WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Sylwia Grzeszczak - Pożyczony. Już jest nowa piosenka Sylwii Grzeszczak! [AUDIO] - Premiera na ESKA.pl: Sylwia Grzeszczak - Pożyczony
REKLAMA
REKLAMA

Sylwia Grzeszczak - Pożyczony. Już jest nowa piosenka Sylwii Grzeszczak! [AUDIO]

RSS 06/06/2013 13:07 Komentarze 0
Pożyczony to nowa piosenka Sylwii Grzeszczak, którą premierowo usłyszeliście w Gorącej 20 Radia ESKA i na ESKA.pl! Posłuchaj utworu w całości!
Sylwia Grzeszczak - Pożyczony z płyty Komponując Siebie Sylwia Grzeszczak - Pożyczony z płyty Komponując Siebie / mat. artystki
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Pożyczony. Już jest nowa piosenka Sylwii Grzeszczak! [AUDIO]
Pożyczony - Sylwia Grzeszczak tuż przed wydaniem trzeciej płyty - Komponując Siebie - oddaje w ręce fanów nowy kawałek! Będzie hit? Kawałek możecie usłyszeć premierowo w Gorącej 20 i na ESKA.pl

Ekskluzywna premiera piosenki Pożyczony - Sylwii Grzeszczak odbyła się w środę, 5 czerwca, o godz. 18.00 w Gorącej 20 Radia ESKA i na ESKA.pl!

Pożyczony to kolejna po piosence Flirt premiera Sylwii Grzeszczak w Radiu ESKA i na ESKA.pl. Czy Pożyczony będzie takim hitem jak Flirt? Czekamy na Wasze komentarze!

Sylwia Grzeszczak - Pożyczony:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Najbardziej wyczekiwana płyta gwiazdy młodego pokolenia: teen artyści nagrywają, my głosujemy! [RANKING]
1

Najbardziej wyczekiwana płyta gwiazdy młodego pokolenia: teen artyści nagrywają, my głosujemy! [RANKING]

Gwiazd młodego pokolenia w Polsce jest coraz więcej a ESKA.pl przygląda się im szczególnie uważnie. Tym razem pod naszą lupę bierzemy płyty teen gwiazd z naszego kraju, których doczekać nie mogą się polskie nastolatki. Który krążek jest najbardziej wyczekiwany? O ten tytuł gwiazdy młodego pokolenia walczą w Eskowym rankingu!
01/11/2014 09:48
Taniec z Gwiazdami 2, odc. 9: kto odpadł 31 października 2014 roku? Ania Wyszkoni idzie dalej! [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2, odc. 9: kto odpadł 31 października 2014 roku? Ania Wyszkoni idzie dalej! [VIDEO]

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 2 odc. 9 z 31 października 2014 roku? W halloweenowym odcinku Tańca z Gwiazdami pożegnaliśmy się z jedną z gwiazd. Nie jest to Anna Wyszkoni - reprezentantka rynku muzycznego na tanecznym parkiecie. O kim mowa?
01/11/2014 09:36
Wszystkich Świętych 2014: kto zmarł w 2014 roku? Wspominamy gwiazdy muzyczne i nie tylko [VIDEO]
1

Wszystkich Świętych 2014: kto zmarł w 2014 roku? Wspominamy gwiazdy muzyczne i nie tylko [VIDEO]

Na Wszystkich Świętych 2014 przypadających 1 listopada ESKA.pl wspomina gwiazdy, które umarły w 2014 roku - oczywiście te z branży muzycznej. Zobaczcie, kto zmarł w 2014 roku i chwilą zadumy uczcijcie ich pamięć.
01/11/2014 08:30
Lodowisko na Narodowym 2014: od kiedy, ceny biletów... - wizyta to świetna okazja do Break The Ice [VIDEO]
0

Lodowisko na Narodowym 2014: od kiedy, ceny biletów... - wizyta to świetna okazja do Break The Ice [VIDEO]

Lodowisko na Narodowym rusza już 8 listopada 2014 roku. Dla wszystkich tych, którzy są fanami zimowych sportów sprawdziliśmy informacje dotyczącej  lodowiska na Stadionie Narodowym w 2014 roku. Jakie są godziny otwarcia, w jakiej cenie są bilety? Wszystkie informacje na temat największego lodowiska w Polsce sprawdzamy na ESKA.pl jeszcze przed oficjalnym otwarciem
01/11/2014 08:28
Labirynt Światła w Wilanowie 2014: kiedy i po ile bilety? Give Me The Bright Lights! [VIDEO]
0

Labirynt Światła w Wilanowie 2014: kiedy i po ile bilety? Give Me The Bright Lights! [VIDEO]

Labirynt Światła w Wilanowie: kiedy rusza atrakcja przygotowana dla mieszkańców Warszawy? Niezwykły ogród stworzyny na kształt miasta świateł rodem z Alicji w Krainie Czarów rusza już w listopadzie. Sprawdzamy ceny i godziny otwarcia miasta świateł w Wilanowie przy refrenie utworu Lany Del Rey - Brite Lites
01/11/2014 08:27
Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Będzie November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]
1

Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Będzie November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]

Jaka pogoda na listopad 2014? Pytanie o prognozę pogody w listopadzie 2014 zadajemy sobie zaskoczeni pierwszym śniegiem pod koniec października 2014 roku. Zobacz długoterminową pogodę na listopad 2014. Miesięczna pogoda na listopad 2014 to m.in. November Rain.
01/11/2014 08:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Donut selfie: co to jest, jak zrobić? Nowy hit z USA w klimacie #SELFIE [VIDEO]

Donut selfie: co to jest, jak zrobić? Nowy hit z USA w klimacie #SELFIE [VIDEO]