WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz jedną z gwiazd koncertu! Czym zaskoczy widzów? [VIDEO] - Sylwester 2013 w Gdyni. Maryla Rodowicz wystąpi na Sylwestrze Polsatu. Muzyka na Sylwestra

Tagi związane z Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz jedną z gwiazd koncertu! Czym zaskoczy widzów? [VIDEO]: sylwester polsatu 2013, polsat na sylwestra 2013, kto zagra w sylwestra 2013 w gdyni, sylwester 2013 w gdyni, muzyka na sylwestra, radio na sylwestra

Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz jedną z gwiazd koncertu! Czym zaskoczy widzów? [VIDEO]

RSS 21/11/2013 13:32 Komentarze
Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz będzie jedną z głównych gwiazd zapowiedzianego koncertu. Co zaśpiewa? I czym tym razem zaskoczy fanów? Sprawdź na ESKA.pl
Maryla Rodowicz / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz jedną z gwiazd koncertu! Czym zaskoczy widzów? [VIDEO]
Maryla Rodowicz na Sylwestrze Polsatu 2013! Gwiazda wystąpi w Gdyni podczas transmitowanej na żywo imprezy stacji Polsat. Czym zamierza zaskoczyć fanów?

W 2012 roku Maryla była gościem Sylwestra w Dwójce. Wtedy główną atrakcją jej występu był wspólny show i taniec z Bilguunem Ariunbaatarem przebranym za PSY - do rytmu Gangnam Style.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj eskaGO! <<<

Nina Terentiew ujawniła, że widzowie usłyszą w wykonaniu Maryli między innymi takie hity jak Volare, Livin La Vida Loca czy Conga.

Zobacz występ Maryli Rodowicz z Bilguunem Ariunbaatarem na Sylwestrze z Dwójką z 2012 roku!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK
0

Lanberry - piosenka Zagadka hitem o miłości! TEKST + TELEDYSK

Nowa piosenka Lanberry wraz z teledyskiem pojawiła się w sieci 23 marca! Tekst utworu Zagadka podrzucamy Wam na ESKA.pl! 
23/03/2017 18:07
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów
0

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Ktoś sprzedaje torbę z powietrzem z koncertu Adele. Szaleństwo? Być może, ale aukcji z takimi absurdalnymi rzeczami od gwiazd było już wiele! TOP 5 odjechanych fanowskich gadżetów sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
23/03/2017 16:43
Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017 - gdzie, kiedy i o której oglądać?

Czarnogóra - Polska to ważny pojedynek dla reprezentacji Adama Nawałki. Musimy wywalczyć trzy punkty, by utrzymać się na 1. miejscu tabeli eliminacji MŚ 2018. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Rozpiska ze szczegółami transmisji do sprawdzenia na ESKA.pl
23/03/2017 16:24
Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!
0

Olga Przybysz - Niebo bliżej nas. Starsza siostra Sylwii Przybysz debiutuje!

Olga Przybysz wydała swoją pierwszą piosenkę! Jak brzmi utwór pt. Niebo bliżej nas? Czy będzie hitem? Posłuchajcie i oceńcie to na ESKA.pl!
23/03/2017 16:15
Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 24.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 24 marca to przedostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch odrobi 31 punktów straty do Stefana Krafta? Dowiemy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
23/03/2017 16:12
Popek x Sobota x Matheo - piosenka Bajka z wciągającym teledyskiem! VIDEO
0

Popek x Sobota x Matheo - piosenka Bajka z wciągającym teledyskiem! VIDEO

Popek, Sobota i Matheo w nowym teledysku pokazują 'bajkę' ciekawych ludzi! Klip zobaczycie na ESKA.pl
23/03/2017 15:28
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA