Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO] - Sylwester 2013 w Krakowie. Muzyka na sylwestra. Radio na sylwestra
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO]: sylwester 2013, Sylwester 2013, sylwester 2013 w krakowie, sylwester 2013 kto poprowdzi, sylwester 2013 w krakowie prowdzący, muzyka na sylwestra, radio na sylwestra

Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO]

RSS 31/10/2013 21:09 Komentarze 0
Sylwester 2013 w Krakowie - zobaczcie, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! Dowiedzcie się jakie zgarną honorarium.
Agnieszka Szulima Agnieszka Szulima / WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO]
Sylwester 2013 w Krakowie znamy prowadzących imprezę. Jak podaje Fakt.pl imprezę sylwestrową poprowadzi między innymi Agnieszka Szulim.

Agnieszka Szulima jest znana z takich programów jak: Na językach i Stylowy magazyn. Prowadzi poranną audycję w Radiu Eska Rock.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Obok Szulimy pojawi się Marcin Prokop, znany między innymi z programu porannego DD TVN. Parę będzie wspierać Olivier Janiak. Podobno honorarium prowadzących waha się pomiędzy 30 a 50 tysięcy złotych.

Poniżej serwujemy Wam filmiki z Sylwestra 2012 w Krakowie. Wiemy już kim są prowadzący, a wy kogo chcielibyście zobaczyć na scenie w Krakowie?

Sylwester 2012 na Rynku Głównym w Krakowie



Sylwester 2012 w Krakowie


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]
0

Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]

Open'er 2015 online na YouTube? Czy na popularnym kanale pojawią się live streamy wybranych koncertów Open'era 2015? Gdzie oglądać na żywo występy artystów na Open'er 2015? Sprawdzamy informacje dotyczące jednego z największych festiwali muzycznych tego lata w Polsce. 
04/07/2015 22:03
SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO
0

SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO

HIT INTERNETU: Polska odpowiedź na klip dziewczyn ze SketchShe. Zobacz fenomenalne nagranie Mime Through Time z muzyczną podróżą przez czas. 
04/07/2015 19:22
Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria
0

Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria

Chipsu ft. Luxuria Astaroth - Z Ziemi Do Gwiazd: teledysk zaliczył swoją premierę w sieci. Tym razem piękna modelka Donatana udziela się również wokalnie. Jak podoba się Wam gościnny występ Luxurii u rapera Chipsa? Teledysk do kwałka Z Ziemi Do Gwiazd dostępny na ESKA.pl 
04/07/2015 17:23
Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]
0

Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]

Fontanny w Warszawie 2015 startują już w maju. Pierwszy pokaz fontann w Warszawie 2015 pod lupą ESKA.pl. Kiedy i o której otwarcie Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie 2015? Zobaczcie już teraz odliczając z nami do pełnego wody i Lights show!
04/07/2015 16:19
Bobbi Kristina Brown pobita przez partnera? Córka Whitney Houston ofiarą przemocy?
0

Bobbi Kristina Brown pobita przez partnera? Córka Whitney Houston ofiarą przemocy?

Bobbi Kristina Brown ofiarą przemocy? Partner córki Whitney Houston był czystym złem - tak opisała go przyjaciółka Bobbi. Nick Gordon według relacji kobiety znęcał się na Bobbi Kristiną Brown. Nowe informacje na temat życia córki Whitney Houston trafiły do sieci
04/07/2015 15:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska