WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Światełko do Nieba 2013. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków! - WOŚP 2013 - Światełko do Nieba. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków!

Światełko do Nieba 2013. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków!

RSS 13/01/2013 17:00 Komentarze
Światełko do Nieba 13 stycznia 2013 roku zostanie wystrzelone w wielu miastach Polski punktualnie o godz. 20.00. Sprawdź szczegóły na Eska.pl!
/ oficjalny profil WOŚP na FB
Ilustracja do artykułu: Światełko do Nieba 2013. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków!
W niedzielę 13 stycznia 2013 trwa zbiórka pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finałem WOŚP tradycyjnie jest Światełko do Nieba, czyli pokaz fajerwerków w centralnych miejscach polskich miast.

Światełko do Nieba 13.01.2013 odbędzie się m.in. w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu czy Wrocławiu.

Światełko do Nieba 2013 Warszawa - godz. 20.00, pl. Defilad
Światełko do Nieba 2013 Wrocław - godz. 20.00, Rynek, za Jasiem i Małgosią oraz przy szpitalach przy ul. Koszarowej i Bujwida
Światełko do Nieba 2013 Kraków - godz. 20.00, Rynek Główny
Światełko do Nieba 2013 Gdańsk - godz. 20.00, Targ Węglowy (zaśpiewa Feel)
Światełko do Nieba 2013 Gdynia - godz. 20.00, klub Pokład
Światełko do Nieba 2013 Poznań - godz. 20.10, Centrum Kultury Zamek

>>> WOŚP 2013 - aktualna kwota i inne ważne informacje na Eska.pl!

Zobacz Światełko do Nieba w Warszawie w 2012 roku. Autorem filmiku jest internauta Adam Myszkowski. Filmiki z WOŚP 2013 znajdziesz na Eska.pl!



KE

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
27/07/2016 21:30
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 18:29
The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja
0

The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja

The Vamps wystąpią w Polsce! Kiedy i gdzie odbędzie się pierwszy koncert brytyjskiego zespołu w naszym kraju? Gdzie i za ile można kupić bilety? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:42
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!
0

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!

Koncert The Vamps w Polsce 2016 cieszy się dużą popularnością! Bilety rozeszły się w szybkim tempie, co zmartwiło wielu polskich fanów. Mamy jednak dobrą informację - jest trzecia pula! Gdzie i kiedy będą dostępne? Szczegóły sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?

Światowe Dni Młodzieży 2016: transmisja w telewizji i w internecie będzie dostępna. Godzinową rozpiskę z wizyty papieża w Polsce prezentujemy Wam na ESKA.pl!
27/07/2016 17:29
RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki
0

RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki

RIO 2016: medale olimpijskie dla sportowców są niezwykle ważne. To najlepsza nagroda za wysiłek i trud włożony w rozwijanie swoich umiejętności. Na ESKA.pl sprawdzamy, którzy sportowcy mają szanse na medale w RIO 2016.
27/07/2016 16:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...