WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO] - Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek na Sylwestrze we Wrocławiu
REKLAMA
REKLAMA

Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO]

RSS 02/01/2014 10:38 Komentarze 0
Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek i wiele innych gwiazd wystąpiło podczas Sylwestra we Wrocławiu. Bednarek zaśpiewał m.in. Chcemy Być Sobą i Could You Be Loved.
Kamil Bednarek Kamil Bednarek / WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 z Dwójką: Kamil Bednarek zaśpiewał na Sylwestrze we Wrocławiu [VIDEO]
Kamil Bednarek wystąpił na Sylwestrze 2013 z Dwójką we Wrocławiu. Bednarek był jedną z gwiazd, które spędzały Sylwestra 2013 koncertując. Gwiazda hitu Cisza wykonała m.in. Chcemy Być Sobą i Could You Be Love czy też Dni, Których Nie Znamy.

>>> Kamil Bednarek i Pajujo - Nie Zatrzymasz Miłości. Teledysk jest już na ESKA.pl!


Przypominamy, że pierwszy utwór należy do grupy Perfect, kolejny Boba Marley'a, a ostatni Marka Grechuty. Posłuchajcie już na ESKA.pl tych wykonów.

>>> Sylwestrowa Moc Przebojów 2013 w Gdyni

Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek (Chcemy Być Sobą)



Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek, Could You Be Loved



Sylwester z Dwójką - Kamil Bednarek (Dni, Których Nie Znamy)



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zayn Malik odszedł z One Direction: reakcja Justina Biebera. Mamy filmik [VIDEO]
0

Zayn Malik odszedł z One Direction: reakcja Justina Biebera. Mamy filmik [VIDEO]

Jak na odejście Zayna Malika zareagował Justin Bieber? Do sieci trafiło nagranie, na którym Justin Bieber dowiaduje się od paparazzo o tym, że Zayn Malik odszedł z One Direction. 
30/03/2015 15:42
Orange Warsaw Festival 2015: aktualny line-up. Kto wystąpi na OWF 2015? Mamy aktualną listę wykonawców [VIDEO]
0

Orange Warsaw Festival 2015: aktualny line-up. Kto wystąpi na OWF 2015? Mamy aktualną listę wykonawców [VIDEO]

Orange Warsaw Festival 2015: line-up największego festiwalu muzycznego w Warszawie wypełniony po brzegi. Kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2015. Listę artystów Orange Warsaw Festival 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
30/03/2015 14:51
Sprawdzian Szóstoklasisty 2015: online, do druku, pdf... - gdzie znaleźć Something I Need? [VIDEO]
0

Sprawdzian Szóstoklasisty 2015: online, do druku, pdf... - gdzie znaleźć Something I Need? [VIDEO]

Sprawdzian Szóstoklasisty 2015 online do rozwiązania albo Sprawdzian Szóstoklasisty 2015 do druku w pliku pdf pozwalają już po egzaminie jeszcze raz na spokojnie rozwiązać wszystkie zadania. Gdzie zatem szukać Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015 w internecie czy też całego arkusza do wydrukowania? Something I Need na ESKA.pl!
30/03/2015 14:42
Lista Przebojów 2015: kwiecień. Najnowsze hity i najgorętsze premiery. Kto podbije listy przebojów posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lista Przebojów 2015: kwiecień. Najnowsze hity i najgorętsze premiery. Kto podbije listy przebojów posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]

Jakie są hity kwietnia 2015? Mamy dla was propozycje singlowych premier, które mają największe szanse namieszać w tym miesiącu na listach hitów. Przekonaj się, co będzie na muzycznym TOPIE w czwartym miesiącu roku. 
30/03/2015 14:38
Wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015: kiedy? Wszysto o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]
0

Wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015: kiedy? Wszysto o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]

Kiedy i gdzie wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015? ESKA.pl sprawdza, ile uczniowie i ich rodzice będą czekać na zaświadczenia o wynikach Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015. W oczekiwaniu na procenty i punkty z egzaminu dla szóstoklasistów Poker Face Lady Gagi. Gotowi na ostateczne wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015?
30/03/2015 14:13
Madonna i Taylor Swift wystąpiły na iHeartRadio Music Awards 2015 - która z nich wypadła lepiej? [VIDEO]
0

Madonna i Taylor Swift wystąpiły na iHeartRadio Music Awards 2015 - która z nich wypadła lepiej? [VIDEO]

Madonna i Taylor Swift we wspólnym występie podczas gali iHeartRadio Music Awards 2015 - do sieci trafiło nagranie video. Taylor Swift wyglądała bardzo seksownie, a Madonna.... Zobaczcie sami nagranie z występem Madonny i Taylor Swift!
30/03/2015 14:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska