Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO] - Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]: sylwia grzeszczak nowy ty nowa ja, nowy ty nowa ja singiel, nowy ty nowy ja piosenka

Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 28/02/2014 11:29 Komentarze 0
Nowy Ty, Nowa Ja to singiel Sylwii Grzeszczak. Nowy numer ma promować album wokalistki Komponując Siebie. Szczegóły na ESKA.pl.
Sylwia Grzeszczak - Komponując Siebie Sylwia Grzeszczak - Komponując Siebie / Okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]
Sylwia Grzeszczak nagrała singiel Nowy Ty, Nowa Ja. To kolejny numer, który promuje jej album Komponując Siebie. Wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć m.in. Księżniczkę czy też Pożyczony. Do obydwu numerów powstał teledysk. Teraz Sylwia Grzeszczak serwuje numer Nowy Ty, Nowa Ja. Piosenka Nowy Ty, Nowa Ja to czwarty singiel pochodzący z krążka Komponując Siebie. Za słowa w tym kawałku odpowiada Marcin „Liber” Piotrowski, zaś za muzykę sama wokalistka

>>> Koncerty rockowe 2014 w Polsce

Przy okazji przypominamy, że Sylwia Grzeszczak jest w trasie koncertowej od grudnia 2013 roku w ramach, której promuje krążek Komponując Siebie.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Eiji Tsuburaya - kim jest bohater doodla z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!
0

Eiji Tsuburaya - kim jest bohater doodla z 7 lipca? Poznaj 5 ciekawostek!

Eiji Tsuburaya bohaterem google doodle 7 lipca 2015. Kim jest Eiji Tsuburaya? Poznaj 6 ciekawostek o twórcy Godzilli, który obchodziłby dziś 114 urodziny a był twórcą najpiękniejszych potworów w historii kina.
06/07/2015 21:49
Mapa burz - ALERT burzowy w twoim komputerze.  Sprawdź gdzie grzmi!
0

Mapa burz - ALERT burzowy w twoim komputerze. Sprawdź gdzie grzmi!

Burze nad Polską niepokoją wiele osób. Gdzie jest burza, jak duża, jak sprawdzić front burzowy? Szukacie mapy burz a my dajemy podpowiedź zanim przyjdzie nawałnica Before the Storm (video z młodziutką Taylor Swift w bonusie!)
06/07/2015 20:41
Mila Kunis - kim jest żona Ashtona Kutchera i co ją łączy z muzyką?
0

Mila Kunis - kim jest żona Ashtona Kutchera i co ją łączy z muzyką?

Mila Kunis i Ashton Kutcher wzięli ślub.Głośno o tym na wszystkich serwisach plotkarskich i społecznościowych. Z tej okazji przybliżamy wam sylwetkę Mili i jej romantyczną historię z Ashtonem. Dowiedzcie się więcej o wybrance Kutchera.
06/07/2015 20:40
Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - WYNIK
0

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - WYNIK

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - polska tenisistka pokonała Jelenę Jankovic. Dowiedz się więcej o sukcesach Agnieszki Radwańskiej w Wimbledonie 2015 i śpiewaj jej PLAY!
06/07/2015 20:40
Pogoda na lipiec 2015: upały w Polsce: ile stopni? Będzie Hot?
0

Pogoda na lipiec 2015: upały w Polsce: ile stopni? Będzie Hot?

Jaka będzie pogoda w lipcu 2015? Odpowiedź na to pytanie spędza sen z powiek wszystkim, którzy marzą o ciepłej i słonecznej aurze podczas wakacji 2015. Ile stopni będzie w lipcu w Polsce? Kiedy będzie padać deszcz? Sprawdzamy na ESKA.pl
06/07/2015 16:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska