WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO] - Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]: sylwia grzeszczak nowy ty nowa ja, nowy ty nowa ja singiel, nowy ty nowy ja piosenka

Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 28/02/2014 11:29 Komentarze 0
Nowy Ty, Nowa Ja to singiel Sylwii Grzeszczak. Nowy numer ma promować album wokalistki Komponując Siebie. Szczegóły na ESKA.pl.
Sylwia Grzeszczak - Komponując Siebie Sylwia Grzeszczak - Komponując Siebie / Okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]
Sylwia Grzeszczak nagrała singiel Nowy Ty, Nowa Ja. To kolejny numer, który promuje jej album Komponując Siebie. Wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć m.in. Księżniczkę czy też Pożyczony. Do obydwu numerów powstał teledysk. Teraz Sylwia Grzeszczak serwuje numer Nowy Ty, Nowa Ja. Piosenka Nowy Ty, Nowa Ja to czwarty singiel pochodzący z krążka Komponując Siebie. Za słowa w tym kawałku odpowiada Marcin „Liber” Piotrowski, zaś za muzykę sama wokalistka

>>> Koncerty rockowe 2014 w Polsce

Przy okazji przypominamy, że Sylwia Grzeszczak jest w trasie koncertowej od grudnia 2013 roku w ramach, której promuje krążek Komponując Siebie.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja na żywo. Kto odpadnie z trzeciej bitwy The Voice of Poland 5?
0

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja na żywo. Kto odpadnie z trzeciej bitwy The Voice of Poland 5?

The Voice of Poland 5. odc. 8 - przed nami druga bitwa muzycznego show. 25 października 2014 roku na ringu do walki staną Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji na żywo z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
0

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
1

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
3

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: