WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO] - Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek na Sylwestrze we Wrocławiu
REKLAMA
REKLAMA

Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO]

RSS 02/01/2014 10:38 Komentarze 0
Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek i wiele innych gwiazd wystąpiło podczas Sylwestra we Wrocławiu. Bednarek zaśpiewał m.in. Chcemy Być Sobą i Could You Be Loved.
Kamil Bednarek wystąpił na Sylwestrze 2013 z Dwójką we Wrocławiu. Bednarek był jedną z gwiazd, które spędzały Sylwestra 2013 koncertując. Gwiazda hitu Cisza wykonała m.in. Chcemy Być Sobą i Could You Be Love czy też Dni, Których Nie Znamy.

>>> Kamil Bednarek i Pajujo - Nie Zatrzymasz Miłości. Teledysk jest już na ESKA.pl!


Przypominamy, że pierwszy utwór należy do grupy Perfect, kolejny Boba Marley'a, a ostatni Marka Grechuty. Posłuchajcie już na ESKA.pl tych wykonów.

>>> Sylwestrowa Moc Przebojów 2013 w Gdyni

Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek (Chcemy Być Sobą)



Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek, Could You Be Loved



Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek (Dni, Których Nie Znamy)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 8, odc. 5 - relacja na żywo odcinek z 19 października 2014 [VIDEO]
0

Must Be The Music 8, odc. 5 - relacja na żywo odcinek z 19 października 2014 [VIDEO]

Must Be The Music 8, odc. 5 - relacja na żywo z muzycznego show Polsatu wystartuje już o godz. 20:00 na ESKA.pl. W tym odcinku Kora będzie wyjątkowo kąśliwa. Poza tym w odcinku z 19 października 2014 na scenie Must Be The Music 8 zobaczymy m.in. 15-latkę z głosem diwy operowej i 29-latka, który doskonale coveruje Robbiego Williamsa. Relacje live z Must Be The Music zaczynamy o 20:00!
19/10/2014 21:59
Must Be The Music 8, odc. 5: Jan Traczyk śpiewa jak Robbie Williams [VIDEO]
0

Must Be The Music 8, odc. 5: Jan Traczyk śpiewa jak Robbie Williams [VIDEO]

Must Be The Music 8, odc. 5 - już w najbliższą niedzielę 19 października 2014 roku na scenie show pojawi się głos Robbiego Williamsa w ciele 29-letniego Polaka. O co chodzi? O świetny występ Jana Traczyka, który zaptezentował się w utworze Angels brytyjskiego wokalisty. Jego silny głos wprawił w osłupienie jury Must Be The Music.
19/10/2014 19:12
Sting w Tonight Show coveruje popularne... dzwonki telefonów. Sting u Jimmy Fallona [VIDEO]
0

Sting w Tonight Show coveruje popularne... dzwonki telefonów. Sting u Jimmy Fallona [VIDEO]

Sting i Jimmy Fallon znaleźli wspólny język. Piosenkarz w Tonight Show szybko podłapał poczucie humoru prowadzącego, czego efektem było... No właśnie, jeden z najlepiej zarabiających piosenkarzy na świecie dał się namówić na coverowanie telefonicznych dzwonków. Zobacz nagranie video, na którym Sting naśladuje popularny odgłos dzwonka Nokii i iPhone'a
19/10/2014 19:03
                            Nowa płyta Gosi Andrzejewicz: okładka i data premiery albumu na ESKA.pl [VIDEO]
1

Nowa płyta Gosi Andrzejewicz: okładka i data premiery albumu na ESKA.pl [VIDEO]

Nowa płyta Gosi Andrzejewicz już niedługo trafi na sklepowe półki. Kiedy premiera nowego albumu Gosi Andrzejewicz? Sprawdź na ESKA.pl
19/10/2014 17:23
Global Lista Nowość: Dangerous Davida Guetty stanie się hitem tej jesieni [VIDEO]
0

Global Lista Nowość: Dangerous Davida Guetty stanie się hitem tej jesieni [VIDEO]

Global Lista Radia Eska z 19 października 2014 roku - w tym notowaniu nie mogło zabraknąć największej nowości tej jesieni - nowego hitu Davida Guetty. Utwór Dangerous usłyszycie w dzisiejszej Global Liście po godz. 19. Tymczasem na ESKA.pl obejrzycie lyrics video nowego utworu Davida Guetty
19/10/2014 15:57
Oscary 2015: Adel zaśpiewa na ceremonii otwarcia? [VIDEO]
0

Oscary 2015: Adel zaśpiewa na ceremonii otwarcia? [VIDEO]

Oscary 2015: czy Adele zaśpiewa podczas ceremonii wręczenia nagród filmowych? Udziału Adele w gali otwarcia Oscarów 2015 domaga się Neil Patrick Harris. To właśnie on poprowadzi galę - czy jego żądania zostaną spełnione?
19/10/2014 15:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]