WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Światełko do Nieba 2013. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków! - WOŚP 2013 - Światełko do Nieba. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków!

Światełko do Nieba 2013. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków!

RSS 13/01/2013 17:00 Komentarze
Światełko do Nieba 13 stycznia 2013 roku zostanie wystrzelone w wielu miastach Polski punktualnie o godz. 20.00. Sprawdź szczegóły na Eska.pl!
/ oficjalny profil WOŚP na FB
Ilustracja do artykułu: Światełko do Nieba 2013. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków!
W niedzielę 13 stycznia 2013 trwa zbiórka pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finałem WOŚP tradycyjnie jest Światełko do Nieba, czyli pokaz fajerwerków w centralnych miejscach polskich miast.

Światełko do Nieba 13.01.2013 odbędzie się m.in. w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu czy Wrocławiu.

Światełko do Nieba 2013 Warszawa - godz. 20.00, pl. Defilad
Światełko do Nieba 2013 Wrocław - godz. 20.00, Rynek, za Jasiem i Małgosią oraz przy szpitalach przy ul. Koszarowej i Bujwida
Światełko do Nieba 2013 Kraków - godz. 20.00, Rynek Główny
Światełko do Nieba 2013 Gdańsk - godz. 20.00, Targ Węglowy (zaśpiewa Feel)
Światełko do Nieba 2013 Gdynia - godz. 20.00, klub Pokład
Światełko do Nieba 2013 Poznań - godz. 20.10, Centrum Kultury Zamek

>>> WOŚP 2013 - aktualna kwota i inne ważne informacje na Eska.pl!

Zobacz Światełko do Nieba w Warszawie w 2012 roku. Autorem filmiku jest internauta Adam Myszkowski. Filmiki z WOŚP 2013 znajdziesz na Eska.pl!



KE

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Lotto WYNIKI losowania 25.08.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 25.08.2016

Wyniki LOTTO z 25.08.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 25 sierpnia 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
25/08/2016 22:01
Legia Warszawa - losowanie Ligi Mistrzów. Z kim i kiedy mecze?
0

Legia Warszawa - losowanie Ligi Mistrzów. Z kim i kiedy mecze?

Legia Warszawa w Lidze Mistrzów zagra w fazie grupowej! Z kim będzie walczyć o punkty? Kiedy i gdzie mecze klubu ze stolicy? Informacje znajdziecie w jednym miejscu na ESKA.pl!
25/08/2016 19:18
Nowe przygody Aladyna: piosenka z filmu
0

Nowe przygody Aladyna: piosenka z filmu

Film Nowe przygody Aladyna dopiera trafia do kin w Polsce. Teledysk z piosenką promującą produkcję ma już jednak ponad 85 mln wyświetleń na YouTube. Sprawdź muzykę z nowego filmu o Aladynie już teraz - na Eska.pl!
25/08/2016 16:05
Mamiko - kim jest? 10 faktów z życia Youtuberki!
0

Mamiko - kim jest? 10 faktów z życia Youtuberki!

Kim jest Mamiko, niezwykle popularna polska Youtuberka? Czym zajmuje się na co dzień i co lubi robić w wolnym czasie? Najważniejsze informacje o Mamiko znajdziecie już teraz na ESKA.pl
25/08/2016 15:45
Dni wolne i ferie 2016/2017 - kiedy i w którym województwie?
0

Dni wolne i ferie 2016/2017 - kiedy i w którym województwie?

Dni wolne w roku szkolnym 2016/2017 w jednym miejscu! Kiedy i w którym województwie najszybciej ferie? Specjalnie dla was sprawdziliśmy kalendarz roku szkolnego 2016/17 i wiemy, kiedy nie będzie lekcji! Dowiedzcie się na ESKA.pl!
25/08/2016 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]