WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO] - Taniec z Gwiazdami 2014 na Polsacie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO]: taniec z gwiazdami 2014, taniec z gwiazdami polsat, taniec z gwiazdami katie melua, taniec z gwiazdami odcinek 4, taniec z gwiazdami kto zaśpiewa w odcinku 4

Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO]

RSS 28/03/2014 16:10 Komentarze 0

Taniec z Gwiazdami odcinek 4 - na antenie Polsatu już w piątek, 28 marca o 20:05. Tradycyjnie podczas programu wystąpi śpiewający gość specjalny. Do tej pory byli to: Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski (uczestnicy show) oraz Kim Cesarion. W odcinku 4 zobaczymy zaś Katie Melua!

>>> Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Katie Melua to brytyjska piosenkarka pochodząca z Gruzji, której światową sławę przyniósł przebój Nine Million Bicycles. Katie chętnie odwiedza Polskę, wiele razy koncertowała w naszym kraju. Była także gościem muzycznego talent show X Factor, gdzie zaśpiewała w duecie z Dawidem Podsiadło.

Katie Melua - Nine Million Bicycles

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 8, odc. 5 - relacja na żywo odcinek z 19 października 2014 [VIDEO]
1

Must Be The Music 8, odc. 5 - relacja na żywo odcinek z 19 października 2014 [VIDEO]

Must Be The Music 8, odc. 5 - relacja na żywo z muzycznego show Polsatu wystartuje już o godz. 20:00 na ESKA.pl. W tym odcinku Kora będzie wyjątkowo kąśliwa. Poza tym w odcinku z 19 października 2014 na scenie Must Be The Music 8 zobaczymy m.in. 15-latkę z głosem diwy operowej i 29-latka, który doskonale coveruje Robbiego Williamsa. Relacje live z Must Be The Music zaczynamy o 20:00!
19/10/2014 21:59
Must Be The Music 8, odc. 5: Jan Traczyk śpiewa jak Robbie Williams [VIDEO]
0

Must Be The Music 8, odc. 5: Jan Traczyk śpiewa jak Robbie Williams [VIDEO]

Must Be The Music 8, odc. 5 - już w najbliższą niedzielę 19 października 2014 roku na scenie show pojawi się głos Robbiego Williamsa w ciele 29-letniego Polaka. O co chodzi? O świetny występ Jana Traczyka, który zaptezentował się w utworze Angels brytyjskiego wokalisty. Jego silny głos wprawił w osłupienie jury Must Be The Music.
19/10/2014 19:12
Sting w Tonight Show coveruje popularne... dzwonki telefonów. Sting u Jimmy Fallona [VIDEO]
0

Sting w Tonight Show coveruje popularne... dzwonki telefonów. Sting u Jimmy Fallona [VIDEO]

Sting i Jimmy Fallon znaleźli wspólny język. Piosenkarz w Tonight Show szybko podłapał poczucie humoru prowadzącego, czego efektem było... No właśnie, jeden z najlepiej zarabiających piosenkarzy na świecie dał się namówić na coverowanie telefonicznych dzwonków. Zobacz nagranie video, na którym Sting naśladuje popularny odgłos dzwonka Nokii i iPhone'a
19/10/2014 19:03
                            Nowa płyta Gosi Andrzejewicz: okładka i data premiery albumu na ESKA.pl [VIDEO]
1

Nowa płyta Gosi Andrzejewicz: okładka i data premiery albumu na ESKA.pl [VIDEO]

Nowa płyta Gosi Andrzejewicz już niedługo trafi na sklepowe półki. Kiedy premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz? Sprawdź na ESKA.pl
19/10/2014 17:23
Global Lista Nowość: Dangerous Davida Guetty stanie się hitem tej jesieni [VIDEO]
0

Global Lista Nowość: Dangerous Davida Guetty stanie się hitem tej jesieni [VIDEO]

Global Lista Radia Eska z 19 października 2014 roku - w tym notowaniu nie mogło zabraknąć największej nowości tej jesieni - nowego hitu Davida Guetty. Utwór Dangerous usłyszycie w dzisiejszej Global Liście po godz. 19. Tymczasem na ESKA.pl obejrzycie lyrics video nowego utworu Davida Guetty
19/10/2014 15:57
Oscary 2015: Adel zaśpiewa na ceremonii otwarcia? [VIDEO]
0

Oscary 2015: Adel zaśpiewa na ceremonii otwarcia? [VIDEO]

Oscary 2015: czy Adele zaśpiewa podczas ceremonii wręczenia nagród filmowych? Udziału Adele w gali otwarcia Oscarów 2015 domaga się Neil Patrick Harris. To właśnie on poprowadzi galę - czy jego żądania zostaną spełnione?
19/10/2014 15:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]