WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwia Grzeszczak - Pożyczony. Już jest nowa piosenka Sylwii Grzeszczak! [AUDIO] - Premiera na ESKA.pl: Sylwia Grzeszczak - Pożyczony
REKLAMA
REKLAMA

Sylwia Grzeszczak - Pożyczony. Już jest nowa piosenka Sylwii Grzeszczak! [AUDIO]

RSS 06/06/2013 13:07 Komentarze 0
Pożyczony to nowa piosenka Sylwii Grzeszczak, którą premierowo usłyszeliście w Gorącej 20 Radia ESKA i na ESKA.pl! Posłuchaj utworu w całości!
Sylwia Grzeszczak - Pożyczony z płyty Komponując Siebie Sylwia Grzeszczak - Pożyczony z płyty Komponując Siebie / mat. artystki
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Pożyczony. Już jest nowa piosenka Sylwii Grzeszczak! [AUDIO]
Pożyczony - Sylwia Grzeszczak tuż przed wydaniem trzeciej płyty - Komponując Siebie - oddaje w ręce fanów nowy kawałek! Będzie hit? Kawałek możecie usłyszeć premierowo w Gorącej 20 i na ESKA.pl

Ekskluzywna premiera piosenki Pożyczony - Sylwii Grzeszczak odbyła się w środę, 5 czerwca, o godz. 18.00 w Gorącej 20 Radia ESKA i na ESKA.pl!

Pożyczony to kolejna po piosence Flirt premiera Sylwii Grzeszczak w Radiu ESKA i na ESKA.pl. Czy Pożyczony będzie takim hitem jak Flirt? Czekamy na Wasze komentarze!

Sylwia Grzeszczak - Pożyczony:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Obowiązkowy pobór do wojska wraca, jakie roczniki do wojska... - Facebook przerażony! Czy to prawda? This Is War [VIDEO]
0

Obowiązkowy pobór do wojska wraca, jakie roczniki do wojska... - Facebook przerażony! Czy to prawda? This Is War [VIDEO]

Wraca obowiązkowy pobór do wojska, sprawdź jaki rocznik obowiązkowo musi stawić się w wojsku - informacja właśnie o takiej treści zalała Facebooka na początku marca 2015 roku wywołując niepokój wśród wielu internautów. Czy to prawda, że powrót do wojska jest obowiązkowy? ESKA.pl już wie. This Is War, ale nie ta nasuwająca się na myśl w pierwszej kolejności.
04/03/2015 20:48
Eurowizja 2015: Edyta Górniak ODRZUCONA przez polską komisję. Już wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę! [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Edyta Górniak ODRZUCONA przez polską komisję. Już wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę! [VIDEO]

Wiadomo już kto będzie polskim kandydatem na konkurs Eurowizja 2015 i nie będzie to Edyta Górniak - komisja wybrała innego kandydata, mimo że Górniak zgłosiła swoją piosenkę do konkursu. Kto, jeżeli nie ona, będzie reprezentował Polskę? 
04/03/2015 20:47
Agata Dziarmagowska - Blisko mnie 6 powodów żeby czekać na premierę nowego teledysku Dziarmy na ESKA.pl [VIDEO]
0

Agata Dziarmagowska - Blisko mnie 6 powodów żeby czekać na premierę nowego teledysku Dziarmy na ESKA.pl [VIDEO]

Nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej już 5 marca 2015 będzie miał premierę na ESKA.pl. Nie możemy się doczekać teledysku do piosenki "Blisko mnie", szczególnie, że Agata niewiele ujawniła na jego temat...  My mamy przecieki! Dowiedz się więcej!
04/03/2015 17:34
Oscar Prank z YouTube - zobacz, co można dostać mając Oscara. Get Lucky? [VIDEO]
0

Oscar Prank z YouTube - zobacz, co można dostać mając Oscara. Get Lucky? [VIDEO]

Oscar Prank z YouTube - to najnowsza internetowa wkrętka, która niedawno pojawiła się w sieci. Pewien mężczyzna postanowił sprawdzić, jakie będą reakcje ludzi, gdy będzie spacerował po mieście ze statuetką Oscara. Co otrzymał w zamian za zdjęcie ze zwycięzcą Oscara? Oscar Prank - hit internetu na ESKA.pl 
04/03/2015 16:56
David Beckham w teledysku Noela Gallaghera. Piłkarz potwierdził współpracę! Pokaże się bez koszulki? [VIDEO]
0

David Beckham w teledysku Noela Gallaghera. Piłkarz potwierdził współpracę! Pokaże się bez koszulki? [VIDEO]

Teledysk z Davidem Beckhamem już wkrótce zaliczy swoją premierę a to wszystko za sprawą Noela Gallaghera znanego z Oasis. David Beckham zgodził się na udział w nowym wideo zespołu Noela Gallaghera - High Flying Birds. Na wiadomości o nowym projekcie piłkarza z entuzjazmem zareagowały jego fanki. Czy czekają nas sceny z Davidem Beckhamem bez koszulki?
04/03/2015 16:29
Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey już jest! Teledysk Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]
0

Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey już jest! Teledysk Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]

Nowy teledysk Honoraty Skarbek właśnie zaliczył swoją premierę na YouTube. Nowa piosenka od Honey nosi tytuł Damy Radę. W ostatni weekend lutego 2015 roku do sieci trafił teaser nowego teledysku Honey. Jaki jest nowy klip Honoraty Skarbek? Sprawdźcie na ESKA.PL