WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Szalona domówka w nowym teledysku ZAYNA - Still Got Time - ZAYN - Still Got Time ft. Partynextdoor: teledysk już jest [VIDEO]

Tagi związane z Szalona domówka w nowym teledysku ZAYNA - Still Got Time: nowości muzyczne 2017, zayn 2017

Szalona domówka w nowym teledysku ZAYNA - Still Got Time

RSS 21/04/2017 12:19 Komentarze

Zwariowana domówka w nowym teledysku Zayna! Klip do kawałka Still Got Time z gościnnym udziałem rapera Partynextdoor to jedna wielka impreza!

ZAYN - Still Got Time ft. Partynextdoor: teledysk już jest [VIDEO] ZAYN - Still Got Time ft. Partynextdoor: teledysk już jest [VIDEO] / fot. youtube.com / ZaynVEVO
Ilustracja do artykułu: Szalona domówka w nowym teledysku ZAYNA - Still Got Time

ZAYN w teledysku do nowego singla Still Got Time pokazuje, jak wyglądają imprezy z jego udziałem. Taniec, jazda na deskorolce na stole, szaleństwa w basenie i używki - na ostrej domówce w rytm kawałka z gościnnym udziałem kanadyjskiego rapera PARTYNEXTDOOR dzieje się naprawdę sporo! Chwytliwy singiel to pierwsza zapowiedź drugie solowej płyty ex-wokalisty One Direction. Premiera albumu zaplanowana jest wstępnie na lato 2017, więc już wkrótce powinniśmy poznać wszystkie szczegóły nadchodzącego wydawnictwa.
>> Ricky Martin występuje w samej bieliźnie [VIDEO]

Zayn prezentuje teledysk do Still Got Time

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy teledysk Zayna do singla Still Got Time. Co sądzicie o tego typu imprezach?

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Sławomir po raz kolejny wygrał odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zapewnił sobie udział w wielkim finale programu! Zobacz genialną metamorfozę Sławomira raz jeszcze!
30/04/2017 18:31
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?
0

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Gdzie znaleźć sklepy otwarte w majówkę 2017? Taki pytanie zadaje sobie wiele osób, które mają nagłą potrzeb zrobienia szybkich zakupów w długi weekend majowy. Gdzie i kiedy zrobić zakupy w dniach 1-3 maja?
30/04/2017 17:47
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]
0

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenującą serialową scenę ostatnich lat.
30/04/2017 17:26
Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!
0

Matura 2017 z geografii - proste a trudne? Sprawdź pytania!

Matura z geografii to prosta sprawa? Sprawdź kompilację z pozoru łatwych pytań i bardzo zaskakujących odpowiedzi. Nie popełnij tych błędów na egzaminie dojrzałości, bo będziesz długo tego żałować.
30/04/2017 15:03
Vin Diesel skradł show podczas gali Billboard Latin Music Awards! [VIDEO]
0

Vin Diesel skradł show podczas gali Billboard Latin Music Awards! [VIDEO]

Vin Diesel wystąpił na scenie podczas gali Billboard Latin Music Awards 2017 i rozkręcił imprezę rapując po hiszpańsku. Zobacz show gwiazdora serii Szybcy i Wściekli.
30/04/2017 12:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: otwarte sklepy. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

30/04/2017 17:47

0
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

28/04/2017 12:56

0
Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

28/04/2017 11:35

0
3-Majówka 2017 we Wrocławiu: kto i kiedy wystąpi?

3-Majówka 2017 we Wrocławiu: kto i kiedy wystąpi?

26/04/2017 14:26

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA