WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Szalona domówka w nowym teledysku ZAYNA - Still Got Time - ZAYN - Still Got Time ft. Partynextdoor: teledysk już jest [VIDEO]

Tagi związane z Szalona domówka w nowym teledysku ZAYNA - Still Got Time: nowości muzyczne 2017, zayn 2017

Szalona domówka w nowym teledysku ZAYNA - Still Got Time

RSS 21/04/2017 12:19 Komentarze

Zwariowana domówka w nowym teledysku Zayna! Klip do kawałka Still Got Time z gościnnym udziałem rapera Partynextdoor to jedna wielka impreza!

ZAYN - Still Got Time ft. Partynextdoor: teledysk już jest [VIDEO] ZAYN - Still Got Time ft. Partynextdoor: teledysk już jest [VIDEO] / fot. youtube.com / ZaynVEVO
Ilustracja do artykułu: Szalona domówka w nowym teledysku ZAYNA - Still Got Time

ZAYN w teledysku do nowego singla Still Got Time pokazuje, jak wyglądają imprezy z jego udziałem. Taniec, jazda na deskorolce na stole, szaleństwa w basenie i używki - na ostrej domówce w rytm kawałka z gościnnym udziałem kanadyjskiego rapera PARTYNEXTDOOR dzieje się naprawdę sporo! Chwytliwy singiel to pierwsza zapowiedź drugie solowej płyty ex-wokalisty One Direction. Premiera albumu zaplanowana jest wstępnie na lato 2017, więc już wkrótce powinniśmy poznać wszystkie szczegóły nadchodzącego wydawnictwa.
>> Ricky Martin występuje w samej bieliźnie [VIDEO]

Zayn prezentuje teledysk do Still Got Time

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy teledysk Zayna do singla Still Got Time. Co sądzicie o tego typu imprezach?

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne
0

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/06/2017 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06
0

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.
24/06/2017 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA
0

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!
24/06/2017 15:53
Życzenia na imieniny Jana!
0

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 
24/06/2017 15:53
Cudawianki 2017 - kto wystąpi na wiankach w Gdyni?
0

Cudawianki 2017 - kto wystąpi na wiankach w Gdyni?

Cudawianki w Gdyni już 24 czerwca. Znamy program wydarzenia! 
24/06/2017 15:52
Polsat Boxing Night 2017 online. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Polsat Boxing Night 2017 online. Gdzie i kiedy oglądać?

Polsat Boxing Night 2017 nadchodzi! Nie wiesz gdzie i jak oglądać galę na żywo? Szczegóły już teraz na ESKA.pl
24/06/2017 15:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Gru, Dru i Minionki - pokazy przedpremierowe

Gru, Dru i Minionki - pokazy przedpremierowe

21/06/2017 16:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA