WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwestrowa Moc Przebojów 2014 w Gdyni - kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu? Na scenie m.in. Enej, LemON, Piersi i Sylwia Grzeszczak! [VIDEO] - Kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu 2013? Muzyka na Sylwestra

Tagi związane z Sylwestrowa Moc Przebojów 2014 w Gdyni - kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu? Na scenie m.in. Enej, LemON, Piersi i Sylwia Grzeszczak! [VIDEO]: sylwester polsatu 2013, polsat na sylwestra 2013, kto zagra w sylwestra 2013 w gdyni, sylwester 2013 w gdyni, sylwester polsatu 2013 gwiazdy, sylwester polsatu 2013 kto wystąpi, muzyka na sylwestra, radio na sylwestra

Sylwestrowa Moc Przebojów 2014 w Gdyni - kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu? Na scenie m.in. Enej, LemON, Piersi i Sylwia Grzeszczak! [VIDEO]

RSS 31/12/2013 07:49 Komentarze
Sylwestrowa Moc Przebojów 2014 w Gdyni - kto wystąpi? Zobacz, jakie atrakcje przygotowuje stacja Polsat na Sylwestra 2013/2014! W planach występy między innymi Piersi, Enej, LemON, Pectus i Budki Suflera!
Enej / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwestrowa Moc Przebojów 2014 w Gdyni - kto wystąpi na Sylwestrze Polsatu? Na scenie m.in. Enej, LemON, Piersi i Sylwia Grzeszczak! [VIDEO]
Sylwester Polsatu 2013/2014 - Sylwestrowa Moc Przebojów w tym roku odbędzie się w Gdyni! Podczas transmitowanej przez Polsat w sylwestrowy wieczór i noc imprezy na gdyńskim Skwerze Kościuszki wystąpią między innymi: Maryla Rodowicz, Blue Cafe, Krzysztof Krawczyk, Piersi, Budka Suflera, Maciej Maleńczuk, Golec uOrkestra, Stachursky, Sylwia Grzeszczak, Enej, Pectus, Loka, Urszula i LemON. Koncert będzie trwać aż 6 godzin!

>>> Czym w Sylwestra zaskoczy fanów Maryla Rodowicz? <<<

Nie ujawniono jeszcze kto poprowadzi koncert sylwestrowy Polsatu. Poprzednio w roli konferansjerów występowali między innymi Maciej Dowbor, Paulina Sykut, Maciek Rock, Tomasz Kammel i Katarzyna Cichopek.

Posłuchaj piosenek kilku z gwiazd Sylwestra Polsatu 2013 - na ESKA.pl!








Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Enej: nowa piosenka 2016 i teledysk. Może będzie lepiej - wielkim hitem?
0

Enej: nowa piosenka 2016 i teledysk. Może będzie lepiej - wielkim hitem?

Zespół Enej stworzył teledysk do nowej piosenki pt. Może będzie lepiej. Jest to utwór, który nie będzie promować albumu Paparanoja. W takim razie, czy kawałek z klipem to zapowiedź nowej płyty? Wideo do Może będzie lepiej do sprawdzenia na ESKA.pl
06/05/2016 19:01
Juwenalia 2016 Warszawa: UW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!
0

Juwenalia 2016 Warszawa: UW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!

Juwenalia 2016: Uniwersytet Warszawski - kto wystąpi? Studencka impreza dla uczniów UW to trzy dni pełnych koncertów. Już teraz na ESKA.pl przedstawiamy dokładny program wydarzenia!
06/05/2016 16:55
#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach
0

#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach

#WszystkoGra: najbardziej roztańczony musical z największymi polskimi przebojami w nowych aranżacjach już wkrótce w kinach. Polska produkcja na miarę musicalu Mamma Mia to idealna propozycja na majowe wieczory.
06/05/2016 16:54
APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!
0

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi podczas juwenaliów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Pedagogiki Specjalnej? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl!
06/05/2016 16:54
Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!
0

Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!

Pharrell Williams w Polsce w 2016 roku! Gdzie kiedy wystąpi wykonawca hitu Happy? Data i miejsce koncertu Pharella Williamsa w Polsce oraz informacje o biletach znajdziecie już teraz - na ESKA.pl
06/05/2016 16:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Hot Temat
JUWENALIA
JUWENALIA
Polecane newsy
Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

06/05/2016 15:30

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA