WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz jedną z gwiazd koncertu! Czym zaskoczy widzów? [VIDEO] - Sylwester 2013 w Gdyni. Maryla Rodowicz wystąpi na Sylwestrze Polsatu. Muzyka na Sylwestra

Tagi związane z Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz jedną z gwiazd koncertu! Czym zaskoczy widzów? [VIDEO]: sylwester polsatu 2013, polsat na sylwestra 2013, kto zagra w sylwestra 2013 w gdyni, sylwester 2013 w gdyni, muzyka na sylwestra, radio na sylwestra

Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz jedną z gwiazd koncertu! Czym zaskoczy widzów? [VIDEO]

RSS 21/11/2013 13:32 Komentarze
Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz będzie jedną z głównych gwiazd zapowiedzianego koncertu. Co zaśpiewa? I czym tym razem zaskoczy fanów? Sprawdź na ESKA.pl
Maryla Rodowicz / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester Polsatu 2013 w Gdyni - Maryla Rodowicz jedną z gwiazd koncertu! Czym zaskoczy widzów? [VIDEO]
Maryla Rodowicz na Sylwestrze Polsatu 2013! Gwiazda wystąpi w Gdyni podczas transmitowanej na żywo imprezy stacji Polsat. Czym zamierza zaskoczyć fanów?

W 2012 roku Maryla była gościem Sylwestra w Dwójce. Wtedy główną atrakcją jej występu był wspólny show i taniec z Bilguunem Ariunbaatarem przebranym za PSY - do rytmu Gangnam Style.

>>> Prawdopodobnie najlepsze radio online. Słuchaj eskaGO! <<<

Nina Terentiew ujawniła, że widzowie usłyszą w wykonaniu Maryli między innymi takie hity jak Volare, Livin La Vida Loca czy Conga.

Zobacz występ Maryli Rodowicz z Bilguunem Ariunbaatarem na Sylwestrze z Dwójką z 2012 roku!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Polska - Portugalia: 10 faktów, które każdy musi znać przed meczem Polaków w ćwierćfinale Euro 2016
0

Polska - Portugalia: 10 faktów, które każdy musi znać przed meczem Polaków w ćwierćfinale Euro 2016

Mecz Polska - Portugalia będzie dla nas najważniejszym pojedynkiem ćwierćfinału Euro 2016. Dlatego jeszcze przed tym spotkaniem przygotowaliśmy 10 faktów, które każdy musi znać przed polsko - portugalskim ćwierćfinałem mistrzostw Europy.
26/06/2016 20:46
Mecz WĘGRY - BELGIA 26 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]
0

Mecz WĘGRY - BELGIA 26 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Węgry - Belgia na Euro 2016 to jedno z najlepszych spotkań w 1/8 finału! Kto awansuje do ćwierćfinału turnieju we Francji? Gdzie oglądać na żywo Węgry vs Belgia 26 czerwca ONLINE i w TV? Sprawdźcie na ESKA.pl!
26/06/2016 20:00
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna i Twenty One Pilots.
26/06/2016 20:00
Mecz Polska - Francja 26.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Mecz Polska - Francja 26.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Mecz Polska - Francja zostanie rozegrany w niedzielę 26 czerwca. Pojedynek z reprezentacją Francji będzie trzecim i ostatnim spotkaniem polskiej drużyny podczas turnieju Ligi Światowej 2016 w Łodzi. Gdzie oglądać transmisję w TV i online z meczu Polska - Francja? Sprawdzamy to na ESKA.pl
26/06/2016 19:58
Burze nad Polską - jak sprawdzić gdzie jest burza?
0

Burze nad Polską - jak sprawdzić gdzie jest burza?

Burza! Dziś wielu z was będzie szukało informacji o tym gdzie jest burza. Burze można łatwo śledzić w internecie - ESKA.pl pokaże wam jak sprawdzić występowanie burz. Będziecie wiedzieli gdzie są burze nad Polską i kiedy będą burze w waszym regionie.
26/06/2016 19:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA