WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO] - Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]: sylwia grzeszczak nowy ty nowa ja, nowy ty nowa ja singiel, nowy ty nowy ja piosenka

Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 28/02/2014 11:29 Komentarze 0
Nowy Ty, Nowa Ja to singiel Sylwii Grzeszczak. Nowy numer ma promować album wokalistki Komponując Siebie. Szczegóły na ESKA.pl.
Sylwia Grzeszczak - Komponując Siebie Sylwia Grzeszczak - Komponując Siebie / Okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]
Sylwia Grzeszczak nagrała singiel Nowy Ty, Nowa Ja. To kolejny numer, który promuje jej album Komponując Siebie. Wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć m.in. Księżniczkę czy też Pożyczony. Do obydwu numerów powstał teledysk. Teraz Sylwia Grzeszczak serwuje numer Nowy Ty, Nowa Ja. Piosenka Nowy Ty, Nowa Ja to czwarty singiel pochodzący z krążka Komponując Siebie. Za słowa w tym kawałku odpowiada Marcin „Liber” Piotrowski, zaś za muzykę sama wokalistka

>>> Koncerty rockowe 2014 w Polsce

Przy okazji przypominamy, że Sylwia Grzeszczak jest w trasie koncertowej od grudnia 2013 roku w ramach, której promuje krążek Komponując Siebie.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kim jest Sara Boruc, gość Kuby Wojewódzkiego z 21.10.2014r. i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? [VIDEO]
0

Kim jest Sara Boruc, gość Kuby Wojewódzkiego z 21.10.2014r. i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? [VIDEO]

Sara Boruc - żona Artura Boruca dawniej znana mediom jako Sara Mannei - u Kuby Wojewódzkiego razem z mężem to odcinek show z 21 października 2014 roku. Kim jest Sara Boruc i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? To sprawdzamy przed emisją nagrania!
21/10/2014 17:33
Gołota vs Nicholson: stream online - linki. Kiss With A Fist zobaczymy też w sieci! [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: stream online - linki. Kiss With A Fist zobaczymy też w sieci! [VIDEO]

Walka Gołota vs Nicholson w streamie online to szansa na zobaczenie ostatniej walki Andrzeja Gołoty bez telewizora w domu. Zbieramy legalne i oficjalne linki do walki Gołota vs Nicholson online. Gotowi na Kiss With A Fist od pięściarzy nawet w sieci?
21/10/2014 16:32
Donatan i Cleo: Hiper/Chimera. Data premiery ujawniona! Kiedy w sklepach Hiper/Chimera? [VIDEO]
0

Donatan i Cleo: Hiper/Chimera. Data premiery ujawniona! Kiedy w sklepach Hiper/Chimera? [VIDEO]

Nowa płyta Donatana i Cleo Hiper/Chimera będzie dostępna w sklepach już w listopadzie. Nadal trwa przedsprzedaż krążka. Jak dostać autograf na płycie i nie zapłacić za wysyłkę? Zobacz wszystkie atrakcje, które przygotowali dla wiernych fanów Donatan i Cleo!
21/10/2014 16:25
Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]

Program Gwiazdy Od Kuchni oglądasz za darmo, bez logowania i legalnie na eskaGO. Jacy są prywatnie: Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna, Jula, czy Margaret? Zobacz ekskluzywne wywiady i sprawdź na eskaGO!
21/10/2014 16:05
Gołota vs Nicholson: transmisja na żywo w telewizji i internecie a muzyczna rozgrzewka na ESKA.pl [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: transmisja na żywo w telewizji i internecie a muzyczna rozgrzewka na ESKA.pl [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w transmisji na żywo w telewizji i internecie  - ostatnią walkę Gołoty zobaczyć można tu i tu. Biorąc pod Eskową lupę transmisje live z walki Gołoty z Nicholsonem mamy dla Wasz także przeboje na rozgrzewkę przed emocjami prosto z ringu. Klikajcie po więcej już teraz!
21/10/2014 15:50
Zakonnica z The Voice śpiewa Like a Virgin. Siostra Cristina wygrała The Voice, a teraz nagrała pierwszy teledysk [VIDEO]
0

Zakonnica z The Voice śpiewa Like a Virgin. Siostra Cristina wygrała The Voice, a teraz nagrała pierwszy teledysk [VIDEO]

Zakonnica z The Voice śpiewa Like a Virgin? Tak to możliwe! Siostra Cristina Scuccia, zwyciężczyni The Voice of Italy, właśnie wydała pierwszy singiel, na który wybrała hit Madonny. Na YouTube dostępny jest również teledysk z siostrą Cristiną Scuccią, śpiewającą Like a Virgin. Które wykonanie utworu oceniacie lepiej? Zakonnicy z The Voice of Italy, czy oryginalną wersję Madonny?
21/10/2014 15:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]