Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO] - System Of A Down zagrają w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Bilety już w sprzedaży! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO]: System Of A Down w Polsce 2013, System Of A Down w Łodzi, System Of A Down bilety Atlas Arena, System Of A Down w Polsce bilety

System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO]

RSS 18/01/2013 10:15 Komentarze 0
System Of A Down wystąpią w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Atlas Arenie w Łodzi! Będzie to pierwsza wizyta tego zespołu w naszym kraju. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów! Gdzie i za ile można kupić bilety? Dowiedz się na Eska.pl!
SOAD SOAD / www.livenation.pl
Ilustracja do artykułu: System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO]
System Of A Down nareszcie w Polsce! Grupa znana z takich przebojów jak Toxicity, Chop Suey i Lonely Day wystąpi po raz pierwszy w naszym kraju już 13 sierpnia 2013 w Atlas Arenie w Łodzi!

Ruszyła właśnie sprzedaż biletów - można je kupić już od dziś, od piątku 18 stycznia od godziny 10:00 na stronie www.livenation.pl

Ceny biletów wyglądają następująco:

165 zł - płyta, trybuny i osoby niepełnosprawne
198 zł - trybuny
209 zł - golden circle
275 zł - golden circle early entrance

System Of A Down - Chop Suey. Posłuchaj jednego z największych przebojów zespołu - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Myslovitz - pierwszy klubowy koncert po odejściu Artura Rojka. Zobacz na Eska.pl największe hity grupy [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Don't Judge Challenge -  o co chodzi z hashtagiem dontjudgechallenge?
0

Don't Judge Challenge - o co chodzi z hashtagiem dontjudgechallenge?

O co chodzi z akcją Don't Judge Challenge? Na twitterze i Facebooku pojawiły się filmy z hashtagiem dontjudgechallenge - zobacz na czym polegają i dlaczego są hitem w sieci.
07/07/2015 15:26
George Michael - zdjęcia po odwyku sensacją w internecie. Zobacz jak się zmienił!
0

George Michael - zdjęcia po odwyku sensacją w internecie. Zobacz jak się zmienił!

"George Michael wyniszczony przez narkotyki" - grzmią serwisy internetowe na całym świecie w reakcji na zdjęcia, które zrobiono muzykowi w lipcu 2015. Co jest tak niezwykłego w zdjęciach muzyka - zobacz sam jak się zmienił.
07/07/2015 15:25
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - plakat z Natalie Dormer w klimacie Bad Blood już w sieci!
0

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - plakat z Natalie Dormer w klimacie Bad Blood już w sieci!

Plakaty do Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 2 powoli zalewają sieć. Właśnie pojawił się pierwszy plakat do ostatniej części Igrzysk Śmierci z serii tych z poszczególnymi bohaterami filmu. Mowa o plakacie do finału Igrzysk Śmierci z Natalie Dormer. Zobaczcie poster w klimatach Bad Blood już teraz!
07/07/2015 14:26
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?
0

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia nagich pośladków wokalisty są bardziej HOT niż upały w Polsce? Zobacz, jak spędza wakacje 2015 Justin Bieber! Czy takie fotki mają podbić zainteresowanie jego nowym teledyskiem nagranym wraz z Diplo i Skrillexem?
07/07/2015 14:15
Ted 2: piosenki z filmu. Soundtrack sprawdzamy przed premierą
0

Ted 2: piosenki z filmu. Soundtrack sprawdzamy przed premierą

Ted 2 premiera w polskich kinach już 10 lipca 2015. Tymczasem na ESKA.pl prezentujemy piosenki z filmu o niegrzecznym misiu. Jakie utwory znajdą się na soundtracku do Ted 2? Sprawdź na ESKA.pl 
07/07/2015 14:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska