WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO] - Sylwester 2013 w Krakowie. Muzyka na sylwestra. Radio na sylwestra

Tagi związane z Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO]: sylwester 2013, Sylwester 2013, sylwester 2013 w krakowie, sylwester 2013 kto poprowdzi, sylwester 2013 w krakowie prowdzący, muzyka na sylwestra, radio na sylwestra

Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO]

RSS 31/10/2013 21:09 Komentarze 0
Sylwester 2013 w Krakowie - zobaczcie, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! Dowiedzcie się jakie zgarną honorarium.
Agnieszka Szulima Agnieszka Szulima / WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 w Krakowie - wiemy, kto poprowadzi imprezę sylwestrową na Rynku! [VIDEO]
Sylwester 2013 w Krakowie znamy prowadzących imprezę. Jak podaje Fakt.pl imprezę sylwestrową poprowadzi między innymi Agnieszka Szulim.

Agnieszka Szulima jest znana z takich programów jak: Na językach i Stylowy magazyn. Prowadzi poranną audycję w Radiu Eska Rock.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Obok Szulimy pojawi się Marcin Prokop, znany między innymi z programu porannego DD TVN. Parę będzie wspierać Olivier Janiak. Podobno honorarium prowadzących waha się pomiędzy 30 a 50 tysięcy złotych.

Poniżej serwujemy Wam filmiki z Sylwestra 2012 w Krakowie. Wiemy już kim są prowadzący, a wy kogo chcielibyście zobaczyć na scenie w Krakowie?

Sylwester 2012 na Rynku Głównym w Krakowie



Sylwester 2012 w Krakowie


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice Of Poland Kids - czy moda na The Voice dla dzieci dotrze do Polski? Obejrzyjcie filmiki [VIDEO]
7

The Voice Of Poland Kids - czy moda na The Voice dla dzieci dotrze do Polski? Obejrzyjcie filmiki [VIDEO]

The Voice Kids podbija Europę podobnie jak standardowa wersja programu: jest The Voice Kids Germany i The Voice Kids Finland. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, czy format The Voice Of Poland Kids miałby szanse na sukces serwując do tego wykony utalentowanych dzieciaków z zagranicznych wersji show!
05/05/2015 09:54
Conchita Wurst nowe piosenki tuż przed Eurowizją 2015. Posłuchaj Somebody To Love oraz Up For Air [AUDIO]
0

Conchita Wurst nowe piosenki tuż przed Eurowizją 2015. Posłuchaj Somebody To Love oraz Up For Air [AUDIO]

Eurowizja 2015: Conchita Wurst tuż przed rozpoczęciem konkursu Eurowizji 2015 publikuje w sieci nowe piosenki. Już teraz możecie posłuchać Somebody To Love oraz Up For Air - na ESKA.pl
04/05/2015 16:46
Barcelona - Bayern Monachium online i w TV, czyli gdzie oglądać półfinał LM 2015 6 maja? - Emotions gwarantowane! [VIDEO]
0

Barcelona - Bayern Monachium online i w TV, czyli gdzie oglądać półfinał LM 2015 6 maja? - Emotions gwarantowane! [VIDEO]

Transmisje Barcelona - Bayern Monachium - ta online i w TV - pod lupą ESKA.pl przed półfinałem LM 2015. Mecz  Bayern Monachium na żywo w internecie i telewizji to gwarancja  Emotions na murawie. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecz Barcelona - Bayern Monachium i o której godzinie zaczyna się to spotkanie!
04/05/2015 16:45
Imię Royal Baby 2: jakie jest imię córki księżnej Kate? Propozycje imion dla Royal Baby 2 w piosenkach [AUDIO, VIDEO]
0

Imię Royal Baby 2: jakie jest imię córki księżnej Kate? Propozycje imion dla Royal Baby 2 w piosenkach [AUDIO, VIDEO]

Imię, jak i nawet płeć drugiego dziecka księżnej Kate i księcia Williama jest już znane! Jakie imię otrzymało Royal Baby 2, czyli córka Kate i Williama? Na ESKA.pl znajdziecie propozycje żenskich i męskich imion z tytułów piosenek takich wykonawców jak One Direction, Taylor Swift i Avril Lavigne - czy trafiliśmy z imieniem Royal Baby 2? Sprawdź!
04/05/2015 16:42
Noc Muzeów 2015: kiedy i w jakich miastach będzie można zwiedzić muzea za Free? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Noc Muzeów 2015: kiedy i w jakich miastach będzie można zwiedzić muzea za Free? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Noc Muzeów 2015: kiedy i w których miastach Polski odbędzie się nocne zwiedzanie muzeów za Free? Data Nocy Muzeów 2015 jest różna w różnych miastach Polski. Dokładne informacje na temat rozpoczęcia Nocy Muzeów w Polsce na ESKA.pl 
04/05/2015 16:28
Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie oglądać na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie? See You Again z...? [VIDEO]
0

Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie oglądać na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie? See You Again z...? [VIDEO]

Juventus - Real Madryt na żywo, czyli półfinał LM 2015, obejrzymy zarówno online jak i w TV. Gdzie dokładnie oglądać mecz Juventus - Real Madryt online i w TV, o której zaczyna się spotkanie? Szczegóły transmisji półfinału LM 2015 na żywo czekają na ESKA.pl. Tylko z jednym składem ponownie zobaczymy się na murawie w finale...
04/05/2015 16:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska