WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO] - Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014: jak poradzi sobie na parkiecie? Zobaczcie, jak tańczy [VIDEO]

Tagi związane z Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO]: taniec z gwiazdami 2014, taniec z gwiazdami 2014 dawid kwiatkowski, taniec z gwiazdami dawid kwiatkowski, dawid kwiatkowski jak tańczy, dawid kwiatkowski taniec, dawid kwiatkowski tańczy wideo

Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 10/02/2014 17:31 Komentarze

Taniec z Gwiazdami 2014 na Polsacie na parkiecie gościć będzie Dawida Kwiatkowskiego. Jak w tańcu poradzi sobie śpiewający idol polskich nastolatek? ESKA.pl postanowiła sprawdzić umiejętności Dawida i ma dla Was wideo z Kwiatem tańczącym do Y.M.C.A. - zobaczcie sami!

Dawid Kwiatkowski / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Taniec z Gwiazdami 2014: Dawid Kwiatkowski - jak tańczy? Mamy filmik! Zobacz teraz na ESKA.pl [VIDEO]
Dawid Kwiatkowski w Tańcu z Gwiazdami 2014 rośnie na faworyta jeszcze przed wystartowaniem show. Dlaczego? Nie chodzi tu o same umiejętności taneczne młodego wokalisty, a przede wszystkim jego rzeszę oddanych fanów, którzy będą wiernie wysyłać SMS-y na swojego idola. ESKA.pl postanowiła jednak sprawdzić, czy Kwiat ma szansę wygrać Taniec z Gwiazdami na Polsacie również dzięki temu, co pokaże na parkiecie.

>>> Nowa fryzura Dawida Kwiatkowskiego na Taniec z Gwiazdami! [FOTO]
>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player online

Okazuje się, że jak najbardziej! Naszej redakcji udało się znaleźć w sieci wideo z tańczącym Dawidem Kwiatkowskim. Na filmiku Kwiat szalejący do Y.M.C.A. w ramach szkolnego Dnia Retro w 2011 roku - tak, to ten z przodu.


Co więcej, starszy brat Dawida - Michał Kwiatkowski - miał już okazję tańczyć w 10. edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie zajął III miejsce. Autorowi hitu Biegnijmy także wróżymy podium, w końcu to te same geny ;).


Zobacz tańczącego Dawida Kwiatkowskiego!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Michał Szpak odwiedził dzieci chore na raka
0

Michał Szpak odwiedził dzieci chore na raka

Michał Szpak odwiedził młodych pacjentów Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej i przy okazji zachęca do rejestrowania się bazy dawców szpiku. Zobacz zdjęcia z wizyty wokalisty u chorych na raka dzieci.
20/01/2017 16:07
Skoki 21-22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 21-22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem już 21 i 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs drużynowy i indywidualny. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
20/01/2017 15:59
Popek x Matheo x Sobota: nowa płyta. Kiedy premiera?
0

Popek x Matheo x Sobota: nowa płyta. Kiedy premiera?

Popek x Matheo x Sobota - nowa płyta 2017 coraz bliżej! Projekt tych trzech artystów wśród fanów już teraz wzbudza ogromne emocje. Kiedy premiera albumu? Czy osiągnie on taki sukces jak Król Albanii? Jako pierwsi szczegóły poznacie na ESKA.pl!
20/01/2017 15:59
Piękna i Bestia - nowa piosenka Celine Dion na soundtracku do filmu
0

Piękna i Bestia - nowa piosenka Celine Dion na soundtracku do filmu

Celine Dion ratuje soundtrack do filmu Piękna i Bestia! Słynna wokalistka nagrała nowy utwór, który trafił na ścieżkę dźwiękową najnowszej produkcji Disneya z Emmą Watson w roli Belli.
20/01/2017 15:33
Eurowizja 2017: Paulla w polskich preselekcjach. Mocne strony kandydatki
0

Eurowizja 2017: Paulla w polskich preselekcjach. Mocne strony kandydatki

Paulla piosenką Chcę tam z tobą być powalczy o Eurowizję 2017. Jakie ma na to szanse? Mocne strony wokalistki wymieniamy na ESKA.pl!
20/01/2017 15:15
Ed Sheeran w Polsce? Wokalista wyrusza w trasę!
0

Ed Sheeran w Polsce? Wokalista wyrusza w trasę!

Ed Sheeran zapowiada trasę koncertową po Europie, która rozpocznie się już naprawdę niedługo! Czy w rozpisce znajduje się występ w Polsce?
20/01/2017 14:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA