WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO] - Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]: Szumlas&Zaborski koncert w Krakowie, Szumlas&Zaborski Cafe Szafe, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski który to który, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski piosenki, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski Emotions słowa piosenki

Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]

RSS 22/04/2013 16:09 Komentarze 0
Fani Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego, którzy zawalczą w finale Must Be The Music 5, mogą posłuchać chłopaków na żywo. Wkrótce dają swój pierwszy koncert!
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski Piotr Szumlas i Jakub Zaborski / www.facebook.com/PiotrSzumlasJacobZaborski
Ilustracja do artykułu: Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]
Swój pierwszy koncert Szumlas i Zaborski nazwali - parafrazując tytuł płyty zespołu Coma - pierwszym wyjściem z szafy. Chłopaki nabrali śmiałości po wejściu do finału Must Be The Music 5 i zapraszają na występ w Krakowie. Impreza odbędzie się w 26 kwietnia - w dniu urodzin wokalisty Kuby.

Koncert duetu Szumlas&Zaborski odbędzie się w Krakowie, w Cafe Szafe (stąd też pierwsze wyjście z szafy). Wstęp kosztuje 5 zł.

Koncert Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego
Cafe Szafe
ul. Felicjanek 10, Kraków
26 kwietnia 2013, godz. 21.00
Wstęp: 5 zł

Piotr Szumlas & Jacob Zaborski - Emotions:




Piotr Szumlas & Jacob Zaborski - Emotions TEKST PIOSENKI:

Closed eyes,
Falling tears
Different things about my situation
Beating heart
Screaming whisper
What shall I do with my life?

CHORUS: I hate myself,
Show me the ray of hope

Open the window
Take me to the limbo
Don't give me your emo

People say I'm an error
I see my soul in a mirror
and now you feel my emo

Bright clouds
Pleasant sounds
Something that makes me happy
No guarantee
Please, help me
Why did you leave me alone??

CHORUS: I hate myself,
Show me the ray of hope

Open the window
Take me to the limbo
Don't give me your emo

People say I'm an error
I see my soul in a mirror
and now you feel my emo

END: You're still talking
and trust me too much
Believe in yourself
Can you hear me now ???

I know myself
Show me the ray of hope

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Święto Dziękczynienia 2014: kiedy jest, na czym polega? Która gwiazda będzie Grateful? [VIDEO]
0

Święto Dziękczynienia 2014: kiedy jest, na czym polega? Która gwiazda będzie Grateful? [VIDEO]

Święto Dziękczynienia - kiedy jest obchodzone i na czym polega? Sprawdź, kiedy amerykańskie gwiazdy będą świętować przy suto zastawionym stole. 
27/11/2014 12:33
Mecz Lokeren - Legia 27.11: gdzie oglądać w tv i online? Boom Clap na boisku [VIDEO]
0

Mecz Lokeren - Legia 27.11: gdzie oglądać w tv i online? Boom Clap na boisku [VIDEO]

Gdzie oglądać mecz KSC Lokeren - Legia Warszawa 27.11 online i w tv? Informacje o transmisji meczu Lokeren - Legia w internecie i telewizji mamy dla Was na ESKA.pl, bo na murawie szykuje się prawdziwe Boom Clap! Wiemy m.in., o której godzinie mecz KSC Lokeren - Legia Warszawa. Klikaj po więcej o transmisji meczu Lokeren - Legia online i w tv już teraz!
27/11/2014 12:25
Teledysk jak gra komputerowa - sam wybierz zakończenie! Nowy interaktywny teledysk Coldplay [VIDEO]
0

Teledysk jak gra komputerowa - sam wybierz zakończenie! Nowy interaktywny teledysk Coldplay [VIDEO]

Nowy teledysk Coldplay do utworu Ink jest wyjątkowy. Dlaczego? Otóż jest to pierwszy teledysk interaktywny, w którym widz sam wybiera zakończenie. Nowy teledysk Coldplay przypomina grę komputerową. Uwaga - wciąga! 
27/11/2014 11:41
Gorąca 20 Premiera: GrubSon ft. Krzysztof Zalewski - Złota Kula [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: GrubSon ft. Krzysztof Zalewski - Złota Kula [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: GrubSon ft. Krzysztof Zalewski - Złota Kula to czwartkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA. Będzie hitem, jak piosenka Na Szczycie?
27/11/2014 11:23
Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - już są! Complicated? [VIDEO]
0

Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - już są! Complicated? [VIDEO]

Matura próbna 2015 Operon: 26.11.2014 uczniowie będą musieli zmierzyć się z arkuszami matury próbnej wydawnictwa Operon. W maturze próbnej Operona biorą udział jedynie wybrane szkoły. W jakich godzinach odbywa się matura próbna Operona? Gdzie znaleźć arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z matematyki? 27 listopada 2014 roku w sieci pojawiły się arkusze i odpowiedzi z matury próbnej 2015 z matematyki Operona. Znajdziecie je na ESKA.pl 
27/11/2014 10:43
Dzień Dziękczynienia 2014 - 27 listopada: piosenki na Święto Dziękczynienia na ESKA.pl [VIDEO]
0

Dzień Dziękczynienia 2014 - 27 listopada: piosenki na Święto Dziękczynienia na ESKA.pl [VIDEO]

Dzień Dziękczynienia 2014 Amerykanie świętować będą 27 listopada. ESKA.pl dla wszystkich zainteresowanych Święto Dziękczynienia bierze pod lupę. Sprawdzamy, na czym polega Dzień Dziękczynienia i serwujemy piosenki na Święto Dziękczynienia, dzięki którym poczujecie klimat tego dnia nawet w Polsce!
27/11/2014 10:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]