Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 w Katowicach: kto wystąpi? Znamy pierwsze gwiazdy Sylwestra miejskiego pod Spodkiem [VIDEO] - Sylwester 2013 pod Spodkiem w Katowicach - kto zagra? muzyka na sylwestra
REKLAMA
REKLAMA

Sylwester 2013 w Katowicach: kto wystąpi? Znamy pierwsze gwiazdy Sylwestra miejskiego pod Spodkiem [VIDEO]

RSS 20/11/2013 11:50 Komentarze 0
Sylwester miejski 2013 w Katowicach odbędzie się na placu przed Spodkiem. W tym roku miasto wyda na imprezę dużo więcej niż ostatnio, ale czy to oznacza, że zabawa będzie lepsza? Znamy pierwsze gwiazdy i szczegóły imprezy.
Sylwester2013 w Katowicach - gwiazdy Sylwester2013 w Katowicach - gwiazdy / Bulls
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 w Katowicach: kto wystąpi? Znamy pierwsze gwiazdy Sylwestra miejskiego pod Spodkiem [VIDEO]
Kto wystąpi podczas Sylwestra miejskiego 2013 w Katowicach? Każdy, kto postanowi przywitać Nowy Rok w Katowicach na placu przy Alei Wojciecha Korfantego, będzie mógł liczyć na dobrą zabawę. Główną gwiazdą Sylwestra w Katowicach będzie Doda! Sylwestrowy koncert Dody w Katowicach potwierdziła ekipa artystki na jej oficjalnym profilu na Facebooku.

W przeciwieństwie do minionego roku, tegoroczny Sylwester zapowiada się dla Dody pracowicie. 2013 rok wokalistka przywitała na prywatnej zabawie w Miami m.in. z Joanną Krupą, tym razem zdecydowała się popracować i bawić się z fanami.

Doda na Sylwestrze w Katowicach po raz pierwszy wejdzie na scenę o godzinie 22:30. Artystka ma w planie w sumie aż trzy 15-minutowe występy. Wiemy także, że oprócz Dody pod Spodkiem zagra zespół Bajm z Beatą Kozidrak na czele.

>>> Poznaj szczegóły Sylwestra miejskiego 2013 w Poznaniu


Co ciekawe, radni miasta Katowice postanowili przeznaczyć na tegorocznego Sylwestra aż 2 miliony złotych! Dla porównania, impreza w zeszłym roku kosztowała trzy razy mniej. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy nie będą mogli tej nocy pojawić się przed katowickim Spodkiem. Jest plan, aby Sylwester 2013 w Katowicach miał transmisję w ogólnopolskiej telewizji.

>>> eskaGO - Twoja ulubiona muzyka zawsze z Tobą

Przypomnijmy, że w zeszłym roku na Sylwestrze miejskim w Katowicach wystąpili m.in. Golden Life, Varius Manx, Kasia Wilk, K.A.S.A oraz Golec Orkiestra. Gwiazdą wieczoru był DJ Shaun Baker z wokalistką Jessicą Jean. Czy według Was Doda i zespół Bajm to lepszy wybór?

Doda - Wkręceni (High Life) - Kuba Wojewódzki:



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Taylor Swift: kim jest Scott Eastwood, przystojniak z teledysku Wildest Dreams?
0

Taylor Swift: kim jest Scott Eastwood, przystojniak z teledysku Wildest Dreams?

Kim jest Scott Eastwood, czyli przystojniak z teledysku Taylor Swift - Wildest Dreams? Takie pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy zachwyceni urodą mężczyzny z klipu. Sprawdź informacje na temat Scotta Eastwooda już teraz - na ESKA.pl
27/08/2015 17:07
Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?
0

Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?

Imprezy na 28-30 sierpnia - świętujcie koniec wakacji 2015 zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ostatnie dni wolnego przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016? Na ESKA.pl stworzyliśmy listę imprez
27/08/2015 17:05
Liroy bierze się za politykę. Poznaj 8 znanych muzyków, o których nie wiesz, że zrobili karierę w polityce
0

Liroy bierze się za politykę. Poznaj 8 znanych muzyków, o których nie wiesz, że zrobili karierę w polityce

Liroy będzie politykiem! Znany raper zdecydował się wystartować w wyborach parlamentarnych. Komu jeszcze udał się taki transfer z muzyki do polityki? Zobaczcie listę 8 muzyków związanych z polityką.
27/08/2015 17:00
Anita Włodarczyk mistrzynią - lista przebojów dla sportowych championów specjalnie od ESKA.pl
0

Anita Włodarczyk mistrzynią - lista przebojów dla sportowych championów specjalnie od ESKA.pl

Złota Anita Włodarczyk na MŚ w Pekinie - rozniosła konkurencję. Nasza młocistka najpierw, 26.08.2015 jednym rzutem awansowała do finału rzutu młotem. Później zdeklasowała wszystkie przeciwniczki swoimi rzutami w finale i zdobyła złoto. We Are the Champions, to nie jedyna piosenka do świętowania takich zwycięstw.
27/08/2015 16:57
ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?
0

ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?

Powtórki ESKA Music Awards 2015 to szansa dla tych, którzy przegapili transmisję gali EMA 2015 29 sierpnia. Retransmisja ESKA Music Awards 2015 w kilku opcjach a wszystkie z nich czekają opisane na naszej stronie. Zobaczcie już teraz, kiedy, gdzie i o której godzinie powtórki ESKA Music Awards 2015.
27/08/2015 15:52
Rok szkolny 2015/2016: dni wolne od szkoły - Break The Rules
0

Rok szkolny 2015/2016: dni wolne od szkoły - Break The Rules

Dni wolne od szkoły w roku szkolnym 2015/2016? Pierwsze szkolne wakacje szybciej niż Wam się wydaje. Na ESKA.pl przejrzeliśmy kalendarz roku szkolnego 2015/2016, i znamy daty wszystkich dni wolnych. 
27/08/2015 15:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

27/08/2015 14:19

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska