Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Występy gwiazd na Eska.pl! [VIDEO] - Sylwester 2012/2013 z Dwójką we Wrocławiu: Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Michał Szpak, Lady Pank, HEY, Kuba Badach

Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Występy gwiazd na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 02/01/2013 15:09 Komentarze
Ania Rusowicz, Michał Szpak, Sebastian Riedel, Maryla Rodowicz i Bill, Hey, Krzysztof Krawczyk - te gwiazdy wystąpiły podczas koncertu Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Na Eska.pl zobacz VIDEO z najlepszych występów!
Michał Szpak był jedną z gwiazd Sylwestra z Dwójką 2012 / fragment koncertu/youtube
Ilustracja do artykułu: Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Występy gwiazd na Eska.pl! [VIDEO]
Sylwester z Dwójką we Wroclawiu 2012/2013 odbywał się pod hasłem 60 hitów na 60-lecie Telewizji Polskiej. Na wroclawskim Rynku wystąpiło mnóstwo gwiazd polskiej piosenki, m.in. Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Kayah, Kuba Badach, Ania Rusowicz, Michał Szpak, Damian Ukeje. Imprezę na żywo oglądało ok. 150 tys. wrocławian.

>>> Sylwestrowa Moc Przebojów na placu Konstytucji w Warszawie [VIDEO]

Duet Maryla Rodowicz i Bilguun "Bill" Ariunbataar wykonali "Gangnam Style", sama Maryla Rodowicz śpiewała "Damy czadu" i "Ale to już było", Ania Rusowicz zaśpiewała "Ślepa miłość", mix przebojów "Płonie stodoła", "Trzynastego", "Za daleko mieszkasz miły" oraz  z Damianem Ukeje "Whole Lotta Love", Sebastian Riedel zaśpiewał kawałki swojego ojca - wokalisty Dżemu Ryśka Riedla: "Whisky" i "Harley", Kayah wykonała "Testosteron", HEY - "Teksański", "Sic", Krzysztof Krawczyk wykonał "Byle było tak", "Ostatni raz zatańczysz ze mną", a Jerzy Połomski i Damian Ukeje śpiewali razem "Bo z dziewczynami". Podczas pokazu fajerwerków we Wrocławiu wszystkie obecne gwiazdy zaśpiewały "Świecie nasz".

>>> Tak Krzysztof Krawczyk wystąpił na Sylwestrze z Dwójką

Jak oceniacie Sylwester z Dwójką we Wrocławiu? Może bardziej podobała się Wam Sylwestrowa Moc Przebojów w Warszawie? Które gwiazdy wypadły najlepiej? Zapraszamy do dyskusji na czacie pod tym artykułem!



















br />
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
07/02/2016 15:56
Dawid Kwiatkowski & HANA - Yin Yang: PREMIERA nowego teledysku
0

Dawid Kwiatkowski & HANA - Yin Yang: PREMIERA nowego teledysku

Dawid Kwiatkowski prezentuje teledysk do Yin Yang ft. HANA. Zobacz, co tym razem przygotował dla swoich fanów Kwiat i sprawdź, o czym jest klip do jego piosenki z płyty Element Trz3ci.
07/02/2016 15:12
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
07/02/2016 14:59
Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16
0

Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16

Skoki Narciarskie 2016: Puchar Świata w Oslo z udziałem polskich skoczków dostarczy nam ogromnych emocji! Przeżyjemy je oglądając transmisje online w internecie i na żywo w telewizji. Czy będą darmowe streamy live? Gdzie oglądać skoki w TV? Sprawdzamy na ESKA.pl!
07/02/2016 14:59
Dubsmash: co to jest? Na czym polega? Sprawdźcie i oglądajcie śmieszne filmiki
0

Dubsmash: co to jest? Na czym polega? Sprawdźcie i oglądajcie śmieszne filmiki

Dubsmash: czyli aplikacja, która rozbawiła do łez setki tysięcy ludzi na całym świecie! Program na smartfony robi aktualnie ogromną furorę. Co to jest Dubsmash? Jak wysyłać dubsy? Zagadka jest już rozwiązana - oczywiście na ESKA.pl!
07/02/2016 14:58
Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16
0

Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16

Chelsea - Manchester United 7.02.16: transmisja online i na żywo w telewizji z hitu ligi angielskiej - będzie dostępna! Właśnie dlatego niedziela, 7 lutego 2016, będzie niezwykle emocjonująca. Gdzie w TV mecz Chelsea vs Manchester United? Czy będą darmowe streamy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
07/02/2016 13:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA