WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014: jak poradzi sobie na parkiecie? Zobaczcie, jak tańczy [VIDEO]

Tagi związane z Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO]: taniec z gwiazdami 2014, taniec z gwiazdami 2014 dawid kwiatkowski, taniec z gwiazdami dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski jak tańczy, dawid kwiatkowski taniec, dawid kwiatkowski tańczy wideo

Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 10/02/2014 17:31 Komentarze

Taniec z Gwiazdami 2014 na Polsacie na parkiecie gościć będzie Dawida Kwiatkowskiego. Jak w tańcu poradzi sobie śpiewający idol polskich nastolatek? ESKA.pl postanowiła sprawdzić umiejętności Dawida i ma dla Was wideo z Kwiatem tańczącym do Y.M.C.A. - zobaczcie sami!

Dawid Kwiatkowski / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014 rośnie na faworyta jeszcze przed wystartowaniem show. Dlaczego? Nie chodzi tu o same umiejętności taneczne młodego wokalisty, a przede wszystkim jego rzeszę oddanych fanów, którzy będą wiernie wysyłać SMS-y na swojego idola. ESKA.pl postanowiła jednak sprawdzić, czy Kwiat ma szansę wygrać Taniec z Gwiazdami na Polsacie również dzięki temu, co pokaże na parkiecie.

>>> Nowa fryzura Dawida Kwiatkowskiego na Taniec z Gwiazdami! [FOTO]
>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player online

Okazuje się, że jak najbardziej! Naszej redakcji udało się znaleźć w sieci wideo z tańczącym Dawidem Kwiatkowskim. Na filmiku Kwiat szalejący do Y.M.C.A. w ramach szkolnego Dnia Retro w 2011 roku - tak, to ten z przodu.


Co więcej, starszy brat Dawida - Michał Kwiatkowski - miał już okazję tańczyć w 10. edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie zajął III miejsce. Autorowi hitu Biegnijmy także wróżymy podium, w końcu to te same geny ;).


Zobacz tańczącego Dawida Kwiatkowskiego!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
27/07/2016 21:30
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 18:29
The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja
0

The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja

The Vamps wystąpią w Polsce! Kiedy i gdzie odbędzie się pierwszy koncert brytyjskiego zespołu w naszym kraju? Gdzie i za ile można kupić bilety? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:42
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!
0

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!

Koncert The Vamps w Polsce 2016 cieszy się dużą popularnością! Bilety rozeszły się w szybkim tempie, co zmartwiło wielu polskich fanów. Mamy jednak dobrą informację - jest trzecia pula! Gdzie i kiedy będą dostępne? Szczegóły sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?

Światowe Dni Młodzieży 2016: transmisja w telewizji i w internecie będzie dostępna. Godzinową rozpiskę z wizyty papieża w Polsce prezentujemy Wam na ESKA.pl!
27/07/2016 17:29
RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki
0

RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki

RIO 2016: medale olimpijskie dla sportowców są niezwykle ważne. To najlepsza nagroda za wysiłek i trud włożony w rozwijanie swoich umiejętności. Na ESKA.pl sprawdzamy, którzy sportowcy mają szanse na medale w RIO 2016.
27/07/2016 16:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...