WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Światełko do Nieba 2013. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków! - WOŚP 2013 - Światełko do Nieba. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków!
REKLAMA
REKLAMA

Światełko do Nieba 2013. Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się WOŚP-owy pokaz fajerwerków!

RSS 13/01/2013 17:00 Komentarze 0
Światełko do Nieba 13 stycznia 2013 roku zostanie wystrzelone w wielu miastach Polski punktualnie o godz. 20.00. Sprawdź szczegóły na Eska.pl!
W niedzielę 13 stycznia 2013 trwa zbiórka pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finałem WOŚP tradycyjnie jest Światełko do Nieba, czyli pokaz fajerwerków w centralnych miejscach polskich miast.

Światełko do Nieba 13.01.2013 odbędzie się m.in. w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu czy Wrocławiu.

Światełko do Nieba 2013 Warszawa - godz. 20.00, pl. Defilad
Światełko do Nieba 2013 Wrocław - godz. 20.00, Rynek, za Jasiem i Małgosią oraz przy szpitalach przy ul. Koszarowej i Bujwida
Światełko do Nieba 2013 Kraków - godz. 20.00, Rynek Główny
Światełko do Nieba 2013 Gdańsk - godz. 20.00, Targ Węglowy (zaśpiewa Feel)
Światełko do Nieba 2013 Gdynia - godz. 20.00, klub Pokład
Światełko do Nieba 2013 Poznań - godz. 20.10, Centrum Kultury Zamek

>>> WOŚP 2013 - aktualna kwota i inne ważne informacje na Eska.pl!

Zobacz Światełko do Nieba w Warszawie w 2012 roku. Autorem filmiku jest internauta Adam Myszkowski. Filmiki z WOŚP 2013 znajdziesz na Eska.pl!



KE

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]

Po co zmienia się czas? To pytanie zada sobie wielu przy zmianie czasu 2014 z letniego na zimowy. ESKA.pl wie, po co jest zmiana czasu. Za wszystko odpowiedzialne jest Daylight. Klikajcie i zobaczcie, o co chodzi w zmianie czasu na zimowy razem z nami!
20/10/2014 17:44
Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]
1

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! Posłuchaj kawałka z teaserów filmu - utworu, który właśnie przeżywa swoją drugą młodość!
20/10/2014 16:38
Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]

Obsada filmu 50 Twarzy Greya jest już znana od jakiegoś czasu, ale w odliczaniu do premiery 50 Shades Of Grey w kinach ESKA.pl przygotowała dla fanów historii popowy skład aktorski produkcji. Zobacz, kto zagrałby w 50 Twarzach Greya, gdyby wszystkie karty postanowiono na muzyczne pop gwiazdy!
20/10/2014 16:00
Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]
0

Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]

Jak przestawić zegarek podczas zmiany czasu z letniego na zimowy? No i najważniejsze - kiedy jest zmiana czasu na zimowy w 2014 roku? Sprawdź na ESKA.pl, zanim zaśpisz do szkoły lub pracy! Już w ostatnim tygodniu października przeniesiemy się Back In Time!
20/10/2014 15:40
Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]
0

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]

Kiedy zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 zbliża się wielkimi krokami, perspektywa spędzenia godziny dłużej w łóżku wydaje się naprawdę łakoma. Jak jednak można wykorzystać ten czas nieco inaczej? Przestawiajcie zegarki na zimę 2014 z ESKA.pl i sprawdźcie muzyczne propozycje!
20/10/2014 15:37
Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]
0

Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]

Ostatnia walka Andrzeja Gołoty już 25 października 2014 roku: z kim będzie walczyć polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson, ostatni rywal legendy polskiego boksu? Sprawdź i posłuchaj piosenki Kultu o Andrzeju Gołocie!
20/10/2014 15:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]