WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO] - Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja

Tagi związane z Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]: sylwia grzeszczak nowy ty nowa ja, nowy ty nowa ja singiel, nowy ty nowy ja piosenka

Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 28/02/2014 11:29 Komentarze
Nowy Ty, Nowa Ja to singiel Sylwii Grzeszczak. Nowy numer ma promować album wokalistki Komponując Siebie. Szczegóły na ESKA.pl.
Sylwia Grzeszczak - Komponując Siebie Sylwia Grzeszczak - Komponując Siebie / Okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]
Sylwia Grzeszczak nagrała singiel Nowy Ty, Nowa Ja. To kolejny numer, który promuje jej album Komponując Siebie. Wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć m.in. Księżniczkę czy też Pożyczony. Do obydwu numerów powstał teledysk. Teraz Sylwia Grzeszczak serwuje numer Nowy Ty, Nowa Ja. Piosenka Nowy Ty, Nowa Ja to czwarty singiel pochodzący z krążka Komponując Siebie. Za słowa w tym kawałku odpowiada Marcin „Liber” Piotrowski, zaś za muzykę sama wokalistka

>>> Koncerty rockowe 2014 w Polsce

Przy okazji przypominamy, że Sylwia Grzeszczak jest w trasie koncertowej od grudnia 2013 roku w ramach, której promuje krążek Komponując Siebie.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Popek vs Pudzianowski na KSW 37. Kto wygra? GŁOSUJCIE!
0

Popek vs Pudzianowski na KSW 37. Kto wygra? GŁOSUJCIE!

Popek vs Pudzianowski to walka na KSW 37, która podniesie temperaturę! Elektryzujące starcie już 3 grudnia 2016 roku w Krakowie. Kto okaże się lepszy? Swojego faworyta wybierzcie w specjalnym głosowaniu na ESKA.pl!
28/09/2016 15:03
ESKA TV - gdzie oglądać?
0

ESKA TV - gdzie oglądać?

ESKA TV zmienia się dla was! Gdzie oglądać ESKA TV, co się zmieni? Sprawdź jeżeli jesteś fanem dobrej muzyki i gorących klipów!
28/09/2016 14:43
Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak -  pierwszy duet Voice of Poland 7!
0

Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak - pierwszy duet Voice of Poland 7!

Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak pierwszym duetem nowej edycji Voice of Poland. Czy uda im się dotrzeć aż do finału? Ich występ już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 14:28
Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2016
0

Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2016

Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej dostępne w sprzedaży. Szczegóły dystrybucji wejściówek na mecze Polaków już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 13:19
Gorąca 20 Premiera: Daya - Sit Still, Look Pretty. Kim jest piękna autorka premiery w G20?
0

Gorąca 20 Premiera: Daya - Sit Still, Look Pretty. Kim jest piękna autorka premiery w G20?

Daya - Sit Still, Look Pretty: 28 września dołączy do propozycji w Gorącej 20 Radia ESKA! Nowa piosenka do usłyszenia po godzinie 18:00! Zanim na nią zagłosujecie sprawdźcie na ESKA.pl, kim jest urocza Daya! 
28/09/2016 13:02
Hit, Hit, Hurra - odcinek 3. Uczestnicy, których zapamiętacie!
0

Hit, Hit, Hurra - odcinek 3. Uczestnicy, których zapamiętacie!

Hit, Hit, Hurra - odcinek 3 to kolejne polskie i zagraniczne przeboje w wykonaniu najmłodszych wokalnych talentów. Dodatkowo czekają nas niesamowite emocje i występy, które na długo zapadają w pamięć. W nowej odsłonie Hit, Hit, Hurra nie zabraknie też muzycznych gwiazd. Szczegóły już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 13:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA