dla wszystkich zainteresowanych zjawiskiem i o której godzinie trzynasta pełnia na polskim niebie. Sprawdźcie informacje o Niebieskim Księżycu 31.07.2015 słuchając księżycowego kawałka Franka Sinatry.
31/07/2015 11:02
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
31/07/2015 10:53
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? I'm Blue!
0

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? I'm Blue!

Niebieski Księżyc, czyli trzynasta pełnia znana także jako Blue Moon nadejdzie już 31 lipca 2015 roku. Czym jest niebieski Księżyc i jaki ma na nas wpływ? Jak oglądać to niezwykłe zjawisko? Informacje na ten temat do sprawdzenia na ESKA.pl 
31/07/2015 10:46
One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika
0

One Direction - Drag Me Down - pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika

One Direction - Drag Me Down pierwszy singiel 1D bez Zayna Malika jest już gotowy. Jak brzmi nowa piosenka boysbandu po odejściu Zayna? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
31/07/2015 10:44
Dopalacze na Woodstocku: Jurek Owsiak o używkach na festiwalu
0

Dopalacze na Woodstocku: Jurek Owsiak o używkach na festiwalu

Dopalacze na Woodstocku? Jurek Owsiak komentuje sprawę dopalaczy oraz innych używek na Przystanku Woodstock. Jak organizatorzy walczą z nielegalnymi używkami na festiwalu?
31/07/2015 09:44
Woodstock 2015 - transmisja: o której i gdzie oglądać na żywo w internecie?
0

Woodstock 2015 - transmisja: o której i gdzie oglądać na żywo w internecie?

Woodstock 2015 w transmisji na żywo w internecie to sposób na zabawę z uczestnikami festiwalu dla tych, którzy nie mogą wziąć w nim bezpośredniego udziału. Szczegóły Woodstocku 2015 na żywo w internecie do sprawdzenia na naszej stronie. Zobaczcie, kiedy, o której i gdzie oglądać Woodstock 2015 online.
31/07/2015 09:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska