Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz jedną z gwiazd koncertu! Czym zaskoczy widzów? [VIDEO] - Sylwester 2013 w Gdyni. Maryla Rodowicz wystąpi na Sylwestrze Polsatu. Muzyka na Sylwestra

Tagi związane z Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz jedną z gwiazd koncertu! Czym zaskoczy widzów? [VIDEO]: sylwester polsatu 2013, polsat na sylwestra 2013, kto zagra w sylwestra 2013 w gdyni, sylwester 2013 w gdyni, muzyka na sylwestra, radio na sylwestra

Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz jedną z gwiazd koncertu! Czym zaskoczy widzów? [VIDEO]

RSS 21/11/2013 13:32 Komentarze
Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz będzie jedną z głównych gwiazd zapowiedzianego koncertu. Co zaśpiewa? I czym tym razem zaskoczy fanów? Sprawdź na ESKA.pl
Maryla Rodowicz / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz jedną z gwiazd koncertu! Czym zaskoczy widzów? [VIDEO]
Maryla Rodowicz na Sylwestrze Polsatu 2013! Gwiazda wystąpi w Gdyni podczas transmitowanej na żywo imprezy stacji Polsat. Czym zamierza zaskoczyć fanów?

W 2012 roku Maryla była gościem Sylwestra w Dwójce. Wtedy główną atrakcją jej występu był wspólny show i taniec z Bilguunem Ariunbaatarem przebranym za PSY - do rytmu Gangnam Style.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj eskaGO! <<<

Nina Terentiew ujawniła, że widzowie usłyszą w wykonaniu Maryli między innymi takie hity jak Volare, Livin La Vida Loca czy Conga.

Zobacz występ Maryli Rodowicz z Bilguunem Ariunbaatarem na Sylwestrze z Dwójką z 2012 roku!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Antek Smykiewicz - Limit szans tylko w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
0

Gorąca 20 Premiera: Antek Smykiewicz - Limit szans tylko w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

Gorąca 20 Premiera: Antek Smykiewicz - Limit szans to nowa piosenka autora hitu Pomimo burz! Ekskluzywnie usłyszycie ją w Radiu ESKA i na ESKA.pl już w czwartek, 11 lutego po godzinie 18:00!
11/02/2016 18:02
Chłopiec tańczy jak Beyonce na Super Bowl. W tym maluchu płynie słowiańska krew [VIDEO]
0

Chłopiec tańczy jak Beyonce na Super Bowl. W tym maluchu płynie słowiańska krew [VIDEO]

Beyonce podczas występu na Super Bowl 2016 dała niezłe show prezentując m.in. nowy utwór Formation. Taniec pięknej wokalistki tak spodobał się pewnemu chłopcu, ze postanowił się go nauczyć. Zobacz jak maluch poradził sobie z energiczną choreografią.
11/02/2016 16:17
Ed Sheeran rapuje! Posłuchaj jak wypadł w utworze Eminema [VIDEO]
0

Ed Sheeran rapuje! Posłuchaj jak wypadł w utworze Eminema [VIDEO]

Ed Sheeran rapuje i to całkiem nieźle! Wokalista pochwalił się swoim wykonaniem piosenki Eminema zatytułowanej Crimianl. Już teraz na ESKA.pl posłuchaj jak Ed Sheeran wypadł w utworze kolegi z branży muzycznej!
11/02/2016 15:24
Walentynki 2016: koncert gwiazd lat 80. w katowickim Spodku
0

Walentynki 2016: koncert gwiazd lat 80. w katowickim Spodku

Koncert gwiazd muzyki lat 80. to atrakcja na Walentynki 2016 w Katowicach. Sprawdź, gdzie i za ile kupić bilety na zabawę taneczną w Spodku z takimi artystami jak Bad Boys Blue, Limahl, GinaT i Fancy już teraz - na ESKA.pl  
11/02/2016 15:01
Lawson coveruje przebój Shawna Mendesa. Kim są muzycy z zespołu Lawson?
0

Lawson coveruje przebój Shawna Mendesa. Kim są muzycy z zespołu Lawson?

Lawson coveruje przebój Shawna Mendesa. Artyści wykonali piosenkę zatytułowaną Stitches. Już teraz na ESKA.pl dowiedz się kim są muzycy z zespołu Lawson i jak poradzili sobie z hitem Shawna Mendesa.
11/02/2016 14:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

11/02/2016 09:37

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA