Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO] - Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]: Szumlas&Zaborski koncert w Krakowie, Szumlas&Zaborski Cafe Szafe, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski który to który, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski piosenki, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski Emotions słowa piosenki

Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]

RSS 22/04/2013 16:09 Komentarze 0
Fani Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego, którzy zawalczą w finale Must Be The Music 5, mogą posłuchać chłopaków na żywo. Wkrótce dają swój pierwszy koncert!
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski Piotr Szumlas i Jakub Zaborski / www.facebook.com/PiotrSzumlasJacobZaborski
Ilustracja do artykułu: Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]
Swój pierwszy koncert Szumlas i Zaborski nazwali - parafrazując tytuł płyty zespołu Coma - pierwszym wyjściem z szafy. Chłopaki nabrali śmiałości po wejściu do finału Must Be The Music 5 i zapraszają na występ w Krakowie. Impreza odbędzie się w 26 kwietnia - w dniu urodzin wokalisty Kuby.

Koncert duetu Szumlas&Zaborski odbędzie się w Krakowie, w Cafe Szafe (stąd też pierwsze wyjście z szafy). Wstęp kosztuje 5 zł.

Koncert Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego
Cafe Szafe
ul. Felicjanek 10, Kraków
26 kwietnia 2013, godz. 21.00
Wstęp: 5 zł

Piotr Szumlas & Jacob Zaborski - Emotions:




Piotr Szumlas & Jacob Zaborski - Emotions TEKST PIOSENKI:

Closed eyes,
Falling tears
Different things about my situation
Beating heart
Screaming whisper
What shall I do with my life?

CHORUS: I hate myself,
Show me the ray of hope

Open the window
Take me to the limbo
Don't give me your emo

People say I'm an error
I see my soul in a mirror
and now you feel my emo

Bright clouds
Pleasant sounds
Something that makes me happy
No guarantee
Please, help me
Why did you leave me alone??

CHORUS: I hate myself,
Show me the ray of hope

Open the window
Take me to the limbo
Don't give me your emo

People say I'm an error
I see my soul in a mirror
and now you feel my emo

END: You're still talking
and trust me too much
Believe in yourself
Can you hear me now ???

I know myself
Show me the ray of hope

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015: trasa 3. etapu. Katowice i Zawiercie - utrudnienia w ruchu. Czeka nas Highway To Hell
0

Tour de Pologne 2015: trasa 3. etapu. Katowice i Zawiercie - utrudnienia w ruchu. Czeka nas Highway To Hell

Tour de Pologne 2015 trasa - Katowice to kolejne miasto, przez które przejedzie peleton. Niestety emocje sportowe wiążą się w tym przypadku  z utrudnieniami w ruchu, które potrwają od 2 sierpnia do 4 sierpnia. 3. etap Tour de Pologne od Zawiercia do Katowic może spowodować korki na Śląsku. Jak wygląda trasa TdP podczas 3 etapu? Sprawdź na mapie na ESKA.pl 
03/08/2015 14:29
Doda - nowa płyta 2015. Pop vs rock? Wokalistka wyjaśnia swój wybór
0

Doda - nowa płyta 2015. Pop vs rock? Wokalistka wyjaśnia swój wybór

Nowa płyta Dody 2015 z hitami Nie pytaj mnie i Riotka budzi sporo emocji wśród fanów artystki, którą pokochali jako rock'n'rollową królową sceny. Co rockowa Doda o muzyce pop sądzi tak naprawdę? 'Moje serce krwawi' - powiedziała artystka w jednym z ostatnich wywiadów. Szczegóły czekają na stronie.
03/08/2015 14:07
Kasia Cerekwicka i Grzegorz Hyży - Puls: nowa piosenka zapowiedzią dłuższej współpracy?
0

Kasia Cerekwicka i Grzegorz Hyży - Puls: nowa piosenka zapowiedzią dłuższej współpracy?

Kasia Cerekwicka i Grzegorz Hyży we wspólnym utworze pod tytułem Puls. Czy ten zaskakujący duet zapowiada współpracę na dłużej? Informacje na temat nowej piosenki Kasi Cerekwickiej i Grzegorza Hyżego znajdziecie na ESKA.pl 
03/08/2015 13:00
Selena Gomez w The Voice USA 2015: będzie jurorką? My już wiemy!
0

Selena Gomez w The Voice USA 2015: będzie jurorką? My już wiemy!

Selena Gomez jurorką w The Voice USA 2015? Udział Seleny Gomez w amerykańskim The Voice 2015 komentują tamtejsze media. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, jaką rolę Selena Gomez będzie miała w nowej edycji programu i czy wokalistka na planie show to już pewnik. Więcej o Selenie Gomez i jej związkach z The Voice USA 2015 już teraz!
03/08/2015 12:45
One Direction - Drag Me Down LIVE: pierwsze koncertowe wykonanie nowej piosenki 1D
0

One Direction - Drag Me Down LIVE: pierwsze koncertowe wykonanie nowej piosenki 1D

One Direction - Drag Me Down w wersji LIVE. Mamy nagranie video z pierwszego wykonania na żywo nowej piosenki od chłopaków z 1D. Jak wygląda Drag Me Down w wersji koncertowej? Jak na nowy kawałek zareagowali fani boysbandu? Odopowiedzi na ESKA.pl 
03/08/2015 12:23
Gorąca 20 Premiera: Twenty One Pilots – Stressed Out.
0

Gorąca 20 Premiera: Twenty One Pilots – Stressed Out.

Twenty One Pilots – Stressed Out to piosenka, którą usłyszycie w ramach propozycji do listy przebojów Radia ESKA w upalny poniedziałek 3 sierpnia! Posłuchaj na ESKA.pl jeszcze przed premierą na antenie radiowej!    
03/08/2015 12:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska