Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO] - Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]: Szumlas&Zaborski koncert w Krakowie, Szumlas&Zaborski Cafe Szafe, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski który to który, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski piosenki, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski Emotions słowa piosenki

Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]

RSS 22/04/2013 16:09 Komentarze 0
Fani Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego, którzy zawalczą w finale Must Be The Music 5, mogą posłuchać chłopaków na żywo. Wkrótce dają swój pierwszy koncert!
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski Piotr Szumlas i Jakub Zaborski / www.facebook.com/PiotrSzumlasJacobZaborski
Ilustracja do artykułu: Szumlas&Zaborski - pierwszy koncert! Finaliści Must Be The Music zagrają w dniu urodzin wokalisty [VIDEO]
Swój pierwszy koncert Szumlas i Zaborski nazwali - parafrazując tytuł płyty zespołu Coma - pierwszym wyjściem z szafy. Chłopaki nabrali śmiałości po wejściu do finału Must Be The Music 5 i zapraszają na występ w Krakowie. Impreza odbędzie się w 26 kwietnia - w dniu urodzin wokalisty Kuby.

Koncert duetu Szumlas&Zaborski odbędzie się w Krakowie, w Cafe Szafe (stąd też pierwsze wyjście z szafy). Wstęp kosztuje 5 zł.

Koncert Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego
Cafe Szafe
ul. Felicjanek 10, Kraków
26 kwietnia 2013, godz. 21.00
Wstęp: 5 zł

Piotr Szumlas & Jacob Zaborski - Emotions:




Piotr Szumlas & Jacob Zaborski - Emotions TEKST PIOSENKI:

Closed eyes,
Falling tears
Different things about my situation
Beating heart
Screaming whisper
What shall I do with my life?

CHORUS: I hate myself,
Show me the ray of hope

Open the window
Take me to the limbo
Don't give me your emo

People say I'm an error
I see my soul in a mirror
and now you feel my emo

Bright clouds
Pleasant sounds
Something that makes me happy
No guarantee
Please, help me
Why did you leave me alone??

CHORUS: I hate myself,
Show me the ray of hope

Open the window
Take me to the limbo
Don't give me your emo

People say I'm an error
I see my soul in a mirror
and now you feel my emo

END: You're still talking
and trust me too much
Believe in yourself
Can you hear me now ???

I know myself
Show me the ray of hope

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Taniec z Gwiazdami 2015: kto wygrał? Wszystko o finale Tańca z Gwiazdami 22.05.2015 [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2015: kto wygrał? Wszystko o finale Tańca z Gwiazdami 22.05.2015 [VIDEO]

Taniec z Gwiazdami 2015: finał - kto wygrał tę edycję tanecznego show? O kryształową kulę w finale Tańca z Gwiazdami walczyli: Tatiana Okupnik z Tomaszem Barańskim oraz Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską. Która para okazała się lepsza w gwiazdorsko-tanecznym duecie? Co oprócz tańca zobaczaczyliśmy w dzisiejszym finale? Sprawdź, kto wygrał Taniec Z Gwiazdami 2015 w Polsacie na ESKA.pl 
22/05/2015 22:26
Eurowizja 2015 na żywo w internecie - oglądaj online transmisję live z YouTube z występu Polki w finale Eurowizji 2015! [VIDEO]
1

Eurowizja 2015 na żywo w internecie - oglądaj online transmisję live z YouTube z występu Polki w finale Eurowizji 2015! [VIDEO]

Eurowizja 2015 na żywo w internecie to opcja dla tych, którzy chcą obejrzeć konkurs live a nie mają telewizora w domu. Co więcej, dzięki transmisji z Eurowizji 2015 online na YouTube live stream serwujemy Wam także na ESKA.pl. Gotowi śledzić zmagania na Eurowizji 2015 w internetowej transmisji?
22/05/2015 21:28
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]
2

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Polska w finale Eurowizji 2015 to występ Moniki Kuszyńskiej, który z pewnością oglądać będzie wielu Polaków trzymających kciuki za wokalistkę. Zobaczcie, kiedy polski występ na Eurowizji 2015 i o której godzinie Monika Kuszyńska pojawi się na scenie podczas finału w Wiedniu. O której włączyć telewizor, by nie przegapić występu Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Sprwdź na Eska.pl 
22/05/2015 20:57
KSW 31 - linki do transmisji na żywo. Sprawdź, gdzie oglądać i słuchaj bojowego hitu Warrior [VIDEO]
0

KSW 31 - linki do transmisji na żywo. Sprawdź, gdzie oglądać i słuchaj bojowego hitu Warrior [VIDEO]

Linki do transmisji KSW 31 przydadzą się wszystkim fanom walk MMA przed zbliżająca się galą 23.05.2015 w Ergo Arenie. Sprawdź, gdzie oglądać transmisję KSW 31 na żywo i słuchaj wojownicznego przeboju Warrior z Eurowizji 2015 - na ESKA.pl
22/05/2015 16:28
One Direction nowa piosenka 2015: kiedy premiera? 1D zapowiadają nowości muzyczne [VIDEO]
0

One Direction nowa piosenka 2015: kiedy premiera? 1D zapowiadają nowości muzyczne [VIDEO]

Chłopaki z One Direction pracują nad nowym materiałem muzycznym! Podczas Billboard Music Awards 2015 zdradzili szczegóły na temat nowych piosenek. Czy nowy materiał usłyszymy już w lipcu 2015 roku? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl 
22/05/2015 16:24
Cisza wyborcza 2015: od kiedy obowiązuje cisza przed II turą wyborów prezydenckich? Sprawdź, kiedy będzie Cicho [VIDEO]
0

Cisza wyborcza 2015: od kiedy obowiązuje cisza przed II turą wyborów prezydenckich? Sprawdź, kiedy będzie Cicho [VIDEO]

Kiedy rozpocznie się cisza wyborcza? Sprawdź, od kiedy zabronione będzie prowadzenie kampanii wyborczej, czy publikowanie sondaży i słuchaj przeboju Ewy Farnej - Cicho
22/05/2015 16:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

22/05/2015 20:57

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

23/04/2015 12:36

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska