WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 w Katowicach: kto wystąpi? Znamy pierwsze gwiazdy Sylwestra miejskiego pod Spodkiem [VIDEO] - Sylwester 2013 pod Spodkiem w Katowicach - kto zagra? muzyka na sylwestra

Sylwester 2013 w Katowicach: kto wystąpi? Znamy pierwsze gwiazdy Sylwestra miejskiego pod Spodkiem [VIDEO]

RSS 20/11/2013 11:50 Komentarze
Sylwester miejski 2013 w Katowicach odbędzie się na placu przed Spodkiem. W tym roku miasto wyda na imprezę dużo więcej niż ostatnio, ale czy to oznacza, że zabawa będzie lepsza? Znamy pierwsze gwiazdy i szczegóły imprezy.
Sylwester2013 w Katowicach - gwiazdy Sylwester2013 w Katowicach - gwiazdy / Bulls
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 w Katowicach: kto wystąpi? Znamy pierwsze gwiazdy Sylwestra miejskiego pod Spodkiem [VIDEO]
Kto wystąpi podczas Sylwestra miejskiego 2013 w Katowicach? Każdy, kto postanowi przywitać Nowy Rok w Katowicach na placu przy Alei Wojciecha Korfantego, będzie mógł liczyć na dobrą zabawę. Główną gwiazdą Sylwestra w Katowicach będzie Doda! Sylwestrowy koncert Dody w Katowicach potwierdziła ekipa artystki na jej oficjalnym profilu na Facebooku.

W przeciwieństwie do minionego roku, tegoroczny Sylwester zapowiada się dla Dody pracowicie. 2013 rok wokalistka przywitała na prywatnej zabawie w Miami m.in. z Joanną Krupą, tym razem zdecydowała się popracować i bawić się z fanami.

Doda na Sylwestrze w Katowicach po raz pierwszy wejdzie na scenę o godzinie 22:30. Artystka ma w planie w sumie aż trzy 15-minutowe występy. Wiemy także, że oprócz Dody pod Spodkiem zagra zespół Bajm z Beatą Kozidrak na czele.

>>> Poznaj szczegóły Sylwestra miejskiego 2013 w Poznaniu


Co ciekawe, radni miasta Katowice postanowili przeznaczyć na tegorocznego Sylwestra aż 2 miliony złotych! Dla porównania, impreza w zeszłym roku kosztowała trzy razy mniej. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy nie będą mogli tej nocy pojawić się przed katowickim Spodkiem. Jest plan, aby Sylwester 2013 w Katowicach miał transmisję w ogólnopolskiej telewizji.

>>> eskaGO - Twoja ulubiona muzyka zawsze z Tobą

Przypomnijmy, że w zeszłym roku na Sylwestrze miejskim w Katowicach wystąpili m.in. Golden Life, Varius Manx, Kasia Wilk, K.A.S.A oraz Golec Orkiestra. Gwiazdą wieczoru był DJ Shaun Baker z wokalistką Jessicą Jean. Czy według Was Doda i zespół Bajm to lepszy wybór?

Doda - Wkręceni (High Life) - Kuba Wojewódzki:



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity
0

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - w jednym miejscu! Nowe piosenki, płyty, playlisty i zapowiedzi najważniejszych premier - wszystko znajdziecie na ESKA.pl!
27/07/2017 17:23
Mecz Utrecht - Lech Poznań 27.07.2017: transmisja online i w TV
0

Mecz Utrecht - Lech Poznań 27.07.2017: transmisja online i w TV

Utrecht - Lech Poznań to pierwszy mecz w trzeciej rundzie eliminacji do Ligi Europy. Gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji na żywo przybliżamy - na ESKA.pl
27/07/2017 17:15
Tomorrowland 2017 - ONLINE 28-30.08.2017. Gdzie i o której oglądać za darmo?
0

Tomorrowland 2017 - ONLINE 28-30.08.2017. Gdzie i o której oglądać za darmo?

Tomorrowland 2017 w weekend 28, 29 i 30 lipca zobaczycie w internecie! Gdzie znaleźć transmisję za darmo? Stream oraz dokładną rozpiskę podrzucamy na ESKA.pl
27/07/2017 17:12
Wrzuta.pl - dlaczego nie działa i gdzie szukać muzyki?
0

Wrzuta.pl - dlaczego nie działa i gdzie szukać muzyki?

Wrzuta.pl - popularny serwis muzyczny zniknie z internetu jeszcze w te wakacje. Co się stało? Gdzie szukać muzyki?
27/07/2017 17:08
Lady Gaga ostro do Trumpa za zakaz służby w wojsku dla osób transpłciowych
0

Lady Gaga ostro do Trumpa za zakaz służby w wojsku dla osób transpłciowych

Decyzja Donalda Trumpa na temat zakazu służby w wojsku dla osób transpłciowych rozczarowała nie tylko miliony zwykłych Amerykanów. W obronie praw mniejszości seksualnych wstawiły się takie gwiazdy wielkie gwiazdy jak Lady Gaga.
27/07/2017 17:08
Karolina Malinowska śpiewa hit Jeden Osiem L i prosi: wybaczcie!
0

Karolina Malinowska śpiewa hit Jeden Osiem L i prosi: wybaczcie!

Karolina Malinowska przypomniała fanom swój duet z Jeden Osiem L. Trzeba przyznać, że to wideo potrafi poprawić humor!
27/07/2017 16:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 40 - BILETY. Gdzie i po ile kupić?

KSW 40 - BILETY. Gdzie i po ile kupić?

26/07/2017 11:59

0
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program