WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Świąteczna piosenka z reklamy Polsat - kto śpiewa utwór? - Sound'n'Grace - Gdy gwiazdka - świąteczna piosenka z reklamy Polsat

Tagi związane z Świąteczna piosenka z reklamy Polsat - kto śpiewa utwór?: piosenka z reklamy, świąteczna piosenka 2016

Świąteczna piosenka z reklamy Polsat - kto śpiewa utwór?

RSS 06/12/2016 15:32 Komentarze

Piosenka z reklamy Polsat to przyjemny i radosny kawałek! Jaki utwór pojawia się w świątecznych spotach stacji? Sprawdźcie słuchając nagrania już teraz na ESKA.pl!

Świąteczna piosenka z reklamy Polsat - kto śpiewa utwór? screen z teledysku Jula feat. Sound'n'Grace - Gdy Gwiazdka [Official Music Video] / fot. YouTube/JulaINFO
Ilustracja do artykułu: Świąteczna piosenka z reklamy Polsat - kto śpiewa utwór?

Świąteczna piosenka z reklamy Polsat poprawi wam humor! Zastanawiacie się, co to piosenka w spocie Spędź Święta z Polsatem? Tematowi przyglądamy się bliżej na ESKA.pl! Stacja ze słoneczkiem w logo przygotowała dla swoich widzów nowy spot wizerunkowy, którym promuje świąteczną ramówkę. W ponad minutowej zajawce oglądamy filmowe produkcje, które zobaczymy do końca świąt. 

Świąteczna piosenka Polsat - kto śpiewa?

Piosenka ze świątecznej reklamy telewizji Polsat, to przebój, który premierowo pojawił się na ESKA.pl! Chodzi o utwór zatytułowany Gdy gwiazdka w wykonaniu Sound'n'Grace i Juli. Producentem nagrania jest Bartosz TABB Zielony. I zdecydowanie, jeśli chodzi o polskie przeboje - podejrzewamy, że właśnie z tym kawałkiem będą się wam kojarzyć święta 2016!

 

>> Piosenki świąteczne - tu muzykę wybiera Mikołaj

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity
0

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - w jednym miejscu! Nowe piosenki, płyty, playlisty i zapowiedzi najważniejszych premier - wszystko znajdziecie na ESKA.pl!
23/06/2017 14:09
Beyonce i Jay Z wybrali imiona dla bliźniąt. Są dość... zwyczajne!
0

Beyonce i Jay Z wybrali imiona dla bliźniąt. Są dość... zwyczajne!

Dzieci Beyonce i Jaya Z to temat numer jeden w ostatnich miesiącach. Po informacjach dotyczących porodu przyszedł czas na imiona dla bliźniąt.
23/06/2017 14:03
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne
0

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!
23/06/2017 13:57
Lionel Messi obchodzi 30 urodziny! Sprawdź, ile wiesz o genialnym piłkarzu QUIZ
0

Lionel Messi obchodzi 30 urodziny! Sprawdź, ile wiesz o genialnym piłkarzu QUIZ

Lionel Messi, lider drużyny FC Barcelona i reprezentacji Argentyny 24 czerwca świętuje swoje 30 urodziny! Rozwiąż nasz QUIZ, aby sprawdzić ile wiesz o genialnym piłkarzu.
23/06/2017 13:50
Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka'
0

Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka'

Ewa Farna krytykuje muzykę disco polo i Zenka Martyniuka. "Fajne do kiełbasy na imprezie". Co jeszcze piosenkarka ma do powiedzenia na ten temat?
23/06/2017 13:41
Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców
0

Warszawski Wianek Świętojański 2017 - akcja mieszkańców

 24 czerwca rękoma mieszkańców stolicy zostanie upleciony Warszawski Wianek Świętojański. Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl
23/06/2017 13:21
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA