WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO] - System Of A Down zagrają w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Bilety już w sprzedaży! [VIDEO]

Tagi związane z System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO]: System Of A Down w Polsce 2013, System Of A Down w Łodzi, System Of A Down bilety Atlas Arena, System Of A Down w Polsce bilety

System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO]

RSS 18/01/2013 10:15 Komentarze
System Of A Down wystąpią w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Atlas Arenie w Łodzi! Będzie to pierwsza wizyta tego zespołu w naszym kraju. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów! Gdzie i za ile można kupić bilety? Dowiedz się na Eska.pl!
SOAD SOAD / www.livenation.pl
Ilustracja do artykułu: System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO]
System Of A Down nareszcie w Polsce! Grupa znana z takich przebojów jak Toxicity, Chop Suey i Lonely Day wystąpi po raz pierwszy w naszym kraju już 13 sierpnia 2013 w Atlas Arenie w Łodzi!

Ruszyła właśnie sprzedaż biletów - można je kupić już od dziś, od piątku 18 stycznia od godziny 10:00 na stronie www.livenation.pl

Ceny biletów wyglądają następująco:

165 zł - płyta, trybuny i osoby niepełnosprawne
198 zł - trybuny
209 zł - golden circle
275 zł - golden circle early entrance

System Of A Down - Chop Suey. Posłuchaj jednego z największych przebojów zespołu - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Myslovitz - pierwszy klubowy koncert po odejściu Artura Rojka. Zobacz na Eska.pl największe hity grupy [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]
0

Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach [VIDEO]

Tom Swoon - wywiad dla ESKA.pl! Najwyżej notowany w historii polski didżej i producent gościł w naszym studio! Opowiedział m.in. o koncertach w Polsce, popularności, planach na przyszłość i zestawieniu DJ Magazine Top 100! Jakie zyski przynosi mu pobyt w prestiżowym rankingu?? Wideo zobaczycie na ESKA.pl!
29/07/2016 18:10
Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!
0

Ewelina Lisowska: teledysk do Prosta sprawa. Jak dobrze go znasz? Obejrzyj i rozwiąż QUIZ!

Piosenka Eweliny Lisowskiej - Prosta sprawa to najgorętszy hit lata 2016! Dowodem tego jest również przepełniony optymizmem teledysk. Gdzie został on nakręcony? O czym jest? W jakim klimacie został nagrany kawałek? Sprawdźcie się i odpowiedzcie na pytania w naszym QUIZie!
29/07/2016 17:29
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać trzeci dzień imprezy katolików? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę sprawdzicie na ESKA.pl!
29/07/2016 17:00
Marsz Powstania Warszawskiego 2016: trasa i program na 1 sierpnia
0

Marsz Powstania Warszawskiego 2016: trasa i program na 1 sierpnia

Marsz Powstania Warszawskiego 2016 przejdzie ulicami Warszawy. Oznacza to duże utrudnienia i zmiany w komunikacji. W których miejscach? Trasa marszu 1 sierpnia do sprawdzenia na ESKA.pl
29/07/2016 16:50
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/07/2016 16:00
Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer
0

Gorąca 20 Premiery: Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love || Rameez - Hello Summer

Martin Garrix & Bebe Rexha - In the Name of Love oraz Rameez - Hello Summer: premiery w G20 na dobre zakończenie tygodnia! Nowe piosenki na antenie Radia ESKA usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Zanim zagłosujecie, sprawdźcie więcej na temat tych kawałków - oczywiście na ESKA.pl
29/07/2016 15:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...