WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwestrowa Moc Przebojów 2014 w Gdyni - kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu? Na scenie m.in. Enej, LemON, Piersi i Sylwia Grzeszczak! [VIDEO] - Kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu 2013? Muzyka na Sylwestra

Tagi związane z Sylwestrowa Moc Przebojów 2014 w Gdyni - kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu? Na scenie m.in. Enej, LemON, Piersi i Sylwia Grzeszczak! [VIDEO]: sylwester polsatu 2013, polsat na sylwestra 2013, kto zagra w sylwestra 2013 w gdyni, sylwester 2013 w gdyni, sylwester polsatu 2013 gwiazdy, sylwester polsatu 2013 kto wystąpi, muzyka na sylwestra, radio na sylwestra

Sylwestrowa Moc Przebojów 2014 w Gdyni - kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu? Na scenie m.in. Enej, LemON, Piersi i Sylwia Grzeszczak! [VIDEO]

RSS 31/12/2013 07:49 Komentarze
Sylwestrowa Moc Przebojów 2014 w Gdyni - kto wystąpi? Zobacz, jakie atrakcje przygotowuje stacja Polsat na Sylwestra 2013/2014! W planach występy między innymi Piersi, Enej, LemON, Pectus i Budki Suflera!
Enej / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwestrowa Moc Przebojów 2014 w Gdyni - kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu? Na scenie m.in. Enej, LemON, Piersi i Sylwia Grzeszczak! [VIDEO]
Sylwester Polsatu 2013/2014 - Sylwestrowa Moc Przebojów w tym roku odbędzie się w Gdyni! Podczas transmitowanej przez Polsat w sylwestrowy wieczór i noc imprezy na gdyńskim Skwerze Kościuszki wystąpią między innymi: Maryla Rodowicz, Blue Cafe, Krzysztof Krawczyk, Piersi, Budka Suflera, Maciej Maleńczuk, Golec uOrkestra, Stachursky, Sylwia Grzeszczak, Enej, Pectus, Loka, Urszula i LemON. Koncert będzie trwać aż 6 godzin!

>>> Czym w Sylwestra zaskoczy fanów Maryla Rodowicz? <<<

Nie ujawniono jeszcze kto poprowadzi koncert sylwestrowy Polsatu. Poprzednio w roli konferansjerów występowali między innymi Maciej Dowbor, Paulina Sykut, Maciek Rock, Tomasz Kammel i Katarzyna Cichopek.

Posłuchaj piosenek kilku z gwiazd Sylwestra Polsatu 2013 - na ESKA.pl!








Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Nowości Muzyczne 2017 - Alexandra Stan zmieniła wygląd! 9 Lives [VIDEO]
0

Nowości Muzyczne 2017 - Alexandra Stan zmieniła wygląd! 9 Lives [VIDEO]

Alexandra Stan w nowym stylu weszła w 2017 rok! Zmieniła image i sposób tworzenia muzyki. Dowodem tego jest singiel i teledysk 9 Lives, który zobaczycie na ESKA.pl!
24/01/2017 16:03
Eldo - koncerty na PSI Tour. Gdzie i kiedy wystąpi?
0

Eldo - koncerty na PSI Tour. Gdzie i kiedy wystąpi?

Gdzie i kiedy wystąpi Eldo? Daty i miejsca koncertów w ramach Psi Live Band Tour podrzucamy na ESKA.pl!
24/01/2017 15:51
Odpadła z X Factor a teraz jest milionerką!
0

Odpadła z X Factor a teraz jest milionerką!

Historia tej 25-latki robi wrażenie! Jeszcze parę lat temu dziewczyna bez skutku próbowała swoich sił w talent show, a teraz wiedzie prawdziwie luksusowe życie, choć wcale nie zrobiła kariery w muzyce! Jak Chloe Khan w kilka lat zarobiła olbrzymią fortunę? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
24/01/2017 15:39
Wiosenna ramówka 2017: co i kiedy oglądać?
0

Wiosenna ramówka 2017: co i kiedy oglądać?

Najpopularniejsze programy rozrywkowe już w lutym wracają do TV. Daty gorących premier 2017 w TVN, Polsat, TVP już teraz na ESKA.pl
24/01/2017 15:33
Legia - Ajax: bilety na mecz 16.02.17. Gdzie i po ile kupić?
0

Legia - Ajax: bilety na mecz 16.02.17. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Legia Warszawa - Ajax Amsteram to gorący towar wśród kibiców! Czy można jeszcze kupić wejściówki na mecz Legii w Lidze Europy? Jakie są ceny biletów na mecz 16 lutego 2017? Tego dowiecie się na ESKA.pl!
24/01/2017 15:33
Kalendarz świąt nietypowych 2017
0

Kalendarz świąt nietypowych 2017

Kalendarz świąt nietypowych 2017 już teraz na ESKA.pl! To u nas dowiecie się, kiedy złożyć życzenia teściowej i kiedy bez skrupułów objadać się pizzą.
24/01/2017 15:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA