WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO] - Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]: sylwia grzeszczak nowy ty nowa ja, nowy ty nowa ja singiel, nowy ty nowy ja piosenka

Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]

RSS 28/02/2014 11:29 Komentarze 0
Nowy Ty, Nowa Ja to singiel Sylwii Grzeszczak. Nowy numer ma promować album wokalistki Komponując Siebie. Szczegóły na ESKA.pl.
Sylwia Grzeszczak - Komponując Siebie Sylwia Grzeszczak - Komponując Siebie / Okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja. Czwarty singiel promujący album Komponując Siebie na ESKA.pl [VIDEO]
Sylwia Grzeszczak nagrała singiel Nowy Ty, Nowa Ja. To kolejny numer, który promuje jej album Komponując Siebie. Wcześniej mieliśmy okazję usłyszeć m.in. Księżniczkę czy też Pożyczony. Do obydwu numerów powstał teledysk. Teraz Sylwia Grzeszczak serwuje numer Nowy Ty, Nowa Ja. Piosenka Nowy Ty, Nowa Ja to czwarty singiel pochodzący z krążka Komponując Siebie. Za słowa w tym kawałku odpowiada Marcin „Liber” Piotrowski, zaś za muzykę sama wokalistka

>>> Koncerty rockowe 2014 w Polsce

Przy okazji przypominamy, że Sylwia Grzeszczak jest w trasie koncertowej od grudnia 2013 roku w ramach, której promuje krążek Komponując Siebie.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, Nowa Ja




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polska - Katar mecz 30.01.2015 gdzie oglądać w TV i online półfinałowe spotkanie MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015? Sprawdź i Live It [VIDEO]
0

Polska - Katar mecz 30.01.2015 gdzie oglądać w TV i online półfinałowe spotkanie MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015? Sprawdź i Live It [VIDEO]

Polska - Katar mecz półfinału MŚ w Piłce Ręcznej odbędzie się już w piątek 30.01.2015 roku. Gdzie oglądać mecz polskich szczypiornistów w telewizji i internecie? Mecz Polski w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej to sportowy temat nr. jeden ostatnich dni. Wszyscy żyją sukcesami polskich szczypiornistów! Posłuchaj Live It i sprawdź, gdzie oglądać mecz Polska - Katar
29/01/2015 11:04
Oscary 2015: kto wystąpi? Zobaczcie, kto zaśpiewa na 87. gali Oscarów [VIDEO]
0

Oscary 2015: kto wystąpi? Zobaczcie, kto zaśpiewa na 87. gali Oscarów [VIDEO]

Kto wystąpi na Osarach 2015? Występy gwiazd na Oscarach 2015 to jedna z atrakcji ceremonii rozdania filmowych nagród i mocny, muzyczny akcent całego wydarzenia. Zobaczcie, kto zaśpiewa na 87. gali Oscarów już teraz na ESKA.pl!
29/01/2015 09:49
Kim jest Kasia Cerekwicka - uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]
0

Kim jest Kasia Cerekwicka - uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]

Kim jest Kasia Cerekwicka? Takie pytanie zadają sobie z pewnością niektórzy fani programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nazwisko piosenkarki znalazło się na oficjalnej liście uczestników trzeciej edycji show Polsatu. Dowiedz się więcej na temat gwiazdy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 już teraz - na ESKA.pl
28/01/2015 16:44
Polska - Chorwacja mecz na żywo 28.01.2015. O której i gdzie linki do transmisji? Sprawdź i Live It! [VIDEO]
0

Polska - Chorwacja mecz na żywo 28.01.2015. O której i gdzie linki do transmisji? Sprawdź i Live It! [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: gdzie i o której odbędzie się mecz Polska - Chorwacja? Przypomnijmy, że po wygranej ze Szwedami polscy szczypiorniści dostali się do ćwierćfinałów MŚ w Piłce Ręcznej. Emocje rosną. Stąd też warto już teraz sprawdzić dokładną godzinę transmisji na żywo meczu Polska - Chorwacja. Gdzie oglądać nadchodzący mecz piłki ręcznej w telewizji i internecie? Na ESKA.pl znajdziecie informacje dotyczące meczu z 28 stycznia 2015 Polska - Chorwacja 
28/01/2015 16:03
Grzegorz Hyży - Pusty Dom: teledysk. Związek, kłótnia i... porwana żona! Zobaczcie sami [VIDEO]
0

Grzegorz Hyży - Pusty Dom: teledysk. Związek, kłótnia i... porwana żona! Zobaczcie sami [VIDEO]

Teledysk Grzegorza Hyżego do Pusty Dom prosto z YouTube na ESKA.pl. Wideo do Pusty Dom Grzegorza Hyżego to krótka lekcja życia dla wszystkich par. Poznajcie historię z nowego teledysku Grzegorza Hyżego i sprawdźcie dokładnie, o co chodzi w klipie do Pusty Dom.
28/01/2015 15:51
Film 50 Twarzy Greya: dlaczego każdy fan muzyki powinien zobaczyć to w kinie? 5 powodów [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: dlaczego każdy fan muzyki powinien zobaczyć to w kinie? 5 powodów [VIDEO]

Czy warto iść na film 50 Twarzy Greya i dla kogo jest to seans godny uwagi? Okazuje się, że premiera filmu 50 Twarzy Greya ściągnie na kinowe sale mnóstwo fanów... muzyki! Zobaczcie, dlaczego film 50 Twarzy Greya to propozycja dla każdego muzycznego freaka!
28/01/2015 15:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska