Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Światełko do Nieba 2013. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków! - WOŚP 2013 - Światełko do Nieba. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków!
REKLAMA
REKLAMA

Światełko do Nieba 2013. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków!

RSS 13/01/2013 17:00 Komentarze 0
Światełko do Nieba 13 stycznia 2013 roku zostanie wystrzelone w wielu miastach Polski punktualnie o godz. 20.00. Sprawdź szczegóły na Eska.pl!
/ oficjalny profil WOŚP na FB
Ilustracja do artykułu: Światełko do Nieba 2013. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków!
W niedzielę 13 stycznia 2013 trwa zbiórka pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finałem WOŚP tradycyjnie jest Światełko do Nieba, czyli pokaz fajerwerków w centralnych miejscach polskich miast.

Światełko do Nieba 13.01.2013 odbędzie się m.in. w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu czy Wrocławiu.

Światełko do Nieba 2013 Warszawa - godz. 20.00, pl. Defilad
Światełko do Nieba 2013 Wrocław - godz. 20.00, Rynek, za Jasiem i Małgosią oraz przy szpitalach przy ul. Koszarowej i Bujwida
Światełko do Nieba 2013 Kraków - godz. 20.00, Rynek Główny
Światełko do Nieba 2013 Gdańsk - godz. 20.00, Targ Węglowy (zaśpiewa Feel)
Światełko do Nieba 2013 Gdynia - godz. 20.00, klub Pokład
Światełko do Nieba 2013 Poznań - godz. 20.10, Centrum Kultury Zamek

>>> WOŚP 2013 - aktualna kwota i inne ważne informacje na Eska.pl!

Zobacz Światełko do Nieba w Warszawie w 2012 roku. Autorem filmiku jest internauta Adam Myszkowski. Filmiki z WOŚP 2013 znajdziesz na Eska.pl!



KE

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Justin Bieber - What Do You Mean: nowa piosenka. Znamy datę premiery!
0

Justin Bieber - What Do You Mean: nowa piosenka. Znamy datę premiery!

Justin Bieber zapowiedział nowy singiel. What Do You Mean - oto tytuł nowej piosenki, której datę premiery idol nastolatek zdradził na Instagramie. Kiedy możemy spodziewać się publikacji nowej piosenki Biebera na YouTube? Odpowiedź na ESKA.pl 
30/07/2015 17:12
Metro zamknięte w sierpniu 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!
0

Metro zamknięte w sierpniu 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!

Metro zamknięte w sierpniu 2015? ZTM Warszawa ostrzega przed utrudnieniami w kursowaniu metra podczas weekendów sierpnia 2015. Które stacje będą zamknięte podczas wakacyjnych remontów metra? Check It Out na ESKA.pl
30/07/2015 17:11
Wonder Girls - I Feel You: teledysk zapowiada come back grupy. Era Reboot za 3, 2, 1...
0

Wonder Girls - I Feel You: teledysk zapowiada come back grupy. Era Reboot za 3, 2, 1...

Teledysk Wonder Girls do I Feel You jest oficjalnym come backiem zespołu do gry na rynku muzycznym. Powrót Wonder Girls z I Feel You to królowe K-popu w klimatach modnych ostatnio lat 80. - w takiej właśnie odsłonie klip do piosenki. Gotowi po raz kolejny przywitać Wonder Girls i odliczać do premiery krążka Reboot?
30/07/2015 16:48
One Direction vs głowa Naughty Boya: piniata zniszczona na koncercie
0

One Direction vs głowa Naughty Boya: piniata zniszczona na koncercie

One Direction vs głowa Naughty Boya. Chłopaki z 1D zniszczyli piniatę z głową producenta, który próbował współpracować z Zaynem Malikiem. Mamy nagranie z koncertu One Direction w Kansas
30/07/2015 16:38
Avicii - Insomnia: remiks kultowego utworu Faithless dostępny online
0

Avicii - Insomnia: remiks kultowego utworu Faithless dostępny online

Avicii w remiksie kultowego utworu Faithless - Insomnia. Kawałek dostępny online ma ESKA.pl. Kto robi to lepiej? Szwedzki DJ, czy brytyjski zespół? Oceńcie sami
30/07/2015 16:08
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?
0

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015 - taki hashtag zalał polskiego Twittera pod koniec lipca. Wyzwanie zdrowy sierpień pod lupę bierzemy dla Was na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, o co chodzi w nowym challenge'u #zdrowysierpień2015. Damy radę sprostać jego zasadom?
30/07/2015 15:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska