WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Światełko do Nieba 2013. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków! - WOŚP 2013 - Światełko do Nieba. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków!

Światełko do Nieba 2013. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków!

RSS 13/01/2013 17:00 Komentarze
Światełko do Nieba 13 stycznia 2013 roku zostanie wystrzelone w wielu miastach Polski punktualnie o godz. 20.00. Sprawdź szczegóły na Eska.pl!
/ oficjalny profil WOŚP na FB
Ilustracja do artykułu: Światełko do Nieba 2013. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków!
W niedzielę 13 stycznia 2013 trwa zbiórka pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finałem WOŚP tradycyjnie jest Światełko do Nieba, czyli pokaz fajerwerków w centralnych miejscach polskich miast.

Światełko do Nieba 13.01.2013 odbędzie się m.in. w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu czy Wrocławiu.

Światełko do Nieba 2013 Warszawa - godz. 20.00, pl. Defilad
Światełko do Nieba 2013 Wrocław - godz. 20.00, Rynek, za Jasiem i Małgosią oraz przy szpitalach przy ul. Koszarowej i Bujwida
Światełko do Nieba 2013 Kraków - godz. 20.00, Rynek Główny
Światełko do Nieba 2013 Gdańsk - godz. 20.00, Targ Węglowy (zaśpiewa Feel)
Światełko do Nieba 2013 Gdynia - godz. 20.00, klub Pokład
Światełko do Nieba 2013 Poznań - godz. 20.10, Centrum Kultury Zamek

>>> WOŚP 2013 - aktualna kwota i inne ważne informacje na Eska.pl!

Zobacz Światełko do Nieba w Warszawie w 2012 roku. Autorem filmiku jest internauta Adam Myszkowski. Filmiki z WOŚP 2013 znajdziesz na Eska.pl!



KE

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Uliczny grajek i jego kocia publiczność. Takich fanów można tylko pozazdrościć!
0

Uliczny grajek i jego kocia publiczność. Takich fanów można tylko pozazdrościć!

Uliczny grajek i jego kocia publiczność zachwycili internautów z najróżniejszych zakątków świata. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ takich fanów muzykowi można tylko pozazdrościć!
05/05/2016 15:43
Sevilla - Szachtar: online i w TV - transmisja. Krychowiak walczy o finał Ligi Europy!
0

Sevilla - Szachtar: online i w TV - transmisja. Krychowiak walczy o finał Ligi Europy!

Sevilla - Szachtar już 5 maja 2016. Transmisja w internecie i w telewizji z rewanżowego meczu dostarczy wszystkim sportowych emocji na najwyższym poziomie! Gdzie oglądać półfinał Ligi Europy z Grzegorzem Krychowiakiem? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
05/05/2016 15:06
Justin Timberlake: nowa piosenka 2016! Can't Stop The Feeling - to gruba premiera miesiąca!
0

Justin Timberlake: nowa piosenka 2016! Can't Stop The Feeling - to gruba premiera miesiąca!

Justin Timberlake powraca na rynek muzyczny z mocnym uderzeniem! Can't Stop The Feeling to tytuł nowej piosenki JT, która powstała we współpracy z Maxem Martinem. Szczegóły oraz singiel do posłuchania na ESKA.pl!
05/05/2016 14:24
Pogoda na Boże Ciało 2016: długi weekend w maju będzie ciepły? Czas wyciągać leżaki!
0

Pogoda na Boże Ciało 2016: długi weekend w maju będzie ciepły? Czas wyciągać leżaki!

Jaka będzie pogoda na Boże Ciało 2016? Prognoza pogody na ostatni, długi weekend w maju prezentuje się całkiem obiecująco. Od 26-29.05.2016 będzie ciepło? Czy będzie padać? Ile stopni na termometrach? Już teraz - na ESKA.pl - dowiedzcie się więcej!
05/05/2016 14:18
Aleksandra Szwed jako Kamil Bednarek i inne metamorfozy dziewiątego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo!
0

Aleksandra Szwed jako Kamil Bednarek i inne metamorfozy dziewiątego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Aleksandra Szwed jako Kamil Bednarek i inne metamorfozy dziewiątego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Kto w najbliższym odcinku da czadu i awansuje do wielkiego finału Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
05/05/2016 14:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA