Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014: jak poradzi sobie na parkiecie? Zobaczcie, jak tańczy [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO]: taniec z gwiazdami 2014, taniec z gwiazdami 2014 dawid kwiatkowski, taniec z gwiazdami dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski jak tańczy, dawid kwiatkowski taniec, dawid kwiatkowski tańczy wideo

Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 10/02/2014 17:31 Komentarze 0

Taniec z Gwiazdami 2014 na Polsacie na parkiecie gościć będzie Dawida Kwiatkowskiego. Jak w tańcu poradzi sobie śpiewający idol polskich nastolatek? ESKA.pl postanowiła sprawdzić umiejętności Dawida i ma dla Was wideo z Kwiatem tańczącym do Y.M.C.A. - zobaczcie sami!

Dawid Kwiatkowski / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014 rośnie na faworyta jeszcze przed wystartowaniem show. Dlaczego? Nie chodzi tu o same umiejętności taneczne młodego wokalisty, a przede wszystkim jego rzeszę oddanych fanów, którzy będą wiernie wysyłać SMS-y na swojego idola. ESKA.pl postanowiła jednak sprawdzić, czy Kwiat ma szansę wygrać Taniec z Gwiazdami na Polsacie również dzięki temu, co pokaże na parkiecie.

>>> Nowa fryzura Dawida Kwiatkowskiego na Taniec z Gwiazdami! [FOTO]
>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player online

Okazuje się, że jak najbardziej! Naszej redakcji udało się znaleźć w sieci wideo z tańczącym Dawidem Kwiatkowskim. Na filmiku Kwiat szalejący do Y.M.C.A. w ramach szkolnego Dnia Retro w 2011 roku - tak, to ten z przodu.


Co więcej, starszy brat Dawida - Michał Kwiatkowski - miał już okazję tańczyć w 10. edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie zajął III miejsce. Autorowi hitu Biegnijmy także wróżymy podium, w końcu to te same geny ;).


Zobacz tańczącego Dawida Kwiatkowskiego!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Eric Saade - Girl from Sweden: teledysk do nowego singla Szweda premierowo na ESKA.pl  [VIDEO]
0

Eric Saade - Girl from Sweden: teledysk do nowego singla Szweda premierowo na ESKA.pl [VIDEO]

Eric Saade - Girl from Sweden: szwedzki piosenkarz prezentuje teledysk do nowego singla. Czy tylko szwedzkie dziewczyny mają szanse u przystojnego artysty? Zobacz nowy klip i przekonaj się o tym na własne oczy i uszy już teraz - na ESKA.pl
25/05/2015 13:17
Dzień Matki: SMS-y, wierszyki i oryginalne życzenia dla mamy w jednym miejscu. Kto kocha bardziej niż mama? Nobody in The World [VIDEO]
0

Dzień Matki: SMS-y, wierszyki i oryginalne życzenia dla mamy w jednym miejscu. Kto kocha bardziej niż mama? Nobody in The World [VIDEO]

Życzenia SMS dla mamy - gdzie ich szukać? Dla tych, którzy zapomnieli, kiedy jest Dzień Mamy, przypominamy, że święto jak zawsze wypada 26.05.2015. Z tej okazji dla wszystkich zapominalskich mamy życzenia sms i wierszyki dla mamy na Dzień Mamy
25/05/2015 13:07
Nicki Minaj na Tidal vs fani raperki: gwiazda traci wielbicieli? Konflikt na Twitterze pod naszą lupą [VIDEO]
0

Nicki Minaj na Tidal vs fani raperki: gwiazda traci wielbicieli? Konflikt na Twitterze pod naszą lupą [VIDEO]

Nicki Minaj na Tidal serwuje premiery swoich nowych teledysków, co niekoniecznie podoba się wszystkim fanom raperki. Cześć z nich liczy na to, że nowe teledyski Nicki Minaj wrzuci też na YouTube do oglądania za darmo. Te prośby nie podobają się jednak artystce a ich autorzy są banowani na Twitterze przez swoją idolkę. Nicki Minaj traci fanów przez Tidal?
25/05/2015 13:04
Zaproś Jankesa do siebie – podejmij filmowe wyzwanie i nagłośnij swoje miasto z ESKA TV! Get Loud!
0

Zaproś Jankesa do siebie – podejmij filmowe wyzwanie i nagłośnij swoje miasto z ESKA TV! Get Loud!

Zaproś Jankesa do siebie – nagłośnij swoje miasto! Sprawdź, jak sprawić, by Jankes odwiedził twoje miasto a ESKA TV nagrała w nim program!
25/05/2015 12:03
Nicki Minaj - The Night Is Still Young: teledysk z imprezującą raperką. Klip powstał w Japonii? [VIDEO]
0

Nicki Minaj - The Night Is Still Young: teledysk z imprezującą raperką. Klip powstał w Japonii? [VIDEO]

Teledysk Nicki Minaj do The Night Is Still Young zaliczył premierę w sieci pod koniec maja 2015 roku. W nowym teledysku Nicki Minaj zdradza nam, jak mijają jej imprezowe noce. Jest beztrosko, kolorowo a raperka szaleje u boku Azjatów. Czy teledysk do The Night Is Still Young został nakręcony w Japonii? Wszystko o wideo Nicki Minaj do The Night Is Still Young już teraz na ESKA.pl!
25/05/2015 11:59
Dzień Matki: życzenia nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]
0

Dzień Matki: życzenia nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]

Dzień Matki 2015: życzenia dla mamy nie tylko na telefon? Jak złożyć mamie taktowne i oryginalne życzenia na Dzień Matki? Na ESKA.pl znajdziecie piosenki z życzeniami na Dzień Mamy
25/05/2015 11:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska