WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO] - Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]: Szumlas&Zaborski koncert w Krakowie, Szumlas&Zaborski Cafe Szafe, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski który to który, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski piosenki, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski Emotions słowa piosenki

Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]

RSS 22/04/2013 16:09 Komentarze 0
Fani Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego, którzy zawalczą w finale Must Be The Music 5, mogą posłuchać chłopaków na żywo. Wkrótce dają swój pierwszy koncert!
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski Piotr Szumlas i Jakub Zaborski / www.facebook.com/PiotrSzumlasJacobZaborski
Ilustracja do artykułu: Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]
Swój pierwszy koncert Szumlas i Zaborski nazwali - parafrazując tytuł płyty zespołu Coma - pierwszym wyjściem z szafy. Chłopaki nabrali śmiałości po wejściu do finału Must Be The Music 5 i zapraszają na występ w Krakowie. Impreza odbędzie się w 26 kwietnia - w dniu urodzin wokalisty Kuby.

Koncert duetu Szumlas&Zaborski odbędzie się w Krakowie, w Cafe Szafe (stąd też pierwsze wyjście z szafy). Wstęp kosztuje 5 zł.

Koncert Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego
Cafe Szafe
ul. Felicjanek 10, Kraków
26 kwietnia 2013, godz. 21.00
Wstęp: 5 zł

Piotr Szumlas & Jacob Zaborski - Emotions:




Piotr Szumlas & Jacob Zaborski - Emotions TEKST PIOSENKI:

Closed eyes,
Falling tears
Different things about my situation
Beating heart
Screaming whisper
What shall I do with my life?

CHORUS: I hate myself,
Show me the ray of hope

Open the window
Take me to the limbo
Don't give me your emo

People say I'm an error
I see my soul in a mirror
and now you feel my emo

Bright clouds
Pleasant sounds
Something that makes me happy
No guarantee
Please, help me
Why did you leave me alone??

CHORUS: I hate myself,
Show me the ray of hope

Open the window
Take me to the limbo
Don't give me your emo

People say I'm an error
I see my soul in a mirror
and now you feel my emo

END: You're still talking
and trust me too much
Believe in yourself
Can you hear me now ???

I know myself
Show me the ray of hope

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Giorgio Moroder ft. Britney Spears - Tom's Diner: piosenka już jest. Posłuchajcie, jak Brit śpiewa Suzanne Vegę [AUDIO]
0

Giorgio Moroder ft. Britney Spears - Tom's Diner: piosenka już jest. Posłuchajcie, jak Brit śpiewa Suzanne Vegę [AUDIO]

Britney Spears Tom's Diner śpiewa za sprawą Giorgio Morodera a efekt końcowy do posłuchania oczywiście na ESKA.pl. Wspólna piosenka Britney Spears i Giorgio Morodera to odświeżona wersja hitu z lat 80. od Suzanne Vege. Porównajcie wykonanie z oryginałem i sprawdźcie, czy do duetu Britney Spears i Giorgio Moroder powstanie teledysk!
27/04/2015 13:31
30 Seconds to Mars w Polsce: co zagrają na koncercie w Gdańsku 4 maja? Setlista do sprawdzenia u nas [VIDEO]
0

30 Seconds to Mars w Polsce: co zagrają na koncercie w Gdańsku 4 maja? Setlista do sprawdzenia u nas [VIDEO]

30 Seconds to Mars w Gdańsku 2015 na koncercie zagrają głównie swoje nowe piosenki, ale nie zabraknie też kilku starszych przebojów i rockowych coverów. Pełna setlista na koncert Thirty Seconds to Mars w Polsce 2015 do sprawdzenia na naszej stronie. Sprawdzajcie listę piosenek na występ 30 Seconds to Mars w Ergo Arenie 4 maja 2015 roku już teraz - na ESKA.pl
27/04/2015 13:27
WYNIKI konkursu TOP STARS FESTIVAL - kto wygrał zaproszenie i pojedzie z całą paczką?
0

WYNIKI konkursu TOP STARS FESTIVAL - kto wygrał zaproszenie i pojedzie z całą paczką?

WYNIKI konkursu TOP STARS FESTIVAL - sprawdź, kto wygrał zaproszenie i pojedzie z całą paczką! Zwycięzca będzie mógł zabrać ze sobą aż 4 osoby towarzyszące, by bawić się już 1 maja w Energylandii w Zatorze (woj. małopolskie) na koncercie największych polskich gwiazd!
27/04/2015 12:47
Conchita Wurst nago w teledysku do You Are Unstoppable. Skuteczne przypomnienie się przed Eurowizją 2015? [VIDEO]
0

Conchita Wurst nago w teledysku do You Are Unstoppable. Skuteczne przypomnienie się przed Eurowizją 2015? [VIDEO]

Teledysk Conchity Wurst do You Are Unstoppable zaliczył głośną premierę w sieci przed Eurowizją 2015 a to wszystko przez nagie sceny z udziałem kobiety z brodą w klipie do piosenki. Conchita Wurst nago w teledysku do You Are Unstoppable czeka na Was już teraz na ESKA.pl. Gotowi na spotkanie z Conchitą Wurst topless?
27/04/2015 12:43
Justin Bieber na balu w szkole - filmiki. Zobaczcie, co działo się na amerykańskim prom z Justinem Bieberem! [VIDEO]
0

Justin Bieber na balu w szkole - filmiki. Zobaczcie, co działo się na amerykańskim prom z Justinem Bieberem! [VIDEO]

Justin Bieber na balu w szkole w Kalifornii zrobił prawdziwą furorę wśród uczniów Chatsworth High School. Ci nie zakładali, że Justin Bieber przyjdzie na prom swoich przyjaciół uczących się na co dzień właśnie w ich liceum. Wokalista zatańczył m.in. ze świeżo wybraną Królową Balu. Zobaczcie filmiki z całej akcji już teraz na ESKA.pl!
27/04/2015 12:04
Śpiewający policjant wraca - tym razem w towarzystwie kolegi i z Rude od Magic!. Będzie kolejny hit sieci? [VIDEO]
0

Śpiewający policjant wraca - tym razem w towarzystwie kolegi i z Rude od Magic!. Będzie kolejny hit sieci? [VIDEO]

Policjant śpiewa w radiowozie po raz drugi! Tym razem śpiewający policjant na patrol po ulicach jednego z angielskich miast wyruszył w towarzystwie kolegi i w rytmie m.in. hitu Magic! o tytule Rude. Zobaczcie filmik ze śpiewającym policjantem i jego znajomym z pracy. To wideo ma szansę powtórzyć sukces nagrania, w którym ten sam policjant śpiewa Shake It Off Taylor Swift.
27/04/2015 11:05
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska