WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO] - Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]: Szumlas&Zaborski koncert w Krakowie, Szumlas&Zaborski Cafe Szafe, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski który to który, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski piosenki, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski Emotions słowa piosenki

Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]

RSS 22/04/2013 16:09 Komentarze 0
Fani Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego, którzy zawalczą w finale Must Be The Music 5, mogą posłuchać chłopaków na żywo. Wkrótce dają swój pierwszy koncert!
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski Piotr Szumlas i Jakub Zaborski / www.facebook.com/PiotrSzumlasJacobZaborski
Ilustracja do artykułu: Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]
Swój pierwszy koncert Szumlas i Zaborski nazwali - parafrazując tytuł płyty zespołu Coma - pierwszym wyjściem z szafy. Chłopaki nabrali śmiałości po wejściu do finału Must Be The Music 5 i zapraszają na występ w Krakowie. Impreza odbędzie się w 26 kwietnia - w dniu urodzin wokalisty Kuby.

Koncert duetu Szumlas&Zaborski odbędzie się w Krakowie, w Cafe Szafe (stąd też pierwsze wyjście z szafy). Wstęp kosztuje 5 zł.

Koncert Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego
Cafe Szafe
ul. Felicjanek 10, Kraków
26 kwietnia 2013, godz. 21.00
Wstęp: 5 zł

Piotr Szumlas & Jacob Zaborski - Emotions:




Piotr Szumlas & Jacob Zaborski - Emotions TEKST PIOSENKI:

Closed eyes,
Falling tears
Different things about my situation
Beating heart
Screaming whisper
What shall I do with my life?

CHORUS: I hate myself,
Show me the ray of hope

Open the window
Take me to the limbo
Don't give me your emo

People say I'm an error
I see my soul in a mirror
and now you feel my emo

Bright clouds
Pleasant sounds
Something that makes me happy
No guarantee
Please, help me
Why did you leave me alone??

CHORUS: I hate myself,
Show me the ray of hope

Open the window
Take me to the limbo
Don't give me your emo

People say I'm an error
I see my soul in a mirror
and now you feel my emo

END: You're still talking
and trust me too much
Believe in yourself
Can you hear me now ???

I know myself
Show me the ray of hope

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 premiera: Mesajah - Swoją Drogą. Reggae podbije listę przebojów? [VIDEO]
0

Gorąca 20 premiera: Mesajah - Swoją Drogą. Reggae podbije listę przebojów? [VIDEO]

Mesajah - Swoją Drogą to premiera w Gorącej 20 w środę 22 października. Utwór pochodzi z poprzedniej płyty artysty. Czemu dopiero teraz doczekał się teledysku? Sprawdź na ESKA.pl i słuchaj utworu na antenie Radia ESKA tradycyjnie tuż po godz. 18.00
22/10/2014 13:43
Koniec X Factora: Rising Star może zastąpić show. Zobacz, dlaczego [VIDEO]
0

Koniec X Factora: Rising Star może zastąpić show. Zobacz, dlaczego [VIDEO]

Koniec X Factora - tym tematem żyją wszyscy, po tym jak Kuba Wojewódzki ogłosił, że show przechodzi do historii. My postanowiliśmy sprawdzić, co zastąpi X Factor na TVN. Największe szanse ma program Rising Star. Zobaczcie, dlaczego!
22/10/2014 13:29
Jak zmieniamy czas i kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdź utrudnienia i posłuchaj Time After Time! [VIDEO]
0

Jak zmieniamy czas i kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdź utrudnienia i posłuchaj Time After Time! [VIDEO]

Jak zmieniamy czas i kiedy przestawiamy zegarki z czasu letniego na zimowy? Czy z powodu zmiany czasu zmienią się rozkłady pociągów i autobusów? Jakie utrudnienia wiążą się z przestawianiem zegarków? Sprawdź na ESKA.pl i posłuchaj Time After Time!
22/10/2014 13:08
Nowa piosenka Taylor Swift: Welcome To New York - będzie kolejny hit? [AUDIO]
0

Nowa piosenka Taylor Swift: Welcome To New York - będzie kolejny hit? [AUDIO]

Welcome To New York to kolejny utwór z płyty 1989. Taylor Swift zaprezentowała nową piosenkę na kilka dni przed premiera nowej płyty. Posłuchaj Welcome To New York na ESKA.pl
22/10/2014 12:52
Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]
0

Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]

Koniec X Factora - informacje te potwierdził w drugiej połowie października 2014 roku sam Kuba Wojewódzki. Co zamiast X Factora pojawi się na na TVN wiosną 2015 roku? ESKA.pl sprawdza, jakie nowe programy muzyczne mogą pojawić się na antenie!
22/10/2014 12:40
Nowa piosenka Pitbulla - Celebrate - do filmu Pingwiny z Madagaskaru. Zobacz teledysk na ESKA.pl [VIDEO]
0

Nowa piosenka Pitbulla - Celebrate - do filmu Pingwiny z Madagaskaru. Zobacz teledysk na ESKA.pl [VIDEO]

Pitbull w teledysku, promującym film Pingwiny z Madagaskaru? Tak to możliwe. Nowa piosenka Pitbulla - Celebrate - promuje film dla dzieci, który swoją premierę będzie miał premierę 30 stycznia 2015 roku. W sieci pojawił się już teledysk do utworu Celebrate Pitbulla. Sprawdź na ESKA.pl
22/10/2014 12:35
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]