WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 w Krakowie - TVN: wystąpią same gwiazdy! Brodka, Chylińska, Lisowska, Podsiadło, Czesław Śpiewa i inni [VIDEO] - Sylwester 2013 w Krakowie na TVN: kto wystąpi, kto poprowadzi imprezę,line-up. Sprawdż o której startuje Sylwester TVN. Muzyka na Sylwestra

Sylwester 2013 w Krakowie - TVN: wystąpią same gwiazdy! Brodka, Chylińska, Lisowska, Podsiadło, Czesław Śpiewa i inni [VIDEO]

RSS 28/11/2013 15:33 Komentarze

Sylwester 2013 w Krakowie: Kto 31 grudnia wystąpi na sylwestrze w Krakowie? Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Feel, Wilki, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Tatiana Okupnik, Mrozu oraz Czesław Śpiewa. Imprezę poprowadzą: Marcin Prokop, Patrycja Kazadi, Olivier Janiak i Agnieszka Szulim.

Ewelina Lisowska to jedna z gwiazd Sylwestra 2013 w Krakowie / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 w Krakowie - TVN: wystąpią same gwiazdy! Brodka, Chylińska, Lisowska, Podsiadło, Czesław Śpiewa i inni [VIDEO]
Sylwester 2013 w Krakowie będziemy mogli oglądać na TVN. Kto zaśpiewa? 31 grudnia na scenie przed Sukiennicami na Rynku Głównym wystąpią dla nas Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Feel, Wilki, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Tatiana Okupnik, Mrozu oraz Czesław Śpiewa. To nie koniec niespodzianek!

>>> Hity na sylwestrową noc czekają na eskaGO.pl! Odpal teraz i szalej z nami


Oczekiwanie na Nowy Rok 2014 przywitają w Krakowie również uczestnicy i laureaci talent-shows takich jak Mam Talent i X Factor. Nie zabraknie Klaudii Gawor, Grzegorza Hyżego, Wojciecha Ezzata, Piotra Lisieckiego, Sabiny Jeszki i Ady Szulc.

Sylwestra 2013 w Krakowie poprowadzą Marcin Prokop, Patrycja Kazadi, Olivier Janiak i Agnieszka Szulim. O której w TV? Koncert sylwestrowy będzie można oglądać od 20.00.


Kraków - Miasto Żywiołów - takie hasło będzie towarzyszyło całej imprezie. Za układy taneczne odpowiada Agustin Egurrola i jego tancerze z grupy VOLT. Szykuje się niesamowite widowisko pełne ognia, wody, powietrza i ziemi. Partnerem medialnym jest Radio Eska.


Zobacz W Stronę Słońca  - Ewelina Lisowska!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program