WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwia Grzeszczak - Pożyczony. Już jest nowa piosenka Sylwii Grzeszczak! [AUDIO] - Premiera na ESKA.pl: Sylwia Grzeszczak - Pożyczony

Sylwia Grzeszczak - Pożyczony. Już jest nowa piosenka Sylwii Grzeszczak! [AUDIO]

RSS 06/06/2013 13:07 Komentarze
Pożyczony to nowa piosenka Sylwii Grzeszczak, którą premierowo usłyszeliście w Gorącej 20 Radia ESKA i na ESKA.pl! Posłuchaj utworu w całości!
Sylwia Grzeszczak - Pożyczony z płyty Komponując Siebie Sylwia Grzeszczak - Pożyczony z płyty Komponując Siebie / mat. artystki
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Pożyczony. Już jest nowa piosenka Sylwii Grzeszczak! [AUDIO]
Pożyczony - Sylwia Grzeszczak tuż przed wydaniem trzeciej płyty - Komponując Siebie - oddaje w ręce fanów nowy kawałek! Będzie hit? Kawałek możecie usłyszeć premierowo w Gorącej 20 i na ESKA.pl

Ekskluzywna premiera piosenki Pożyczony - Sylwii Grzeszczak odbyła się w środę, 5 czerwca, o godz. 18.00 w Gorącej 20 Radia ESKA i na ESKA.pl!

Pożyczony to kolejna po piosence Flirt premiera Sylwii Grzeszczak w Radiu ESKA i na ESKA.pl. Czy Pożyczony będzie takim hitem jak Flirt? Czekamy na Wasze komentarze!

Sylwia Grzeszczak - Pożyczony:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018
0

Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018

Mecz Polski 26 marca 2017 w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018 - z kim gramy, gdzie i o której odbędzie się mecz, gdzie oglądać na żywo w tv i online. Wszystko o meczu Czarnogóra - Polska w jednym miejscu - na ESKA.pl.
26/03/2017 13:17
SKOKI 2017: klasyfikacja generalna Pucharu Świata i Pucharu Narodów WYNIKI
0

SKOKI 2017: klasyfikacja generalna Pucharu Świata i Pucharu Narodów WYNIKI

Wielki sukces Polski, Kamila Stocha i wszystkich polskich skoczków! Kto wygrywa kwalifikację generalną skoków w sezonie 2016/2017? Sprawdź na ESKA.pl ostateczne wyniki Pucharu Świata i Pucharu Narodów w skokach narciarskich.
26/03/2017 12:23
Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 26 marca to ostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch zdobędzie Kryształową Kulę? O tym przekonamy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
26/03/2017 11:18
Mother's Day 2017: kiedy jest Dzień Matki w UK w 2017 roku?
0

Mother's Day 2017: kiedy jest Dzień Matki w UK w 2017 roku?

Kiedy w Anglii obchodzony jest Dzień Matki? Kiedy wypada Mother's Day w 2017 roku?
26/03/2017 11:04
Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!
0

Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!

Dominika Gwit z Tańca z Gwiazdami na własnym memie. Internauci rozbawieni.
25/03/2017 17:29
Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]
0

Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna to historia odważnej księżniczki, której podczas przygód towarzyszy świetna muzyka. Jaka? Piosenki z bajki już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 16:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA