WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sunrise Festival 2017 - Dimitri Vegas & Like Mike gwiazdami festiwalu! - Dimitri Vegas & Like Mike na Sunrise Festival 2017!

Tagi związane z Sunrise Festival 2017 - Dimitri Vegas & Like Mike gwiazdami festiwalu!: muzyka klubowa, sunrise 2017, sunrise festival 2017

Sunrise Festival 2017 - Dimitri Vegas & Like Mike gwiazdami festiwalu!

RSS 06/02/2017 16:45 Komentarze

Dimitri Vegas & Like Mike wystąpią na Sunrise Festival 2017! Przekonajcie się na ESKA.pl, w którym dniu festiwalu rozgrzeją publiczność!

Sunrise Festival 2017 - Dimitri Vegas & Like Mike gwiazdami festiwalu! Dimitri Vegas & Like Mike na Sunrise Festival 2017 / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Sunrise Festival 2017 - Dimitri Vegas & Like Mike gwiazdami festiwalu!

Sunrise Festival 2017Dimitri Vegas & Like Mike, czyli jeden z najbardziej pożądanych duetów na festiwalowych scenach całego świata. Twórcy klubowych hitów takich jak Tremor, HUM czy Mammoth. Gwiazdy kultowego festiwalu Tomorrowland. Najlepsi DJ-e na świecie 2015 roku według opiniotwórczego magazynu DJ Mag. Zdobywcy prestiżowych nagród muzycznych - już w tym roku w Polsce - na Sunrise Festiwal 2017 w Kołobrzegu!

Sunrise Festival 2017 - data, miejsce, bilety >>

Dimitri Vegas & Like Mike na Sunrise 2017

Energia przepełniająca ich sceniczny show, techniczna perfekcja i doskonały kontakt z publicznością sprawiają, że występy Dimitri Vegas & Like Mike zawsze i wszędzie przyciągają tłumy fanów muzyki elektronicznej z całego świata i gwarantują performance na najwyższym poziomie.

Sceniczne szaleństwo duetu Dumitri Vegas & Like Mike będzie można poczuć już w pierwszy dzień festiwalu 21 lipca 2017 roku. Bilety dostępne są od 1 marca na oficjalnej stronie organizatora www.sunrisefestival.pl. Daj się porwać najgorętszemu z duetów DJ-skich na świecie. Ostatni singiel Dimitri Vegas & Like Mike usłyszycie na ESKA.pl i w Radiu ESKA!

 

(mat. prasowe MDT Production)

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...
0

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.
21/07/2017 00:39
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą
0

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl
20/07/2017 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.
0

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?
20/07/2017 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park
0

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.
20/07/2017 22:34
Chester Bennington z Linkin Park nie żyje
0

Chester Bennington z Linkin Park nie żyje

Chester Bennington nie żyje. Wokalista Linkin Park miał 41 lat.
20/07/2017 20:44
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program