WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO] - System Of A Down zagrają w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Bilety już w sprzedaży! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO]: System Of A Down w Polsce 2013, System Of A Down w Łodzi, System Of A Down bilety Atlas Arena, System Of A Down w Polsce bilety

System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO]

RSS 18/01/2013 10:15 Komentarze 0
System Of A Down wystąpią w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Atlas Arenie w Łodzi! Będzie to pierwsza wizyta tego zespołu w naszym kraju. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów! Gdzie i za ile można kupić bilety? Dowiedz się na Eska.pl!
SOAD SOAD / www.livenation.pl
Ilustracja do artykułu: System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO]
System Of A Down nareszcie w Polsce! Grupa znana z takich przebojów jak Toxicity, Chop Suey i Lonely Day wystąpi po raz pierwszy w naszym kraju już 13 sierpnia 2013 w Atlas Arenie w Łodzi!

Ruszyła właśnie sprzedaż biletów - można je kupić już od dziś, od piątku 18 stycznia od godziny 10:00 na stronie www.livenation.pl

Ceny biletów wyglądają następująco:

165 zł - płyta, trybuny i osoby niepełnosprawne
198 zł - trybuny
209 zł - golden circle
275 zł - golden circle early entrance

System Of A Down - Chop Suey. Posłuchaj jednego z największych przebojów zespołu - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Myslovitz - pierwszy klubowy koncert po odejściu Artura Rojka. Zobacz na Eska.pl największe hity grupy [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: