WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO] - Taniec z Gwiazdami 2014 na Polsacie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO]: taniec z gwiazdami 2014, taniec z gwiazdami polsat, taniec z gwiazdami katie melua, taniec z gwiazdami odcinek 4, taniec z gwiazdami kto zaśpiewa w odcinku 4

Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO]

RSS 28/03/2014 16:10 Komentarze 0
Taniec z Gwiazdami 2014 na Polsacie / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO]
Taniec z Gwiazdami odcinek 4 - na antenie Polsatu już w piątek, 28 marca o 20:05. Tradycyjnie podczas programu wystąpi śpiewający gość specjalny. Do tej pory byli to: Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski (uczestnicy show) oraz Kim Cesarion. W odcinku 4 zobaczymy zaś Katie Melua!

>>> Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Katie Melua to brytyjska piosenkarka pochodząca z Gruzji, której światową sławę przyniósł przebój Nine Million Bicycles. Katie chętnie odwiedza Polskę, wiele razy koncertowała w naszym kraju. Była także gościem muzycznego talent show X Factor, gdzie zaśpiewała w duecie z Dawidem Podsiadło.

Katie Melua - Nine Million Bicycles

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 17:33
Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]
0

Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]

Premiera filmu 50 Twarzy Greya w polskich kinach to wydarzenie, na które czekają tysiące fanów książki o Christianie Greyu. Przed premierą 50 Twarzy Greya na dużym ekranie i płyty z soundtrackiem do produkcji wytwórnia Universal Music Polska przygotowała specjalną playlistę Czekając na 50 Twarzy Greya. Odpalcie piosenki z 50 Twarzy Greya i nie tylko już teraz na ESKA.pl!
30/01/2015 17:28
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
30/01/2015 17:21
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!
0

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
30/01/2015 16:49
Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]
0

Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]

Co to jest This., jak działa i jak zdobyć zaproszenie, żeby założyć konto? To właśnie najczęściej zadawane pytania po premierze This. - nowego serwisu społecznościowego opartego na dzieleniu się linkami - na które odpowiadamy na ESKA.pl. Zobaczcie, czy mamy nową gwiazdą wśród serwisów społecznościowych i dlaczego This. przypomina Wykop. Kto wie, może This Is It jeśli chodzi o social media...
30/01/2015 16:31
Czesław Mozil - awantura na koncercie. Muzyk wyzywa i wyrzuca fanów z koncertu. Zobacz kłótnię Mozila na koncercie [VIDEO 18+]
1

Czesław Mozil - awantura na koncercie. Muzyk wyzywa i wyrzuca fanów z koncertu. Zobacz kłótnię Mozila na koncercie [VIDEO 18+]

Skandal na koncercie Czesława Mozila w Liverpoolu. Czesław Mozil zwyzywał i wyrzucił z widowni dwie osoby za skandaliczne zachowanie. Co się stało na koncercie Mozila w Liverpoolu 24.02.2015? Zobacz film z koncertu na eska.pl
30/01/2015 15:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska