WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Światełko do Nieba 2013. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków! - WOŚP 2013 - Światełko do Nieba. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków!
REKLAMA
REKLAMA

Światełko do Nieba 2013. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków!

RSS 13/01/2013 17:00 Komentarze 0
Światełko do Nieba 13 stycznia 2013 roku zostanie wystrzelone w wielu miastach Polski punktualnie o godz. 20.00. Sprawdź szczegóły na Eska.pl!
/ oficjalny profil WOŚP na FB
Ilustracja do artykułu: Światełko do Nieba 2013. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków!
W niedzielę 13 stycznia 2013 trwa zbiórka pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finałem WOŚP tradycyjnie jest Światełko do Nieba, czyli pokaz fajerwerków w centralnych miejscach polskich miast.

Światełko do Nieba 13.01.2013 odbędzie się m.in. w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu czy Wrocławiu.

Światełko do Nieba 2013 Warszawa - godz. 20.00, pl. Defilad
Światełko do Nieba 2013 Wrocław - godz. 20.00, Rynek, za Jasiem i Małgosią oraz przy szpitalach przy ul. Koszarowej i Bujwida
Światełko do Nieba 2013 Kraków - godz. 20.00, Rynek Główny
Światełko do Nieba 2013 Gdańsk - godz. 20.00, Targ Węglowy (zaśpiewa Feel)
Światełko do Nieba 2013 Gdynia - godz. 20.00, klub Pokład
Światełko do Nieba 2013 Poznań - godz. 20.10, Centrum Kultury Zamek

>>> WOŚP 2013 - aktualna kwota i inne ważne informacje na Eska.pl!

Zobacz Światełko do Nieba w Warszawie w 2012 roku. Autorem filmiku jest internauta Adam Myszkowski. Filmiki z WOŚP 2013 znajdziesz na Eska.pl!



KE

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Curly Heads teledysk Reconcile. Marcin Dorociński w klipie zespołu Dawida Podsiadło [VIDEO]
0

Curly Heads teledysk Reconcile. Marcin Dorociński w klipie zespołu Dawida Podsiadło [VIDEO]

Curly Heads ujawniają teledysk do utworu Reconcile. W klipie zespołu, w którym gra Dawid Podsiadło, występuje Marcin Dorociński. Teledysk Reconcile promuje debiutancki album Curly Heads zatytułowany Ruby Dress Skinny Dog. Video z Marcinem Dorocińskim do zobaczenia na ESKA.pl
24/10/2014 11:14
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
0

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
24/10/2014 11:10
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: