WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sunrise Festival 2017 - transmisja ONLINE. Gdzie oglądać na żywo? - Sunrise Festival 2017 - online na żywo

Tagi związane z Sunrise Festival 2017 - transmisja ONLINE. Gdzie oglądać na żywo?: transmisja, sunrise 2017, sunrise festival 2017

Sunrise Festival 2017 - transmisja ONLINE. Gdzie oglądać na żywo?

RSS 17/07/2017 14:38

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2017? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Szczegóły sprawdzamy i przybliżamy w jednym miejscu - na ESKA.pl

Sunrise Festival 2017 - transmisja ONLINE. Gdzie oglądać na żywo? Sunrise Festival 2017 - transmisja ONLINE / fot. mat. prasowe mdtproduction.pl
Ilustracja do artykułu: Sunrise Festival 2017 - transmisja ONLINE. Gdzie oglądać na żywo?

Sunrise Festival 2017 - online to ratunek dla osób, które z różnych przyczyn nie dotarły na imprezę w Kołobrzegu. Ta zapowiada się znakomicie, bo nad Bałtykiem zagrają dla Was gwiazdy światowego formatu! Line-up Sunrise 2017 to m.in. Armin van Buurem, Oliver Heldens, Martin Solveig, Klingande, Shermanology, Gromee oraz szwedzki duet Galantis. Nic dziwnego, że bilety wyprzedały się bardzo szybko.

Sunrise Festival 2017 - online

Gdzie i o której oglądać Sunrise Festival 2017 w internecie? Ubiegłoroczna edycja imprezy była dostępna na kanale na YouTube. Niestety, w tym roku nie będzie transmisji Sunrise 2017 online. Jeśli chcecie wiedzieć, co dzieje się w Kołobrzegu, sprawdzajcie profil Sunrise na Facebooku i Instagramie. 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Wrocław dla Chestera - polscy fani żegnają lidera Linkin Park
0

Wrocław dla Chestera - polscy fani żegnają lidera Linkin Park

Chester Bennigton żegnany przez mieszkańców Wrocławia! Gdzie i kiedy? Szczegóły wydarzenia podrzucamy na ESKA.pl
25/07/2017 12:29
Luis Fonsi - kim jest? Przed Despacito wyglądał jak...
0

Luis Fonsi - kim jest? Przed Despacito wyglądał jak...

Luis Fonsi zyskał popularność dzięki Despacito. Przystojny muzyk prosto z gorącego Portoryko skradł serca milionów fanek. Jednak Luis Fonsi nie zawsze tak wyglądał!
25/07/2017 12:25
Nowa płyta Fifth Harmony 2017: tytuł i data premiery
0

Nowa płyta Fifth Harmony 2017: tytuł i data premiery

Dziewczynom z Fifth Harmony nie udało się utrzymać w tajemnicy szczegółów ich nowej płyty 2017. Znamy już tytuł i datę premiery pierwszego albumu 5H bez Camili Cabello!
25/07/2017 12:18
Justin Bieber odwołuje trasę koncertową. Ma dość muzyki?
0

Justin Bieber odwołuje trasę koncertową. Ma dość muzyki?

Justin Bieber odwołuje Purpose World Tour. Co jest powodem tej decyzji? 
25/07/2017 11:33
Depresja - gdzie szukać pomocy? Chester Bennington inspiruje do walki
0

Depresja - gdzie szukać pomocy? Chester Bennington inspiruje do walki

Depresja to jedno z najcięższych i najgroźniejszych zaburzeń psychicznych. Gdzie powinny szukać pomocy osoby z nią walczące? Sprawdźcie już teraz
25/07/2017 11:31
Linkin Park: pierwsze zdjęcie zespołu po śmierci Chestera Benningtona
0

Linkin Park: pierwsze zdjęcie zespołu po śmierci Chestera Benningtona

Linkin Park opublikowało pierwsze wspólne zdjęcie po śmierci Chestera Benningtona, które powstało blisko 20 lat temu! Jak wyglądało Linkin Park w latach '90?
25/07/2017 11:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program