WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO] - System Of A Down zagrają w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Bilety już w sprzedaży! [VIDEO]

Tagi związane z System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO]: System Of A Down w Polsce 2013, System Of A Down w Łodzi, System Of A Down bilety Atlas Arena, System Of A Down w Polsce bilety

System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO]

RSS 18/01/2013 10:15 Komentarze
System Of A Down wystąpią w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Atlas Arenie w Łodzi! Będzie to pierwsza wizyta tego zespołu w naszym kraju. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów! Gdzie i za ile można kupić bilety? Dowiedz się na Eska.pl!
SOAD SOAD / www.livenation.pl
Ilustracja do artykułu: System Of A Down w Polsce już 13 sierpnia 2013 w Łodzi! Ruszyła sprzedaż biletów! [VIDEO]
System Of A Down nareszcie w Polsce! Grupa znana z takich przebojów jak Toxicity, Chop Suey i Lonely Day wystąpi po raz pierwszy w naszym kraju już 13 sierpnia 2013 w Atlas Arenie w Łodzi!

Ruszyła właśnie sprzedaż biletów - można je kupić już od dziś, od piątku 18 stycznia od godziny 10:00 na stronie www.livenation.pl

Ceny biletów wyglądają następująco:

165 zł - płyta, trybuny i osoby niepełnosprawne
198 zł - trybuny
209 zł - golden circle
275 zł - golden circle early entrance

System Of A Down - Chop Suey. Posłuchaj jednego z największych przebojów zespołu - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Myslovitz - pierwszy klubowy koncert po odejściu Artura Rojka. Zobacz na Eska.pl największe hity grupy [VIDEO]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pudzianowski vs Popek na KSW 37! Walka wieczoru w Krakowie!
0

Pudzianowski vs Popek na KSW 37! Walka wieczoru w Krakowie!

Popek vs Pudzianowski na KSW 37! Walka wieczoru, której nie można przegapić! Kiedy odbędzie się gala Konfrontacji Sztuk Walki? Jej szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!
26/09/2016 19:05
Popek na KSW 37 - z kim walczy 3.12.2016?
0

Popek na KSW 37 - z kim walczy 3.12.2016?

Popek na gali KSW 37! Rywal, czyli z kim walczy 3 grudnia 2016? Gdzie odbędzie się pojedynek rapera w starciach MMA? Najlepsze i najnowsze szczegóły poznacie na ESKA.pl!
26/09/2016 18:54
Szymon Chodyniecki - Wyłącz stres. 5 powodów żeby posłuchać nowej piosenki!
0

Szymon Chodyniecki - Wyłącz stres. 5 powodów żeby posłuchać nowej piosenki!

Szymon Chodyniecki z nowym przebojem „Wyłącz stres”. Poznaj 5 najważniejszych powodów, żeby posłuchać tego numeru i niecierpliwie czekać na debiutancki album artysty.
26/09/2016 17:50
Ewelina Lisowska - co ze zdrowiem wokalistki? Jak długo potrwa leczenie?
0

Ewelina Lisowska - co ze zdrowiem wokalistki? Jak długo potrwa leczenie?

Ewelina Lisowska przebywa w szpitalu. Co aktualnie dzieje się ze zdrowiem wokalistki? Jak długo potrwa jej leczenie? Szczegóły poznacie na ESKA.pl
26/09/2016 17:24
Twerkujący tyłek. Seks zabawka inspirowana teledyskami Rihanny i Nicki Minaj
0

Twerkujący tyłek. Seks zabawka inspirowana teledyskami Rihanny i Nicki Minaj

Twerkujący tyłek to najnowsza seks zabawka inspirowana teledyskami m.in. Rihanny i Nicki Minaj. Sprawdź, jak działają gadżety, od których oblejesz się rumieńcem.
26/09/2016 16:53
Lady Gaga ujawnia nowe piosenki z płyty Joanne.
0

Lady Gaga ujawnia nowe piosenki z płyty Joanne.

Nowa płyta Lady Gagi już wkrótce. Gwiazda ujawniła piosenki, które znajdą się na nowym albumie.
26/09/2016 16:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Polecamy
Wokaliści Polska
Najpopularniejszy polski wokalista to:
  • Antek Smykiewicz
  • Dawid Podsiadło
  • Grzegorz Hyży
  • Kamil Bednarek
  • Michał Szpak
polub
ESKA