WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz jedną z gwiazd koncertu! Czym zaskoczy widzów? [VIDEO] - Sylwester 2013 w Gdyni. Maryla Rodowicz wystąpi na Sylwestrze Polsatu. Muzyka na Sylwestra

Tagi związane z Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz jedną z gwiazd koncertu! Czym zaskoczy widzów? [VIDEO]: sylwester polsatu 2013, polsat na sylwestra 2013, kto zagra w sylwestra 2013 w gdyni, sylwester 2013 w gdyni, muzyka na sylwestra, radio na sylwestra

Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz jedną z gwiazd koncertu! Czym zaskoczy widzów? [VIDEO]

RSS 21/11/2013 13:32 Komentarze
Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz będzie jedną z głównych gwiazd zapowiedzianego koncertu. Co zaśpiewa? I czym tym razem zaskoczy fanów? Sprawdź na ESKA.pl
Maryla Rodowicz / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz jedną z gwiazd koncertu! Czym zaskoczy widzów? [VIDEO]
Maryla Rodowicz na Sylwestrze Polsatu 2013! Gwiazda wystąpi w Gdyni podczas transmitowanej na żywo imprezy stacji Polsat. Czym zamierza zaskoczyć fanów?

W 2012 roku Maryla była gościem Sylwestra w Dwójce. Wtedy główną atrakcją jej występu był wspólny show i taniec z Bilguunem Ariunbaatarem przebranym za PSY - do rytmu Gangnam Style.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj eskaGO! <<<

Nina Terentiew ujawniła, że widzowie usłyszą w wykonaniu Maryli między innymi takie hity jak Volare, Livin La Vida Loca czy Conga.

Zobacz występ Maryli Rodowicz z Bilguunem Ariunbaatarem na Sylwestrze z Dwójką z 2012 roku!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gwiezdne wojny Łotr 1: widzicie Beyonce w filmie?
0

Gwiezdne wojny Łotr 1: widzicie Beyonce w filmie?

Co Beyonce ma wspólnego z filmem Łotr1. Gwiezdne wojny? Możecie się zdziwić jak dużo! O co chodzi? Sprawdź już teraz - na Eska.pl.
06/12/2016 18:09
Julia Wieniawa szaleje z ministrantami. Zobacz teledysk Na zawsze
0

Julia Wieniawa szaleje z ministrantami. Zobacz teledysk Na zawsze

Julia Wieniawa przedstawia zwariowany teledysk do singla Na zawsze. Co młoda wokalistka robi z ministrantami w kolorowym klipie do nowej piosenki? Sprawdź już teraz - na Eska.pl.
06/12/2016 17:46
Nowości Muzyczne 2016: Matthew Koma zabiera pocałunki! Kisses Back [VIDEO]
0

Nowości Muzyczne 2016: Matthew Koma zabiera pocałunki! Kisses Back [VIDEO]

Matthew Koma powraca z nowym utworem! Piosenka Kisses Back jest jednym z waszych ulubionych hitów w playliście Radia ESKA. Dowiedzcie się więcej o niej już teraz na ESKA.pl!
06/12/2016 17:37
Margaret - piosenki na płycie Add The Blonde. Co nowego? [VIDEO]
0

Margaret - piosenki na płycie Add The Blonde. Co nowego? [VIDEO]

Margaret wydała reedycję platynowego albumu Add The Blonde. Jakie nowe piosenki na niej się pojawiły? Tracklista do sprawdzenia na ESKA.pl/
06/12/2016 17:33
Świąteczne Piosenki 2016: The Lumineers śpiewają Blue Christmas!
0

Świąteczne Piosenki 2016: The Lumineers śpiewają Blue Christmas!

The Lumineers prezentują swoją interpretację świątecznego klasyka Elvisa Presleya! Posłuchajcie go już teraz na ESKA.pl!
06/12/2016 17:19
C-BooL - teledysk Magic Symphony. Co w nim będzie? [FOTO]
0

C-BooL - teledysk Magic Symphony. Co w nim będzie? [FOTO]

C-BooL zdradza kulisy teledysku Magic Symphony! O czym będzie klip? Kiedy się pojawi? Informacje podrzucamy wam na ESKA.pl!
06/12/2016 17:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

04/12/2016 21:24

0
Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge

04/12/2016 20:09

0
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

04/12/2016 18:49

0
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

02/12/2016 14:17

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA