WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO] - Sylwester 2013 w Krakowie. Muzyka na sylwestra. Radio na sylwestra

Tagi związane z Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO]: sylwester 2013, Sylwester 2013, sylwester 2013 w krakowie, sylwester 2013 kto poprowdzi, sylwester 2013 w krakowie prowdzący, muzyka na sylwestra, radio na sylwestra

Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO]

RSS 31/10/2013 21:09 Komentarze
Sylwester 2013 w Krakowie - zobaczcie, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! Dowiedzcie się jakie zgarną honorarium.
Agnieszka Szulima Agnieszka Szulima / WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO]
Sylwester 2013 w Krakowie znamy prowadzących imprezę. Jak podaje Fakt.pl imprezę sylwestrową poprowadzi między innymi Agnieszka Szulim.

Agnieszka Szulima jest znana z takich programów jak: Na językach i Stylowy magazyn. Prowadzi poranną audycję w Radiu Eska Rock.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Obok Szulimy pojawi się Marcin Prokop, znany między innymi z programu porannego DD TVN. Parę będzie wspierać Olivier Janiak. Podobno honorarium prowadzących waha się pomiędzy 30 a 50 tysięcy złotych.

Poniżej serwujemy Wam filmiki z Sylwestra 2012 w Krakowie. Wiemy już kim są prowadzący, a wy kogo chcielibyście zobaczyć na scenie w Krakowie?

Sylwester 2012 na Rynku Głównym w Krakowie



Sylwester 2012 w Krakowie


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Lato w mieście 2016 Warszawa: Co robić w wakacje?
0

Lato w mieście 2016 Warszawa: Co robić w wakacje?

Lato w mieście 2016 nie musi być nudne. Kalendarz darmowych imprez i atrakcji kulturalno-edukacyjnych w Warszawie wypełniony jest po brzegi. Sprawdź, jak spędzić wakacje w stolicy bez wydawania pieniędzy już teraz - na ESKA.pl!  
01/07/2016 15:33
Fifth Harmony jako Destiny's Child. Wykonały największe hity zespołu Beyonce
0

Fifth Harmony jako Destiny's Child. Wykonały największe hity zespołu Beyonce

Fifth Harmony jako Destiny's Child - to wideo robi furorę w sieci. Dziewczyny z girlsbandu wykonały największe przeboje zespołu, w którym swoją karierę rozpoczynała Beyonce.
01/07/2016 15:24
Gorąca 20 Premiera: Gromee feat. May-Britt Scheffer - Fearless. Polski hit lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Gromee feat. May-Britt Scheffer - Fearless. Polski hit lata 2016?

Gromee feat. May-Britt Scheffer - Fearless: na świetny początek lipca to nowość w propozycjach do listy przebojów Radia ESKA! Premiera w Gorącej 20 do usłyszenia zaraz po godzinie 18:00. Być może to największy polski przebój lata 2016? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!
01/07/2016 15:12
Nowości Muzyczne 2016 - lipiec. Wakacyjne premiery podnoszą temperatury!
0

Nowości Muzyczne 2016 - lipiec. Wakacyjne premiery podnoszą temperatury!

Nowości Muzyczne 2016 - lipiec będzie miesiącem letnich premier! Hity na wakacje 2016 zaleją cały rynek muzyczny. Które nowe piosenki podbiją listy przebojów? Playlista czeka do odpalenia na ESKA.pl!
01/07/2016 14:35
Kiedy finał Euro 2016? Data zakończenia mistrzostw Europy
0

Kiedy finał Euro 2016? Data zakończenia mistrzostw Europy

Kiedy finał Euro 2016? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie już teraz na ESKA.pl! Zakończenie mistrzostw Europy, które odbywają się we Francji, zbliża się wielkimi krokami, a my sprawdzamy dokładną datę zakończenia Euro 2016.
01/07/2016 14:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Pół roku przerwy One Direction
Czy One Direction powróci jeszcze jako zespół?
  • TAK
  • NIE
polub
ESKA