WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 w Krakowie - TVN: wystąpią same gwiazdy! Brodka, Chylińska, Lisowska, Podsiadło, Czesław Śpiewa i inni [VIDEO] - Sylwester 2013 w Krakowie na TVN: kto wystąpi, kto poprowadzi imprezę,line-up. Sprawdż o której startuje Sylwester TVN. Muzyka na Sylwestra
REKLAMA
REKLAMA

Sylwester 2013 w Krakowie - TVN: wystąpią same gwiazdy! Brodka, Chylińska, Lisowska, Podsiadło, Czesław Śpiewa i inni [VIDEO]

RSS 28/11/2013 15:33 Komentarze 0

Sylwester 2013 w Krakowie: Kto 31 grudnia wystąpi na sylwestrze w Krakowie? Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Feel, Wilki, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Tatiana Okupnik, Mrozu oraz Czesław Śpiewa. Imprezę poprowadzą: Marcin Prokop, Patrycja Kazadi, Olivier Janiak i Agnieszka Szulim.

Ewelina Lisowska to jedna z gwiazd Sylwestra 2013 w Krakowie / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 w Krakowie - TVN: wystąpią same gwiazdy! Brodka, Chylińska, Lisowska, Podsiadło, Czesław Śpiewa i inni [VIDEO]
Sylwester 2013 w Krakowie będziemy mogli oglądać na TVN. Kto zaśpiewa? 31 grudnia na scenie przed Sukiennicami na Rynku Głównym wystąpią dla nas Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Feel, Wilki, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Tatiana Okupnik, Mrozu oraz Czesław Śpiewa. To nie koniec niespodzianek!

>>> Hity na sylwestrową noc czekają na eskaGO.pl! Odpal teraz i szalej z nami


Oczekiwanie na Nowy Rok 2014 przywitają w Krakowie również uczestnicy i laureaci talent-shows takich jak Mam Talent i X Factor. Nie zabraknie Klaudii Gawor, Grzegorza Hyżego, Wojciecha Ezzata, Piotra Lisieckiego, Sabiny Jeszki i Ady Szulc.

Sylwestra 2013 w Krakowie poprowadzą Marcin Prokop, Patrycja Kazadi, Olivier Janiak i Agnieszka Szulim. O której w TV? Koncert sylwestrowy będzie można oglądać od 20.00.


Kraków - Miasto Żywiołów - takie hasło będzie towarzyszyło całej imprezie. Za układy taneczne odpowiada Agustin Egurrola i jego tancerze z grupy VOLT. Szykuje się niesamowite widowisko pełne ognia, wody, powietrza i ziemi. Partnerem medialnym jest Radio Eska.


Zobacz W Stronę Słońca  - Ewelina Lisowska!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Sprawdź i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman! [VIDEO]
0

Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Sprawdź i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman! [VIDEO]

Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Daty wolnych dni dla uczniów szkół podstawowych i średnich właśnie zostały ujawnione. Sprawdź, kiedy w Twoim województwie przypadnie czas zimowych krótkich wakacji i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman!
18/12/2014 13:11
Świąteczne piosenki 2014: Margaret - Have Yoursefl A Merry Little Christmas z teledyskiem na ESKA.pl [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Margaret - Have Yoursefl A Merry Little Christmas z teledyskiem na ESKA.pl [VIDEO]

Świąteczna piosenka Margaret to kolejna ze świątecznych piosenek 2014, którą przed Bożym Narodzeniem serwujemy Wam na ESKA.pl. Wokalistka nie tylko zaśpiewała Have Yoursefl A Merry Little Christmas, ale i nagrała christmasowy klip. Zobaczcie świąteczny teledysk Margaret - różowowłosa gwiazda ubiera choinkę!
18/12/2014 12:32
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi p. rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko na ESKA.pl [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi p. rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko na ESKA.pl [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 11:48
Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]
0

Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]

Powstanie film o Destiny's Child? Biografia niestniejącego już girlsbandu z Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams jest w planach Sony. Sprawdź, co wiemy dzięki wyciekowi tajnych informacji wytwórni
17/12/2014 20:33
Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]
0

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014 roku - kto znalazł się na liśćie? Gwiazdy zarobiły setki milionów dolarów na swoich koncertach. Wiemy już kto zgarnął najwięcej. Sprawdź ranking prestiżowego magazynu Billboard  - na ESKA.pl
17/12/2014 19:02
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
1

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
17/12/2014 16:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska