WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO] - Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek na Sylwestrze we Wrocławiu

Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO]

RSS 02/01/2014 10:38 Komentarze
Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek i wiele innych gwiazd wystąpiło podczas Sylwestra we Wrocławiu. Bednarek zaśpiewał m.in. Chcemy Być Sobą i Could You Be Loved.
Kamil Bednarek Kamil Bednarek / WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO]
Kamil Bednarek wystąpił na Sylwestrze 2013 z Dwójką we Wrocławiu. Bednarek był jedną z gwiazd, które spędzały Sylwestra 2013 koncertując. Gwiazda hitu Cisza wykonała m.in. Chcemy Być Sobą i Could You Be Love czy też Dni, Których Nie Znamy.

>>> Kamil Bednarek i Pajujo - Nie Zatrzymasz Miłości. Teledysk jest już na ESKA.pl!


Przypominamy, że pierwszy utwór należy do grupy Perfect, kolejny Boba Marley'a, a ostatni Marka Grechuty. Posłuchajcie już na ESKA.pl tych wykonów.

>>> Sylwestrowa Moc Przebojów 2013 w Gdyni

Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek (Chcemy Być Sobą)



Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek, Could You Be Loved



Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek (Dni, Których Nie Znamy)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life
0

Lana Del Rey zapowiada nową płytę Lust For Life

Lana Del Rey zdradza tytuł swojej nowej płyty w niesamowitym zwiastunie. Kiedy nastąpi premiera albumu Lust For Life?
29/03/2017 17:24
Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour
0

Doda: premiera koncertowego DVD Riotka Tour

Doda ogłasza premierę swojego drugiego koncertowego DVD. Kiedy i gdzie zobaczyć RIOTKA Tour po raz pierwszy? Kiedy krążek trafi do sprzedaży? Znamy szczegóły!
29/03/2017 16:50
Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'
0

Adele kończy z koncertami? 'Oklaski wzbudzają we mnie strach'

Adele już nigdy nie ruszy w trasę koncertową? Pewne wyznanie artystki wywołało wśród fanów przerażenie!
29/03/2017 16:34
ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety
0

ALMA wystąpi w Warszawie: data, miejsce, bilety

ALMA - Finka z charakterystycznymi, neonowo – zielonymi włosami, bezkompromisowym nastawieniem i głosem, który mógłby burzyć ściany wystąpi w Warszawie. Sprawdź szczegóły dotyczące koncertu.
29/03/2017 15:37
Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey
0

Snapchat: filtr z piosenką Lany Del Rey

Snapchat przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów Lany Del Rey. W popularnej aplikacji pojawił się filtr z nową piosenką gwiazdy!
29/03/2017 15:24
Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!
0

Szybcy i wściekli 8 - muzyka. Piosenki z filmu na jednej płycie!

Szybcy i wściekli 8 to szybkie samochody, piękne kobiety i oczywiście znakomita muzyka! Jakie piosenki są w Szybkich i wściekłych 8? Szczegóły ścieżki dźwiękowej poznacie na ESKA.pl
29/03/2017 14:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA