WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Występy gwiazd na Eska.pl! [VIDEO] - Sylwester 2012/2013 z Dwójką we Wrocławiu: Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Michał Szpak, Lady Pank, HEY, Kuba Badach
REKLAMA
REKLAMA

Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Występy gwiazd na Eska.pl! [VIDEO]

RSS 02/01/2013 15:09 Komentarze 0
Ania Rusowicz, Michał Szpak, Sebastian Riedel, Maryla Rodowicz i Bill, Hey, Krzysztof Krawczyk - te gwiazdy wystąpiły podczas koncertu Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Na Eska.pl zobacz VIDEO z najlepszych występów!
Michał Szpak był jedną z gwiazd Sylwestra z Dwójką 2012 / fragment koncertu/youtube
Ilustracja do artykułu: Sylwester z Dwójką 2012 we Wrocławiu. Występy gwiazd na Eska.pl! [VIDEO]
Sylwester z Dwójką we Wroclawiu 2012/2013 odbywał się pod hasłem 60 hitów na 60-lecie Telewizji Polskiej. Na wroclawskim Rynku wystąpiło mnóstwo gwiazd polskiej piosenki, m.in. Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Kayah, Kuba Badach, Ania Rusowicz, Michał Szpak, Damian Ukeje. Imprezę na żywo oglądało ok. 150 tys. wrocławian.

>>> Sylwestrowa Moc Przebojów na placu Konstytucji w Warszawie [VIDEO]

Duet Maryla Rodowicz i Bilguun "Bill" Ariunbataar wykonali "Gangnam Style", sama Maryla Rodowicz śpiewała "Damy czadu" i "Ale to już było", Ania Rusowicz zaśpiewała "Ślepa miłość", mix przebojów "Płonie stodoła", "Trzynastego", "Za daleko mieszkasz miły" oraz  z Damianem Ukeje "Whole Lotta Love", Sebastian Riedel zaśpiewał kawałki swojego ojca - wokalisty Dżemu Ryśka Riedla: "Whisky" i "Harley", Kayah wykonała "Testosteron", HEY - "Teksański", "Sic", Krzysztof Krawczyk wykonał "Byle było tak", "Ostatni raz zatańczysz ze mną", a Jerzy Połomski i Damian Ukeje śpiewali razem "Bo z dziewczynami". Podczas pokazu fajerwerków we Wrocławiu wszystkie obecne gwiazdy zaśpiewały "Świecie nasz".

>>> Tak Krzysztof Krawczyk wystąpił na Sylwestrze z Dwójką

Jak oceniacie Sylwester z Dwójką we Wrocławiu? Może bardziej podobała się Wam Sylwestrowa Moc Przebojów w Warszawie? Które gwiazdy wypadły najlepiej? Zapraszamy do dyskusji na czacie pod tym artykułem!



















br />
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 została potwierdzona po finale drugiej edycji show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Uczestników trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo typujemy razem z Wami na ESKA.pl. Zobaczcie, jakie gwiazdy mają szanse wystąpić w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 i kiedy program wraca do ramówki Polsatu!
23/11/2014 14:55
Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]
0

Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]

Kontuzja Kamila Stocha na otwarciu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 to temat numer jeden wśród  fanów skoków. Ci zastanawiają się, co dalej z Kamilem Stochem w PŚ w skokach narciarskich 2014/2015. Sprawę kontuzji kostki Kamila Stocha bada ESKA.pl. Zobaczcie, co się stało Kamilowi Stochowi i dlaczego nie skakał podczas konkursu w niemieckim Klingenthal. Fighter dla kontuzjowanego!
23/11/2014 14:11
Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]
0

Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]

Piosenka Jennifer Lawrence z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1, którą w filmie śpiewa oczywiście jako Katniss, zadebiutowała na YouTube. Audio The Hanging Tree z soundtracku do Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1 prezentujemy Wam na ESKA.pl - polski tytuł kawałka to Drzewo Wisielca. Czy piosenka Katniss z Igrzysk Śmierci to dowód na to, że Jennifer Lawrence ma także talent wokalny? Posłuchajcie i oceńcie sami!
23/11/2014 12:15
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał w finale? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał w finale? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]

Wiemy, kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2. Za nami finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, w którym poznaliśmy zwycięzcę a jest nim Marek Kaliszuk! To właśnie Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 22 listopada 2014 roku wcielając się w... Finałową metamorfozę Marka Kaliszuka sprawdzicie już teraz na ESKA.pl. Klikajcie po więcej!
23/11/2014 12:12
The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - sprawdź, kto odpadł! [VIDEO]
0

The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - sprawdź, kto odpadł! [VIDEO]

The Voice Of Poland 5 odc. 11 to drugi odcinek na żywo, którego relację mamy dla Was na ESKA.pl. Występy uczestników i oceny jury w The Voice Of Poland 22 listopada 2014 roku minuta po minucie czekają na stronie. Zobaczcie jako jedni z pierwszych w sieci, kto odpadł z The Voice Of Poland 22.11.2014r. a kto przeszedł dalej. Zapraszamy!
23/11/2014 10:59
Przebrał się za kobietę i wygrał! Marek Kaliszuk po finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: 'nie było planu B' [VIDEO]
0

Przebrał się za kobietę i wygrał! Marek Kaliszuk po finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: 'nie było planu B' [VIDEO]

Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 wcielając się w kobietę i to nie byle jaką... Zwycięzca drugiej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo jako operowa diva Maria Callas zaczarował nas w finale show. To właśnie ESKA.pl jako pierwsza porozmawiała z Markiem Kaliszukiem po finałowym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 'Myślałem, że nie podołam... nie było planu B' - klikajcie po więcej już teraz!
23/11/2014 10:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]