WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO] - Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]: Szumlas&Zaborski koncert w Krakowie, Szumlas&Zaborski Cafe Szafe, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski który to który, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski piosenki, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski Emotions słowa piosenki

Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]

RSS 22/04/2013 16:09 Komentarze 0
Fani Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego, którzy zawalczą w finale Must Be The Music 5, mogą posłuchać chłopaków na żywo. Wkrótce dają swój pierwszy koncert!
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski Piotr Szumlas i Jakub Zaborski / www.facebook.com/PiotrSzumlasJacobZaborski
Ilustracja do artykułu: Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]
Swój pierwszy koncert Szumlas i Zaborski nazwali - parafrazując tytuł płyty zespołu Coma - pierwszym wyjściem z szafy. Chłopaki nabrali śmiałości po wejściu do finału Must Be The Music 5 i zapraszają na występ w Krakowie. Impreza odbędzie się w 26 kwietnia - w dniu urodzin wokalisty Kuby.

Koncert duetu Szumlas&Zaborski odbędzie się w Krakowie, w Cafe Szafe (stąd też pierwsze wyjście z szafy). Wstęp kosztuje 5 zł.

Koncert Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego
Cafe Szafe
ul. Felicjanek 10, Kraków
26 kwietnia 2013, godz. 21.00
Wstęp: 5 zł

Piotr Szumlas & Jacob Zaborski - Emotions:




Piotr Szumlas & Jacob Zaborski - Emotions TEKST PIOSENKI:

Closed eyes,
Falling tears
Different things about my situation
Beating heart
Screaming whisper
What shall I do with my life?

CHORUS: I hate myself,
Show me the ray of hope

Open the window
Take me to the limbo
Don't give me your emo

People say I'm an error
I see my soul in a mirror
and now you feel my emo

Bright clouds
Pleasant sounds
Something that makes me happy
No guarantee
Please, help me
Why did you leave me alone??

CHORUS: I hate myself,
Show me the ray of hope

Open the window
Take me to the limbo
Don't give me your emo

People say I'm an error
I see my soul in a mirror
and now you feel my emo

END: You're still talking
and trust me too much
Believe in yourself
Can you hear me now ???

I know myself
Show me the ray of hope

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran coveruje Christinę Aguilerę. Co jeszcze? Wybieramy najlepszy cover wokalisty [VIDEO]
0

Ed Sheeran coveruje Christinę Aguilerę. Co jeszcze? Wybieramy najlepszy cover wokalisty [VIDEO]

Ed Sheeran jako Christina Aguilera? Spokojnie nie chodzi o przebranie, a o cover piosenki Christiny Aguilery w wykonaniu Eda Sheerana. Okazuje się, że rudowłosy wokalista często umieszcza w sieci covery swoich kolegów i koleżanek z branży. Na ESKA.pl wybraliśmy najlepsze covery Eda Sheerana. 
01/03/2015 20:16
Piosenka z filmu Disco Polo: Czekoladka - teledysk na ESKA.pl. Lepsze niż Pragnienie miłości Akcentu? [VIDEO]
4

Piosenka z filmu Disco Polo: Czekoladka - teledysk na ESKA.pl. Lepsze niż Pragnienie miłości Akcentu? [VIDEO]

Film Disco Polo pojawił się w kinach 27.02.2015 roku. Tuż przed kinową premierą w sieci pojawiła się piosenka Czekoladka. Jest to utwór, zaśpiewany przez Dawida Ogrodnika (aktor, grający głównego bohatera w filmie Disco Polo) z oryginalnym tekstem utworu disco polo pt. Pragnienie Miłości, który przed laty był przebojem zespołu Akcent. Jak Ogrodnik sobie poradził wokalnie? Posłuchaj i oceń na ESKA.pl 
01/03/2015 20:16
One Direction otrzymali zezwolenie na solowe kariery! Na czyj krążek czekacie najbardziej? [SONDA]
0

One Direction otrzymali zezwolenie na solowe kariery! Na czyj krążek czekacie najbardziej? [SONDA]

Członkowie zespołu One Direction rozpoczną solowe kariery? Wokaliści 1D otrzymali zezwolenie na nagrywanie solowych płyt. Jest jednak jeden warunek - jaki? Przekonajcie się na ESKA.pl i zagłosujcie w sondzie na najbardziej oczekiwaną solową płytę członków One Direction 
01/03/2015 19:10
Global Lista Nowość: Imagine Dragons I Bet My Life - teledysk jak film [VIDEO]
0

Global Lista Nowość: Imagine Dragons I Bet My Life - teledysk jak film [VIDEO]

Global Lista Nowość: w 161 notowaniu Global Listy Radia Eska usłyszeliśmy utwór I Bet My Life w wykonaniu Imagine Dragons. Szczegółowe informacje na temat I Bet My Life znajdziecie na ESKA.pl 
01/03/2015 17:30
Die Antwoord na Open'er Festival 2015. Którego dnia wystąpi Die Antwoord w Polsce 2015? [VIDEO]
0

Die Antwoord na Open'er Festival 2015. Którego dnia wystąpi Die Antwoord w Polsce 2015? [VIDEO]

Die Antwoord w Polsce 2015? Tak! Oryginalny zespół z Republiki Południowej Afryki został kolejną gwiazdą Open'er Festival 2015 w Gdyni. Którego dnia Die Antwoord wystąpią na scenie Open'era 2015? Szczegóły na temat koncertu Die Antwoord w Polce na ESKA.pl 
01/03/2015 15:35
Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]
0

Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]

Pierwszy odcinek Mamy Cię 2015 rozpocznie 4. serię Mamy Cię na TVN. Wiemy, kiedy zaczyna się Mamy Cię 2015 na TVN, w jakie dni oglądać show i o której godzinie zaczynać się będą jego transmisje. Sprawdźcie informacje o premierze Mamy Cię 2015 na TVN i zobaczcie, jaki są szanse na wkręty z udziałem muzycznych gwiazd!
01/03/2015 13:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]