WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Taniec z Gwiazdami 2014, odc. 4 - kto odpadł i ile punktów zdobył Dawid Kwiatkowski? Zobacz [VIDEO] - Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - rumba. Zobacz filmik i sprawdź, ile punktów zdobył! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Taniec z Gwiazdami 2014, odc. 4 - kto odpadł i ile punktów zdobył Dawid Kwiatkowski? Zobacz [VIDEO]

RSS 29/03/2014 10:03 Komentarze 0

Za nami Taniec z Gwiazdami 2014 odcinek 4. Kto odpadł z programu a kto przeszedł dalej? Ile punktów zdobyły pary, w tym Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar za rumbę? Zobaczcie szybkie podsumowanie 4 odcinka Tańca z Gwiazdami na Polsacie już teraz na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar w 4 odcinku TzG / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2014, odc. 4 - kto odpadł i ile punktów zdobył Dawid Kwiatkowski? Zobacz [VIDEO]
Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 2014 w 4 odcinku show? 28 marca z programem pożegnała się Karolina Szostak i Andrej Mosejscuk. Para za tango zdobyła 23 punkty.

Zanim przedstawimy zestawienie z punktami innych par, które obejrzymy w kolejnym odcinku Tańca z Gwiazdami na Polsacie pod lupę weźmy śpiewających uczestników show. Dawid Kwiatkowski w rumbie z Janją Lesar wypadł po raz kolejny bardzo dobrze. Mniej Facebooka, więcej tańca - powiedział juror Malitowski wręczając parze 7 pkt. Łącznie zdobyli ich 34.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Z kolei Rafał Brzozowski i Iza Janachowska za sambę do hitu Rafała, czyli Tak Blisko, zebrali 31 punktów. Takie noty otrzymały natomiast pozostałe pary:

Piotr Gruszka i Nina Tyrka - 31 punktów
Joanna Moro i Rafał Maserak - 34 punkty
Klaudia Halejcio i Tomasz Barański - 35 punktów
Aneta Zając i Stefano Terrazzino - 30 punktów
Natalia Siwiec i Jan Kliment - 36 punktów
Jacek Rozenek i Magda Soszyńska-Michno - 26 punktów


Zobacz rumbę Dawida Kwiatkowskiego i Janji Lesar (słaba jakość):



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]
1

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]

The Voice of Poland 5. odc. 8 - za nami trzecia bitwa muzycznego show TVP2. 25 października 2014 roku na ringu do walki stanęli m.in. Hania Hołek, Natalia Podwin i Karol Dziedzic Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji minuta po minucie z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
0

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
1

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: