WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Szymon Chodyniecki przekonuje: Wyłącz stres! [VIDEO] - Szymon Chodyniecki - Wyłącz stres

Tagi związane z Szymon Chodyniecki przekonuje: Wyłącz stres! [VIDEO]: szymon chodynieckiego wyłącz stres

Szymon Chodyniecki przekonuje: Wyłącz stres! [VIDEO]

RSS 25/11/2016 10:32 Komentarze

Wyłącz stres! Szymon Chodyniecki przekonuje, że nigdy nie jest a późno, by naprawić swoje błędy. Pozytywny i motywacyjny teledysk serwujemy Wam na ESKA.pl!

Szymon Chodyniecki przekonuje: Wyłącz stres! [VIDEO] Szymon Chodyniecki Wyłącz stres / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Szymon Chodyniecki przekonuje: Wyłącz stres! [VIDEO]

Szymon Chodyniecki - Wyłącz stres to kolejny utwór z płyty Przeciwności mający teledysk! O czym jest nowy singiel Chodynieckiego? - Chciałbym żeby Wyłącz stres był piosenką motywującą. To utwór w którym chcę powiedzieć "Żyj chwilą, naprawiaj popełnione błędy, a kolejne dni staną się przyjemniejsze i pełne niespodzianek.". - mówi wokalista. To świetny argument, który przemawia za tym, żeby na chwilę porzucić swoje zajęcia i obejrzeć teledysk do Wyłącz stres.

Szymon Chodyniecki Wyłącz stres - teledysk

Wyłącz stres to zarówno kolejny singiel Szymona Chodynieckiego, jak i czwarty teledysk promujący debiutancki album tego młodego artysty.

 

Klipy Szymona cieszą się ogromną popularnością! Przypomnijmy, że pierwszy z nich, czyli Sam na sam został obejrzany już ponad 15 milionów razy (!) i zdobył status Potrójnej Platyny. Inne dobrze już znane utwory to Drogowskaz oraz Z całych sił, które łącznie osiągnęły prawie 5 milionów wyświetleń! Przyszedł czas na zrealizowanie video do kolejnego radiowego hitu! 

(informacja prasowa Sony Music Entertainment Poland)

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Michał Szpak pokazał zdjęcie sprzed 10 lat! Jak wyglądał i co śpiewał?
0

Michał Szpak pokazał zdjęcie sprzed 10 lat! Jak wyglądał i co śpiewał?

Michał Szpak pochwalił się archiwalnym zdjęciem ze swoim starym zespołem. Jak wyglądał w wieku 17 lat i jaką wtedy nagrywał muzykę? Sprawdź już teraz!
24/03/2017 13:11
Ultra Music Festival 2017 - ONLINE. Gdzie oglądać UMF 2017?
0

Ultra Music Festival 2017 - ONLINE. Gdzie oglądać UMF 2017?

Ultra Music Festival 2017 to trzydniowe święto wszystkich imprezowiczów! Wystąpi m.in. Armin van Buuren, Hardwell i Martin Garrix, czyli artyści, którzy przyjadą w tym roku do Polski! Jak będzie wyglądał ich występ na UMF? Zobaczycie za sprawą transmisji na żywo! Szczegóły na ESKA.pl
24/03/2017 13:08
Sunrise Festival 2017 - wykonawcy. Kto zagra w Kołobrzegu? [LINE-UP]
0

Sunrise Festival 2017 - wykonawcy. Kto zagra w Kołobrzegu? [LINE-UP]

Sunrise Festival od wielu lat przyciąga miłośników elektronicznych brzmień. I tak również będzie podczas jubileuszowej edycji! Kto wystąpi na Sunrise 2017? Kto rozkręci nadmorską imprezę w Kołobrzegu? Listę gwiazd podrzucamy Wam na ESKA.pl!
24/03/2017 13:00
Brian Fraiser-Moore w Polsce: data, miejsce, bilety
0

Brian Fraiser-Moore w Polsce: data, miejsce, bilety

Brian Fraiser-Moore - amerykański perkusista, który na co dzień występuje z zespołem Justina Timberlake oraz Madonny odwiedzi nasz kraj i poprowadzi warsztaty. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl. 
24/03/2017 12:58
Formuła 1 - Grand Prix Australii. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Formuła 1 - Grand Prix Australii. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Formuła 1 rozpoczyna nowy sezon. Sprawdź na ESKA.pl., gdzie i o której oglądać Grand Prix Australii w TV i online.
24/03/2017 12:35
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]
0

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
24/03/2017 12:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA