WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sunrise Festiwal 2017 - bilety. Gdzie i po ile kupić? - Bilety na Sunrise Festiwal 2017 - kiedy, po ile i gdzie kupić?

Tagi związane z Sunrise Festiwal 2017 - bilety. Gdzie i po ile kupić?: muzyka klubowa, sunrise, sunrise 2017 bilety

Sunrise Festiwal 2017 - bilety. Gdzie i po ile kupić?

RSS 28/02/2017 15:04 Komentarze

Bilety na Sunrise Festival 2017 gwarantują zabawę w klimacie muzyki elektronicznej. A wszystko to w towarzystwie największych gwiazd! Kiedy bilety na Sunrise będą w sprzedaży? Data i szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl

Sunrise Festiwal 2017 - bilety. Gdzie i po ile kupić? Sunrise Festiwal 2017 - bilety / fot. logo Sunrise Festival
Ilustracja do artykułu: Sunrise Festiwal 2017 - bilety. Gdzie i po ile kupić?

Sunrise Festival 2017 - bilety na jubileuszową imprezę w Kołobrzegu to upragniony towar dla polskich fanów muzyki elektronicznej. Zazwyczaj rozchodzą się one w zawrotnie szybkim tempie. Kiedy, gdzie i po ile można kupić bilety na Sunrise 2017? Jeśli nie chcecie przegapić, to już teraz zapiszcie sobie w kalendarzach, że sprzedaż wejściówek na tegoroczny event wystartuje 1.03.2017. 

Sunrise 2017 - kto wystąpi w Kołobrzegu? [LINE-UP] >>

Sunrise Festival 2017 - bilety

Bilety na Sunrise Festival 2017 trafią do sprzedaży 1 marca o godzinie 12:00. Właśnie od tego momentu wejściówki będą dostępne m.in. na oficjalnej stronie festiwalu www.sunrisefestival.pl .Sprzedaż będzie trwała aż do wyczerpania biletów. Bilet standardowy będzie można kupić już od 109 zł. 

Sunrise Festival 2017 - kiedy?

Sunrise Festival 2017 w Kołobrzegu odbędzie się w dniach 21-23.07.2017. Wystąpią gwiazdy światowego formatu na czele z Dimitri Vegas & Like Mike i Arminem van Buurenem. Gwiazdorski skład uzupełniają Oliver Heldens, Shermanology oraz Lucas & Steve. W poprzednich latach na nadmorskiej imprezie pojawiali się tacy DJ-e i producenci jak: David Guetta, Armin van Buuren, Tiesto czy m.in. Sander van Doorn. 

Kto powinien przyjechać na Sunrise Festival 2017? Napiszcie w komentarzach! Sunrise Festival 2017 - data, miejsce, bilety >> 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program