WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO] - Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja

Tagi związane z Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]: sylwia grzeszczak nowy ty nowa ja, nowy ty nowa ja singiel, nowy ty nowy ja piosenka

Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 28/02/2014 11:29 Komentarze
Nowy Ty, Nowa Ja to singiel Sylwii Grzeszczak. Nowy numer ma promować album wokalistki Komponując Siebie. Szczegóły na ESKA.pl.
Sylwia Grzeszczak - Komponując Siebie Sylwia Grzeszczak - Komponując Siebie / Okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]
Sylwia Grzeszczak nagrała singiel Nowy Ty, Nowa Ja. To kolejny numer, który promuje jej album Komponując Siebie. Wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć m.in. Księżniczkę czy też Pożyczony. Do obydwu numerów powstał teledysk. Teraz Sylwia Grzeszczak serwuje numer Nowy Ty, Nowa Ja. Piosenka Nowy Ty, Nowa Ja to czwarty singiel pochodzący z krążka Komponując Siebie. Za słowa w tym kawałku odpowiada Marcin „Liber” Piotrowski, zaś za muzykę sama wokalistka

>>> Koncerty rockowe 2014 w Polsce

Przy okazji przypominamy, że Sylwia Grzeszczak jest w trasie koncertowej od grudnia 2013 roku w ramach, której promuje krążek Komponując Siebie.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Krzysztof Rutkowski nie żyje. Jaka była przyczyna śmierci wokalisty Tarzan Boy?
0

Krzysztof Rutkowski nie żyje. Jaka była przyczyna śmierci wokalisty Tarzan Boy?

Nie żyje Krzysztof Rutkowski, wokalista zespołu Tarzan Boy. Wokalista disco polo miał 56 lat.
23/02/2017 21:40
Mecz Ajax - Legia WYNIK i SKRÓTY meczu 23.02.17
0

Mecz Ajax - Legia WYNIK i SKRÓTY meczu 23.02.17

Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23 lutego 2017 to rewanżowe starcie pomiędzy tymi drużynami w 1/16 Ligi Europy. Jak zakończył się mecz? Jak wyglądały bramkowe sytuacje? Wynik meczu i skróty podrzucamy Wam na ESKA.pl
23/02/2017 21:14
Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]
0

Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]

Zedd i Alessia Cara prezentują wideo z tekstem do Stay. Nowy wspólny utwór niemieckiego producenta i amerykańskiej piosenkarki będzie największą konkurencją dla hitu The Chainsmokers i Coldplay?
23/02/2017 16:58
Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?
0

Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?

Prognoza pogody na cały marzec 2017 już na ESKA.pl. Miesięczna pogoda na marzec 2017 przewiduje bardziej zimową, czy raczej już wiosenną aurę? Sprawdźcie już teraz!
23/02/2017 16:29
Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?

Mistrzostwa Świata w Lahti 2017 trwają w najlepsze! Kiedy i gdzie oglądać skoki narciarskie? Wszystkie daty i ściąga dla kibiców do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 16:27
24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny
0

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny. Wszystko co musisz wiedzieć o tym dniu już teraz na ESKA.pl
23/02/2017 16:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA