WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 w Krakowie - TVN: wystąpią same gwiazdy! Brodka, Chylińska, Lisowska, Podsiadło, Czesław Śpiewa i inni [VIDEO] - Sylwester 2013 w Krakowie na TVN: kto wystąpi, kto poprowadzi imprezę,line-up. Sprawdż o której startuje Sylwester TVN. Muzyka na Sylwestra

Sylwester 2013 w Krakowie - TVN: wystąpią same gwiazdy! Brodka, Chylińska, Lisowska, Podsiadło, Czesław Śpiewa i inni [VIDEO]

RSS 28/11/2013 15:33 Komentarze

Sylwester 2013 w Krakowie: Kto 31 grudnia wystąpi na sylwestrze w Krakowie? Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Feel, Wilki, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Tatiana Okupnik, Mrozu oraz Czesław Śpiewa. Imprezę poprowadzą: Marcin Prokop, Patrycja Kazadi, Olivier Janiak i Agnieszka Szulim.

Ewelina Lisowska to jedna z gwiazd Sylwestra 2013 w Krakowie / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 w Krakowie - TVN: wystąpią same gwiazdy! Brodka, Chylińska, Lisowska, Podsiadło, Czesław Śpiewa i inni [VIDEO]
Sylwester 2013 w Krakowie będziemy mogli oglądać na TVN. Kto zaśpiewa? 31 grudnia na scenie przed Sukiennicami na Rynku Głównym wystąpią dla nas Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Feel, Wilki, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Tatiana Okupnik, Mrozu oraz Czesław Śpiewa. To nie koniec niespodzianek!

>>> Hity na sylwestrową noc czekają na eskaGO.pl! Odpal teraz i szalej z nami


Oczekiwanie na Nowy Rok 2014 przywitają w Krakowie również uczestnicy i laureaci talent-shows takich jak Mam Talent i X Factor. Nie zabraknie Klaudii Gawor, Grzegorza Hyżego, Wojciecha Ezzata, Piotra Lisieckiego, Sabiny Jeszki i Ady Szulc.

Sylwestra 2013 w Krakowie poprowadzą Marcin Prokop, Patrycja Kazadi, Olivier Janiak i Agnieszka Szulim. O której w TV? Koncert sylwestrowy będzie można oglądać od 20.00.


Kraków - Miasto Żywiołów - takie hasło będzie towarzyszyło całej imprezie. Za układy taneczne odpowiada Agustin Egurrola i jego tancerze z grupy VOLT. Szykuje się niesamowite widowisko pełne ognia, wody, powietrza i ziemi. Partnerem medialnym jest Radio Eska.


Zobacz W Stronę Słońca  - Ewelina Lisowska!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki
0

RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki

RIO 2016: medale olimpijskie dla sportowców są niezwykle ważne. To najlepsza nagroda za wysiłek i trud włożony w rozwijanie swoich umiejętności. Na ESKA.pl sprawdzamy, którzy sportowcy mają szanse na medale w RIO 2016.
27/07/2016 16:57
Taco Hemingway: Wosk ONLINE. Skąd pobrać EP-kę?
0

Taco Hemingway: Wosk ONLINE. Skąd pobrać EP-kę?

Taco Hemingway: EP-ka Wosk za darmo - gdzie została udostępniona? Co jeśli miejsce, z którego można ściągnąć piosenki Taco nie działa? Dowiedzcie się już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 16:46
Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!
0

Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!

Ewelina Lisowska - Prosta sprawa: to premiera w Gorącej 20! Taneczny i optymistyczny kawałek usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00! Zdecydowanie, to najgorętszy polski hit lata 2016, w rytm którego wstyd nie poruszyć bioderkami! Przekonajcie się sami - już teraz na ESKA.pl!
27/07/2016 16:44
YouTube piosenki najpopularniejsze w sieci TOP 5 20-26 lipca
0

YouTube piosenki najpopularniejsze w sieci TOP 5 20-26 lipca

YouTube to kopalnia muzyki. Poznajecie najlepsze hity ale my wyszukujemy dla was najlepsze covery tych hitów, czyli wersje śpiewane przez youtuberów, amatorów i dzieciaki - poznajcie najlepsze covery z końcówki lipca 2016 
27/07/2016 16:40
Adele: film z Natalie Portman! Kogo zagra piosenkarka?
0

Adele: film z Natalie Portman! Kogo zagra piosenkarka?

Adele w filmie Xaviera Dolana! Oficjalnie potwierdziły się doniesienie, że piosenkarka zadebiutuje na wielkim ekranie. I to u boku Natalie Portman! Kogo zagra Adele w The Death and Life of John F. Donovan? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 15:51
Ed Sheeran wziął ślub? Te zdjęcie mówi wszystko!
0

Ed Sheeran wziął ślub? Te zdjęcie mówi wszystko!

Ed Sheeran wziął ślub? Taka wiadomość spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Czy to prawda, że wokalista się ożenił? Mamy zdjęcie, które wiele zdradza.
27/07/2016 15:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...