WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO] - Taniec z Gwiazdami 2014 na Polsacie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO]: taniec z gwiazdami 2014, taniec z gwiazdami polsat, taniec z gwiazdami katie melua, taniec z gwiazdami odcinek 4, taniec z gwiazdami kto zaśpiewa w odcinku 4

Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO]

RSS 28/03/2014 16:10 Komentarze 0
Taniec z Gwiazdami 2014 na Polsacie / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4 - kto zaśpiewa jako gość specjalny show? [VIDEO]
Taniec z Gwiazdami odcinek 4 - na antenie Polsatu już w piątek, 28 marca o 20:05. Tradycyjnie podczas programu wystąpi śpiewający gość specjalny. Do tej pory byli to: Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski (uczestnicy show) oraz Kim Cesarion. W odcinku 4 zobaczymy zaś Katie Melua!

>>> Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Katie Melua to brytyjska piosenkarka pochodząca z Gruzji, której światową sławę przyniósł przebój Nine Million Bicycles. Katie chętnie odwiedza Polskę, wiele razy koncertowała w naszym kraju. Była także gościem muzycznego talent show X Factor, gdzie zaśpiewała w duecie z Dawidem Podsiadło.

Katie Melua - Nine Million Bicycles

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Halloween 2014: przebrania gwiazd rynku muzycznego. Zdjęcia zalały sieć! Zobaczcie na ESKA.pl [GALERIA]
0

Halloween 2014: przebrania gwiazd rynku muzycznego. Zdjęcia zalały sieć! Zobaczcie na ESKA.pl [GALERIA]

Przebrania gwiazd z Halloween 2014 - tych muzycznych - znajdziecie na ESKA.pl. Zobaczcie, za kogo przebrały się gwiazdy na Halloween 2014. Wśród hitów z 31 października Katy Perry jako serowy Cheetos czy też Doda w klimacie Rodziny Adamsów!
01/11/2014 11:37
Najbardziej wyczekiwana płyta gwiazdy młodego pokolenia: teen artyści nagrywają, my głosujemy! [RANKING]
1

Najbardziej wyczekiwana płyta gwiazdy młodego pokolenia: teen artyści nagrywają, my głosujemy! [RANKING]

Gwiazd młodego pokolenia w Polsce jest coraz więcej a ESKA.pl przygląda się im szczególnie uważnie. Tym razem pod naszą lupę bierzemy płyty teen gwiazd z naszego kraju, których doczekać nie mogą się polskie nastolatki. Który krążek jest najbardziej wyczekiwany? O ten tytuł gwiazdy młodego pokolenia walczą w Eskowym rankingu!
01/11/2014 09:48
Taniec z Gwiazdami 2, odc. 9: kto odpadł 31 października 2014 roku? Ania Wyszkoni idzie dalej! [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2, odc. 9: kto odpadł 31 października 2014 roku? Ania Wyszkoni idzie dalej! [VIDEO]

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 2 odc. 9 z 31 października 2014 roku? W halloweenowym odcinku Tańca z Gwiazdami pożegnaliśmy się z jedną z gwiazd. Nie jest to Anna Wyszkoni - reprezentantka rynku muzycznego na tanecznym parkiecie. O kim mowa?
01/11/2014 09:36
Wszystkich Świętych 2014: kto zmarł w 2014 roku? Wspominamy gwiazdy muzyczne i nie tylko [VIDEO]
1

Wszystkich Świętych 2014: kto zmarł w 2014 roku? Wspominamy gwiazdy muzyczne i nie tylko [VIDEO]

Na Wszystkich Świętych 2014 przypadających 1 listopada ESKA.pl wspomina gwiazdy, które umarły w 2014 roku - oczywiście te z branży muzycznej. Zobaczcie, kto zmarł w 2014 roku i chwilą zadumy uczcijcie ich pamięć.
01/11/2014 08:30
Lodowisko na Narodowym 2014: od kiedy, ceny biletów... - wizyta to świetna okazja do Break The Ice [VIDEO]
0

Lodowisko na Narodowym 2014: od kiedy, ceny biletów... - wizyta to świetna okazja do Break The Ice [VIDEO]

Lodowisko na Narodowym rusza już 8 listopada 2014 roku. Dla wszystkich tych, którzy są fanami zimowych sportów sprawdziliśmy informacje dotyczącej  lodowiska na Stadionie Narodowym w 2014 roku. Jakie są godziny otwarcia, w jakiej cenie są bilety? Wszystkie informacje na temat największego lodowiska w Polsce sprawdzamy na ESKA.pl jeszcze przed oficjalnym otwarciem