Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO] - Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek na Sylwestrze we Wrocławiu
REKLAMA
REKLAMA

Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO]

RSS 02/01/2014 10:38 Komentarze 0
Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek i wiele innych gwiazd wystąpiło podczas Sylwestra we Wrocławiu. Bednarek zaśpiewał m.in. Chcemy Być Sobą i Could You Be Loved.
Kamil Bednarek Kamil Bednarek / WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO]
Kamil Bednarek wystąpił na Sylwestrze 2013 z Dwójką we Wrocławiu. Bednarek był jedną z gwiazd, które spędzały Sylwestra 2013 koncertując. Gwiazda hitu Cisza wykonała m.in. Chcemy Być Sobą i Could You Be Love czy też Dni, Których Nie Znamy.

>>> Kamil Bednarek i Pajujo - Nie Zatrzymasz Miłości. Teledysk jest już na ESKA.pl!


Przypominamy, że pierwszy utwór należy do grupy Perfect, kolejny Boba Marley'a, a ostatni Marka Grechuty. Posłuchajcie już na ESKA.pl tych wykonów.

>>> Sylwestrowa Moc Przebojów 2013 w Gdyni

Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek (Chcemy Być Sobą)



Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek, Could You Be Loved



Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek (Dni, Których Nie Znamy)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Będę GRAŁ Cię w aucie - kolejna wersja SketchShe po polsku!
0

Będę GRAŁ Cię w aucie - kolejna wersja SketchShe po polsku!

"Będę GRAŁ Cię w aucie" to kolejna polska odpowiedź na film seksownych dziewczyn ze SketchShe, które przebierały się za znane gwiazdy muzyki i parodiowały je siedząc w samochodzie. Najwyraźniej moda na przebieranki w aucie nie mija - ale wykonanie Teatru Improv Ab OvO spodobało nam się wyjątkowo. Sprawdź, dlaczego    
29/07/2015 14:36
Miley Cyrus zostanie wygryziona przez młodszą siostrę. Noah Cyrus nagrywa płytę?
0

Miley Cyrus zostanie wygryziona przez młodszą siostrę. Noah Cyrus nagrywa płytę?

Miley Cyrus powinna bać się konkurencji w postaci swojej młodszej siostry? Noah Cyrus podpisała swój pierwszy kontrakt muzyczny i już niedługo wyda debiutancką płytę? Informacje na temat siostry Miley Cyrus na ESKA.pl 
29/07/2015 14:27
Gorąca 20 Premiera: Robin Schulz - Sugar feat.Francesco
0

Gorąca 20 Premiera: Robin Schulz - Sugar feat.Francesco

Robin Schulz - Sugar feat.Francesco to propozycja do listy przebojów, którą usłyszycie na antenie w pochmurną środę 29 lipca już po 18:00. Robin to specjalista od wakacyjnych przebojów - czy jego najnowszy kawałek spodoba się słuchaczom ESKI?    
29/07/2015 13:38
Ed Sheeran w serialu The Bastard Executioner  - kogo zagra?
0

Ed Sheeran w serialu The Bastard Executioner - kogo zagra?

Ed Sheeran zagra w serialu! Plotki o aktorskiej roli rudowłosego wokalisty zostały potwierdzone. Ed Sheeran już niedługo pojawi się w serialu zatytułowanym The Bastard Executioner. Czy sprawdzi się w roli aktora? 
29/07/2015 12:47
Florence + The Machine pokazuje piersi w nowym teledysku do Queen of Peace & Long and Lost
0

Florence + The Machine pokazuje piersi w nowym teledysku do Queen of Peace & Long and Lost

Florence + The Machine w nowym podwójnym teledysku do piosenek Queen of Peace oraz Long & Lost odważna jak nigdy dotąd. W jednej ze scen Florence pokazała piersi. Nowy klip od Florence + The Machine do zobaczenia na ESKA.pl 
29/07/2015 11:52
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Krakowie 8 sierpnia 2015. Gdzie będzie The End 7 etapu?
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Krakowie 8 sierpnia 2015. Gdzie będzie The End 7 etapu?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Krakowie podczas ostatniego etapu wyścigu - czy będą duże? Którymi ulicami przejadą kolarze Tour de Pologne 2015 podczas 7 etapu? Mapę TdP 2015 w Krakowie i szczegółowe informacje na temat transmisji wyścigu mamy dla Was na ESKA.pl 
29/07/2015 11:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska