WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO] - Sylwester 2013 w Krakowie. Muzyka na sylwestra. Radio na sylwestra
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO]: sylwester 2013, Sylwester 2013, sylwester 2013 w krakowie, sylwester 2013 kto poprowdzi, sylwester 2013 w krakowie prowdzący, muzyka na sylwestra, radio na sylwestra

Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO]

RSS 31/10/2013 21:09 Komentarze 0
Sylwester 2013 w Krakowie - zobaczcie, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! Dowiedzcie się jakie zgarną honorarium.
Agnieszka Szulima Agnieszka Szulima / WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO]
Sylwester 2013 w Krakowie znamy prowadzących imprezę. Jak podaje Fakt.pl imprezę sylwestrową poprowadzi między innymi Agnieszka Szulim.

Agnieszka Szulima jest znana z takich programów jak: Na językach i Stylowy magazyn. Prowadzi poranną audycję w Radiu Eska Rock.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Obok Szulimy pojawi się Marcin Prokop, znany między innymi z programu porannego DD TVN. Parę będzie wspierać Olivier Janiak. Podobno honorarium prowadzących waha się pomiędzy 30 a 50 tysięcy złotych.

Poniżej serwujemy Wam filmiki z Sylwestra 2012 w Krakowie. Wiemy już kim są prowadzący, a wy kogo chcielibyście zobaczyć na scenie w Krakowie?

Sylwester 2012 na Rynku Głównym w Krakowie



Sylwester 2012 w Krakowie


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Najlepsze piosenki 2014: zobacz ranking magazynu Billboard [VIDEO]
0

Najlepsze piosenki 2014: zobacz ranking magazynu Billboard [VIDEO]

10 najlepszych piosenek 2014 roku Billboardu to prestiżowe zestawienie najciekawszych utworów mijającego roku. Który kawałek podbił serca recenzentów amerykańskiego magazynu? Sprawdź ranking top 10 piosenek 2014 już teraz na ESKA.pl
20/12/2014 16:53
Nowe piosenki Madonny oficjalnie opublikowane. Kiedy premiera płyty [VIDEO]
1

Nowe piosenki Madonny oficjalnie opublikowane. Kiedy premiera płyty [VIDEO]

Nowa płyta Madonny 2015 coraz bliżej. Po nielegalnym wycieku piosenek do sieci, gwiazda postanowiła oficjalnie opublikować 6 nowych utworów w serwisie iTunes. Przy okazji Królowa Popu ogłosiła datę premiery albumu Rebel Heart. Zobacz tracklistę nowego krążka Madonny na ESKA.pl
20/12/2014 12:11
Gorąca 20 Premiera: Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing. Poznajecie ten głos? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing. Poznajecie ten głos? [VIDEO]

Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing to sobotnia premiera w Gorącej 20. Głos wokalistki z tego kawałka mogliście usłyszeć już w wielu klubowych hitach. Jakich? Sprawdź na ESKA.pl i posłuchaj All or Nothing na antenie Radia ESKA już dziś tuż po godz. 18
20/12/2014 11:16
Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) to najnowsza muzyczna propozycja na Boże Narodzenie. Zobacz radosny teledysk teledysk od dziewczyn z Little Mix już teraz na ESKA.pl
20/12/2014 10:44
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska