Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014: jak poradzi sobie na parkiecie? Zobaczcie, jak tańczy [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO]: taniec z gwiazdami 2014, taniec z gwiazdami 2014 dawid kwiatkowski, taniec z gwiazdami dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski jak tańczy, dawid kwiatkowski taniec, dawid kwiatkowski tańczy wideo

Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 10/02/2014 17:31 Komentarze 0

Taniec z Gwiazdami 2014 na Polsacie na parkiecie gościć będzie Dawida Kwiatkowskiego. Jak w tańcu poradzi sobie śpiewający idol polskich nastolatek? ESKA.pl postanowiła sprawdzić umiejętności Dawida i ma dla Was wideo z Kwiatem tańczącym do Y.M.C.A. - zobaczcie sami!

Dawid Kwiatkowski / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014 rośnie na faworyta jeszcze przed wystartowaniem show. Dlaczego? Nie chodzi tu o same umiejętności taneczne młodego wokalisty, a przede wszystkim jego rzeszę oddanych fanów, którzy będą wiernie wysyłać SMS-y na swojego idola. ESKA.pl postanowiła jednak sprawdzić, czy Kwiat ma szansę wygrać Taniec z Gwiazdami na Polsacie również dzięki temu, co pokaże na parkiecie.

>>> Nowa fryzura Dawida Kwiatkowskiego na Taniec z Gwiazdami! [FOTO]
>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player online

Okazuje się, że jak najbardziej! Naszej redakcji udało się znaleźć w sieci wideo z tańczącym Dawidem Kwiatkowskim. Na filmiku Kwiat szalejący do Y.M.C.A. w ramach szkolnego Dnia Retro w 2011 roku - tak, to ten z przodu.


Co więcej, starszy brat Dawida - Michał Kwiatkowski - miał już okazję tańczyć w 10. edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie zajął III miejsce. Autorowi hitu Biegnijmy także wróżymy podium, w końcu to te same geny ;).


Zobacz tańczącego Dawida Kwiatkowskiego!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Adam Lambert - piosenki. Zobacz największe hity gwiazdy ESKA Music Awards 2015!
0

Adam Lambert - piosenki. Zobacz największe hity gwiazdy ESKA Music Awards 2015!

Adam Lambert to zagraniczna gwiazda ceremonii rozdania ESKA Music Awards 2015. Jakie są jego najlepsze piosenki i które z nich zaśpiewa podczas EMA 2015? Sprawdź największe przeboje Adama na ESKA.pl!    
27/07/2015 18:05
Ed Sheeran - DVD z x Tour: premiera w amerykańskiej TV. Trafi do sprzedaży?
0

Ed Sheeran - DVD z x Tour: premiera w amerykańskiej TV. Trafi do sprzedaży?

DVD od Eda Sheerana? Trasa x została sfilmowana i materiał zaliczy premierę w amerykańskiej telewizji. Zobaczcie, czy jest to zapowiedź x Tour DVD od Eda Sheeran i kiedy premiera nagrania w TV. Na stronie czeka specjalne zaproszenie od samego wokalisty.
27/07/2015 16:26
Tomorrowland 2015 official aftermovie na YouTube - odliczamy do premiery!
0

Tomorrowland 2015 official aftermovie na YouTube - odliczamy do premiery!

Po Tomorrowland 2015 wszyscy fani festiwalu czekają na official aftermovie na YouTube. Kiedy premiera Tomorrowland 2015 official aftermovie? Zobaczcie, jaka jest odpowiedź na to pytanie i zobaczcie dostępne filmiki z innych edycji Tomorrowland 2015.
27/07/2015 15:21
Disclosure ft. Sam Smith - Omen: teledysk. Wokalista prezentuje szczupłą sylwetkę
0

Disclosure ft. Sam Smith - Omen: teledysk. Wokalista prezentuje szczupłą sylwetkę

Teledysk do Omen z Samem Smithem od Disclosure to chudy wokalista na dosłownie grubej imprezie. Klip do nowego duetu Disclosure z Samem Smithem został nagrany, po tym jak Sam Smith schudł i zaskoczył wszystkich swoim nowym lookiem. Zobaczcie, jak teraz prezentuje się sensacja brytyjskiej sceny muzycznej odpalając teledysk do Omen na ESKA.pl!
27/07/2015 14:36
The Voice of Poland 6 – co dzieje się z uczestnikami poprzednich edycji show?
0

The Voice of Poland 6 – co dzieje się z uczestnikami poprzednich edycji show?

The Voice Of Poland 6 - za nami już 5 edycji popularnego programu muzycznego The Voice of Poland, a kolejna wystartuje już tej jesieni. Do tej pory na scenie pojawiło się wielu utalentowanych artystów. Jak radzą sobie w jakiś czas po zakończeniu uczestnictwa w show? Warto sprawdzić dzięki Eska.pl!    
27/07/2015 14:24
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!
0

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku? To już za chwilę! Jankes z tej okazji zaszaleje - warunkiem jest to, że profil Radia ESKA osiągnie okrągłe 2 miliony fanów do gali ESKA Music Awards 2015!
27/07/2015 14:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Super wakacje za jedno zdjęcie - zobacz jak to możliwe!

Super wakacje za jedno zdjęcie - zobacz jak to możliwe!

27/07/2015 13:57

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska