Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Występy gwiazd na Eska.pl! [VIDEO] - Sylwester 2012/2013 z Dwójką we Wrocławiu: Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Michał Szpak, Lady Pank, HEY, Kuba Badach
REKLAMA
REKLAMA

Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Występy gwiazd na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 02/01/2013 15:09 Komentarze 0
Ania Rusowicz, Michał Szpak, Sebastian Riedel, Maryla Rodowicz i Bill, Hey, Krzysztof Krawczyk - te gwiazdy wystąpiły podczas koncertu Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Na Eska.pl zobacz VIDEO z najlepszych występów!
Michał Szpak był jedną z gwiazd Sylwestra z Dwójką 2012 / fragment koncertu/youtube
Ilustracja do artykułu: Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Występy gwiazd na Eska.pl! [VIDEO]
Sylwester z Dwójką we Wroclawiu 2012/2013 odbywał się pod hasłem 60 hitów na 60-lecie Telewizji Polskiej. Na wroclawskim Rynku wystąpiło mnóstwo gwiazd polskiej piosenki, m.in. Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Kayah, Kuba Badach, Ania Rusowicz, Michał Szpak, Damian Ukeje. Imprezę na żywo oglądało ok. 150 tys. wrocławian.

>>> Sylwestrowa Moc Przebojów na placu Konstytucji w Warszawie [VIDEO]

Duet Maryla Rodowicz i Bilguun "Bill" Ariunbataar wykonali "Gangnam Style", sama Maryla Rodowicz śpiewała "Damy czadu" i "Ale to już było", Ania Rusowicz zaśpiewała "Ślepa miłość", mix przebojów "Płonie stodoła", "Trzynastego", "Za daleko mieszkasz miły" oraz  z Damianem Ukeje "Whole Lotta Love", Sebastian Riedel zaśpiewał kawałki swojego ojca - wokalisty Dżemu Ryśka Riedla: "Whisky" i "Harley", Kayah wykonała "Testosteron", HEY - "Teksański", "Sic", Krzysztof Krawczyk wykonał "Byle było tak", "Ostatni raz zatańczysz ze mną", a Jerzy Połomski i Damian Ukeje śpiewali razem "Bo z dziewczynami". Podczas pokazu fajerwerków we Wrocławiu wszystkie obecne gwiazdy zaśpiewały "Świecie nasz".

>>> Tak Krzysztof Krawczyk wystąpił na Sylwestrze z Dwójką

Jak oceniacie Sylwester z Dwójką we Wrocławiu? Może bardziej podobała się Wam Sylwestrowa Moc Przebojów w Warszawie? Które gwiazdy wypadły najlepiej? Zapraszamy do dyskusji na czacie pod tym artykułem!



















br />
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Polacy na Eurowizji - występy. Zobaczcie, kto przed Moniką Kuszyńską szalał na eurowizyjnej scenie w biało-czerwonych barwach [VIDEO]
0

Polacy na Eurowizji - występy. Zobaczcie, kto przed Moniką Kuszyńską szalał na eurowizyjnej scenie w biało-czerwonych barwach [VIDEO]

Polacy na Eurowizji - jak do tej pory radzili sobie polscy reprezentanci podczas występów w Konkursie Piosenki Eurowizji? Czy potraficie wymienić trzy polskie zespoły, które pojawiły się na Eurowizji? Na ESKA.pl przygotowaliśmy krótkie streszczenie historii Eurowizji z perspektywy polskich reprezentantów
23/05/2015 11:37
Eurowizja 2015 na żywo w internecie - oglądaj online transmisję live z YouTube z występu Polki w finale Eurowizji 2015! [VIDEO]
1

Eurowizja 2015 na żywo w internecie - oglądaj online transmisję live z YouTube z występu Polki w finale Eurowizji 2015! [VIDEO]

Eurowizja 2015 na żywo w internecie to opcja dla tych, którzy chcą obejrzeć konkurs live a nie mają telewizora w domu. Co więcej, dzięki transmisji z Eurowizji 2015 online na YouTube live stream serwujemy Wam także na ESKA.pl. Gotowi śledzić zmagania na Eurowizji 2015 w internetowej transmisji?
23/05/2015 11:34
Noc wieżowców 2015 w Warszawie: kiedy, lista budynków, o co chodzi. Wybierz Skyscraper i podziwiaj [VIDEO]
0

Noc wieżowców 2015 w Warszawie: kiedy, lista budynków, o co chodzi. Wybierz Skyscraper i podziwiaj [VIDEO]

Noc wieżowców 2015 w Warszawie to kolejna atrakcja, która w maju czeka na mieszkańców stolicy i odwiedzających miasto. Kiedy jest Noc wieżowców 2015, jakie budynki będą dostępne dla uczestników wydarzania i o co chodzi w Nocy wieżowców? Zobaczcie i posłuchajcie hitu Demi Lovato z drapaczem chmur w tytule!
23/05/2015 11:32
KSW 31 za darmo, czyli gdzie obejrzeć galę bez płacenia i cieszyć się Million Dollar Bill dalej? [VIDEO]
0

KSW 31 za darmo, czyli gdzie obejrzeć galę bez płacenia i cieszyć się Million Dollar Bill dalej? [VIDEO]

KSW 31 za darmo na pewno nie w telewizji, bo tym razem galę w TV zobaczyć można jedynie w systemie PPV. Co jednak z KSW 31 za darmo w internecie? Czy można znaleźć darmowy stream online KSW 31? Temat KSW 31 za darmo i na żywo w sieci analizujemy na ESKA.pl. Sprawdźcie, czy trzeba będzie rozmienić Million Dollar Bill.
23/05/2015 11:29
KSW 31 kiedy i gdzie oglądać na żywo w TV i online? Czy możemy liczyć na live stream gali KSW 31? Check It Out [VIDEO]
0

KSW 31 kiedy i gdzie oglądać na żywo w TV i online? Czy możemy liczyć na live stream gali KSW 31? Check It Out [VIDEO]

Gdzie oglądać galę KSW 31 na żywo online i w TV? Najbliższa gala KSW 31 odbędzie się już 23 maja 2015 roku. Czy stacje telewizyjne zapewnią darmową transmisję walk? Co z live streamami? Sprawdź na ESKA.pl 
23/05/2015 11:28
KSW 31 - linki do transmisji na żywo. Sprawdź, gdzie oglądać i słuchaj bojowego hitu Warrior [VIDEO]
0

KSW 31 - linki do transmisji na żywo. Sprawdź, gdzie oglądać i słuchaj bojowego hitu Warrior [VIDEO]

Linki do transmisji KSW 31 przydadzą się wszystkim fanom walk MMA przed zbliżająca się galą 23.05.2015 w Ergo Arenie. Sprawdź, gdzie oglądać transmisję KSW 31 na żywo i słuchaj wojownicznego przeboju Warrior z Eurowizji 2015 - na ESKA.pl
23/05/2015 11:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

22/05/2015 20:57

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

23/04/2015 12:36

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska