WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwestrowa Moc Przebojów 2014 w Gdyni - kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu? Na scenie m.in. Enej, LemON, Piersi i Sylwia Grzeszczak! [VIDEO] - Kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu 2013? Muzyka na Sylwestra

Tagi związane z Sylwestrowa Moc Przebojów 2014 w Gdyni - kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu? Na scenie m.in. Enej, LemON, Piersi i Sylwia Grzeszczak! [VIDEO]: sylwester polsatu 2013, polsat na sylwestra 2013, kto zagra w sylwestra 2013 w gdyni, sylwester 2013 w gdyni, sylwester polsatu 2013 gwiazdy, sylwester polsatu 2013 kto wystąpi, muzyka na sylwestra, radio na sylwestra

Sylwestrowa Moc Przebojów 2014 w Gdyni - kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu? Na scenie m.in. Enej, LemON, Piersi i Sylwia Grzeszczak! [VIDEO]

RSS 31/12/2013 07:49 Komentarze
Sylwestrowa Moc Przebojów 2014 w Gdyni - kto wystąpi? Zobacz, jakie atrakcje przygotowuje stacja Polsat na Sylwestra 2013/2014! W planach występy między innymi Piersi, Enej, LemON, Pectus i Budki Suflera!
Enej / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwestrowa Moc Przebojów 2014 w Gdyni - kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu? Na scenie m.in. Enej, LemON, Piersi i Sylwia Grzeszczak! [VIDEO]
Sylwester Polsatu 2013/2014 - Sylwestrowa Moc Przebojów w tym roku odbędzie się w Gdyni! Podczas transmitowanej przez Polsat w sylwestrowy wieczór i noc imprezy na gdyńskim Skwerze Kościuszki wystąpią między innymi: Maryla Rodowicz, Blue Cafe, Krzysztof Krawczyk, Piersi, Budka Suflera, Maciej Maleńczuk, Golec uOrkestra, Stachursky, Sylwia Grzeszczak, Enej, Pectus, Loka, Urszula i LemON. Koncert będzie trwać aż 6 godzin!

>>> Czym w Sylwestra zaskoczy fanów Maryla Rodowicz? <<<

Nie ujawniono jeszcze kto poprowadzi koncert sylwestrowy Polsatu. Poprzednio w roli konferansjerów występowali między innymi Maciej Dowbor, Paulina Sykut, Maciek Rock, Tomasz Kammel i Katarzyna Cichopek.

Posłuchaj piosenek kilku z gwiazd Sylwestra Polsatu 2013 - na ESKA.pl!








Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
iHeartRadio Music Festival 2016 - kto wystąpi? Imponująca lista wykonawców
0

iHeartRadio Music Festival 2016 - kto wystąpi? Imponująca lista wykonawców

iHeartRadio Music Festival 2016 - kto wystąpi? Lista artystów robi wrażenie. Sprawdźcie już teraz, kto swoim występem uświetni te muzyczne wydarzenie.
28/07/2016 12:24
Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?

Światowe Dni Młodzieży 2016: transmisja w telewizji i w internecie będzie dostępna. Godzinową rozpiskę z wizyty papieża w Polsce prezentujemy Wam na ESKA.pl!
28/07/2016 12:23
Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?
0

Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?

Marina Joyce to bohaterka jednej z najbardziej niewiarygodnych teorii spiskowych ostatnich lat. Kim jest dziewczyna, o którą martwią się internauci na całym świecie? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
28/07/2016 12:09
Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16
0

Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16

Zagłębie - Sonderjyske: online za darmo? Stream z meczu 28.07.2016 podrzucamy Wam na ESKA.pl! Tu także informacje o tym, czy transmisja w telewizji odbędzie się na ogólnopolskim kanale! Klikajcie i sprawdzajcie >>
28/07/2016 12:09
'Znana Youtuberka porwana przez ISIS'! Fani alarmują: #savemarinajoyce!
0

'Znana Youtuberka porwana przez ISIS'! Fani alarmują: #savemarinajoyce!

Marina Joyce to nazwisko, które przewija się we wszystkich serwisach społecznościowych. O co tak naprawdę chodzi w tajemniczej sprawie znanej Youtuberki i przed czym fani chcą uratować swoją idolkę? Wyjaśniamy to na ESKA.pl
28/07/2016 11:53
Papież w Polsce 2016: program, transmisja, relacja
0

Papież w Polsce 2016: program, transmisja, relacja

Papież w Polsce 2016 - gdzie transmisja z wizyty Franciszka w Krakowie? Jakie miejsca odwiedzi głowa kościoła? Relacja, program TV Światowych Dni Młodzieży 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
28/07/2016 11:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...