WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Świąteczna piosenka z reklamy Polsat - kto śpiewa utwór? - Sound'n'Grace - Gdy gwiazdka - świąteczna piosenka z reklamy Polsat

Tagi związane z Świąteczna piosenka z reklamy Polsat - kto śpiewa utwór?: piosenka z reklamy, świąteczna piosenka 2016

Świąteczna piosenka z reklamy Polsat - kto śpiewa utwór?

RSS 06/12/2016 15:32 Komentarze

Piosenka z reklamy Polsat to przyjemny i radosny kawałek! Jaki utwór pojawia się w świątecznych spotach stacji? Sprawdźcie słuchając nagrania już teraz na ESKA.pl!

Świąteczna piosenka z reklamy Polsat - kto śpiewa utwór? screen z teledysku Jula feat. Sound'n'Grace - Gdy Gwiazdka [Official Music Video] / fot. YouTube/JulaINFO
Ilustracja do artykułu: Świąteczna piosenka z reklamy Polsat - kto śpiewa utwór?

Świąteczna piosenka z reklamy Polsat poprawi wam humor! Zastanawiacie się, co to piosenka w spocie Spędź Święta z Polsatem? Tematowi przyglądamy się bliżej na ESKA.pl! Stacja ze słoneczkiem w logo przygotowała dla swoich widzów nowy spot wizerunkowy, którym promuje świąteczną ramówkę. W ponad minutowej zajawce oglądamy filmowe produkcje, które zobaczymy do końca świąt. 

Świąteczna piosenka Polsat - kto śpiewa?

Piosenka ze świątecznej reklamy telewizji Polsat, to przebój, który premierowo pojawił się na ESKA.pl! Chodzi o utwór zatytułowany Gdy gwiazdka w wykonaniu Sound'n'Grace i Juli. Producentem nagrania jest Bartosz TABB Zielony. I zdecydowanie, jeśli chodzi o polskie przeboje - podejrzewamy, że właśnie z tym kawałkiem będą się wam kojarzyć święta 2016!

 

>> Piosenki świąteczne - tu muzykę wybiera Mikołaj

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2017 - wykonawcy. Kto zagra w Kołobrzegu? [LINE-UP]
0

Sunrise Festival 2017 - wykonawcy. Kto zagra w Kołobrzegu? [LINE-UP]

Sunrise Festival od wielu lat przyciąga miłośników elektronicznych brzmień. I tak również będzie podczas jubileuszowej edycji! Kto wystąpi na Sunrise 2017? Kto rozkręci nadmorską imprezę w Kołobrzegu? Listę gwiazd podrzucamy Wam na ESKA.pl!
24/03/2017 13:00
Brian Fraiser-Moore w Polsce: data, miejsce, bilety
0

Brian Fraiser-Moore w Polsce: data, miejsce, bilety

Brian Fraiser-Moore - amerykański perkusista, który na co dzień występuje z zespołem Justina Timberlake oraz Madonny odwiedzi nasz kraj i poprowadzi warsztaty. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl. 
24/03/2017 12:58
Formuła 1 - Grand Prix Australii. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Formuła 1 - Grand Prix Australii. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Formuła 1 rozpoczyna nowy sezon. Sprawdź na ESKA.pl., gdzie i o której oglądać Grand Prix Australii w TV i online.
24/03/2017 12:35
David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]
0

David Guetta, Nicki Minaj & Lil Wayne - wybuchowe połączenie w Light My Body Up! [VIDEO]

Nowa piosenka Davida Guetty będzie hymnem każdej imprezy? Weteran sceny tanecznej połączył siły z rapową arystokracją, czyli z Nicki Minaj i Lil Wayne'em. Light My Body Up usłyszycie w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
24/03/2017 12:25
Żona Boruca zaczyna muzyczną karierę. Kiedy pierwszy singiel Sary Mannei?
0

Żona Boruca zaczyna muzyczną karierę. Kiedy pierwszy singiel Sary Mannei?

Sara Mannei, żona Artura Boruca podpisała kontrakt płytowy! Kiedy pierwszy singiel pięknej WAGs?
24/03/2017 12:02
Kosmiczny mecz - piosenki z filmu [program 24.03.2017]
0

Kosmiczny mecz - piosenki z filmu [program 24.03.2017]

Kosmiczny mecz to absolutny filmowy klasyk ze świetną ścieżką dźwiękową. Posłuchajcie na ESKA.pl piosenek ze Space Jam.
24/03/2017 11:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA