Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO] - Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]: sylwia grzeszczak nowy ty nowa ja, nowy ty nowa ja singiel, nowy ty nowy ja piosenka

Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 28/02/2014 11:29 Komentarze 0
Nowy Ty, Nowa Ja to singiel Sylwii Grzeszczak. Nowy numer ma promować album wokalistki Komponując Siebie. Szczegóły na ESKA.pl.
Sylwia Grzeszczak - Komponując Siebie Sylwia Grzeszczak - Komponując Siebie / Okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]
Sylwia Grzeszczak nagrała singiel Nowy Ty, Nowa Ja. To kolejny numer, który promuje jej album Komponując Siebie. Wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć m.in. Księżniczkę czy też Pożyczony. Do obydwu numerów powstał teledysk. Teraz Sylwia Grzeszczak serwuje numer Nowy Ty, Nowa Ja. Piosenka Nowy Ty, Nowa Ja to czwarty singiel pochodzący z krążka Komponując Siebie. Za słowa w tym kawałku odpowiada Marcin „Liber” Piotrowski, zaś za muzykę sama wokalistka

>>> Koncerty rockowe 2014 w Polsce

Przy okazji przypominamy, że Sylwia Grzeszczak jest w trasie koncertowej od grudnia 2013 roku w ramach, której promuje krążek Komponując Siebie.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag, pod którym zbieramy Wasze przeprosiny dla Mam na Dzień Matki 2015. Planujemy zalać tą akcją Facebooka, Twittera i Instagram - oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
26/05/2015 09:36
Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC: wynik budzi emocje! Kto wygra finał LE 2015 i zaśpiewa We Are The Champions? [VIDEO]
0

Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC: wynik budzi emocje! Kto wygra finał LE 2015 i zaśpiewa We Are The Champions? [VIDEO]

Wynik meczu Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC, czyli odpowiedź na pytanie, kto wygrał w finale Ligi Europy 2015 27 maja, jeszcze przed spotkaniem zdają się znać bukmacherzy. Czy ich typy, co do wyniku meczu Dnipro - Sevilla 27.05.2015, sprawdzą się i ich faworyt zaśpiewa We Are The Champions?
27/05/2015 11:25
Adam Kraśko - Zabawa w Stylu Folk - nowa piosenka nagrana przy współpracy z Radkiem Liszewskim [VIDEO]
0

Adam Kraśko - Zabawa w Stylu Folk - nowa piosenka nagrana przy współpracy z Radkiem Liszewskim [VIDEO]

Adam Kraśko znowu śpiewa! Tym razem uczestnik programu Rolnik Szuka Żony nagrał utwór Zabawa w Stylu Folk. Kawałek powstał przy współudziale z Radkiem Liszewskim - wokalistką zespołu Weekend i autorem hitu Ona Tańczy Dla Mnie. 
27/05/2015 11:12
Muzyka serca w stylu Step Up i  z gwiazdą You Can Dance! [VIDEO]
0

Muzyka serca w stylu Step Up i z gwiazdą You Can Dance! [VIDEO]

Muzyka serca to propozycja dla fanów filmów tanecznych spod znaku Step Up i Street Dance, z Nico Archambault w miejscu Channinga Tatuma. Historia dziewczyny, która wybiera parkiet zamiast studiów medycznych, do obejrzenia za darmo i bez logowania na eskaGO!
27/05/2015 10:42
Liga Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]
0

Liga Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
27/05/2015 10:06
Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Gdzie i za ile kupić?
0

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Gdzie i za ile kupić?

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk - bilety na finał Ligi Europy na Narodowym są nadal w sprzedaży? Gdzie i za ile kupić bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Przypomnijmy, że mecz odbędzie się w środę 27.05.2015. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl 
27/05/2015 10:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska