WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 w Krakowie - TVN: wystąpią same gwiazdy! Brodka, Chylińska, Lisowska, Podsiadło, Czesław Śpiewa i inni [VIDEO] - Sylwester 2013 w Krakowie na TVN: kto wystąpi, kto poprowadzi imprezę,line-up. Sprawdż o której startuje Sylwester TVN. Muzyka na Sylwestra
REKLAMA
REKLAMA

Sylwester 2013 w Krakowie - TVN: wystąpią same gwiazdy! Brodka, Chylińska, Lisowska, Podsiadło, Czesław Śpiewa i inni [VIDEO]

RSS 28/11/2013 15:33 Komentarze 0

Sylwester 2013 w Krakowie: Kto 31 grudnia wystąpi na sylwestrze w Krakowie? Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Feel, Wilki, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Tatiana Okupnik, Mrozu oraz Czesław Śpiewa. Imprezę poprowadzą: Marcin Prokop, Patrycja Kazadi, Olivier Janiak i Agnieszka Szulim.

Ewelina Lisowska to jedna z gwiazd Sylwestra 2013 w Krakowie / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 w Krakowie - TVN: wystąpią same gwiazdy! Brodka, Chylińska, Lisowska, Podsiadło, Czesław Śpiewa i inni [VIDEO]
Sylwester 2013 w Krakowie będziemy mogli oglądać na TVN. Kto zaśpiewa? 31 grudnia na scenie przed Sukiennicami na Rynku Głównym wystąpią dla nas Perfect, Lady Pank, Agnieszka Chylińska, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, Brodka, Feel, Wilki, Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Tatiana Okupnik, Mrozu oraz Czesław Śpiewa. To nie koniec niespodzianek!

>>> Hity na sylwestrową noc czekają na eskaGO.pl! Odpal teraz i szalej z nami


Oczekiwanie na Nowy Rok 2014 przywitają w Krakowie również uczestnicy i laureaci talent-shows takich jak Mam Talent i X Factor. Nie zabraknie Klaudii Gawor, Grzegorza Hyżego, Wojciecha Ezzata, Piotra Lisieckiego, Sabiny Jeszki i Ady Szulc.

Sylwestra 2013 w Krakowie poprowadzą Marcin Prokop, Patrycja Kazadi, Olivier Janiak i Agnieszka Szulim. O której w TV? Koncert sylwestrowy będzie można oglądać od 20.00.


Kraków - Miasto Żywiołów - takie hasło będzie towarzyszyło całej imprezie. Za układy taneczne odpowiada Agustin Egurrola i jego tancerze z grupy VOLT. Szykuje się niesamowite widowisko pełne ognia, wody, powietrza i ziemi. Partnerem medialnym jest Radio Eska.


Zobacz W Stronę Słońca  - Ewelina Lisowska!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 17:33
Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]
0

Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]

Premiera filmu 50 Twarzy Greya w polskich kinach to wydarzenie, na które czekają tysiące fanów książki o Christianie Greyu. Przed premierą 50 Twarzy Greya na dużym ekranie i płyty z soundtrackiem do produkcji wytwórnia Universal Music Polska przygotowała specjalną playlistę Czekając na 50 Twarzy Greya. Odpalcie piosenki z 50 Twarzy Greya i nie tylko już teraz na ESKA.pl!
30/01/2015 17:28
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
30/01/2015 17:21
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!
0

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi!

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
30/01/2015 16:49
Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]
0

Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]

Co to jest This., jak działa i jak zdobyć zaproszenie, żeby założyć konto? To właśnie najczęściej zadawane pytania po premierze This. - nowego serwisu społecznościowego opartego na dzieleniu się linkami - na które odpowiadamy na ESKA.pl. Zobaczcie, czy mamy nową gwiazdą wśród serwisów społecznościowych i dlaczego This. przypomina Wykop. Kto wie, może This Is It jeśli chodzi o social media...
30/01/2015 16:31
Czesław Mozil - awantura na koncercie. Muzyk wyzywa i wyrzuca fanów z koncertu. Zobacz kłótnię Mozila na koncercie [VIDEO 18+]
1

Czesław Mozil - awantura na koncercie. Muzyk wyzywa i wyrzuca fanów z koncertu. Zobacz kłótnię Mozila na koncercie [VIDEO 18+]

Skandal na koncercie Czesława Mozila w Liverpoolu. Czesław Mozil zwyzywał i wyrzucił z widowni dwie osoby za skandaliczne zachowanie. Co się stało na koncercie Mozila w Liverpoolu 24.02.2015? Zobacz film z koncertu na eska.pl
30/01/2015 15:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska