Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Występy gwiazd na Eska.pl! [VIDEO] - Sylwester 2012/2013 z Dwójką we Wrocławiu: Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Michał Szpak, Lady Pank, HEY, Kuba Badach
REKLAMA
REKLAMA

Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Występy gwiazd na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 02/01/2013 15:09 Komentarze 0
Ania Rusowicz, Michał Szpak, Sebastian Riedel, Maryla Rodowicz i Bill, Hey, Krzysztof Krawczyk - te gwiazdy wystąpiły podczas koncertu Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Na Eska.pl zobacz VIDEO z najlepszych występów!
Michał Szpak był jedną z gwiazd Sylwestra z Dwójką 2012 / fragment koncertu/youtube
Ilustracja do artykułu: Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Występy gwiazd na Eska.pl! [VIDEO]
Sylwester z Dwójką we Wroclawiu 2012/2013 odbywał się pod hasłem 60 hitów na 60-lecie Telewizji Polskiej. Na wroclawskim Rynku wystąpiło mnóstwo gwiazd polskiej piosenki, m.in. Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Kayah, Kuba Badach, Ania Rusowicz, Michał Szpak, Damian Ukeje. Imprezę na żywo oglądało ok. 150 tys. wrocławian.

>>> Sylwestrowa Moc Przebojów na placu Konstytucji w Warszawie [VIDEO]

Duet Maryla Rodowicz i Bilguun "Bill" Ariunbataar wykonali "Gangnam Style", sama Maryla Rodowicz śpiewała "Damy czadu" i "Ale to już było", Ania Rusowicz zaśpiewała "Ślepa miłość", mix przebojów "Płonie stodoła", "Trzynastego", "Za daleko mieszkasz miły" oraz  z Damianem Ukeje "Whole Lotta Love", Sebastian Riedel zaśpiewał kawałki swojego ojca - wokalisty Dżemu Ryśka Riedla: "Whisky" i "Harley", Kayah wykonała "Testosteron", HEY - "Teksański", "Sic", Krzysztof Krawczyk wykonał "Byle było tak", "Ostatni raz zatańczysz ze mną", a Jerzy Połomski i Damian Ukeje śpiewali razem "Bo z dziewczynami". Podczas pokazu fajerwerków we Wrocławiu wszystkie obecne gwiazdy zaśpiewały "Świecie nasz".

>>> Tak Krzysztof Krawczyk wystąpił na Sylwestrze z Dwójką

Jak oceniacie Sylwester z Dwójką we Wrocławiu? Może bardziej podobała się Wam Sylwestrowa Moc Przebojów w Warszawie? Które gwiazdy wypadły najlepiej? Zapraszamy do dyskusji na czacie pod tym artykułem!



















br />
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Alexandra Stan & INNA feat. Daddy Yankee - We Wanna
0

Gorąca 20 Premiera: Alexandra Stan & INNA feat. Daddy Yankee - We Wanna

Alexandra Stan & INNA feat. Daddy Yankee - We Wanna to premiera w Gorącej 20 na sam początek lipca 2015. Posłuchaj duetu dwóch najpopularniejszych piosenkarek pop z Rumunii już teraz - na ESKA.pl
01/07/2015 14:30
Apple Music: premiera piosenki Pharrella Williamsa - Freedom
0

Apple Music: premiera piosenki Pharrella Williamsa - Freedom

Nowa piosenka Pharrella Williamsa - Freedom zadebiutowała w Apple Music. Ten utwór to dopiero początek serii muzycznych premier w tym serwisie
01/07/2015 14:04
Ranne Ptaki: Marcin Gortat u Jankesa już 3 lipca!
0

Ranne Ptaki: Marcin Gortat u Jankesa już 3 lipca!

Ranne Ptaki już 3 lipca będą gościć samego Marcina Gortata - jedynego Polaka w historii NBA, który awansował do jej finału! Koszykarz pojawi się w ramach promocji Wielkiego Meczu "Gortat Team vs Wojsko Polskie" - jednej z najbardziej wyjątkowych imprez sportowych w Polsce! Sam Jankes szykuje dla Marcina specjalną atrakcję... Dowiedz się więcej na ESKA.pl!    
01/07/2015 13:59
Gwiazdy ESKA Music Awards - kto wystąpi na gali?
0

Gwiazdy ESKA Music Awards - kto wystąpi na gali?

Ozdobą gali ESKA Music Awards zawsze są gwiazdy. Czyje występy będą w tym roku największą sensacją? Kto zgarnie nie tylko statuetki ale też serca publiczności?
01/07/2015 13:53
Terminator Genisys - premiera filmu i pierwsze komentarze przy soundtracku z Terminatora
0

Terminator Genisys - premiera filmu i pierwsze komentarze przy soundtracku z Terminatora

Terminator Genisys: premiera filmu w polskich kinach już 1 lipca 2015. Jakie są pierwsze komentarze kinomanów. Czym zaskoczy nas nowy Terminator? Informacje na temat kolejnej części Terminatora na ESKA.pl 
01/07/2015 11:43
Progi punktowe na UJ w 2015. Gdzie znaleźć zasady przyjęć na Uniwersytet Jagielloński? Rekrutacja na UJ będzie HARD?
0

Progi punktowe na UJ w 2015. Gdzie znaleźć zasady przyjęć na Uniwersytet Jagielloński? Rekrutacja na UJ będzie HARD?

Progi punktowe na UJ w 2015 roku - czy będą wyższe niż w ubiegłych latach? ESKA.pl sprawdza dla Was informacje o progach punktowych na Uniwersytet Jagielloński w 2015 roku. Jakie wyniki matury 2015 gwarantują miejsce na UJ? Odpowiedź na pytanie i muzyczny lipdub uczelni na ESKA.pl. ZAPRASZAMY!!! 
01/07/2015 11:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska