WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014: jak poradzi sobie na parkiecie? Zobaczcie, jak tańczy [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO]: taniec z gwiazdami 2014, taniec z gwiazdami 2014 dawid kwiatkowski, taniec z gwiazdami dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski jak tańczy, dawid kwiatkowski taniec, dawid kwiatkowski tańczy wideo

Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 10/02/2014 17:31 Komentarze 0

Taniec z Gwiazdami 2014 na Polsacie na parkiecie gościć będzie Dawida Kwiatkowskiego. Jak w tańcu poradzi sobie śpiewający idol polskich nastolatek? ESKA.pl postanowiła sprawdzić umiejętności Dawida i ma dla Was wideo z Kwiatem tańczącym do Y.M.C.A. - zobaczcie sami!

Dawid Kwiatkowski / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014 rośnie na faworyta jeszcze przed wystartowaniem show. Dlaczego? Nie chodzi tu o same umiejętności taneczne młodego wokalisty, a przede wszystkim jego rzeszę oddanych fanów, którzy będą wiernie wysyłać SMS-y na swojego idola. ESKA.pl postanowiła jednak sprawdzić, czy Kwiat ma szansę wygrać Taniec z Gwiazdami na Polsacie również dzięki temu, co pokaże na parkiecie.

>>> Nowa fryzura Dawida Kwiatkowskiego na Taniec z Gwiazdami! [FOTO]
>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player online

Okazuje się, że jak najbardziej! Naszej redakcji udało się znaleźć w sieci wideo z tańczącym Dawidem Kwiatkowskim. Na filmiku Kwiat szalejący do Y.M.C.A. w ramach szkolnego Dnia Retro w 2011 roku - tak, to ten z przodu.


Co więcej, starszy brat Dawida - Michał Kwiatkowski - miał już okazję tańczyć w 10. edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie zajął III miejsce. Autorowi hitu Biegnijmy także wróżymy podium, w końcu to te same geny ;).


Zobacz tańczącego Dawida Kwiatkowskiego!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: