WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO] - Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]

Tagi związane z Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]: Szumlas&Zaborski koncert w Krakowie, Szumlas&Zaborski Cafe Szafe, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski który to który, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski piosenki, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski Emotions słowa piosenki

Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]

RSS 22/04/2013 16:09 Komentarze
Fani Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego, którzy zawalczą w finale Must Be The Music 5, mogą posłuchać chłopaków na żywo. Wkrótce dają swój pierwszy koncert!
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski Piotr Szumlas i Jakub Zaborski / www.facebook.com/PiotrSzumlasJacobZaborski
Ilustracja do artykułu: Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]
Swój pierwszy koncert Szumlas i Zaborski nazwali - parafrazując tytuł płyty zespołu Coma - pierwszym wyjściem z szafy. Chłopaki nabrali śmiałości po wejściu do finału Must Be The Music 5 i zapraszają na występ w Krakowie. Impreza odbędzie się w 26 kwietnia - w dniu urodzin wokalisty Kuby.

Koncert duetu Szumlas&Zaborski odbędzie się w Krakowie, w Cafe Szafe (stąd też pierwsze wyjście z szafy). Wstęp kosztuje 5 zł.

Koncert Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego
Cafe Szafe
ul. Felicjanek 10, Kraków
26 kwietnia 2013, godz. 21.00
Wstęp: 5 zł

Piotr Szumlas & Jacob Zaborski - Emotions:




Piotr Szumlas & Jacob Zaborski - Emotions TEKST PIOSENKI:

Closed eyes,
Falling tears
Different things about my situation
Beating heart
Screaming whisper
What shall I do with my life?

CHORUS: I hate myself,
Show me the ray of hope

Open the window
Take me to the limbo
Don't give me your emo

People say I'm an error
I see my soul in a mirror
and now you feel my emo

Bright clouds
Pleasant sounds
Something that makes me happy
No guarantee
Please, help me
Why did you leave me alone??

CHORUS: I hate myself,
Show me the ray of hope

Open the window
Take me to the limbo
Don't give me your emo

People say I'm an error
I see my soul in a mirror
and now you feel my emo

END: You're still talking
and trust me too much
Believe in yourself
Can you hear me now ???

I know myself
Show me the ray of hope

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2017: Kasia Moś podczas ukraińskich preselekcji. Polka umacnia swoją pozycję!
0

Eurowizja 2017: Kasia Moś podczas ukraińskich preselekcji. Polka umacnia swoją pozycję!

Kasia Moś wystąpiła podczas ukraińskich preselekcji do Eurowizji 2017. Polka takim występem zdecydowanie umocniła swoją pozycję!
26/02/2017 14:19
Lahti 2017 - TERMINARZ mistrzostw świata
0

Lahti 2017 - TERMINARZ mistrzostw świata

Mistrzostwa Świata w Lahti 2017 to wielkie emocje z udziałem Polaków! Skoki narciarskie, biegi i kombinacja norweska znajdują się w programie zimowych MŚ w Finlandii. Kiedy i w jakich dyscyplinach zawody? Szczegółowy terminarz z datami i godzinami do sprawdzenia na ESKA.pl
26/02/2017 14:19
Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?
0

Oscary 2017 - nominacje. Kto jest nominowany w muzycznych kategoriach?

Oscary 2017 to także ceremonia, której powinni przyjrzeć się bliżej fani muzyki! Kto ma nominację w kategorii najlepsza piosenka i muzyka filmowa? Przekonacie się na ESKA.pl
26/02/2017 14:18
Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?
0

Oscary 2017 - transmisja ONLINE i w TV. Gdzie i o której oglądać?

Oscary 2017 - transmisja w TV i online będzie dostępna? Gdzie, kiedy i o której godzinie rozpocznie się 89. ceremonia? Przekonajcie się już teraz - oczywiście na ESKA.pl
26/02/2017 12:01
Złote Maliny 2017 - WYNIKI. Kto otrzymał statuetki za najgorsze filmu roku?
0

Złote Maliny 2017 - WYNIKI. Kto otrzymał statuetki za najgorsze filmu roku?

Złote Maliny 2017 - wyniki już teraz na ESKA.pl. Kto tym razem otrzymał statuetki za najgorsze produkcje filmowe?
26/02/2017 11:57
Uczestnicy Tańca z Gwiazdami
0

Uczestnicy Tańca z Gwiazdami

Uczestnicy Tańca z Gwiazdami to gwiazdy świata muzyki, mediów i sportu. Kto ma największe szanse na wygraną w siódmej edycji Tańca z Gwiazdami?
26/02/2017 10:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA