WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO] - Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek na Sylwestrze we Wrocławiu

Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO]

RSS 02/01/2014 10:38 Komentarze
Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek i wiele innych gwiazd wystąpiło podczas Sylwestra we Wrocławiu. Bednarek zaśpiewał m.in. Chcemy Być Sobą i Could You Be Loved.
Kamil Bednarek Kamil Bednarek / WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO]
Kamil Bednarek wystąpił na Sylwestrze 2013 z Dwójką we Wrocławiu. Bednarek był jedną z gwiazd, które spędzały Sylwestra 2013 koncertując. Gwiazda hitu Cisza wykonała m.in. Chcemy Być Sobą i Could You Be Love czy też Dni, Których Nie Znamy.

>>> Kamil Bednarek i Pajujo - Nie Zatrzymasz Miłości. Teledysk jest już na ESKA.pl!


Przypominamy, że pierwszy utwór należy do grupy Perfect, kolejny Boba Marley'a, a ostatni Marka Grechuty. Posłuchajcie już na ESKA.pl tych wykonów.

>>> Sylwestrowa Moc Przebojów 2013 w Gdyni

Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek (Chcemy Być Sobą)



Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek, Could You Be Loved



Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek (Dni, Których Nie Znamy)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
James Arthur pobity! Co z koncertem w Polsce?
0

James Arthur pobity! Co z koncertem w Polsce?

James Arthur został pobity, po czym trafił do szpitala. Do bójki z udziałem wokalisty doszło na krótko przed koncertem w Polsce. Na ESKA.pl sprawdzamy, czy warszawski występ Jamesa Arthura odbędzie się normalnie.
24/08/2016 11:54
Britney Spears nawet w Carpool Karaoke śpiewa z playbacku
0

Britney Spears nawet w Carpool Karaoke śpiewa z playbacku

Czy nikt nie powiedział Britney Spears, że w Carpool Karaoke śpiewa się na żywo? Gwiazda przyzwyczaiła się do występów z playbacku do tego stopnia, że nie słychać jej śpiewu nawet w zapowiedzi najnowszego odcinka show Jamesa Cordena. Fani są oburzeni!
24/08/2016 11:45
Gorąca 20 Premiera: The Chainsmokers feat. Halsey - Closer. Poczujcie 95 uderzeń na minutę!
0

Gorąca 20 Premiera: The Chainsmokers feat. Halsey - Closer. Poczujcie 95 uderzeń na minutę!

The Chainsmokers feat. Halsey - Closer: premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA! Kolejny świetny kawałek od duetu z USA wybrzmi po raz pierwszy w propozycjach do listy hitów w środę, 24 sierpnia po godzinie 18:00! Wakacyjny teledysk z tekstem do obejrzenia na ESKA.pl! 
24/08/2016 11:21
Legia Warszawa w Lidze Mistrzów - memy po historycznym awansie!
0

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów - memy po historycznym awansie!

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów! Po 21 latach oczekiwania w końcu polski klub wywalczył awans do Champions League. Oczywiście nie obyło się bez wybornych memów podsumowujących ten sukces.
24/08/2016 11:14
Alan Walker - 8 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!
0

Alan Walker - 8 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Alan Walker na ESKA Music Awards 2016 wystąpi w piątek, 26 sierpnia! Dwa dni przed galą norweski producent obchodzi swoje 19 urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy 8 faktów i ciekawostek o gwieździe EMA 2016!
24/08/2016 09:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]