WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO] - Sylwester 2013 w Krakowie. Muzyka na sylwestra. Radio na sylwestra
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO]: sylwester 2013, Sylwester 2013, sylwester 2013 w krakowie, sylwester 2013 kto poprowdzi, sylwester 2013 w krakowie prowdzący, muzyka na sylwestra, radio na sylwestra

Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO]

RSS 31/10/2013 21:09 Komentarze 0
Sylwester 2013 w Krakowie - zobaczcie, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! Dowiedzcie się jakie zgarną honorarium.
Agnieszka Szulima Agnieszka Szulima / WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO]
Sylwester 2013 w Krakowie znamy prowadzących imprezę. Jak podaje Fakt.pl imprezę sylwestrową poprowadzi między innymi Agnieszka Szulim.

Agnieszka Szulima jest znana z takich programów jak: Na językach i Stylowy magazyn. Prowadzi poranną audycję w Radiu Eska Rock.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Obok Szulimy pojawi się Marcin Prokop, znany między innymi z programu porannego DD TVN. Parę będzie wspierać Olivier Janiak. Podobno honorarium prowadzących waha się pomiędzy 30 a 50 tysięcy złotych.

Poniżej serwujemy Wam filmiki z Sylwestra 2012 w Krakowie. Wiemy już kim są prowadzący, a wy kogo chcielibyście zobaczyć na scenie w Krakowie?

Sylwester 2012 na Rynku Głównym w Krakowie



Sylwester 2012 w Krakowie


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Lady Gaga urodziny: Gaga kończy 29 lat! Zobacz jak zmieniała się wokalistka! [VIDEO]
0

Lady Gaga urodziny: Gaga kończy 29 lat! Zobacz jak zmieniała się wokalistka! [VIDEO]

Lady Gaga urodziny świętuje 28 marca. W 2015 roku wokalistka kończy 29 lat. Jak przez ostatnich kilkanaście lat zmieniła się Lady Gaga? Lady Gaga, a właściwie, Stefani Joanne Angelina Germanotta, z grzecznej uczennicy katolickiego liceum wyrosła na skandalizującą gwiazdę! 
28/03/2015 16:46
Kaja Paschalska jako Beyonce - zdjęcia z metamorfozy aktorki Klanu w 4. odc. Twoja Twarz Brzmi Znajomo [VIDEO]
0

Kaja Paschalska jako Beyonce - zdjęcia z metamorfozy aktorki Klanu w 4. odc. Twoja Twarz Brzmi Znajomo [VIDEO]

Kaja Paschalska w skórze Beyonce - to będzie najlepsza metamorfoza 3 edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Tuż przed 4. odcinkiem show do sieci trafiły zdjęcia Kai Paschalskiej jako Beyonce! Zapowiedź kolejnego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo na ESKA.pl 
28/03/2015 15:44
Godzina dla Ziemi - o której gasimy światło? Godzina dla Ziemi już 28.03.2015 więc Turn Off The Light [VIDEO]
0

Godzina dla Ziemi - o której gasimy światło? Godzina dla Ziemi już 28.03.2015 więc Turn Off The Light [VIDEO]

Godzina dla Ziemi - o której gasimy światła? W sobotę 28 marca 2015 obchodzimy międzynarodową akcję, która polega na gaszeniu światła i odłączaniu się od energii elektrycznej na całą godzinę. Skąd taki pomysł? O której mamy odłączyć się od energii elektrycznej? Sprawdź, o której zgasić światło, aby przyłączyć się do międzynarodowej akcji. 
28/03/2015 14:45
Tokio Hotel - Feel It All: teledysk z Billem w roli narkomana dostępny w sieci. Uwaga [VIDEO +18]
0

Tokio Hotel - Feel It All: teledysk z Billem w roli narkomana dostępny w sieci. Uwaga [VIDEO +18]

Teledysk Feel It All od Tokio Hotel trafił do sieci. Klip zaliczył swoją premierę 27 marca 2015 roku, czyli w dniu koncertu zespołu Billa i Toma w warszawskiej Stodole. Video do Feel It All jest naprawdę wstrząsające. Na YouTube dostępna jest ocenzurowana wersja teledysku, w którym Bill wciela się w rolę narkomana. Teledysk do Feel It All tylko od 18 lat! 
28/03/2015 13:21
Tokio Hotel w Polsce 27.03.2015 - filmy i zdjęcia z koncertu Tokio Hotel w Stodole [VIDEO]
0

Tokio Hotel w Polsce 27.03.2015 - filmy i zdjęcia z koncertu Tokio Hotel w Stodole [VIDEO]

Za nami koncert Tokio Hotel w Polsce! 27.03.2015 Tokio Hotel zagrali na scenie warszawskiego klubu Stodoła. Pierwsze filmy i zdjęcia z występu niemieckiego zespołu trafiły już do sieci. Jak było na koncercie Tokio Hotel w Polsce? Przekonajcie się sami na ESKA.pl 
28/03/2015 12:45
Violetta w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Polsce 29.03.2015 [VIDEO]
0

Violetta w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Polsce 29.03.2015 [VIDEO]

Violetta Live w Polsce 2015: tuż przed koncertem zbieramy praktyczne informacje. O której otwarcie bramek? Jak dojechać do Atlas Areny? Te i inne informacje do sprawdzenia już dzisiaj przed koncertem Violetta Live w Łodzi 29.03.2015
28/03/2015 10:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska