Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO] - System Of A Down zagrają w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Bilety już w sprzedaży! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO]: System Of A Down w Polsce 2013, System Of A Down w Łodzi, System Of A Down bilety Atlas Arena, System Of A Down w Polsce bilety

System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO]

RSS 18/01/2013 10:15 Komentarze 0
System Of A Down wystąpią w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Atlas Arenie w Łodzi! Będzie to pierwsza wizyta tego zespołu w naszym kraju. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów! Gdzie i za ile można kupić bilety? Dowiedz się na Eska.pl!
SOAD SOAD / www.livenation.pl
Ilustracja do artykułu: System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO]
System Of A Down nareszcie w Polsce! Grupa znana z takich przebojów jak Toxicity, Chop Suey i Lonely Day wystąpi po raz pierwszy w naszym kraju już 13 sierpnia 2013 w Atlas Arenie w Łodzi!

Ruszyła właśnie sprzedaż biletów - można je kupić już od dziś, od piątku 18 stycznia od godziny 10:00 na stronie www.livenation.pl

Ceny biletów wyglądają następująco:

165 zł - płyta, trybuny i osoby niepełnosprawne
198 zł - trybuny
209 zł - golden circle
275 zł - golden circle early entrance

System Of A Down - Chop Suey. Posłuchaj jednego z największych przebojów zespołu - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Myslovitz - pierwszy klubowy koncert po odejściu Artura Rojka. Zobacz na Eska.pl największe hity grupy [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Wianki w Warszawie 2015: kto wystąpi? Mamy program imprezy! [VIDEO]
0

Wianki w Warszawie 2015: kto wystąpi? Mamy program imprezy! [VIDEO]

Wianki w Warszawie - kto wystąpi podczas Wianków Nad Wisłą w Warszawie? Kiedy i gdzie w tym roku odbędzie się impreza? Jaki jest program Wianków nad Wisłą 2015? Szczegóły na temat nadchodzącego przywitania lata w Warszawie znajdziecie na ESKA.pl 
27/05/2015 15:43
Liga Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]
0

Liga Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
27/05/2015 15:37
Finał Ligi Europy 2015: o której godzinie mecz Dnipro - Sevilla w TV? Pound The Alarm przed spotkaniem [VIDEO]
0

Finał Ligi Europy 2015: o której godzinie mecz Dnipro - Sevilla w TV? Pound The Alarm przed spotkaniem [VIDEO]

O której finał Ligi Europy 2015 w telewizji? Mamy dla Was odpowiedź na pytanie, o której zaczyna się mecz Dnipro - Sevilla 27.05.2015 na Stadionie Narodowym i jego transmisja w TV. Zobaczcie już teraz godzinę rozpoczęcia finału LE 2015 i nie przegapcie żadnej sekundy meczu Dnipro - Sevilla. ESKA.pl Pound The Alarm przed spotkaniem.
27/05/2015 15:36
#CharlieCharlieChallenge - nowy trend na Twitterze. O co chodzi? [VIDEO]
0

#CharlieCharlieChallenge - nowy trend na Twitterze. O co chodzi? [VIDEO]

#CharlieCharlieChallenge - nowy trend na Twitterze. O co chodzi? To bijąca rekordy popularności na społecznościówkach zabawa z wywoływaniem duchów. Ktoś w to wierzy?
27/05/2015 15:28
Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i o której w TV? Szczegóły transmisji już u nas [ESKA.pl]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i o której w TV? Szczegóły transmisji już u nas [ESKA.pl]

Polsat SuperHit Festiwal 2015 w Sopocie odbędzie się już w najbliższy weekend 29-31 maja 2015 roku. Jakie atrakcje czekają na fanów sopockiego festiwalu? O której rozpoczyna się transmisja na żywo z Polsat SuperHit Festiwal 2015? Kto poprowadzi imprezę? Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl! 
27/05/2015 15:15
R5 w Polsce 2015? Oto miasta zaproponowane na koncert przez zespół. Trwa specjalna akcja [VIDEO]
0

R5 w Polsce 2015? Oto miasta zaproponowane na koncert przez zespół. Trwa specjalna akcja [VIDEO]

Koncert R5 w Polsce w 2015 roku to scenariusz bardzo możliwy a wszystko w rękach fanów w ramach akcji R5 Rocks the World. R5 w Gdańsku, R5 w Warszawie i R5 w Krakowie - to opcje, na które mogą głosować fani zespołu marzący o ich występie w ramach Sometime Last Night Tour w jednym z tych miast. Szczegóły na ESKA.pl.
27/05/2015 15:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska