WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO] - Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]

Tagi związane z Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]: Szumlas&Zaborski koncert w Krakowie, Szumlas&Zaborski Cafe Szafe, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski który to który, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski piosenki, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski Emotions słowa piosenki

Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]

RSS 22/04/2013 16:09 Komentarze
Fani Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego, którzy zawalczą w finale Must Be The Music 5, mogą posłuchać chłopaków na żywo. Wkrótce dają swój pierwszy koncert!
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski Piotr Szumlas i Jakub Zaborski / www.facebook.com/PiotrSzumlasJacobZaborski
Ilustracja do artykułu: Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]
Swój pierwszy koncert Szumlas i Zaborski nazwali - parafrazując tytuł płyty zespołu Coma - pierwszym wyjściem z szafy. Chłopaki nabrali śmiałości po wejściu do finału Must Be The Music 5 i zapraszają na występ w Krakowie. Impreza odbędzie się w 26 kwietnia - w dniu urodzin wokalisty Kuby.

Koncert duetu Szumlas&Zaborski odbędzie się w Krakowie, w Cafe Szafe (stąd też pierwsze wyjście z szafy). Wstęp kosztuje 5 zł.

Koncert Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego
Cafe Szafe
ul. Felicjanek 10, Kraków
26 kwietnia 2013, godz. 21.00
Wstęp: 5 zł

Piotr Szumlas & Jacob Zaborski - Emotions:




Piotr Szumlas & Jacob Zaborski - Emotions TEKST PIOSENKI:

Closed eyes,
Falling tears
Different things about my situation
Beating heart
Screaming whisper
What shall I do with my life?

CHORUS: I hate myself,
Show me the ray of hope

Open the window
Take me to the limbo
Don't give me your emo

People say I'm an error
I see my soul in a mirror
and now you feel my emo

Bright clouds
Pleasant sounds
Something that makes me happy
No guarantee
Please, help me
Why did you leave me alone??

CHORUS: I hate myself,
Show me the ray of hope

Open the window
Take me to the limbo
Don't give me your emo

People say I'm an error
I see my soul in a mirror
and now you feel my emo

END: You're still talking
and trust me too much
Believe in yourself
Can you hear me now ???

I know myself
Show me the ray of hope

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Instagram nowości: lajkowanie i odpowiadanie na komentarze
0

Instagram nowości: lajkowanie i odpowiadanie na komentarze

Instagram wprowadza kolejne nowości! Od teraz można polubić komentarz i odpowiedzieć na niego - zupełnie tak, jak na Facebooku!
07/12/2016 19:44
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube
0

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

Podsumowanie YouTube Rewind 2016 przynosi odpowiedź na pytanie, jakie teledyski i filmy Polacy najchętniej oglądali na YouTube w mijającym roku. Kto znalazł się w czołówce zestawienia za 2016 rok? Sprawdź już teraz - na Eska.pl.
07/12/2016 17:51
Enrique Iglesias w Polsce 2017! Kolejny koncert autora Bailando!
0

Enrique Iglesias w Polsce 2017! Kolejny koncert autora Bailando!

Enrique Iglesias po raz drugi w ciągu ostatniego roku wystąpi w Polsce! Kiedy i gdzie koncert twórcy hitu Bailando? Po ile są bilety? Przekonajcie się wchodząc już teraz na ESKA.pl!
07/12/2016 17:11
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
07/12/2016 17:08
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]
0

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV to bardzo bogata oferta programowa. Kto gdzie wystąpi i który sylwester wybrać, by bawić się najlepiej?
07/12/2016 17:06
Horoskop 2017 - RAK. Roczny horoskop zdradza, co w miłości i pracy!
0

Horoskop 2017 - RAK. Roczny horoskop zdradza, co w miłości i pracy!

Horoskop 2017 dla raka już jest! Na co musicie uważać w 2017 roku? Które miesiące będą szczęśliwe? Co czeka was w miłości i w pracy? Horoskop roczny dla byka od Astrolog Merkurji do sprawdzenia na ESKA.pl!
07/12/2016 17:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Legia - Sporting - ONLINE, TV 7.12.2016

Mecz Legia - Sporting - ONLINE, TV 7.12.2016

07/12/2016 16:31

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge

04/12/2016 20:09

0
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
Świąteczne piosenki 2015: polskie i zagraniczne hity na Boże Narodzenie

Świąteczne piosenki 2015: polskie i zagraniczne hity na Boże Narodzenie

19/12/2015 20:57

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA