Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO] - Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek na Sylwestrze we Wrocławiu
REKLAMA
REKLAMA

Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO]

RSS 02/01/2014 10:38 Komentarze 0
Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek i wiele innych gwiazd wystąpiło podczas Sylwestra we Wrocławiu. Bednarek zaśpiewał m.in. Chcemy Być Sobą i Could You Be Loved.
Kamil Bednarek Kamil Bednarek / WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO]
Kamil Bednarek wystąpił na Sylwestrze 2013 z Dwójką we Wrocławiu. Bednarek był jedną z gwiazd, które spędzały Sylwestra 2013 koncertując. Gwiazda hitu Cisza wykonała m.in. Chcemy Być Sobą i Could You Be Love czy też Dni, Których Nie Znamy.

>>> Kamil Bednarek i Pajujo - Nie Zatrzymasz Miłości. Teledysk jest już na ESKA.pl!


Przypominamy, że pierwszy utwór należy do grupy Perfect, kolejny Boba Marley'a, a ostatni Marka Grechuty. Posłuchajcie już na ESKA.pl tych wykonów.

>>> Sylwestrowa Moc Przebojów 2013 w Gdyni

Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek (Chcemy Być Sobą)



Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek, Could You Be Loved



Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek (Dni, Których Nie Znamy)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2015 - relacja na żywo minuta po minucie. Bądź z nami!
0

ESKA Music Awards 2015 - relacja na żywo minuta po minucie. Bądź z nami!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
30/08/2015 00:05
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał prestiżowe statuetki? Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!     
29/08/2015 23:25
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
29/08/2015 10:01
ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?
0

ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?

Powtórki ESKA Music Awards 2015 to szansa dla tych, którzy przegapili transmisję gali EMA 2015 29 sierpnia. Retransmisja ESKA Music Awards 2015 w kilku opcjach a wszystkie z nich czekają opisane na naszej stronie. Zobaczcie już teraz, kiedy, gdzie i o której godzinie powtórki ESKA Music Awards 2015.
29/08/2015 23:28
ESKA MUSIC AWARDS 2015: Nagroda Specjalna. Najlepszy Zagraniczny Artysta dla Adama Lamberta
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015: Nagroda Specjalna. Najlepszy Zagraniczny Artysta dla Adama Lamberta

ESKA MUSIC AWARDS 2015: Nagroda Specjalna dla Najlepszego Zagranicznego Artysty! Ta kategoria była niespodzianką dla widzów tegorocznej ceremonii, jednak chyba niewielu było zaskoczonych faktem, że zdobył ją jeden z najbardziej utalentowanych współczesnych wokalistów, będący gwiazdą EMA 2015 - Adam Lambert!    
29/08/2015 23:25
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Hit to "Naucz mnie" Sarsy
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - Najlepszy Hit to "Naucz mnie" Sarsy

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - znamy już Najlepszy Hit! O nagrodę walczyły następujące nagrania: "1 moment"   K2 feat. Buka, "Naucz mnie"  Sarsa, "Dach"  Tabb & Sound'n'Grace, "Zbyt wiele"  KaeN  feat. WdoWA, Cheeba. Statuetkę za największy przebój minionego roku zabierze do domu Sarsa Markiewicz! Dowiedz się więcej na ESKA.pl!    
29/08/2015 22:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

14/08/2015 15:38

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska