WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Występy gwiazd na Eska.pl! [VIDEO] - Sylwester 2012/2013 z Dwójką we Wrocławiu: Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Michał Szpak, Lady Pank, HEY, Kuba Badach
REKLAMA
REKLAMA

Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Występy gwiazd na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 02/01/2013 15:09 Komentarze 0
Ania Rusowicz, Michał Szpak, Sebastian Riedel, Maryla Rodowicz i Bill, Hey, Krzysztof Krawczyk - te gwiazdy wystąpiły podczas koncertu Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Na Eska.pl zobacz VIDEO z najlepszych występów!
Michał Szpak był jedną z gwiazd Sylwestra z Dwójką 2012 / fragment koncertu/youtube
Ilustracja do artykułu: Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Występy gwiazd na Eska.pl! [VIDEO]
Sylwester z Dwójką we Wroclawiu 2012/2013 odbywał się pod hasłem 60 hitów na 60-lecie Telewizji Polskiej. Na wroclawskim Rynku wystąpiło mnóstwo gwiazd polskiej piosenki, m.in. Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Kayah, Kuba Badach, Ania Rusowicz, Michał Szpak, Damian Ukeje. Imprezę na żywo oglądało ok. 150 tys. wrocławian.

>>> Sylwestrowa Moc Przebojów na placu Konstytucji w Warszawie [VIDEO]

Duet Maryla Rodowicz i Bilguun "Bill" Ariunbataar wykonali "Gangnam Style", sama Maryla Rodowicz śpiewała "Damy czadu" i "Ale to już było", Ania Rusowicz zaśpiewała "Ślepa miłość", mix przebojów "Płonie stodoła", "Trzynastego", "Za daleko mieszkasz miły" oraz  z Damianem Ukeje "Whole Lotta Love", Sebastian Riedel zaśpiewał kawałki swojego ojca - wokalisty Dżemu Ryśka Riedla: "Whisky" i "Harley", Kayah wykonała "Testosteron", HEY - "Teksański", "Sic", Krzysztof Krawczyk wykonał "Byle było tak", "Ostatni raz zatańczysz ze mną", a Jerzy Połomski i Damian Ukeje śpiewali razem "Bo z dziewczynami". Podczas pokazu fajerwerków we Wrocławiu wszystkie obecne gwiazdy zaśpiewały "Świecie nasz".

>>> Tak Krzysztof Krawczyk wystąpił na Sylwestrze z Dwójką

Jak oceniacie Sylwester z Dwójką we Wrocławiu? Może bardziej podobała się Wam Sylwestrowa Moc Przebojów w Warszawie? Które gwiazdy wypadły najlepiej? Zapraszamy do dyskusji na czacie pod tym artykułem!



















br />
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mecz Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]

Polska - Hiszpania wynik po pierwszej połowie to 13:13. Czy Polska wygra mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej? Sprawdź wynik meczu Polska - Hiszpania z 01.02.2015 w piłce ręcznej podczas mistrzostw w Katarze 2015.
01/02/2015 15:24
Super Bowl 2015: Lenny Kravitz wystąpi razem z Katy Perry [VIDEO]
1

Super Bowl 2015: Lenny Kravitz wystąpi razem z Katy Perry [VIDEO]

Super Bowl 2015: Lenny Kravitz wystąpi u boku Katy Perry podczas najważniejszej imprezy sportowej w Stanach Zjednoczonych. Piosenkarz potwierdził informacje dot. swego udziału na imprezie Super Bowl na Twitterze
01/02/2015 14:35
Super Bowl: 10 najlepszych występów muzycznych w historii imprezy [VIDEO]
0

Super Bowl: 10 najlepszych występów muzycznych w historii imprezy [VIDEO]

Występy muzyczne na Super Bowl zawsze przechodzą do historii. Podczas najważniejszej imprezy sportowej w Stanach Zjednoczonych występują największe gwiazdy muzyczne. Które z nich zrobił naprawdę niezapomniany show? Na ESKA.pl znajdziecie wybór najciekawszych występów muzycznych podczas Super Bowl. Sprawdź zanim na scenie Super Bowl 2015 pojawi się Katy Perry
01/02/2015 14:11
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]
1

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
01/02/2015 10:57
Córka Whitney Houston w szpitalu! Bobbi Kristinę Brown znaleziono nieprzytomną w wannie
0

Córka Whitney Houston w szpitalu! Bobbi Kristinę Brown znaleziono nieprzytomną w wannie

Córka Whitney Houston w szpitalu. Bobbi Kristina Brown została znaleziona nieprzytomna w wannie. Co stało się córce Whitney Houston? 
01/02/2015 10:48
Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]
0

Kto gra w finale MŚ w Piłce Ręcznej? O której i gdzie oglądać finał MŚ w Katarze 2015? Check It Out [VIDEO]

Kiedy i kto gra w finale Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015? Finał MŚ Piłki Ręcznej odbędzie się 1 lutego 2015 roku. Tego dnia zobaczymy dwa mecze: mecz o 3. miejsce oraz mecz finałowy. Gdzie oglądać transmisję na żywo finałowych meczów MŚ w Piłce Ręcznej. Finał ręcznej w Katarze 2015 obejrzymy w TV i internecie. Gdzie szukać live streamów finałowych meczów? Check It Out na ESKA.pl 
01/02/2015 10:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska