WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO] - Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek na Sylwestrze we Wrocławiu
REKLAMA
REKLAMA

Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO]

RSS 02/01/2014 10:38 Komentarze 0
Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek i wiele innych gwiazd wystąpiło podczas Sylwestra we Wrocławiu. Bednarek zaśpiewał m.in. Chcemy Być Sobą i Could You Be Loved.
Kamil Bednarek Kamil Bednarek / WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO]
Kamil Bednarek wystąpił na Sylwestrze 2013 z Dwójką we Wrocławiu. Bednarek był jedną z gwiazd, które spędzały Sylwestra 2013 koncertując. Gwiazda hitu Cisza wykonała m.in. Chcemy Być Sobą i Could You Be Love czy też Dni, Których Nie Znamy.

>>> Kamil Bednarek i Pajujo - Nie Zatrzymasz Miłości. Teledysk jest już na ESKA.pl!


Przypominamy, że pierwszy utwór należy do grupy Perfect, kolejny Boba Marley'a, a ostatni Marka Grechuty. Posłuchajcie już na ESKA.pl tych wykonów.

>>> Sylwestrowa Moc Przebojów 2013 w Gdyni

Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek (Chcemy Być Sobą)



Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek, Could You Be Loved



Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek (Dni, Których Nie Znamy)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Nowe piosenki Madonny oficjalnie opublikowane. Kiedy premiera płyty [VIDEO]
0

Nowe piosenki Madonny oficjalnie opublikowane. Kiedy premiera płyty [VIDEO]

Nowa płyta Madonny 2015 coraz bliżej. Po nielegalnym wycieku piosenek do sieci, gwiazda postanowiła oficjalnie opublikować 6 nowych utworów w serwisie iTunes. Przy okazji Królowa Popu ogłosiła datę premiery albumu Rebel Heart. Zobacz tracklistę nowego krążka Madonny na ESKA.pl
20/12/2014 12:11
Gorąca 20 Premiera: Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing. Poznajecie ten głos? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing. Poznajecie ten głos? [VIDEO]

Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing to sobotnia premiera w Gorącej 20. Głos wokalistki z tego kawałka mogliście usłyszeć już w wielu klubowych hitach. Jakich? Sprawdź na ESKA.pl i posłuchaj All or Nothing na antenie Radia ESKA już dziś tuż po godz. 18
20/12/2014 11:16
Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) to najnowsza muzyczna propozycja na Boże Narodzenie. Zobacz radosny teledysk teledysk od dziewczyn z Little Mix już teraz na ESKA.pl
20/12/2014 10:44
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
1

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
19/12/2014 16:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska