WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwester 2013 w Katowicach: kto wystąpi? Znamy pierwsze gwiazdy Sylwestra miejskiego pod Spodkiem [VIDEO] - Sylwester 2013 pod Spodkiem w Katowicach - kto zagra? muzyka na sylwestra
REKLAMA
REKLAMA

Sylwester 2013 w Katowicach: kto wystąpi? Znamy pierwsze gwiazdy Sylwestra miejskiego pod Spodkiem [VIDEO]

RSS 20/11/2013 11:50 Komentarze 0
Sylwester miejski 2013 w Katowicach odbędzie się na placu przed Spodkiem. W tym roku miasto wyda na imprezę dużo więcej niż ostatnio, ale czy to oznacza, że zabawa będzie lepsza? Znamy pierwsze gwiazdy i szczegóły imprezy.
Sylwester2013 w Katowicach - gwiazdy Sylwester2013 w Katowicach - gwiazdy / Bulls
Ilustracja do artykułu: Sylwester 2013 w Katowicach: kto wystąpi? Znamy pierwsze gwiazdy Sylwestra miejskiego pod Spodkiem [VIDEO]
Kto wystąpi podczas Sylwestra miejskiego 2013 w Katowicach? Każdy, kto postanowi przywitać Nowy Rok w Katowicach na placu przy Alei Wojciecha Korfantego, będzie mógł liczyć na dobrą zabawę. Główną gwiazdą Sylwestra w Katowicach będzie Doda! Sylwestrowy koncert Dody w Katowicach potwierdziła ekipa artystki na jej oficjalnym profilu na Facebooku.

W przeciwieństwie do minionego roku, tegoroczny Sylwester zapowiada się dla Dody pracowicie. 2013 rok wokalistka przywitała na prywatnej zabawie w Miami m.in. z Joanną Krupą, tym razem zdecydowała się popracować i bawić się z fanami.

Doda na Sylwestrze w Katowicach po raz pierwszy wejdzie na scenę o godzinie 22:30. Artystka ma w planie w sumie aż trzy 15-minutowe występy. Wiemy także, że oprócz Dody pod Spodkiem zagra zespół Bajm z Beatą Kozidrak na czele.

>>> Poznaj szczegóły Sylwestra miejskiego 2013 w Poznaniu


Co ciekawe, radni miasta Katowice postanowili przeznaczyć na tegorocznego Sylwestra aż 2 miliony złotych! Dla porównania, impreza w zeszłym roku kosztowała trzy razy mniej. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy nie będą mogli tej nocy pojawić się przed katowickim Spodkiem. Jest plan, aby Sylwester 2013 w Katowicach miał transmisję w ogólnopolskiej telewizji.

>>> eskaGO - Twoja ulubiona muzyka zawsze z Tobą

Przypomnijmy, że w zeszłym roku na Sylwestrze miejskim w Katowicach wystąpili m.in. Golden Life, Varius Manx, Kasia Wilk, K.A.S.A oraz Golec Orkiestra. Gwiazdą wieczoru był DJ Shaun Baker z wokalistką Jessicą Jean. Czy według Was Doda i zespół Bajm to lepszy wybór?

Doda - Wkręceni (High Life) - Kuba Wojewódzki:



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]
0

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy najpiękniejsze piosenki Demisa. [VIDEO]

Demis Roussos nie żyje. Kim był i jakie przeboje nagrał? Przypominamy sylwetkę oraz najpiękniejsze piosenki pochodzącego z Grecji artysty.
26/01/2015 14:33
Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]
0

Koniec świata 2015: playlista na koniec świata. Tych utworów musisz posłuchać przed zagładą! [GALERIA]

Koniec świata 2015: 26 lutego do Ziemi zbliży się 'na odległość krytyczną' asteroida 2004 BL86. Media przypominają przepowiednie Nostradamusa, w których czytamy o końcu świata w listopadzie 2015 roku. Trochę nas to wszystko niepokoi... Co zrobić, gdy faktycznie dojdzie do apokalipsy? Hm... Na kilka godzin przed zagładą proponujemy odpalić playlistę na koniec świata ;))) 
26/01/2015 18:39
Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]
0

Katar 2015: wynik meczu Polska - Szwecja. Polscy szczypiorniści pokonali Szwedów! Jesteśmy w ćwierćfinale! Can You Belive?! [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Szwecja dzisiejszego (26.01.2015) spotkania podczas MŚ w Piłce Ręcznej zdecydował o tym, która z drużyn przeszła do ćwierćfinałów rozgrywek. Przypomnijmy, że polscy szczypiorniści podczas meczu ze Szwecją zagrali bez Krzysztofa Lijewskiego. Mimo zmienionego składu Polacy wygrali mecz ze Szwecją! Dokładny wynik meczu Polska - Szwecja na ESKA.pl 
26/01/2015 18:36
Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]
0

Katar 2015: program meczów MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 - tym żyje cała Polska. Sprawdź i posłuchaj Live It [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: jak wygląda program meczów po pierwszej fazie mistrzostw? Kiedy grają Polacy? Kiedy włączyć telewizor, by nie przegapić finału MŚ w Piłce Ręcznej? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w terminarzu meczów podczas MŚ w Katarze 2015. Kolejne zwycięstwa polskich szczypiornistów to coś, czym żyją Polacy. Sprawdź program meczów i posłuchaj hymnu tych mistrzostw - Live It
26/01/2015 15:36
Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]
0

Sukienki Miss Universe 2015 vs kreacje Lady Gagi. Czyje stroje są bardziej pomysłowe? [GALERIA]

Konkurs Miss Universe 2015 wygrała Miss Kolumbii - Paulina Vega. Tymczasem stroje wszystkich uczestniczek tegorocznej edycji Miss Universe 2015 wygrały internety ;) Pomysłowość projektantów, tworzących kreacje na finał Miss Universe 2015, przebiła w swej oryginalności najdziwniejsze kreacje Lady Gagi! Czy uczestniczki Miss Universe odebrały Lady Gadze tytuł najdziwniej ubranej kobiety roku? Przekonajcie się sami w naszej galerii na ESKA.pl 
26/01/2015 15:11
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: uczestnicy. Kto wystąpi? Pierwsze nazwiska już w sieci!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kolejna edycja popularnego show rusza w wiosennej ramówce. Tymczasem już teraz pojawiają się nazwiska pierwszych gwiazd, które wystąpią w kolejnej edycji polsatowskiego show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Sprawdź na ESKA.pl 
26/01/2015 15:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska