WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Świąteczna piosenka z reklamy Polsat - kto śpiewa utwór? - Sound'n'Grace - Gdy gwiazdka - świąteczna piosenka z reklamy Polsat

Tagi związane z Świąteczna piosenka z reklamy Polsat - kto śpiewa utwór?: piosenka z reklamy, świąteczna piosenka 2016

Świąteczna piosenka z reklamy Polsat - kto śpiewa utwór?

RSS 06/12/2016 15:32 Komentarze

Piosenka z reklamy Polsat to przyjemny i radosny kawałek! Jaki utwór pojawia się w świątecznych spotach stacji? Sprawdźcie słuchając nagrania już teraz na ESKA.pl!

Świąteczna piosenka z reklamy Polsat - kto śpiewa utwór? screen z teledysku Jula feat. Sound'n'Grace - Gdy Gwiazdka [Official Music Video] / fot. YouTube/JulaINFO
Ilustracja do artykułu: Świąteczna piosenka z reklamy Polsat - kto śpiewa utwór?

Świąteczna piosenka z reklamy Polsat poprawi wam humor! Zastanawiacie się, co to piosenka w spocie Spędź Święta z Polsatem? Tematowi przyglądamy się bliżej na ESKA.pl! Stacja ze słoneczkiem w logo przygotowała dla swoich widzów nowy spot wizerunkowy, którym promuje świąteczną ramówkę. W ponad minutowej zajawce oglądamy filmowe produkcje, które zobaczymy do końca świąt. 

Świąteczna piosenka Polsat - kto śpiewa?

Piosenka ze świątecznej reklamy telewizji Polsat, to przebój, który premierowo pojawił się na ESKA.pl! Chodzi o utwór zatytułowany Gdy gwiazdka w wykonaniu Sound'n'Grace i Juli. Producentem nagrania jest Bartosz TABB Zielony. I zdecydowanie, jeśli chodzi o polskie przeboje - podejrzewamy, że właśnie z tym kawałkiem będą się wam kojarzyć święta 2016!

 

>> Piosenki świąteczne - tu muzykę wybiera Mikołaj

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?
0

Zamach w Manchesterze - ofiary. Kim były?

Kim są ofiary ataku terrorystycznego w Manchesterze?
24/05/2017 18:59
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV
0

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

Ajax Amsterdam - Manchester United 24 maja 2017 przed nami! Finał Ligi Europy zobaczymy na otwartym kanale telewizyjnym! Gdzie i o której godzinie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
24/05/2017 16:48
Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?
0

Leo Messi skazany na 21 miesięcy! Trafi do więzienia?

Leo Messi został prawomocnie skazany przez hiszpański sąd na 21 miesięcy. Trafi do więzienia? Co dalej z karierą gwiazdora FC Barcelona?
24/05/2017 16:46
Męskie Granie 2017 - koncerty. Gdzie i kiedy?
0

Męskie Granie 2017 - koncerty. Gdzie i kiedy?

Gdzie i kiedy koncerty w ramach Męskiego Grania 2017? Wrocław, Gdynia, Kraków, Warszawa - pełną rozpiskę podrzucamy na ESKA.pl
24/05/2017 16:45
Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017 - kto zagra?
0

Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017 - kto zagra?

Festiwal Muzyki Tanecznej nadchodzi. Ostróda już w lipcu stanie się najbardziej roztańczonym miastem w Polsce. Szczegóły wydarzenia już teraz na ESKA.pl
24/05/2017 16:45
Popek ogłasza swój jubileusz na Festiwalu w Opolu 2017!
0

Popek ogłasza swój jubileusz na Festiwalu w Opolu 2017!

Popek da jubileuszowy występ na festiwalu w Opolu! Tak przekonuje na filmiku, który pojawił się w internecie. Szczegóły sprawdzicie na ESKA.pl
24/05/2017 16:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 11:59

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA